Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Škoda Bike Challenge

Wyniki - 11 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
M
K
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 632360Garstkiewicz WojciechPOZNAŃPOLSKA1975IM40-443MINNYINNY_M901:56:43F12:27:3203:18:02607-
#2 1400668Kiel AdrianPOZNAŃPOLSKA1984IM19-3487MINNYINNY_M20102:28:21I12:34:1204:23:541306-
#3 6331385Rakoczy PawełPOZNAŃPOLSKA1986IM19-344MINNYINNY_M1001:56:37F12:27:3103:18:02608-
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6341063Miecznikowski DariuszWROCŁAWSCT BIKE ON WAXPOLSKA1968IM45-491MINNYINNY_M1101:56:38F12:27:3003:18:04609-
#5 635528Janiak DariuszTUCZNOPOLSKA1997IM19-345MINNYINNY_M1201:56:45F12:27:2903:18:04610-
#6 14031927Żuber DawidKOŚCIANSPOKOPOLSKA1980IM35-3943MINNYINNY_M20202:33:49H12:33:4804:24:061308-
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 636834Kuliberda PiotrPOZNAŃPOLSKA1980IM35-393MINNYINNY_M1301:56:43F12:27:2903:18:04611-
#8 11481074Mierzejewski LeszekPOZNAŃMIERZEJEWSKI TEAMPOLSKA1960IM55-594MINNYINNY_M10402:20:19G12:23:4003:53:291091-
#9 6371879Zając KrystianPOZNAŃSUPERSPORTOWY TEAMPOLSKA1988IM19-346MINNYINNY_M1401:56:46F12:27:2903:18:04612-
#10 14051371Pyrka MateuszRADOMPOLSKA1984IM19-3488MINNYINNY_M20302:31:06H12:33:2904:24:291310-
#11 6381319Połczyński PiotrPOZNAŃPOLSKA1978IM35-394MINNYINNY_M1501:56:45F12:27:3103:18:05613-
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6391882Zając StanisławŚWINOUJŚCIEPOLSKA1952IM60-641MINNYINNY_M1601:56:43F12:27:3203:18:09614-
#13 1407396Gomółka MarcinOSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1983IM19-3489MINNYINNY_M20402:34:28I12:34:1104:24:461311-
#14 1408137Brukarczyk TomaszPOZNAŃPOLSKA1979IM35-3944MINNYINNY_M20502:34:26I12:34:1004:24:481312-
#15 6411881Zając RemigiuszŚWINOUJŚCIEPOLSKA1976IM40-444MINNYINNY_M1701:56:46F12:27:3103:18:09616-
#16 11531360Przybyła PatrykPLEWISKAPOLSKA1982IM19-3445MINNYINNY_M10502:16:29G12:27:3803:54:091096-
#17 642604Kaczmarczyk BogdanMUROWANA GOŚLINAKP KOZIEGŁOWYPOLSKA1980IM35-395MINNYINNY_M1801:56:49F12:27:3303:18:10617-
#18 1410297Duś ZbigniewPOZNAŃPOLSKA1987IM19-3490MINNYINNY_M206H12:33:4504:24:571313-
#19 6431692Trawa RafałCZMOŃBEIERSDORFPOLSKA1977IM35-396MINNYINNY_M1901:56:38F12:27:3603:18:11618-
#20 8991725Walas MaciejROKIETNICASPOKOPOLSKA1976IM40-4412MINNYINNY_M4302:03:51F12:20:3803:34:17864-
#21 14111278Piątek MichałPOZNAŃPOLSKA1979IM35-3945MINNYINNY_M20702:35:35H12:33:5904:24:581314-
#22 644960Maciejewski AdamKARŁOWICEPOLSKA1987IM19-347MINNYINNY_M2001:56:41F12:27:3203:18:12619-
#23 14121277Piątek KrzysztofKOZIEGŁOWYPOLSKA1985IM19-3491MINNYINNY_M20802:35:34H12:33:5704:24:591315-
#24 645293Dura JarosławSZAMOTUŁYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1972IM40-445MINNYINNY_M2101:56:40F12:27:3103:18:12620-
#25 6461338Primel PawełŚMIGIELPOLSKA1980IM35-397MINNYINNY_M2201:56:46F12:27:3303:18:17621-
#26 14141239Panek ŁukaszPOZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA1982IM19-3492MINNYINNY_M20902:27:10G12:30:3104:25:051316-
#27 14151565Stępień TomaszRACIBÓRZPOLSKA1984IM19-3493MINNYINNY_M21002:30:50H12:33:4504:25:091317-
#28 1416916Ludwikowski PrzemyslawPOZNAŃDMPOLSKA1989IM19-3494MINNYINNY_M211H12:33:3304:25:121318-
#29 14171785Wieczorek JarosławPOZNAŃOLX TEAMPOLSKA1982IM19-3495MINNYINNY_M21202:36:55H12:33:3904:25:161319-
#30 9061296Piosik MarekPOZNAŃPOLSKA1973IM40-4413MINNYINNY_M4402:04:04G12:30:4403:34:38871-
#31 9071802Wiliński MariuszPOZNAŃMISIOPOLSKA1983IM19-3416MINNYINNY_M4502:04:09G12:30:5503:34:39872-
#32 116444Balcerek BłażejPOZNAŃPOLSKA1971IM45-495MINNYINNY_M10602:09:56G12:30:3403:55:071106-
#33 9091223Osuch MarcinMIŁOSŁAWPOLSKA1980IM35-3911MINNYINNY_M4602:04:04G12:30:4403:34:46874-
#34 14211120Musiał JacekPOZNAŃPOLSKA1968IM45-4917MINNYINNY_M21302:36:12I12:34:0804:25:421321-
#35 11671129Nadolski JacekBRZEŚĆ KUJAWSKICEMBRITPOLSKA1970IM45-496MINNYINNY_M10702:20:13H12:23:5403:55:491109-
#36 1423758Kozak MiłoszBUKPOLSKA1985IM19-3496MINNYINNY_M21402:36:31H12:33:5404:26:031323-
#37 1168982Majewski FranciszekPOZNAŃPTSA OGNIWOPOLSKA1960IM55-595MINNYINNY_M10802:13:31G12:30:3603:55:491110-
#38 14241105Moryson KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1982IM19-3497MINNYINNY_M21502:27:02G12:19:5604:26:061324-
#39 1425580Jędraszyk BartoszSWARZĘDZ-POLSKA1989IM19-3498MINNYINNY_M21602:31:37H12:33:4604:26:091325-
#40 1427204Cięgotura ArturPOZNAŃTEAM ALLEGROPOLSKA1977IM35-3946MINNYINNY_M21702:07:29G12:15:3704:26:191327-
#41 11721024Masłowski TomaszPOZNAŃMARTYNAPOLSKA1975IM40-4426MINNYINNY_M10902:20:14H12:23:5303:56:081114-
#42 6611587Sypniewski AndrzejPOZNAŃMWINVEST GROUPPOLSKA1977IM35-398MINNYINNY_M2301:56:39F12:27:2903:19:25636-
#43 11731934Milewski WojciechROGOŹNOPOLSKA1975IM40-4427MINNYINNY_M11002:10:02C12:16:1003:56:101115-
#44 142918Andrysiak PiotrPOZNAŃPOLSKA1968IM45-4918MINNYINNY_M21802:29:41G12:30:3604:26:581329-
#45 662797Krysiak RobertBYDGOSZCZPOLSKA1975IM40-446MINNYINNY_M2402:00:15H12:16:0603:19:25637-
#46 14301146Nieć KrystianSADYPOLSKA1975IM40-4440MINNYINNY_M21902:31:11G12:30:5404:27:001330-
#47 14311890Zarzyński ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1980IM35-3947MINNYINNY_M22002:31:10I12:34:0704:27:001331-
#48 143292Biernacki MaciejŚREMBIKE WETERAN :-)POLSKA1975IM40-4441MINNYINNY_M22102:34:25G12:30:5004:27:071332-
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9211102Morchat StanisławSWARZĘDZPOLSKA1960IM55-591MINNYINNY_M4702:04:55G12:19:4303:35:21886-
#50 1177288Dudkowiak ŁukaszROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1977IM35-3924MINNYINNY_M11102:17:21G12:30:3403:56:431119-
#51 1433970Maćkowiak KubaŚREMWWW.DEKARSTWO-SREM.PLPOLSKA1980IM35-3948MINNYINNY_M22202:34:27G12:30:4804:27:091333-
#52 11811325Poniewski ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1984IM19-3446MINNYINNY_M11202:17:28G12:33:4103:56:591122-
#53 1437912Losik MichałTRZEMESZNOPOLSKA1987IM19-3499MINNYINNY_M22302:39:37G12:30:5204:27:541335-
#54 1438313Dzionek TomaszGNIEZNOPOLSKA1985IM19-34100MINNYINNY_M22402:39:44G12:30:4604:28:031336-
#55 11831674Tchórz ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1985IM19-3447MINNYINNY_M11302:14:26H12:33:2903:57:031124-
#56 11841417Róg DariuszTYCHYPOLSKA1982IM19-3448MINNYINNY_M11402:19:52H12:30:4903:57:061125-
#57 14401448Sadowski SzymonPUSZCZYKOWOFROM BIKE TO HELLPOLSKA1975IM40-4442MINNYINNY_M22502:27:16G12:30:3804:28:091337-
#58 1185840Kupisz DominikPOZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA1979IM35-3925MINNYINNY_M11502:16:09G12:30:4203:57:091126-
#59 674666Kędziora AdamPOZNAŃPSI ZAPRZĘGPOLSKA1986IM19-348MINNYINNY_M25F12:27:3603:19:50649-
#60 14421577Sudolski PiotrPOZNAŃMBK TEAMPOLSKA1968IM45-4919MINNYINNY_M22602:34:22H12:33:3204:28:111338-
#61 1444481Hetman DominikKRZYWIŃPOLSKA1990IM19-34101MINNYINNY_M22702:36:28H12:33:5104:29:011340-
#62 1445312Dzionek AdamPOZNAŃPOLSKA1986IM19-34102MINNYINNY_M22802:39:37G12:30:4604:29:041341-
#63 9361831Wojtkowiak MariuszPOZNAŃPOLSKA1982IM19-3417MINNYINNY_M4801:58:25G12:19:5603:36:28898-
#64 1194352Gajewski KrzysztofPOZNAŃNORTHTECPOLSKA1973IM40-4428MINNYINNY_M11602:14:23H12:33:4903:57:241131-
#65 14501535Spychała DamianPOZNAŃDAMIPOLSKA1986IM19-34103MINNYINNY_M22902:22:48G12:20:0204:29:551344-
#66 11951886Zapart KarolODOLANÓWPOLSKA1977IM35-3926MINNYINNY_M11702:09:56I12:34:0603:57:251132-
#67 14511042Melosik MarcinPOZNAŃPOLSKA1977IM35-3949MINNYINNY_M23002:42:32H12:33:3804:29:551345-
#68 14531207Orchowicz MaciejPOZNAŃPOLSKA1977IM35-3950MINNYINNY_M23102:42:30H12:33:3804:30:081347-
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1198848Kurzawa KrzysztofPOZNAŃŚNIEŻNE ŚLIMAKIPOLSKA1999IM16-181MINNYINNY_M11802:16:41H12:34:0403:57:321134-
#70 1199286Dudek PawełKOSZALINPOLSKA1971IM45-497MINNYINNY_M11902:12:18G12:30:3003:57:361135-
#71 1455669Kielczyk MateuszPOZNAŃPOLSKA1985IM19-34104MINNYINNY_M232G12:30:3804:30:171349-
#72 12001844Wołochowski AdamWROCŁAWEUROPA UBEZPIECZENIAPOLSKA1984IM19-3449MINNYINNY_M12002:18:48H12:33:5803:57:381136-
#73 1201731Korzep LeszekCZERWONAKPOLSKA1959IM55-596MINNYINNY_M12102:18:45H12:33:5903:57:401137-
#74 14571966Stanisławski FilipPRZEŹMIEROWOMOVEON TEAM EXTREMEPOLSKA1986IM19-34105MINNYINNY_M233D12:20:3704:30:241351-
#75 9461627Szychowski DariuszOŻARÓW MAZOWIECKIROWEROWY KLUB SPORTOWYPOLSKA1975IM40-4414MINNYINNY_M4902:03:34G12:20:5303:37:35905-
#76 14591401Robak MarcinKSAWERÓWPOLSKA1983IM19-34106MINNYINNY_M23402:30:50H12:33:4604:30:261353-
#77 12041309Pochylski BartoszMUROWANA GOSLINAOFIX.PL BIKE TEAMPOLSKA1990IM19-3450MINNYINNY_M12202:02:23G12:20:2003:57:411139-
#78 12051586Synoracki AdamDOPIEWOPOLSKA1989IM19-3451MINNYINNY_M12302:13:25G12:30:4503:57:461140-
#79 146117Andersz DariuszPUSZCZYKOWOJAWORA CYCLING TEAMPOLSKA1957IM55-5910MINNYINNY_M23502:34:24H12:30:5504:30:351354-
#80 14621443Rzeszułek SławomirSWARZĘDZPOLSKA1983IM19-34107MINNYINNY_M23602:38:32I12:33:5204:30:361355-
#81 1207119Bojski KarolKSIĄŻ WLKP.POLSKA1989IM19-3452MINNYINNY_M12402:14:27G12:30:4103:57:581142-
#82 1208106Błaszkiewicz MarcinPOZNAŃPOLSKA1987IM19-3453MINNYINNY_M12502:17:51H12:33:3503:58:051143-
#83 14651161Nowak AdamROKIETNICAPOLSKA1983IM19-34108MINNYINNY_M23702:31:45I12:34:0204:30:441357-
#84 1210122Borda MarcinPOZNAŃPOLSKA1982IM19-3454MINNYINNY_M12602:13:25H12:33:2903:58:081144-
#85 146626Antczak KrzysztofWĄGROWIECPOLSKA1990IM19-34109MINNYINNY_M23802:37:06H12:30:5104:30:591358-
#86 14681216Ossowski RadosławPOZNAŃBEIERSDORFPOLSKA1987IM19-34110MINNYINNY_M23902:36:54F12:27:3804:31:031359-
#87 70168Bączyk SławomirŚRODA WIELKOPOLSKAMTB VW SAMOCHODY UŻYTKOWEPOLSKA1973IM40-447MINNYINNY_M2601:56:42F12:27:3003:21:22674-
#88 1213419Gratkowski MichałPOZNAŃPOLSKA1977IM35-3927MINNYINNY_M12702:20:34G12:30:3803:58:391147-
#89 14691982Śniedziewski DawidŚREMPGR DOLSKPOLSKA1985IM19-34111MINNYINNY_M24002:29:48G12:30:3004:31:101360-
#90 14711730Walczak MarcinPOZNAŃPOLSKA1980IM35-3951MINNYINNY_M24102:37:53G12:23:5204:31:211362-
#91 1472796Krysiak AndrzejGNIEZNOPOLSKA1978IM35-3952MINNYINNY_M24202:39:40H12:33:5204:31:521363-
#92 1217367Giełwanowski IgorMŚCISZEWODOUBLE BRANDPOLSKA1974IM40-4429MINNYINNY_M12802:14:37H12:33:5303:58:551149-
#93 12201395Rekret TomaszZIELONA GÓRA26POLSKA1971IM45-498MINNYINNY_M12902:18:32H12:34:1003:59:091151-
#94 14761331Potrzebowski MichałPOZNAŃPOLSKA1984IM19-34112MINNYINNY_M24302:42:31H12:33:3704:33:081367-
#95 1221160Bzdęga ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1981IM35-3928MINNYINNY_M13002:16:27G12:27:3803:59:141152-
#96 1478353Gajewski TomaszPOZNAŃPAYUPOLSKA1981IM35-3953MINNYINNY_M24402:42:08H12:33:3604:33:151368-
#97 12231294Pilarek RobertPOZNAŃPOLSKA1976IM40-4430MINNYINNY_M13102:14:36H12:33:4903:59:221154-
#98 14801696Trzciński TomaszCHOJNICECEMBRITPOLSKA1973IM40-4443MINNYINNY_M24502:22:46H12:23:5304:34:171369-
#99 1226849Kurzawski RobertWRZEŚNIAPOLSKA1969IM45-499MINNYINNY_M13202:19:01H12:33:4703:59:361157-
#100 1482346Furmańczyk ArturPOZNAŃTRZĘSZCZĄCE KOLA, BOLĄCADU..A POLSKA1968IM45-4920MINNYINNY_M24602:32:14F12:27:3504:34:481371-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności