Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Škoda Bike Challenge

Wyniki - 11 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
M
K
-
-
-
#1 102645Kantola VilleMASALAIK-32FINLANDIA1978SM35-3926MSZOSOWYSZOSOWY_M10101:38:33A12:08:2502:45:33102-
#2 1031644Ślęzak KrzysztofPOZNANX-BIONIC TEAMPOLSKA1986SM19-3425MSZOSOWYSZOSOWY_M10201:38:42A12:08:2502:47:05103-
#3 1041209Orlik KrzysztofPOZNAŃAGROCHEST TEAMPOLSKA1983SM19-3426MSZOSOWYSZOSOWY_M103A12:08:2502:47:29104-
#4 105955Machnicki RobertGOLĘCZEWOPOLSKA1966SM50-547MSZOSOWYSZOSOWY_M104E12:26:1602:47:37105-
#5 1062004Schmidt TomaszPOZNAŃCITYZENPOLSKA1985SM19-3427MSZOSOWYSZOSOWY_M10501:38:36A12:08:2502:49:10106-
#6 1072015Kunath TorstenGERAJENKTENIEMCY1964SM50-548MSZOSOWYSZOSOWY_M10601:38:27A12:08:2502:49:23107-
#7 108254Dembski MateuszKOMORZEAVNRTPOLSKA1991SM19-3428MSZOSOWYSZOSOWY_M107B12:11:4802:49:34108-
#8 1091052Michalski AdamPOZNAŃMICHALSKI TEAMPOLSKA1981SM35-3927MSZOSOWYSZOSOWY_M10801:40:11B12:11:4502:49:37109-
#9 1101073Mierzejewski BartoszPOZNAŃTEAM ALLEGROPOLSKA1983SM19-3429MSZOSOWYSZOSOWY_M10901:40:37B12:11:4602:49:37110-
#10 1111415Rozmiarek TomaszPOZNAŃTEAM ALLEGROPOLSKA1981SM35-3928MSZOSOWYSZOSOWY_M11001:40:29B12:11:4102:49:39111-
#11 112656Kaszkowiak JacekPOBIEDZISKAPOLSKA1988SM19-3430MSZOSOWYSZOSOWY_M11101:40:21B12:11:4202:49:40112-
#12 113490Holger FaupelHERZBERG AM HARZNIEMCY1965SM50-549MSZOSOWYSZOSOWY_M11201:40:15B12:11:3902:49:40113-
#13 114692Kmieciak MarcinWRZEŚNIAATOS TEAMPOLSKA1988SM19-3431MSZOSOWYSZOSOWY_M11301:40:28B12:11:4002:49:42114-
#14 115572Jeger KrzysztofSWARZĘDZPOLSKA1982SM19-3432MSZOSOWYSZOSOWY_M11401:40:32D12:11:4302:49:42115-
#15 116966Mackonis ViliusVILNIUSCOLIBRI CYCLING TEAMLITWA1980SM35-3929MSZOSOWYSZOSOWY_M11501:40:51B12:11:3702:49:43116-
#16 117761Kozinoga MateuszPOZNAŃFSL VERUS AOK.PL TEAMPOLSKA1987SM19-3433MSZOSOWYSZOSOWY_M11601:40:31B12:11:3802:49:44117-
#17 118583Jędrzejczak MarcinSUCHY LASFABRYKA TRIATHLONUPOLSKA1991SM19-3434MSZOSOWYSZOSOWY_M11701:40:37B12:11:3502:49:44118-
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 119689Kluczynski KamilPOZNANYEATSPOLSKA2015SM16-183MSZOSOWYSZOSOWY_M11801:40:36B12:11:3802:49:44119-
#19 120676Kipek TomaszJAWORPROJECT VELO TEAMPOLSKA1974SM40-4421MSZOSOWYSZOSOWY_M11901:40:34B12:11:4202:49:44120-
#20 121941Łukaszczyk MateuszPOZNAŃPOLSKA1992SM19-3435MSZOSOWYSZOSOWY_M12001:40:35B12:11:3602:49:44121-
#21 1221661Taciak RobertWROCŁAWNOKIAPOLSKA1985SM19-3436MSZOSOWYSZOSOWY_M12101:40:26B12:11:3502:49:45122-
#22 123315Edgarn ThomasMALMÖMALMÖ CKSZWECJA1977SM35-3930MSZOSOWYSZOSOWY_M12201:40:41B12:11:4202:49:45123-
#23 1241224Oszmian TomaszMALMÖMALMÖ CKSZWECJA1970SM45-4919MSZOSOWYSZOSOWY_M12301:40:27B12:11:3902:49:46124-
#24 125728Korta KubaPIŁAUKS SPORTOWIEC PIŁAPOLSKA1998SM16-184MSZOSOWYSZOSOWY_M12401:40:30B12:11:3502:49:46125-
#25 1261872Wyczesany ŁukaszNIEPOŁOMICEPOLSKA1984SM19-3437MSZOSOWYSZOSOWY_M12501:40:50B12:11:3702:49:47126-
#26 12777Bergersen ThorsteinHÖLLVIKENMALMÖ CKNORWEGIA1974SM40-4422MSZOSOWYSZOSOWY_M12601:40:24B12:11:4102:49:47127-
#27 128845Kuropatwa MikołajPABIANICEGTW PABIANICEPOLSKA1993SM19-3438MSZOSOWYSZOSOWY_M12701:40:20B12:11:3502:49:48128-
#28 1291792Wierus AndrzejWARSZAWAPOLSKA1976SM40-4423MSZOSOWYSZOSOWY_M12801:40:25B12:11:3302:49:48129-
#29 1301874Yip ChristopherCOVENTRYCOVENTRY ROAD CLUBMALEZJA1990SM19-3439MSZOSOWYSZOSOWY_M12901:40:27B12:11:3902:49:48130-
#30 1311602Szczepaniak StanisławPOZNAŃPOLSKA1977SM35-3931MSZOSOWYSZOSOWY_M13001:40:36B12:11:4302:49:48131-
#31 1321654Święcicki ArkadiuszKIEKRZWIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIAPOLSKAZIMOWEGO-SM35-3932MSZOSOWYSZOSOWY_M13101:40:26B12:11:5002:49:49132-
#32 1331217Ostafin AndrzejWAŁBRZYCHPOLSKA1990SM19-3440MSZOSOWYSZOSOWY_M13201:40:42B12:11:3102:49:49133-
#33 1341608Szczeszek ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1980SM35-3933MSZOSOWYSZOSOWY_M13301:40:19B12:11:4302:49:50134-
#34 1351270Peryt KrzysztofCZERWONAKPOLSKA1985SM19-3441MSZOSOWYSZOSOWY_M13401:40:31B12:11:3002:49:50135-
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !136310Dziewiela JacekLUBLINMAY DAY TEAM LUBLINPOLSKA1956SM60-641MSZOSOWYSZOSOWY_M13501:40:31B12:11:3302:49:51136-
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !137318Engelsma MargrietNOORDWIJKWV DE KANNIBAALHOLANDIA1967SK45-491KSZOSOWYSZOSOWY_K101:40:28B12:11:3002:49:51-1
#37 138485Hoffmann GrzegorzGÓRABRIDGESTONEPOLSKA1982SM19-3442MSZOSOWYSZOSOWY_M13601:40:36B12:11:3002:49:51137-
#38 139275Drogorób MarcinTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1976SM40-4424MSZOSOWYSZOSOWY_M13701:40:28B12:11:3202:49:51138-
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1401243Parry DonNORTHAMPTONTEAM CORLEY CYCLES WIELKABR-SM65+2MSZOSOWYSZOSOWY_M13801:40:27B12:11:3002:49:51139-
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 141164Cameron AlistairLEEDSCHEVINCYCLES.COM TREK WIELKABR-SM65+3MSZOSOWYSZOSOWY_M13901:40:44B12:11:3002:49:52140-
#41 1421404Rogatkin SergeiNOVOZYBKOVROSJA1959SM55-594MSZOSOWYSZOSOWY_M14001:40:33B12:11:2902:49:52141-
#42 1431680Tomaszewski MateuszLESZNOKLIMA LESZNO TEAMPOLSKA1978SM35-3934MSZOSOWYSZOSOWY_M14101:40:47B12:11:2902:49:53142-
#43 1441236Pajszczyk KrzysztofMOSINAPOLSKA1988SM19-3443MSZOSOWYSZOSOWY_M14201:40:36B12:11:2802:49:53143-
#44 145992Makowski JędrzejPOZNAŃGEBRUNN GEBRUNN CYCLINGPOLSKA1989SM19-3444MSZOSOWYSZOSOWY_M143B12:11:4602:49:54144-
#45 146956Machnio AdamTCZEWGK GRYF TCZEWPOLSKA1985SM19-3445MSZOSOWYSZOSOWY_M14401:40:44B12:11:3202:49:54145-
#46 147809Kuba ArturRADZYŃ PODLASKIMAYDAY TEAM LUBLINPOLSKA1969SM45-4920MSZOSOWYSZOSOWY_M14501:40:30B12:11:3002:49:56146-
#47 148246Dąbrowski KarolPOZNAŃPOLSKA1983SM19-3446MSZOSOWYSZOSOWY_M14601:40:32B12:11:3902:50:01147-
#48 149771Krajewski TomaszPOZNAŃPOLSKA1981SM35-3935MSZOSOWYSZOSOWY_M14701:40:28B12:11:3402:50:03148-
#49 150124Borkowski PawełTARNOWO PODGÓRNEEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1972SM40-4425MSZOSOWYSZOSOWY_M14801:40:35B12:11:3202:50:04149-
#50 151136Brooks JohnPRAHAHOT CHILLEE CC WIELKABR-SM55-595MSZOSOWYSZOSOWY_M14901:40:44B12:11:3802:50:07150-
#51 1522024Katarzyński KrystianZIELONA GÓRASOGEST PARUINI GIANTPOLSKA1989SM19-3447MSZOSOWYSZOSOWY_M15001:38:33A12:08:2502:50:42151-
#52 153363Gebel WaldemarŚREMKOLARZE ŚREMPOLSKA1974SM40-4426MSZOSOWYSZOSOWY_M15101:40:42B12:11:3302:51:27152-
#53 154322Falbogowski MaciejPOZNAŃPOLSKA1999SM16-185MSZOSOWYSZOSOWY_M15201:40:29B12:11:4102:51:46153-
#54 1551779Węglarz DamianWEOCŁAWHUZAR BIKE ACADEMYPOLSKA1978SM35-3936MSZOSOWYSZOSOWY_M15301:42:00A12:08:2502:52:54154-
#55 156349Gacek ArturMOKRONOS GÓRNYPIU PIU POŻYWNY CATERINGPOLSKA1984SM19-3448MSZOSOWYSZOSOWY_M15401:43:32A12:08:2502:52:54155-
#56 1571898Zbierajewski BartoszPOZNAŃPOLSKA1979SM35-3937MSZOSOWYSZOSOWY_M15501:43:38A12:08:2502:52:55156-
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1581996Godlewska MartaWĄGROWIECMERX TEAM PLPOLSKA1986SK19-341KSZOSOWYSZOSOWY_K201:41:57A12:08:2502:52:55-2
#58 159335Forsström MarkusLEPSÄMÄIK-32FINLANDIA1971SM45-4921MSZOSOWYSZOSOWY_M15601:41:44B12:08:4002:52:55157-
#59 160735Kosicki RadosławWROCŁAWPOLSKA1982SM19-3449MSZOSOWYSZOSOWY_M15701:43:32A12:08:2502:52:56158-
#60 1612027Szpot IreneuszZALASEWOSZPOT TEAMPOLSKA1961SM55-596MSZOSOWYSZOSOWY_M15801:43:37A12:08:2502:52:56159-
#61 1621435Rydzewski MarekFRANKFURT (ODER)FSL VERUS AOK.PL TEAMPOLSKA1977SM35-3938MSZOSOWYSZOSOWY_M15901:43:58A12:08:2502:52:56160-
#62 163423Grochowalski BłażejPOZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA1980SM35-3939MSZOSOWYSZOSOWY_M16001:38:42A12:08:2502:52:56161-
#63 1641467Schultek ArkadiuszPOZNAŃPOLSKA1974SM40-4427MSZOSOWYSZOSOWY_M16101:43:59A12:08:2502:52:57162-
#64 165819Kubiński JakubBYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA1987SM19-3450MSZOSOWYSZOSOWY_M16201:43:43A12:08:2502:52:57163-
#65 1661290Piętka DanielSZCZYTNIKIZGRUPKA TEAMPOLSKA1977SM35-3940MSZOSOWYSZOSOWY_M16301:43:48A12:08:2502:52:57164-
#66 167347Gabryel PiotrTUCZNOPOLSKA1980SM35-3941MSZOSOWYSZOSOWY_M16401:43:47A12:08:2502:52:57165-
#67 16849Bałenkowski MarcinŚWIEBODZINCOMPUTEC TEAMPOLSKA1979SM35-3942MSZOSOWYSZOSOWY_M16501:43:35A12:08:2502:52:57166-
#68 169271Drela PiotrWARSZAWAPOLSKA1966SM50-5410MSZOSOWYSZOSOWY_M16601:43:58A12:08:2502:52:57167-
#69 1701532Spławski HubertRYDZYNAAGROCHEST TEAMPOLSKA1997SM19-3451MSZOSOWYSZOSOWY_M16701:43:40A12:08:2502:52:57168-
#70 17164Bartoszewski MarcinPOZNAŃPOLSKA1976SM40-4428MSZOSOWYSZOSOWY_M16801:41:54A12:08:2502:52:57169-
#71 172561Jasionek TadeuszPRZYTOCZNAPOLSKA1958SM55-597MSZOSOWYSZOSOWY_M16901:44:00A12:08:2502:52:57170-
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !173999Malke BogusławPOZNAŃCITYZENPOLSKA1954SM60-642MSZOSOWYSZOSOWY_M17001:43:56A12:08:2502:52:57171-
#73 1741738Walencik MarcinNOWOGRÓD BOBRZANSKIPOLART BIKEVITA.COMPOLSKA1984SM19-3452MSZOSOWYSZOSOWY_M17101:38:48A12:08:2502:52:58172-
#74 175187Chrapek CezaryWARSZAWATEAM TCPOLSKA1981SM35-3943MSZOSOWYSZOSOWY_M17201:44:02A12:08:2502:52:58173-
#75 1761678Toboła MironLESZNOAMBIT RACING TEAMPOLSKA1973SM40-4429MSZOSOWYSZOSOWY_M17301:43:33A12:08:2502:52:58174-
#76 1771162Nowak BartoszPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1988SM19-3453MSZOSOWYSZOSOWY_M17401:43:55A12:08:2502:52:58175-
#77 1781560Stelmaszyński TomaszGOSTYŃSTELMASZYNSKI.PLPOLSKA1980SM35-3944MSZOSOWYSZOSOWY_M17501:43:59A12:08:2502:52:58176-
#78 1791084Mikołajun MaciejZIELONKATEAM PKO BANK POLSKIPOLSKA1976SM40-4430MSZOSOWYSZOSOWY_M17601:43:39A12:08:2502:52:59177-
#79 180822Kucewicz MichałBYTOMPORSCHE INTER AUTO POLSKAPOLSKA1987SM19-3454MSZOSOWYSZOSOWY_M17701:43:40A12:08:2502:52:59178-
#80 1811626Szyc MariuszKALISZKTNSZ HELLENAPOLSKA1966SM50-5411MSZOSOWYSZOSOWY_M17801:43:53A12:08:2502:52:59179-
#81 1821003Małuszek MaciejODOLANÓWODKPOLSKA1979SM35-3945MSZOSOWYSZOSOWY_M17901:41:59A12:08:2502:53:00180-
#82 1831330Potoczak WojtekWROCŁAWHUZARBIKEACADEMYPOLSKA1973SM40-4431MSZOSOWYSZOSOWY_M180A12:08:2502:53:00181-
#83 184821Kucal SławomirKONINIMAGE CYCLING TEAMPOLSKA1972SM40-4432MSZOSOWYSZOSOWY_M18101:43:54A12:08:2502:53:00182-
#84 185921Łabiak DariuszRAWICZSTREFASPORTU.PLPOLSKA1975SM40-4433MSZOSOWYSZOSOWY_M18201:43:47A12:08:2502:53:00183-
#85 1861793Wierzbicki MichałŚWIEBODZINZGRUPKA TEAMPOLSKA1991SM19-3455MSZOSOWYSZOSOWY_M18301:43:48A12:08:2502:53:01184-
#86 1871010Marczewski BartłomiejLESZNOMETABO TORA BIKEPOLSKA1985SM19-3456MSZOSOWYSZOSOWY_M18401:43:34A12:08:2502:53:01185-
#87 18867Baturo ArturMUROWANA GOŚLINAFTI RACING TEAMPOLSKA1968SM45-4922MSZOSOWYSZOSOWY_M18501:41:49A12:08:2502:53:01186-
#88 1891281Piekarski KarolPOZNAŃFTI RACING TEAMPOLSKA1996SM19-3457MSZOSOWYSZOSOWY_M18601:41:53A12:08:2502:53:01187-
#89 190859Kwiatkowski TomaszZALASEWOFOGTBIKESPOLSKA1977SM35-3946MSZOSOWYSZOSOWY_M18701:43:45A12:08:2502:53:02188-
#90 191523Jałowski WojciechPOZNAŃFOGT BIKES TEAMPOLSKA1978SM35-3947MSZOSOWYSZOSOWY_M18801:41:56A12:08:2502:53:02189-
#91 192488Hojan AdamPOZNAŃPOLSKA1985SM19-3458MSZOSOWYSZOSOWY_M18901:43:52A12:08:2502:53:02190-
#92 193895Linkowski PiotrPUSZCZYKOWOLINCARPOLSKA1967SM45-4923MSZOSOWYSZOSOWY_M19001:41:55A12:08:2502:53:02191-
#93 194933Łęszczak RobertGRODZISK WIELKOPOLSKIKOLARSTWO GRODZISKPOLSKA1986SM19-3459MSZOSOWYSZOSOWY_M19101:43:45A12:08:2502:53:02192-
#94 1951421Różycki JacekCZOSNÓWROZYCKY TEAMPOLSKA1984SM19-3460MSZOSOWYSZOSOWY_M19201:43:53A12:08:2502:53:03193-
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 196115Bøgwald Kjell PetterOSLOSK RYENORWEGIA1956SM60-643MSZOSOWYSZOSOWY_M193A12:08:2502:53:04194-
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1971904Zellner MałgorzataPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1975SK40-441KSZOSOWYSZOSOWY_K301:43:57A12:08:2502:53:06-3
#97 1981256Pawlak PiotrPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1966SM50-5412MSZOSOWYSZOSOWY_M19401:41:49A12:08:2502:53:06195-
#98 199194Chwirot ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1982SM19-3461MSZOSOWYSZOSOWY_M19501:43:57A12:08:2502:53:07196-
#99 200408Górnik PiotrKLECZEWKS TEAM STARE MIASTOPOLSKA1961SM55-598MSZOSOWYSZOSOWY_M19601:43:44A12:08:2502:53:07197-
#100 201717Konieczny ŁukaszTARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA1985SM19-3462MSZOSOWYSZOSOWY_M19701:43:42A12:08:2502:53:08198-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności