Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Škoda Bike Challenge

Wyniki - 11 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
M
K
-
-
-
#1 12841723Wachowiak GrzegorzKOŚCIANPOLSKA1975IM40-4434MINNYINNY_M15702:21:51G12:30:5904:08:121209-
#2 15401242Paradowski NorbertPOZNAŃPOLSKA1975SM40-44200MSZOSOWYSZOSOWY_M113902:54:41D12:33:3304:53:321420-
#3 5171527Soszyński JanuszCZERWONAKPOLSKA1975SM40-4484MSZOSOWYSZOSOWY_M49401:55:00C12:15:4303:12:53500-
#4 773918Lukasis LukaPOZNANPOLSKA1984SM19-34286MSZOSOWYSZOSOWY_M70802:01:57D12:20:1803:25:26742-
#5 1029882Leśniczak DanielPOZNAŃPOLSKA1970SM45-4972MSZOSOWYSZOSOWY_M91402:11:11E12:23:4303:45:18980-
#6 518875Lejman AdrianKAWĘCZYNPOLSKA1993SM19-34201MSZOSOWYSZOSOWY_M49501:54:50C12:15:4603:12:55501-
#7 1286616Kaczmarek TomaszWRZEŚNIAPOLSKA1989SM19-34428MSZOSOWYSZOSOWY_M105002:20:44E12:23:4204:08:281211-
#8 15421517Socha KamilLUBOŃPOLSKA1988IM19-34132MINNYINNY_M27902:38:22H12:33:5104:54:471422-
#9 519340Frącek WojciechPOZNAŃPOLSKA1991SM19-34202MSZOSOWYSZOSOWY_M49601:55:05C12:15:3603:12:59502-
#10 7751851Woźniak DawidRASZKÓWPOLSKA1986SM19-34288MSZOSOWYSZOSOWY_M71001:58:45C12:11:5103:25:31744-
#11 1543219Czekała WojciechPOZNAŃPOLSKA1974IM40-4448MINNYINNY_M28002:43:22I12:34:1204:54:511423-
#12 2651350Przybylski AdamPOZNAŃPOLSKA1985SM19-3493MSZOSOWYSZOSOWY_M25701:47:09C12:15:4003:00:32260-
#13 777225Czeterbok MarekŚREMPOLSKA1980SM35-39158MSZOSOWYSZOSOWY_M71201:57:54B12:11:4903:25:40746-
#14 1033557Jarzyński AdamWĄGROWIECPOLSKA1985SM19-34363MSZOSOWYSZOSOWY_M91602:08:16D12:19:5903:45:23983-
#15 1545167Cejza TomaszPOZNAŃPOLSKA1986IM19-34133MINNYINNY_M28102:45:42H12:33:4604:55:181424-
#16 266889Lewandowski PiotrPOZNAŃPOLSKA1981SM35-3958MSZOSOWYSZOSOWY_M25801:47:05C12:15:4103:00:32261-
#17 7781311Podgórski AndrzejPOZNAŃPOLSKA1980SM35-39159MSZOSOWYSZOSOWY_M71302:01:21D12:19:4903:25:55747-
#18 12901788Wieczorek PawełPOZNAŃPOLSKA1980IM35-3935MINNYINNY_M15902:21:08H12:30:4804:08:511215-
#19 1546601Juskowiak ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1978IM35-3957MINNYINNY_M28202:45:57H12:33:3504:55:201425-
#20 779403Góral PiotrZIELONA GÓRAPOLSKA1974SM40-44135MSZOSOWYSZOSOWY_M71402:00:06D12:20:4503:25:55748-
#21 1291474Hausa KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1988IM19-3465MINNYINNY_M16002:26:46H12:33:3304:09:041216-
#22 1547600Juskowiak KingaPOZNAŃPOLSKA1978IK35-398KINNYINNY3002:45:50H12:33:3404:55:20-122
#23 78027Antkowiak PiotrPOZNAŃPOLSKA1982SM19-34289MSZOSOWYSZOSOWY_M715D12:19:4603:25:57749-
#24 12921871Wujewski KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1986IM19-3466MINNYINNY_M16102:26:16I12:34:0804:09:151217-
#25 1548494Hromada MateuszPOZNAŃPOLSKA1986IM19-34134MINNYINNY_M28302:43:22H12:33:4604:55:421426-
#26 269675Kijak PrzemysławSWARZĘDZPOLSKA1982SM19-3496MSZOSOWYSZOSOWY_M26101:47:12C12:15:3503:00:35264-
#27 5251363Przykucki SzymonPOZNAŃPOLSKA1997SM19-34204MSZOSOWYSZOSOWY_M50201:51:06C12:15:2803:13:07508-
#28 781540Jankowski KrzysztofWŁOCŁAWEKPOLSKA1970SM45-4952MSZOSOWYSZOSOWY_M71601:59:47D12:19:5203:25:58750-
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10371522Sołtysiak PaulinaPOZNAŃPOLSKA1983IK19-341KINNINNY102:13:24G12:20:2603:45:34-52
#30 1293348Gabryszak JarosławKONINPOLSKA1986IM19-3467MINNYINNY_M16202:15:14D12:20:0904:09:171218-
#31 15491274Pewiński JacekPOZNAŃPOLSKA1961SM55-5942MSZOSOWYSZOSOWY_M114002:41:41E12:23:4304:55:441427-
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142001Kolodzista AleksandrBRESTBIAŁORUŚ1960SM55-591MSZOSOWYSZOSOWY_M1401:38:39A12:08:2502:44:3214-
#33 270708Kominek AndrzejWROCŁAWPOLSKA1965SM50-5416MSZOSOWYSZOSOWY_M26201:47:21C12:15:3503:00:35265-
#34 526272Drela SebastianGNIEZNOPOLSKA1977SM35-39115MSZOSOWYSZOSOWY_M50301:52:51A12:08:2503:13:13509-
#35 782925Łapa TomaszSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA1988SM19-34290MSZOSOWYSZOSOWY_M71702:01:35D12:20:4003:26:00751-
#36 1038384Gmerek SławomirPOZNAŃPOLSKA1984SM19-34365MSZOSOWYSZOSOWY_M91802:11:28E12:23:3103:45:38986-
#37 1294207Cytryna PawełLUBINPOLSKA1992IM19-3468MINNYINNY_M16302:26:10H12:34:1004:09:181219-
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15501719Utrajczak AleksanderPOZNAŃPOLSKA1947IM65+3MINNYINNY_28402:36:22H12:34:0104:55:491428-
#39 5271531Spiczak-Brzeziński MichałJASINPOLSKA1980SM35-39116MSZOSOWYSZOSOWY_M50401:51:36C12:15:4503:13:21510-
#40 783126Borowiak WojciechLESZNOPOLSKA1979SM35-39160MSZOSOWYSZOSOWY_M71802:00:21D12:20:3903:26:05752-
#41 10391645Śliwa MarcinPOZNANPOLSKA1983SM19-34366MSZOSOWYSZOSOWY_M91901:58:52B12:11:4403:45:46987-
#42 12951484Skibiński MaciejPOZNAŃPOLSKA1957IM55-597MINNYINNY_M16402:17:39H12:30:4504:09:191220-
#43 15511606Szczerba KamilaLUBINPOLSKA1986IK19-3418KINNYINNY3102:45:47G12:20:0104:56:03-123
#44 272354Galewski MaciejPSARSKIEPOLSKA1978SM35-3959MSZOSOWYSZOSOWY_M26401:47:08C12:15:3303:00:37267-
#45 528532Janiczek WojciechPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA1961SM55-5919MSZOSOWYSZOSOWY_M50501:49:12B12:11:3403:13:24511-
#46 7841353Przybylski ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1986SM19-34291MSZOSOWYSZOSOWY_M71902:03:28D12:20:5003:26:06753-
#47 1040617Kaczor PawełSZPROTAWAPOLSKA1990SM19-34367MSZOSOWYSZOSOWY_M92002:11:17E12:23:3303:45:52988-
#48 15521894Zawodny MarcinLUBOŃPOLSKA1991IM19-34135MINNYINNY_M285H12:33:5104:56:151429-
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17743Kostuch MichałZAMEK KISZEWSKIPOLSKA1978SM35-393MSZOSOWYSZOSOWY_M1701:38:30A12:08:2502:44:3217-
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5291178Nowakowski JakubSŁUPCAPOLSKA1985IM19-342MINNYINNY_M4G12:30:4403:13:25512-
#51 786307Dziekański MaciejJAROCINPOLSKA1961SM55-5923MSZOSOWYSZOSOWY_M72102:00:17D12:20:1503:26:10755-
#52 1298630Kalinowski TomaszBATOROWOPOLSKA1971SM45-4988MSZOSOWYSZOSOWY_M105402:19:18C12:16:2304:09:421222-
#53 15541681Tomaszewski MichałPOZNAŃPOLSKA1991SM19-34466MSZOSOWYSZOSOWY_M114102:47:47D12:19:4704:57:001431-
#54 5311655Świętek GrzegorzSZAMOTUŁYPOLSKA1963SM50-5425MSZOSOWYSZOSOWY_M50701:51:57C12:15:3103:14:03514-
#55 7871731Walczak MarcinSUCHY LASPOLSKA1972SM40-44136MSZOSOWYSZOSOWY_M72202:03:38D12:20:4303:26:13756-
#56 10431138Nastał KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1975IM40-4419MINNYINNY_M6602:13:36G12:30:3403:46:13991-
#57 2761563Sterczała MarcinKICINPOLSKA1993SM19-34100MSZOSOWYSZOSOWY_M26801:47:15C12:15:3403:00:38271-
#58 13001275Pęczak SebastianPOZNAŃPOLSKA1973SM40-44189MSZOSOWYSZOSOWY_M105602:24:06D12:20:0804:10:411224-
#59 155636Badecki DanielPOZNAŃPOLSKA1994SM19-34467MSZOSOWYSZOSOWY_M114202:54:44C12:15:4104:58:511433-
#60 21732Korzyniewski JanSKWIERZYNAPOLSKA1972SM40-445MSZOSOWYSZOSOWY_M2101:38:29A12:08:2502:44:3221-
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15571387Ratajczak MonikaPOZNAŃPOLSKA1973IK40-443KINNYINNY3202:51:05I12:34:1104:59:24-124
#62 5341676Terpiłowski KosmaPOZNAŃPOLSKA1997SM19-34206MSZOSOWYSZOSOWY_M51001:51:03B12:11:4703:14:13517-
#63 104647Balcerzak SebastianOLIMPINPOLSKA1977IM35-3916MINNYINNY_M6702:13:14G12:30:5203:46:23993-
#64 13021018Markiewicz MartaSŁUPCAPOLSKA1983SK19-3433KSZOSOWYSZOSOWY_K7102:24:30D12:20:1804:10:57-77
#65 2791432Rybicki PiotrKOZIEGŁOWYPOLSKA1992SM19-34102MSZOSOWYSZOSOWY_M27101:47:02C12:15:3003:00:39274-
#66 5351783Wieczorek AdrianPOZNANPOLSKA1978SM35-39117MSZOSOWYSZOSOWY_M511B12:11:5103:14:16518-
#67 10471437Rymkiewicz DanielSTEGNAPOLSKA1979IM35-3917MINNYINNY_M6802:13:17G12:30:4903:46:23994-
#68 15591862Wójcicki BartłomiejBABIMOSTPOLSKA1986IM19-34137MINNYINNY_M28802:34:45H12:33:5004:59:431435-
#69 280950Łuszczewski CezaryDOBRZYKOWICEPOLSKA1986SM19-34103MSZOSOWYSZOSOWY_M27201:47:18C12:15:3303:00:40275-
#70 5361422Rucki ArkadiuszSZCZECINPOLSKA1975SM40-4489MSZOSOWYSZOSOWY_M51201:51:07C12:15:3403:14:24519-
#71 10481980Sajna PiotrKOWALEWO GÓRYPOLSKA1988IM19-3424MINNYINNY_M6902:13:38H12:30:3303:46:23995-
#72 1304817Kubicki DariuszSKÓRZEWOPOLSKA1988SM19-34432MSZOSOWYSZOSOWY_M105802:20:03E12:23:3304:11:081227-
#73 281891Liberadzki MichałSOCHACZEWPOLSKA1992SM19-34104MSZOSOWYSZOSOWY_M27301:47:05C12:15:2803:00:40276-
#74 793823Kuczma JacekPOZNAŃPOLSKA1975SM40-44137MSZOSOWYSZOSOWY_M72802:01:10D12:19:4503:26:30762-
#75 13051046Mędrek RomanŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA1973SM40-44190MSZOSOWYSZOSOWY_M1059C12:16:1404:11:241228-
#76 794249Deckert JanPOZNAŃPOLSKA1954SM60-647MSZOSOWYSZOSOWY_M72902:00:15D12:20:0203:26:33763-
#77 13061791Wierszycki AndrzejPLEWISKAPOLSKA1980SM35-39216MSZOSOWYSZOSOWY_M106002:24:53D12:20:4704:11:311229-
#78 2831574Suchodomski JakubWRZEŚNIAPOLSKA1998SM16-186MSZOSOWYSZOSOWY_M27501:47:14C12:15:3303:00:41278-
#79 539795Kryczka KlaudiuszWARSZAWAPOLSKA1974SM40-4490MSZOSOWYSZOSOWY_M51501:51:24B12:11:2903:14:29522-
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13071221Ostrowska TeresaMORYŃPOLSKA1951SK65+1KSZOSOWYSZOSOWY_K7202:22:56D12:19:5504:11:34-78
#81 1563251Degórski AdrianPOZNAŃPOLSKA1976SM40-44201MSZOSOWYSZOSOWY_M114502:53:47B12:11:3505:02:381439-
#82 540945Łukaszewski MariuszPOZNAŃPOLSKA1979SM35-39119MSZOSOWYSZOSOWY_M51601:52:51A12:08:2503:14:31523-
#83 1308483Hildebrand BarbaraPOZNAŃPOLSKA1983SK19-3434KSZOSOWYSZOSOWY_K7302:22:42D12:19:5704:11:38-79
#84 1564256Dereń KatarzynaPOZNAŃPOLSKA1987IK19-3419KINNYINNY3302:37:43H12:33:3405:02:44-125
#85 541867Laskowski PrzemysławKALISZPOLSKA1974SM40-4491MSZOSOWYSZOSOWY_M51701:55:31D12:20:3603:14:36524-
#86 10531151Niemir TomaszKOZIEGŁOWYPOLSKA1993IM19-3426MINNYINNY_M7102:13:31G12:30:3903:46:331000-
#87 1565805Krzyżanek KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1992IM19-34139MINNYINNY_M29102:50:00H12:33:4005:02:501440-
#88 542802Krzciuk JacekDĘBNOPOLSKA1964SM50-5427MSZOSOWYSZOSOWY_M51801:52:37C12:16:0703:14:38525-
#89 156683Białkowski MateuszPOZNAŃPOLSKA1992IM19-34140MINNYINNY_M29202:50:03H12:33:4005:02:571441-
#90 799998Maliszewski AdamPOZNAŃPOLSKA1992SM19-34294MSZOSOWYSZOSOWY_M73302:01:57D12:19:4203:26:55767-
#91 2881876Zagórski MaciejKAŹMIERZPOLSKA1978SM35-3962MSZOSOWYSZOSOWY_M280C12:15:2703:00:43283-
#92 5441104Moroz AleksanderPOZNAŃPOLSKA1992SM19-34208MSZOSOWYSZOSOWY_M52001:54:43C12:15:5803:14:46527-
#93 156833Augustynowicz KamilSZCZECINEKPOLSKA1984IM19-34141MINNYINNY_M29302:49:39H12:33:5605:03:581442-
#94 801369Gierczak RomanPOZNAŃPOLSKA1972SM40-44139MSZOSOWYSZOSOWY_M73502:00:44D12:20:2203:26:58769-
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1313117Bojkowska AgnieszkaPOZNAŃPOLSKA1981IK35-392KINNYINNY7G12:30:4004:11:55-80
#96 342035John Doe 1-#N/D!-MSZOSOWYSZOSOWY_M3401:38:34A12:08:2502:44:3334-
#97 290505Imianowski KonradSIERAKÓWPOLSKA2000SM16-187MSZOSOWYSZOSOWY_M28201:47:18C12:15:2803:00:44285-
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8021460Sawala KrzysztofWRONKIPOLSKA1970IM45-493MINNYINNY_M3102:00:17G12:30:3103:27:00770-
#99 352039John Doe 2-#N/D!-MSZOSOWYSZOSOWY_M3501:38:27A12:08:2502:44:3335-
#100 1315176Chęciński KrzysztofSTAROKRZEPICEPOLSKA1961SM55-5939MSZOSOWYSZOSOWY_M106502:22:59D12:20:1704:12:191235-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności