Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Škoda Bike Challenge

Wyniki - 11 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
M
K
-
-
-
#1 1891281Piekarski KarolPOZNAŃFTI RACING TEAMPOLSKA1996SM19-3457MSZOSOWYSZOSOWY_M18601:41:53A12:08:2502:53:01187-
#2 190859Kwiatkowski TomaszZALASEWOFOGTBIKESPOLSKA1977SM35-3946MSZOSOWYSZOSOWY_M18701:43:45A12:08:2502:53:02188-
#3 446441Grzeszczak MateuszGNIEZNOJAKONPOLSKA1982SM19-34173MSZOSOWYSZOSOWY_M42501:44:53A12:08:2503:09:42430-
#4 191523Jałowski WojciechPOZNAŃFOGT BIKES TEAMPOLSKA1978SM35-3947MSZOSOWYSZOSOWY_M18801:41:56A12:08:2502:53:02189-
#5 192488Hojan AdamPOZNAŃPOLSKA1985SM19-3458MSZOSOWYSZOSOWY_M18901:43:52A12:08:2502:53:02190-
#6 193895Linkowski PiotrPUSZCZYKOWOLINCARPOLSKA1967SM45-4923MSZOSOWYSZOSOWY_M19001:41:55A12:08:2502:53:02191-
#7 1473236Danielski MateuszROKIETNICAPROKTOR ADVENTURE TEAMPOLSKA1980SM35-39227MSZOSOWYSZOSOWY_M111802:39:56A12:08:2504:32:531364-
#8 194933Łęszczak RobertGRODZISK WIELKOPOLSKIKOLARSTWO GRODZISKPOLSKA1986SM19-3459MSZOSOWYSZOSOWY_M19101:43:45A12:08:2502:53:02192-
#9 1951421Różycki JacekCZOSNÓWROZYCKY TEAMPOLSKA1984SM19-3460MSZOSOWYSZOSOWY_M19201:43:53A12:08:2502:53:03193-
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 196115Bøgwald Kjell PetterOSLOSK RYENORWEGIA1956SM60-643MSZOSOWYSZOSOWY_M193A12:08:2502:53:04194-
#11 7081121Musiał MarcinGORTATOWOSZOSA TEAM GORTATOWOPOLSKA1973SM40-44126MSZOSOWYSZOSOWY_M65101:59:22A12:08:2503:21:41681-
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1971904Zellner MałgorzataPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1975SK40-441KSZOSOWYSZOSOWY_K301:43:57A12:08:2502:53:06-3
#13 1981256Pawlak PiotrPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1966SM50-5412MSZOSOWYSZOSOWY_M19401:41:49A12:08:2502:53:06195-
#14 199194Chwirot ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1982SM19-3461MSZOSOWYSZOSOWY_M19501:43:57A12:08:2502:53:07196-
#15 200408Górnik PiotrKLECZEWKS TEAM STARE MIASTOPOLSKA1961SM55-598MSZOSOWYSZOSOWY_M19601:43:44A12:08:2502:53:07197-
#16 201717Konieczny ŁukaszTARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA1985SM19-3462MSZOSOWYSZOSOWY_M19701:43:42A12:08:2502:53:08198-
#17 2021846Wołujewicz CzesławPOZNAŃPOLART NUTRAXX TEAMPOLSKA1958SM55-599MSZOSOWYSZOSOWY_M19801:43:57A12:08:2502:53:08199-
#18 203283Dudajek RadosławŚWIDNICAHUZARBIKEACADEMYPOLSKA1978SM35-3948MSZOSOWYSZOSOWY_M19901:41:54A12:08:2502:53:08200-
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !204820Kucal JoannaKONINKS IMAGE TEAM STARE MIASTOPOLSKA1973SK40-442KSZOSOWYSZOSOWY_K401:43:55A12:08:2502:53:09-4
#20 2051628Szygenda TomaszSŁUPCASGR RACING TEAMPOLSKA1977SM35-3949MSZOSOWYSZOSOWY_M20001:41:56A12:08:2502:53:10201-
#21 2062029Antolak RyszardWARSZAWAVERRA ACTIVE JETPOLSKA1970SM45-4924MSZOSOWYSZOSOWY_M20101:43:53A12:08:2502:53:15202-
#22 2071744Waloch LeszekPOZNAŃK.W.,,SALING " PUSZCZYKOWOPOLSKA1956SM60-644MSZOSOWYSZOSOWY_M20201:43:58A12:08:2502:53:15203-
#23 2081992Andrzejewski JanOBORNIKIOBORNICKIE TOWARZYSTWOPOLSKA1981SM35-3950MSZOSOWYSZOSOWY_M20301:43:39A12:08:2502:53:15204-
#24 20974Bedyk IreneuszCEKANOWOPTT DELTAPOLSKA1957SM55-5910MSZOSOWYSZOSOWY_M20401:43:54A12:08:2502:53:15205-
#25 2102044Marczewski KubaLESZNOPOLSKA1988SM19-3463MSZOSASZOSA_M201:43:58A12:08:2502:53:16206-
#26 2111987Wit BensariDZIERŻONIÓWHUZAR BIKE ACADEMYPOLSKA1967SM45-4925MSZOSOWYSZOSOWY_M20501:43:35A12:08:2502:53:16207-
#27 2121126Mystkowski MarcinWARSZAWALEGION SERWIS ACTIVE JETPOLSKA1984SM19-3464MSZOSOWYSZOSOWY_M20601:41:57A12:08:2502:53:17208-
#28 2131601Szczepaniak JakubLESZNOIMPOL-WIENIAWAPOLSKA1983SM19-3465MSZOSOWYSZOSOWY_M20701:44:04A12:08:2502:53:17209-
#29 2141165Nowak KonradDOBIEŻYNPOLSKA1983SM19-3466MSZOSOWYSZOSOWY_M20801:41:55A12:08:2502:53:19210-
#30 726458Guść KrzysztofZŁOTNIKIMS OMNI TEAMPOLSKA1982SM19-34263MSZOSOWYSZOSOWY_M66801:54:38A12:08:2503:22:54698-
#31 2152013Majewski ArturKOBYŁKARETRO ROWERY DUDAPOLSKA1975SM40-4434MSZOSOWYSZOSOWY_M20901:43:47A12:08:2502:53:20211-
#32 216364Geisler GrzegorzKOZIEGŁOWYKRZESŁO SWARZĘDZPOLSKA1992SM19-3467MSZOSOWYSZOSOWY_M21001:41:57A12:08:2502:53:21212-
#33 217585Joachimiak TomaszPOZNAŃPOLSKA1978SM35-3951MSZOSOWYSZOSOWY_M21101:43:42A12:08:2502:53:21213-
#34 985606Kaczmarek AndrzejTARNOWO PODGÓRNEEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1947SM65+11MSZOSOWYSZOSOWY_M88702:12:38A12:08:2503:40:46940-
#35 21858Barski KamilPOZNANEXPLEOSOFTWARE.COMPOLSKA1983SM19-3468MSZOSOWYSZOSOWY_M21201:44:00A12:08:2502:53:21214-
#36 2191991Urbański SławomirWĄGROWIECFITPOLSKA1975SM40-4435MSZOSOWYSZOSOWY_M21301:41:51A12:08:2502:53:22215-
#37 2201557Stefaniak KrzysztofLUBOŃZGRUPKA TEAMPOLSKA1983SM19-3469MSZOSOWYSZOSOWY_M21401:43:48A12:08:2502:53:23216-
#38 221375Gliński MarcinPOZNAŃZGRUPKA LUBOŃPOLSKA1991SM19-3470MSZOSOWYSZOSOWY_M21501:38:35A12:08:2502:53:30217-
#39 7341584Sworek DawidPOZNANPOLSKA1988SM19-34268MSZOSOWYSZOSOWY_M67501:52:53A12:08:2503:23:37705-
#40 223386Gogolewski KazimierzPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1949SM65+4MSZOSOWYSZOSOWY_M21701:43:56A12:08:2502:53:53219-
#41 735684Klimas MaciejPOZNAŃPOLSKA1979SM35-39152MSZOSOWYSZOSOWY_M67601:54:39A12:08:2503:23:38706-
#42 2241426Rutkowski DawidSWARZĘDZCOGNIFIDEPOLSKA1983SM19-3471MSZOSOWYSZOSOWY_M21801:41:54A12:08:2502:53:57220-
#43 225660Kaźmierczak DominikKONINKS IMAGE TEAM STARE MIASTOPOLSKA1992SM19-3472MSZOSOWYSZOSOWY_M21901:43:44A12:08:2502:54:01221-
#44 2262022Wiland KonradGDYNIAPOLSKA1985SM19-3473MSZOSOWYSZOSOWY_M22001:43:52A12:08:2502:54:04222-
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2271344Przeworska MagdalenaLUDWINOWO ZEGRZYŃSKIEACTIVE JETPOLSKA1975SK40-443KSZOSOWYSZOSOWY_K501:43:49A12:08:2502:54:07-5
#46 2281869Wróbel MaciejPOZNAŃBE ORGANIC/DERIC TECHNIKPOLSKA1986SM19-3474MSZOSOWYSZOSOWY_M22101:41:54A12:08:2502:54:53223-
#47 2291215Ossowski MichałGNIEZNOPOLSKA1985SM19-3475MSZOSOWYSZOSOWY_M22201:43:59A12:08:2502:55:49224-
#48 2301375Quoos JędrzejLESZNOIMPOL WIENIAWAPOLSKA1982SM19-3476MSZOSOWYSZOSOWY_M22301:43:40A12:08:2502:55:57225-
#49 4861995Olszak PiotrWĄGROWIECMERX TEAM PLPOLSKA1976SM40-4476MSZOSOWYSZOSOWY_M46501:43:39A12:08:2503:10:37470-
#50 2311827Wojt PrzemysławLUBONEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1965SM50-5413MSZOSOWYSZOSOWY_M22401:43:55A12:08:2502:56:28226-
#51 487489Hojan JarosławPOZNAŃWZDW POZNAŃPOLSKA1962SM50-5423MSZOSOWYSZOSOWY_M46601:52:45A12:08:2503:10:41471-
#52 232679Kiszka HenrykKONARSKIEMALTA SPORT PROPOLSKA1964SM50-5414MSZOSOWYSZOSOWY_M22501:43:48A12:08:2502:57:19227-
#53 2331433Rychel GrzegorzLUBOŃZGRUPKA TEAMPOLSKA1980SM35-3953MSZOSOWYSZOSOWY_M22601:43:57A12:08:2502:57:20228-
#54 2341518Socha MaciejSWARZĘDZFOGTBIKES TEAMPOLSKA1976SM40-4436MSZOSOWYSZOSOWY_M22701:43:51A12:08:2502:57:21229-
#55 10031078Mika ZdzisławGORYSZEWOPOLSKA1954SM60-6411MSZOSOWYSZOSOWY_M89902:12:42A12:08:2503:43:17958-
#56 236928Łazarski PrzemyslawWARSZAWATEAM VARSOPOLSKA1978SM35-3954MSZOSOWYSZOSOWY_M229A12:08:2502:58:52231-
#57 7521341Prudnikau DzmitryWROCŁAWB'TWIN RACING TEAMPOLSKA1991SM19-34274MSZOSOWYSZOSOWY_M69101:52:44A12:08:2503:24:52722-
#58 5001761Weber JarosławŚREMGREEN BIKE MTB TEAMPOLSKA1986SM19-34193MSZOSOWYSZOSOWY_M47901:44:51A12:08:2503:11:50484-
#59 7581240Panek MarekPOZNAŃX-BIONIC TEAMPOLSKA1986SM19-34278MSZOSOWYSZOSOWY_M69601:48:32A12:08:2503:25:06727-
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116Andersen MortenFREDERICIAFREDERICIA CCDANIA1962SM50-541MSZOSOWYSZOSOWY_M101:38:35A12:08:2502:44:241-
#61 12811420Różycki GrzegorzCZOSNÓWROZYCKY TEAMPOLSKA1975SM40-44188MSZOSOWYSZOSOWY_M104702:33:39A12:08:2504:07:441207-
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !214Alickun EduardCZERNICALITPOL-TRANS KULOK MIKESZLITWA1987SM19-341MSZOSOWYSZOSOWY_M201:38:26A12:08:2502:44:252-
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3227Czopek PiotrSOSNOWIECPORSCHE INTER AUTO POLSKAPOLSKA1975SM40-441MSZOSOWYSZOSOWY_M301:38:42A12:08:2502:44:253-
#64 777225Czeterbok MarekŚREMPOLSKA1980SM35-39158MSZOSOWYSZOSOWY_M71201:57:54B12:11:4903:25:40746-
#65 10391645Śliwa MarcinPOZNANPOLSKA1983SM19-34366MSZOSOWYSZOSOWY_M91901:58:52B12:11:4403:45:46987-
#66 528532Janiczek WojciechPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA1961SM55-5919MSZOSOWYSZOSOWY_M50501:49:12B12:11:3403:13:24511-
#67 530547Jarczyński PiotrMOSINAZGRUPKA LUBOŃPOLSKA1983SM19-34205MSZOSOWYSZOSOWY_M50601:51:04B12:11:4603:13:25513-
#68 5339Adamczyk MarcinDĄBROWA GÓRNICZAPORSCHE INTER AUTO POLSKA-POLSKA1976SM40-4488MSZOSOWYSZOSOWY_M50901:54:45B12:11:5003:14:08516-
#69 5341676Terpiłowski KosmaPOZNAŃPOLSKA1997SM19-34206MSZOSOWYSZOSOWY_M51001:51:03B12:11:4703:14:13517-
#70 5351783Wieczorek AdrianPOZNANPOLSKA1978SM35-39117MSZOSOWYSZOSOWY_M511B12:11:5103:14:16518-
#71 7911631Szymaszek GrzegorzSŁUPCASGR RACING TEAMPOLSKA1977SM35-39164MSZOSOWYSZOSOWY_M72601:56:18B12:11:3703:26:26760-
#72 537548Jarek MarcinLESZNODGR RACING TEAMPOLSKA1980SM35-39118MSZOSOWYSZOSOWY_M51301:40:39B12:11:3903:14:25520-
#73 539795Kryczka KlaudiuszWARSZAWAPOLSKA1974SM40-4490MSZOSOWYSZOSOWY_M51501:51:24B12:11:2903:14:29522-
#74 1563251Degórski AdrianPOZNAŃPOLSKA1976SM40-44201MSZOSOWYSZOSOWY_M114502:53:47B12:11:3505:02:381439-
#75 7981040Mellen PawełPOZNAŃGEBRUNN GEBRUNN CYCLINGPOLSKA1989SM19-34293MSZOSOWYSZOSOWY_M73201:48:49B12:11:4603:26:44766-
#76 54684Białous WiesławMYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PLPOLSKA1972SM40-4492MSZOSOWYSZOSOWY_M52201:51:06B12:11:4903:14:50529-
#77 2941035Mazur BartoszSZCZECINCUBICA RACING TEAMPOLSKA1990SM19-34109MSZOSOWYSZOSOWY_M28601:40:33B12:11:4403:01:09289-
#78 13201907Zgórz SławomirPOZNAŃPOLSKA1962SM50-5455MSZOSOWYSZOSOWY_M107002:12:01B12:11:5304:12:301240-
#79 2991488Skolik MaksymilianWARSZAWAPOLSKA1976SM40-4446MSZOSOWYSZOSOWY_M29101:48:43B12:11:4903:03:47294-
#80 300546Jarawka ZbigniewMIRKÓWPOLSKA1972SM40-4447MSZOSOWYSZOSOWY_M29201:48:47B12:11:5003:03:47295-
#81 301368Gierczak JakubWROCŁAWB'TWIN RACING TEAMPOLSKA1995SM19-34113MSZOSOWYSZOSOWY_M29301:48:45B12:11:4903:03:48296-
#82 304170Chabraszewski GrzegorzNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIPOLSKA1975SM40-4448MSZOSOWYSZOSOWY_M29601:48:57B12:11:4803:03:50299-
#83 560782Krotoski RobertPOZNAŃTEAM ALLEGROPOLSKA1983SM19-34214MSZOSOWYSZOSOWY_M53501:48:52B12:11:3803:15:09542-
#84 305542Jankowski MichałPOZNAŃJAKONPOLSKA1983SM19-34116MSZOSOWYSZOSOWY_M29701:40:15B12:11:4703:03:51300-
#85 5611588Szabelska EwelinaPIECKIX-BIONIC TEAMPOLSKA1986SK19-348KSZOSOWYSZOSOWY_K1901:57:57B12:08:3403:15:09-19
#86 3061921Żarczyński PawełWITASZYCEVICTORIA JAROCINPOLSKA1977SM35-3964MSZOSOWYSZOSOWY_M29801:48:48B12:11:4403:03:52301-
#87 3071564Stęchły JakubBYTOMGROMKIE WIATRYPOLSKA1983SM19-34117MSZOSOWYSZOSOWY_M29901:48:54B12:11:4403:03:52302-
#88 3081529Sowa MaciejPOZNAŃKIBOLSKI KS/BE3 CITYZEN_ POZNAŃPOLSKA1979SM35-3965MSZOSOWYSZOSOWY_M30001:48:39B12:11:4203:03:52303-
#89 3101826Wojnar MariuszŁAŃCUTPOLSKA1981SM35-3967MSZOSOWYSZOSOWY_M30201:46:30B12:11:4403:03:53305-
#90 822305Dziedzic AleksanderOSTRÓW WLKP.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYPOLSKA1979SM35-39166MSZOSOWYSZOSOWY_M74801:56:08B12:11:4703:27:43789-
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3131158Nowacka DominikaSULĘCINEKPOLART NUTRAXX TEAMPOLSKA1993SK19-342KSZOSOWYSZOSOWY_K601:48:48B12:11:4103:03:54-6
#92 3141820Włodarczyk MaciekPOZNAŃPOLSKA1981SM35-3968MSZOSOWYSZOSOWY_M30501:48:46B12:11:4303:03:54308-
#93 3151370Purczyński MichałSIEKIERKI WIELKIEWICHER SIEKIERKIPOLSKA1980SM35-3969MSZOSOWYSZOSOWY_M30601:48:45B12:11:4603:03:54309-
#94 3161513Sobierajczyk ŁukaszPLEWISKAPLEWISZCZOKI-CYCLINGPOLSKA1983SM19-34120MSZOSOWYSZOSOWY_M30701:48:41B12:11:4903:03:55310-
#95 3171834Wojtyś MirosławNIEKŁOŃCZYCAPOLSKA1962SM50-5417MSZOSOWYSZOSOWY_M30801:48:30B12:11:4703:03:55311-
#96 318885Lewandowski DawidPOZNAŃCOGNIDIFEPOLSKA1988SM19-34121MSZOSOWYSZOSOWY_M30901:48:52B12:11:4103:03:56312-
#97 3191211Orwat KasiaPOZNAŃMOVEON TEAM EXTREMEPOLSKA1972SK40-444KSZOSOWYSZOSOWY_K701:46:38B12:11:4203:03:56-7
#98 320793Krych JakubPOZNAŃPOLART NUTRAXX TEAMPOLSKA1982SM19-34122MSZOSOWYSZOSOWY_M31001:48:58B12:11:4203:03:58313-
#99 577182Chojnacki BłażejŁUBOWOPOLSKA1978SM35-39126MSZOSOWYSZOSOWY_M550B12:11:3703:15:30558-
#100 8331614Szewczyk TomaszPOZNAŃTIME2RUN.PLPOLSKA1979SM35-39168MSZOSOWYSZOSOWY_M75501:50:09B12:11:3303:28:20800-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności