Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. PKO Bieg Charytatywny - Rzeszów

Wyniki - 18 września 2016, Rzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Biegacze TeamGosztyła Patryk, Kędra Filip, Kędra Michał, Szewczyk Mateusz, Olajarski OskarMĘŻCZYZN14734000:58:56
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !214Rzeszowskie Gazele i Gepardy ICisek Andrzej, Musialik Magdalena, Lipa Wojciech, Kot Łukasz, Burza BartoszMIESZANA14722000:59:23
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !368bbl-SKB Stalowa WolaŁancucki Stanislaw, Łeptuch Tomasz, Nowak Marcin, Rychlak-Bożek Monika, Orłowska BeataMIESZANA24534000:59:01
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 410KrokodyleOwsianik Dorota, Drozd Grzegorz, Sabaj Piotr, Rusin Dawid, Jakubowski JakubMIESZANA34418000:59:31
#5 529BBL-SKB Stalowa WolaOrłowski Wojciech, Wójcik Anna, Orłowski Marek, Proszowski Piotr, Krawczak MarianMIESZANA4446000:59:54
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !665BorgwarnerPisaniak Dariusz, Urbańczyk Olgierd, Syryło Mateusz, Bajek Tomasz, Gielmuda MarianMĘŻCZYZN24325000:59:13
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 78Pięciu GniewnychCierlak Mikołaj, Pastuła Łukasz, Dziedzic Witold, Kunysz Paweł, Zawistowski DominikMĘŻCZYZN34320000:59:26
#8 86134 WOG RzeszówRogala Tadeusz, Piecuch Michał, Grzegorczyk Piotr, Motyka Krzysztof, Walicki HubertMĘŻCZYZN44312000:59:44
#9 960Rzeszowskie Gazele i Gepardy IIIWyczawski Piotr, Żaczek Marcin, Such Arkadiusz, Pyrkosz Damian, Chmiel MichałMĘŻCZYZN54236000:58:45
#10 1035Śmigające ZająceZiemba Grzegorz, Kopeć Krzysztof, Szyja Robert, Mamczur Filip, Zając TomaszMĘŻCZYZN64217000:59:33
#11 1151nucky nutzGacek Maciej, Bokota Kamil, Lis Jadwiga, Bartoszewski Sławomir, Kuźnar AnnaMIESZANA54139500:58:34
#12 1211Safran Team 1Kawalec Jacek, Dobrzańska Anna, Pociask Marek, Frysztak Piotr, Pytko PiotrMIESZANA64132000:58:57
#13 135CPR Rzeszów- PSP StrzyżówBałchan Krzysztof, Krenzel Regina, Górski Grzegorz, Iskra Grzegorz, Pałucki SławomirMIESZANA74127000:59:03
#14 1440Ideo.plKandefer Ula, Kandefer Marcin, Kielar Marcin, Baran Krystian, Leszczyński DamianMIESZANA84119500:59:26
#15 1515DietofitkonieDaniel Joanna, Chudzik Karol, Wereszczak Arkadiusz, Motyka Jacek, Motyka MonikaMIESZANA94117000:59:26
#16 166SAFRAN TEAM 2Lis Marcin, Pondo Marzena, Pondel Jacek, Dziedzic Karol, Pięta LeszekMIESZANA104113000:59:34
#17 1719Chyże dziadkiZach Paweł, Wadyl Paweł, Nowak Wojciech, Janik Paweł, Krupski KubaMĘŻCZYZN7412001:00:00
#18 1843pędzące żółwieTabaka Marta, Kida Rafał, Dec Dominik, Partyka Sebastian, Kosak LeszekMIESZANA114038000:59:58
#19 199Klub PodhalańczykSkakowski Grzegorz, Kępa Justyna, Korytko Andrzej, Ziemba Piotr, Danak TomaszMIESZANA124034000:58:56
#20 2048Jaś Fasola i przyjacieleKliś Krzysztof, Iskra Kamil, Płocica Katarzyna, Rzędarska Eliza, Gurbisz WojciechMĘŻCZYZN84017000:59:35
#21 21-PKO JWCWalczyński Jacek, Cudziło Joanna, Szydło Ewa, Cagara Paweł, Ziemba MichałMIESZANA134012500:59:37
#22 2264IDEO.PL IIWojtoń Marcin, Gawron Marcin, Pyrek Bartłomiej, Nowak Alina, Madera BogdanMIESZANA14407000:59:53
#23 233Czterolistna KoniczynkaWalania Kinga, Kopeć Beata, Zięba Sabina, Sarna Kamil, Misiak MateuszMIESZANA153929000:59:01
#24 2433CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINZięba Piotr, Mamej Piotr, Mamej Elżbieta, Hernas Aneta, Sugier TomaszMIESZANA163928000:58:59
#25 2546Urząd Miasta RzeszowaBajrasz Klaudia, Stopa Marcin, Rybka Jadwiga, Dziedzic Marcin, Mamczur PiotrMIESZANA173924000:59:12
#26 2622BWI KrosnoUram Wojciech, Banach Dariusz, Wietecha Paweł, Patla Ewa, Markuszka SławomirMIESZANA18393000:59:57
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2739Rzeszowskie Gazele i Gepardy IISerafin Paulina, Szepieniec Katarzyna, Chlebińska Paulina, Orlewska Danuta, Żebrakowska KatarzynaKOBIET13832000:58:51
#28 2852BorgWarner Poland - Turbo&MorseBuk Kamil, Makuch Ewelina, Kopacz Michał, Król Marcin, Hanych WojciechMIESZANA193822000:59:09
#29 2925SOFTSYSTEM 2Smoliński Marcin, Tymuła Robert, Oryńczak Andrzej, Kiebała Maciej, Kochman GrzegorzMĘŻCZYZN93815000:59:39
#30 3013Asseco Active TeamPoręba Mariusz, Wnęk Justyna, Busz Wojciech, Stanio Arkadiusz, Motyka KamilMIESZANA20388000:59:50
#31 3147Tytan RzeszówŁopucki Bartosz, Namięta Jakub, Micał Bartosz, Stefańczuk Sebastian, Ochab JerzyMĘŻCZYZN10387000:59:49
#32 3230Drużyna PZegar Paweł, Zegar Piotr, Zegar Tomasz, Zegar Monika, Popek SzymonMIESZANA21384000:59:57
#33 3324DMI Dream TeamMyśliwiec Marek, Lew Artur, Bielec Mirosław, Pawłowski Bartosz, Stasik TomaszMĘŻCZYZN113731000:58:53
#34 3453Turlam Się Do MetyIwona Kobiałka, Florek Elżbieta, Kalandyk Wojciech, Czachor Andrzej, Kraus KrzysztofMIESZANA223718500:59:31
#35 3534Anioły i demonyStępień Przemysław, Stępień Małgorzata, Sokołowski Krystian, Pacześniak Maciej, Wojdon MonikaMIESZANA233713000:59:39
#36 3658Akademia Sportu Lubaczów IISzypulski Mariusz, Meder Ewa, Cencora Małgorzata, Meder Janusz, Cencora DariuszMIESZANA243710000:59:42
#37 3744Strusie JajaWoźny Łukasz, Lasek Damian, Niemiec Norbert, Wilczyńska Patrycja, Bator JarosławMIESZANA253710000:59:45
#38 3812Sztafeta Matiego JeżoweŁach Wiesław, Łach Teresa, Łach Łukasz, Łach Aneta, Spirała JanuszMIESZANA26377000:59:52
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3928bbl-SKB Stalowa WolaStarońska Dorota, Kopała Sylwia, Guściora Anna, Polek Bożena, Jarocka-Reczek MałgorzataKOBIET2376000:59:54
#40 4031Sąsiedzi :-)Hermaniuk Tomasz, Hermaniuk Iwona, Wyszyńska Kinga, Kuliberda Tomasz, Kuliberda SylwiaMIESZANA27373000:59:58
#41 4166MentosyJarosz Janosz, Michno Tomasz, Wacławek Sebastian, Sitarz Marzena, Wilczak BarbaraMIESZANA283635000:58:51
#42 4255AmatorzyWoźniak Dariusz, Majder Paweł, Leśko Sebastian, Mazur Łukasz, Barłowska-Mazur AgnieszkaMIESZANA293632000:58:33
#43 4350Biegamy dla siebie i nie tylkoZdeb Artur, Zdeb Dominika, Małek Monika, Zdeb Ewa, Burda AndrzejMIESZANA303628000:59:02
#44 4470Biegająca ?Trójka?Stopa Agata, Dąbrowska Magdalena, Grzywacz Renata, Bijoś Mirosław, Kamiński JacekMIESZANA313627000:58:59
#45 4520GdzieTaMetaJarosz Piotr, Lech Bartłomiej, Dabrowska Anna, Malicka Katarzyna, Kuna ArturMIESZANA323625500:59:07
#46 4637Razem Możemy Więcej - NowosielceMaruszak Michał, Maruszak Piotr, Wikiera Edyta, Jucha Mateusz, Słysz JustynaMIESZANA333622000:59:00
#47 4754Turlam Się Do MetyPętlak Agnieszka, Król Joanna, Czech Andrzej, Król Damian, Kulczykowska KatarzynaMIESZANA343615000:59:38
#48 481Ruda i PrzyjacielePoborca Dawid, Olszowy Teresa, Szepieniec Agnieszka, Dworak Marcin, Mucha JustynaMIESZANA35367000:59:51
#49 4945Urząd Miasta Rzeszowa IIOnoszko Barbara, Tomaka Agnieszka, Kolber Natalia, Koszyk Grzegorz, Skoczylas TomaszMIESZANA3636-00:58:34
#50 5016SoftSystemJaworski Roman, Pikula Przemysław, Skrobacz Dariusz, Zielinski Zbigniew, Sowa GrzegorzMĘŻCZYZN123522000:59:17
#51 512ZMITEK TEAMZmitrowicz Bogdan, Siembida Gertruda, Urbańska Alina, Urbańska Katarzyna, Zając ŁukaszMIESZANA373521500:59:17
#52 5249Wesco TeamWielgosz Edyta, Przybyłowicz Wojciech, Prekiel Anna, Piszczor Arthur, Chrobak RobertMIESZANA38357000:59:54
#53 5318PĘDZĄCE ŻÓŁWIEPomykała Agnieszka, Prugar - Fukowska Paulina, Koralewicz Agnieszka, Myśliwska Ilona, Wiciejowski RadosławMIESZANA39355000:59:54
#54 5427BBL Stalowa WolaMusiał Ewa, Starońska Anna, Urban Ewa, Żurawski Mieczysław, Golisz PawełMIESZANA40352000:59:56
#55 554PrzyjacieleNycz Magdalena, Pelc Karolina, Cisek Natalia, Nycz Marcin, Tymiński MateuszMIESZANA413434000:58:43
#56 5617Arkadia TeamFlorek Wojciech, Grzesiek Ewelina, Domino Marcin, Winiarska Katarzyna, Winiarski ArturMIESZANA423426000:59:04
#57 5763Urząd Miasta 3Bilska - Bałchan Aleksandra, Zuber Anna, Stopa Halina, Pociejowska Agnieszka, Tomaka WojciechMIESZANA433424000:58:52
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5826Jurne KlepaczeTereszkiewicz Joanna, Garbacz Agata, Pupek Karolina, Kosiorowska Katarzyna, Daszykowska NataliaKOBIET3347000:59:46
#59 5932Rudnik nad SanemMichalska Katarzyna, Moskal Dominika, Sowa Agnieszka, Sowa Magdalena, Sokal IwonaKOBIET434-00:59:59
#60 6062AKADEMIA SPORTU W LUBACZOWIESochań Bożena, Szczurko Marek, Niedżwiecki Piotr, Sochań Klaudia, Sochań MarianMIESZANA443339000:58:11
#61 6156Znicz JarosławGórecki Patryk, Krzeszowski Michał, Grabska Jagoda, Kowalski Jakub, Kulpa KamilMIESZANA453335000:58:36
#62 6221DebiutanciLedźwoń Aldona, Ledźwoń Paweł, Rzeszutek Kinga, Mścisz Marcin, Szerer MichałMIESZANA463329000:58:28
#63 6357Akademia Sportu LubaczówKrygowski Zbigniew, Ryba Anna, Meder Guzy Anna, Krygowska Alicja, Krygowska KlaudiaMIESZANA473317000:59:25
#64 6438High5TeamKida Paweł, Drążek Aleksandra, Duduś Maciej, Olejczak Angelika, Mizera JarosławMIESZANA483229000:58:42
#65 6567DZIKIE CHABAZIEŁysiak Anna, Makuch Justyna, Mielnicka Dominika, Strojny Damian, Wośko MateuszMIESZANA493228000:58:54
#66 6659TekniaZawora Edward, Sobkiewicz Ireneusz, Bartoszewska Joanna, Dąbrowski Jarosław, Dąbrowska AgataMIESZANA503224000:58:46
#67 6723Biegiem byle do metyDzierżak Elżbieta, Kitowska Anna, Sarna Agata, Szafran Angelika, Świstak IwonaKOBIET53224000:59:00
#68 6869Za Szybcy, Za WściekliMoszkowicz Ewa, Trzeciak Anna, Koperska Małgorzata, Kłak Aleksander, Żądło PiotrMIESZANA513221000:59:17
#69 6942Gazela TeamNycz Magdalena, Nycz Tymoteusz, Błyskal Klaudyna, Gubernat Bartosz, Gubernat MonikaMIESZANA523217000:59:17
#70 7036PendolinoTwardowski Tomasz, Twardowska Dorota, Kwoka Irena, Ciasnocha Anna, Ciasnocha AndrzejMIESZANA533139400:58:15
#71 717Alleluja i do przodu!Sękowska Elżbieta, Sękowski Andrzej, Sękowska Małgorzata, Rodziński Robert, Kusz AleksanderMIESZANA54258000:59:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności