Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Škoda Bike Challenge

Wyniki - 11 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
M
K
-
-
-
#1 190859Kwiatkowski TomaszZALASEWOFOGTBIKESPOLSKA1977SM35-3946MSZOSOWYSZOSOWY_M18701:43:45A12:08:2502:53:02188-
#2 446441Grzeszczak MateuszGNIEZNOJAKONPOLSKA1982SM19-34173MSZOSOWYSZOSOWY_M42501:44:53A12:08:2503:09:42430-
#3 191523Jałowski WojciechPOZNAŃFOGT BIKES TEAMPOLSKA1978SM35-3947MSZOSOWYSZOSOWY_M18801:41:56A12:08:2502:53:02189-
#4 192488Hojan AdamPOZNAŃPOLSKA1985SM19-3458MSZOSOWYSZOSOWY_M18901:43:52A12:08:2502:53:02190-
#5 193895Linkowski PiotrPUSZCZYKOWOLINCARPOLSKA1967SM45-4923MSZOSOWYSZOSOWY_M19001:41:55A12:08:2502:53:02191-
#6 1473236Danielski MateuszROKIETNICAPROKTOR ADVENTURE TEAMPOLSKA1980SM35-39227MSZOSOWYSZOSOWY_M111802:39:56A12:08:2504:32:531364-
#7 194933Łęszczak RobertGRODZISK WIELKOPOLSKIKOLARSTWO GRODZISKPOLSKA1986SM19-3459MSZOSOWYSZOSOWY_M19101:43:45A12:08:2502:53:02192-
#8 1951421Różycki JacekCZOSNÓWROZYCKY TEAMPOLSKA1984SM19-3460MSZOSOWYSZOSOWY_M19201:43:53A12:08:2502:53:03193-
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 196115Bøgwald Kjell PetterOSLOSK RYENORWEGIA1956SM60-643MSZOSOWYSZOSOWY_M193A12:08:2502:53:04194-
#10 7081121Musiał MarcinGORTATOWOSZOSA TEAM GORTATOWOPOLSKA1973SM40-44126MSZOSOWYSZOSOWY_M65101:59:22A12:08:2503:21:41681-
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1971904Zellner MałgorzataPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1975SK40-441KSZOSOWYSZOSOWY_K301:43:57A12:08:2502:53:06-3
#12 1981256Pawlak PiotrPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1966SM50-5412MSZOSOWYSZOSOWY_M19401:41:49A12:08:2502:53:06195-
#13 199194Chwirot ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1982SM19-3461MSZOSOWYSZOSOWY_M19501:43:57A12:08:2502:53:07196-
#14 200408Górnik PiotrKLECZEWKS TEAM STARE MIASTOPOLSKA1961SM55-598MSZOSOWYSZOSOWY_M19601:43:44A12:08:2502:53:07197-
#15 201717Konieczny ŁukaszTARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA1985SM19-3462MSZOSOWYSZOSOWY_M19701:43:42A12:08:2502:53:08198-
#16 2021846Wołujewicz CzesławPOZNAŃPOLART NUTRAXX TEAMPOLSKA1958SM55-599MSZOSOWYSZOSOWY_M19801:43:57A12:08:2502:53:08199-
#17 203283Dudajek RadosławŚWIDNICAHUZARBIKEACADEMYPOLSKA1978SM35-3948MSZOSOWYSZOSOWY_M19901:41:54A12:08:2502:53:08200-
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !204820Kucal JoannaKONINKS IMAGE TEAM STARE MIASTOPOLSKA1973SK40-442KSZOSOWYSZOSOWY_K401:43:55A12:08:2502:53:09-4
#19 2051628Szygenda TomaszSŁUPCASGR RACING TEAMPOLSKA1977SM35-3949MSZOSOWYSZOSOWY_M20001:41:56A12:08:2502:53:10201-
#20 2062029Antolak RyszardWARSZAWAVERRA ACTIVE JETPOLSKA1970SM45-4924MSZOSOWYSZOSOWY_M20101:43:53A12:08:2502:53:15202-
#21 2071744Waloch LeszekPOZNAŃK.W.,,SALING " PUSZCZYKOWOPOLSKA1956SM60-644MSZOSOWYSZOSOWY_M20201:43:58A12:08:2502:53:15203-
#22 2081992Andrzejewski JanOBORNIKIOBORNICKIE TOWARZYSTWOPOLSKA1981SM35-3950MSZOSOWYSZOSOWY_M20301:43:39A12:08:2502:53:15204-
#23 20974Bedyk IreneuszCEKANOWOPTT DELTAPOLSKA1957SM55-5910MSZOSOWYSZOSOWY_M20401:43:54A12:08:2502:53:15205-
#24 2102044Marczewski KubaLESZNOPOLSKA1988SM19-3463MSZOSASZOSA_M201:43:58A12:08:2502:53:16206-
#25 2111987Wit BensariDZIERŻONIÓWHUZAR BIKE ACADEMYPOLSKA1967SM45-4925MSZOSOWYSZOSOWY_M20501:43:35A12:08:2502:53:16207-
#26 2121126Mystkowski MarcinWARSZAWALEGION SERWIS ACTIVE JETPOLSKA1984SM19-3464MSZOSOWYSZOSOWY_M20601:41:57A12:08:2502:53:17208-
#27 2131601Szczepaniak JakubLESZNOIMPOL-WIENIAWAPOLSKA1983SM19-3465MSZOSOWYSZOSOWY_M20701:44:04A12:08:2502:53:17209-
#28 2141165Nowak KonradDOBIEŻYNPOLSKA1983SM19-3466MSZOSOWYSZOSOWY_M20801:41:55A12:08:2502:53:19210-
#29 726458Guść KrzysztofZŁOTNIKIMS OMNI TEAMPOLSKA1982SM19-34263MSZOSOWYSZOSOWY_M66801:54:38A12:08:2503:22:54698-
#30 2152013Majewski ArturKOBYŁKARETRO ROWERY DUDAPOLSKA1975SM40-4434MSZOSOWYSZOSOWY_M20901:43:47A12:08:2502:53:20211-
#31 216364Geisler GrzegorzKOZIEGŁOWYKRZESŁO SWARZĘDZPOLSKA1992SM19-3467MSZOSOWYSZOSOWY_M21001:41:57A12:08:2502:53:21212-
#32 217585Joachimiak TomaszPOZNAŃPOLSKA1978SM35-3951MSZOSOWYSZOSOWY_M21101:43:42A12:08:2502:53:21213-
#33 985606Kaczmarek AndrzejTARNOWO PODGÓRNEEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1947SM65+11MSZOSOWYSZOSOWY_M88702:12:38A12:08:2503:40:46940-
#34 21858Barski KamilPOZNANEXPLEOSOFTWARE.COMPOLSKA1983SM19-3468MSZOSOWYSZOSOWY_M21201:44:00A12:08:2502:53:21214-
#35 2191991Urbański SławomirWĄGROWIECFITPOLSKA1975SM40-4435MSZOSOWYSZOSOWY_M21301:41:51A12:08:2502:53:22215-
#36 2201557Stefaniak KrzysztofLUBOŃZGRUPKA TEAMPOLSKA1983SM19-3469MSZOSOWYSZOSOWY_M21401:43:48A12:08:2502:53:23216-
#37 221375Gliński MarcinPOZNAŃZGRUPKA LUBOŃPOLSKA1991SM19-3470MSZOSOWYSZOSOWY_M21501:38:35A12:08:2502:53:30217-
#38 7341584Sworek DawidPOZNANPOLSKA1988SM19-34268MSZOSOWYSZOSOWY_M67501:52:53A12:08:2503:23:37705-
#39 223386Gogolewski KazimierzPOZNAŃEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1949SM65+4MSZOSOWYSZOSOWY_M21701:43:56A12:08:2502:53:53219-
#40 735684Klimas MaciejPOZNAŃPOLSKA1979SM35-39152MSZOSOWYSZOSOWY_M67601:54:39A12:08:2503:23:38706-
#41 2241426Rutkowski DawidSWARZĘDZCOGNIFIDEPOLSKA1983SM19-3471MSZOSOWYSZOSOWY_M21801:41:54A12:08:2502:53:57220-
#42 225660Kaźmierczak DominikKONINKS IMAGE TEAM STARE MIASTOPOLSKA1992SM19-3472MSZOSOWYSZOSOWY_M21901:43:44A12:08:2502:54:01221-
#43 2262022Wiland KonradGDYNIAPOLSKA1985SM19-3473MSZOSOWYSZOSOWY_M22001:43:52A12:08:2502:54:04222-
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2271344Przeworska MagdalenaLUDWINOWO ZEGRZYŃSKIEACTIVE JETPOLSKA1975SK40-443KSZOSOWYSZOSOWY_K501:43:49A12:08:2502:54:07-5
#45 2281869Wróbel MaciejPOZNAŃBE ORGANIC/DERIC TECHNIKPOLSKA1986SM19-3474MSZOSOWYSZOSOWY_M22101:41:54A12:08:2502:54:53223-
#46 2291215Ossowski MichałGNIEZNOPOLSKA1985SM19-3475MSZOSOWYSZOSOWY_M22201:43:59A12:08:2502:55:49224-
#47 2301375Quoos JędrzejLESZNOIMPOL WIENIAWAPOLSKA1982SM19-3476MSZOSOWYSZOSOWY_M22301:43:40A12:08:2502:55:57225-
#48 4861995Olszak PiotrWĄGROWIECMERX TEAM PLPOLSKA1976SM40-4476MSZOSOWYSZOSOWY_M46501:43:39A12:08:2503:10:37470-
#49 2311827Wojt PrzemysławLUBONEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1965SM50-5413MSZOSOWYSZOSOWY_M22401:43:55A12:08:2502:56:28226-
#50 487489Hojan JarosławPOZNAŃWZDW POZNAŃPOLSKA1962SM50-5423MSZOSOWYSZOSOWY_M46601:52:45A12:08:2503:10:41471-
#51 232679Kiszka HenrykKONARSKIEMALTA SPORT PROPOLSKA1964SM50-5414MSZOSOWYSZOSOWY_M22501:43:48A12:08:2502:57:19227-
#52 2331433Rychel GrzegorzLUBOŃZGRUPKA TEAMPOLSKA1980SM35-3953MSZOSOWYSZOSOWY_M22601:43:57A12:08:2502:57:20228-
#53 2341518Socha MaciejSWARZĘDZFOGTBIKES TEAMPOLSKA1976SM40-4436MSZOSOWYSZOSOWY_M22701:43:51A12:08:2502:57:21229-
#54 10031078Mika ZdzisławGORYSZEWOPOLSKA1954SM60-6411MSZOSOWYSZOSOWY_M89902:12:42A12:08:2503:43:17958-
#55 236928Łazarski PrzemyslawWARSZAWATEAM VARSOPOLSKA1978SM35-3954MSZOSOWYSZOSOWY_M229A12:08:2502:58:52231-
#56 7521341Prudnikau DzmitryWROCŁAWB'TWIN RACING TEAMPOLSKA1991SM19-34274MSZOSOWYSZOSOWY_M69101:52:44A12:08:2503:24:52722-
#57 5001761Weber JarosławŚREMGREEN BIKE MTB TEAMPOLSKA1986SM19-34193MSZOSOWYSZOSOWY_M47901:44:51A12:08:2503:11:50484-
#58 7581240Panek MarekPOZNAŃX-BIONIC TEAMPOLSKA1986SM19-34278MSZOSOWYSZOSOWY_M69601:48:32A12:08:2503:25:06727-
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116Andersen MortenFREDERICIAFREDERICIA CCDANIA1962SM50-541MSZOSOWYSZOSOWY_M101:38:35A12:08:2502:44:241-
#60 12811420Różycki GrzegorzCZOSNÓWROZYCKY TEAMPOLSKA1975SM40-44188MSZOSOWYSZOSOWY_M104702:33:39A12:08:2504:07:441207-
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !214Alickun EduardCZERNICALITPOL-TRANS KULOK MIKESZLITWA1987SM19-341MSZOSOWYSZOSOWY_M201:38:26A12:08:2502:44:252-
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3227Czopek PiotrSOSNOWIECPORSCHE INTER AUTO POLSKAPOLSKA1975SM40-441MSZOSOWYSZOSOWY_M301:38:42A12:08:2502:44:253-
#63 5611588Szabelska EwelinaPIECKIX-BIONIC TEAMPOLSKA1986SK19-348KSZOSOWYSZOSOWY_K1901:57:57B12:08:3403:15:09-19
#64 382355Galla FranciszekMOCHYX-BIONIC TEAMPOLSKA1989SM19-34143MSZOSOWYSZOSOWY_M36701:49:44B12:08:3503:07:11371-
#65 9441Dakowski RobertPOZNAŃPOLSKA1966SM50-5442MSZOSOWYSZOSOWY_M85202:02:56D12:08:3603:37:13904-
#66 159335Forsström MarkusLEPSÄMÄIK-32FINLANDIA1971SM45-4921MSZOSOWYSZOSOWY_M15601:41:44B12:08:4002:52:55157-
#67 2221111Mrówczyński GrzegorzPOZNAŃPOLSKA1977SM35-3952MSZOSOWYSZOSOWY_M21601:43:23B12:08:5402:53:38218-
#68 1441236Pajszczyk KrzysztofMOSINAPOLSKA1988SM19-3443MSZOSOWYSZOSOWY_M14201:40:36B12:11:2802:49:53143-
#69 539795Kryczka KlaudiuszWARSZAWAPOLSKA1974SM40-4490MSZOSOWYSZOSOWY_M51501:51:24B12:11:2903:14:29522-
#70 1421404Rogatkin SergeiNOVOZYBKOVROSJA1959SM55-594MSZOSOWYSZOSOWY_M14001:40:33B12:11:2902:49:52141-
#71 1431680Tomaszewski MateuszLESZNOKLIMA LESZNO TEAMPOLSKA1978SM35-3934MSZOSOWYSZOSOWY_M14101:40:47B12:11:2902:49:53142-
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9451698Trzepizur LidiaSWARZĘDZEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1964SK50-542KSZOSOWYSZOSOWY_K4102:09:30B12:11:2903:37:35-41
#73 3391009Marcinkowski PiotrKALISZPOLSKA1957SM55-5914MSZOSOWYSZOSOWY_M328B12:11:3003:04:07331-
#74 1351270Peryt KrzysztofCZERWONAKPOLSKA1985SM19-3441MSZOSOWYSZOSOWY_M13401:40:31B12:11:3002:49:50135-
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !137318Engelsma MargrietNOORDWIJKWV DE KANNIBAALHOLANDIA1967SK45-491KSZOSOWYSZOSOWY_K101:40:28B12:11:3002:49:51-1
#76 138485Hoffmann GrzegorzGÓRABRIDGESTONEPOLSKA1982SM19-3442MSZOSOWYSZOSOWY_M13601:40:36B12:11:3002:49:51137-
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1401243Parry DonNORTHAMPTONTEAM CORLEY CYCLES WIELKABR-SM65+2MSZOSOWYSZOSOWY_M13801:40:27B12:11:3002:49:51139-
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 141164Cameron AlistairLEEDSCHEVINCYCLES.COM TREK WIELKABR-SM65+3MSZOSOWYSZOSOWY_M13901:40:44B12:11:3002:49:52140-
#79 147809Kuba ArturRADZYŃ PODLASKIMAYDAY TEAM LUBLINPOLSKA1969SM45-4920MSZOSOWYSZOSOWY_M14501:40:30B12:11:3002:49:56146-
#80 335938Łuczak MichałZALASEWOFOGTBIKESPOLSKA1980SM35-3971MSZOSOWYSZOSOWY_M32401:49:01B12:11:3103:04:05327-
#81 336211Czajkowski PiotrKOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM POLSKA1989SM19-34129MSZOSOWYSZOSOWY_M32501:47:40B12:11:3103:04:05328-
#82 8561398Reszela SebastianPOZNAŃPOLSKA1981SM35-39175MSZOSOWYSZOSOWY_M77802:00:26B12:11:3103:29:46823-
#83 3501002Małecki PrzemysławPOBIEDZISKAPOLSKA1990SM19-34133MSZOSOWYSZOSOWY_M33801:47:34B12:11:3103:04:16341-
#84 1331217Ostafin AndrzejWAŁBRZYCHPOLSKA1990SM19-3440MSZOSOWYSZOSOWY_M13201:40:42B12:11:3102:49:49133-
#85 338705Kołodziejski TomaszPOZNAŃGINASOPOLSKA1969SM45-4926MSZOSOWYSZOSOWY_M32701:49:05B12:11:3203:04:06330-
#86 348740Kosmowski PawełOBORNIKIHOCHLAND BIKE TEAM.POLSKA1968SM45-4927MSZOSOWYSZOSOWY_M33601:49:12B12:11:3203:04:16339-
#87 369266Dopieralski PiotrPOZNAŃPOLSKA1987SM19-34136MSZOSOWYSZOSOWY_M35401:46:48B12:11:3203:06:12358-
#88 139275Drogorób MarcinTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1976SM40-4424MSZOSOWYSZOSOWY_M13701:40:28B12:11:3202:49:51138-
#89 146956Machnio AdamTCZEWGK GRYF TCZEWPOLSKA1985SM19-3445MSZOSOWYSZOSOWY_M14401:40:44B12:11:3202:49:54145-
#90 150124Borkowski PawełTARNOWO PODGÓRNEEURO BIKE KACZMAREK ELECTRICPOLSKATEAM1972SM40-4425MSZOSOWYSZOSOWY_M14801:40:35B12:11:3202:50:04149-
#91 8331614Szewczyk TomaszPOZNAŃTIME2RUN.PLPOLSKA1979SM35-39168MSZOSOWYSZOSOWY_M75501:50:09B12:11:3303:28:20800-
#92 330128Borsukowicz MarcinELBLĄGGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWPOLSKA1975SM40-4452MSZOSOWYSZOSOWY_M31901:47:33B12:11:3303:04:03322-
#93 332568Jaworski ArturPOZNAŃJAWORA CYCLING TEAMPOLSKA1988SM19-34127MSZOSOWYSZOSOWY_M32101:49:04B12:11:3303:04:04324-
#94 334566Jaskuła MichałPLEWISKAFOTOMTB RACING TEAMPOLSKA1984SM19-34128MSZOSOWYSZOSOWY_M32301:47:36B12:11:3303:04:05326-
#95 3431711Ulanowski GrzegorzSŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPOLSKA1974SM40-4455MSZOSOWYSZOSOWY_M33101:47:34B12:11:3303:04:11334-
#96 1291792Wierus AndrzejWARSZAWAPOLSKA1976SM40-4423MSZOSOWYSZOSOWY_M12801:40:25B12:11:3302:49:48129-
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !136310Dziewiela JacekLUBLINMAY DAY TEAM LUBLINPOLSKA1956SM60-641MSZOSOWYSZOSOWY_M13501:40:31B12:11:3302:49:51136-
#98 153363Gebel WaldemarŚREMKOLARZE ŚREMPOLSKA1974SM40-4426MSZOSOWYSZOSOWY_M15101:40:42B12:11:3302:51:27152-
#99 528532Janiczek WojciechPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA1961SM55-5919MSZOSOWYSZOSOWY_M50501:49:12B12:11:3403:13:24511-
#100 340996Malinowski BartłomiejPIŁAPOLSKA1987SM19-34130MSZOSOWYSZOSOWY_M32901:49:06B12:11:3403:04:07332-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności