Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Gaz-Sustem na Piątkę!

Wyniki - 18 września 2016, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
P1
P2
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kamil Baron1JASIONARAJSPORT ACTIVE100:09:0900:08:3100:17:40
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Bernard Rzepka93ZDZIESZOWICE#SOBAS TEAM200:09:3100:09:1300:18:44
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Mariusz Wróbel119ZDZIESZOWICESOBAS TEAM300:09:4300:09:3400:19:17
#4 4Mateusz Fliegert19RYBNIKCHEMIKA RYBNIK400:09:4700:09:4500:19:32
#5 5Adrian Jaroszuk36KĘDZIERZYN-KOŹLE500:10:0300:10:0900:20:12
#6 6Mateusz Kopeć46KĘDZIERZYN-KOŹLE600:10:2000:09:5300:20:13
#7 7Łukasz Mateja72ŁĄKI KOZIELSKIE700:10:2000:09:5300:20:13
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8Magdalena Giet25DZIERGOWICEYMCA KRAKÓW100:10:2100:10:0000:20:21
#9 9Mariusz Thamm133KATOWICE800:10:2100:10:0400:20:25
#10 10Piotr Widziak117RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM900:09:5900:10:3100:20:30
#11 11Paweł Kozak47KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK1000:10:2000:10:2600:20:46
#12 12Mirosław Klepacz135KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK1100:10:1800:10:5100:21:09
#13 13Dawid Zawada123KĘDZIERZYN KOŹLE1200:10:5600:10:1800:21:14
#14 14Radosław Popek154WALCE1300:11:0500:10:1300:21:18
#15 15Marcin Panek82KUŹNIA RACIBORSKABIAŁY KENIJCZYK1400:10:5500:10:2300:21:18
#16 16Sylwester Frątczak22KĘDZIERZYN - KOŹLE1500:10:5800:10:2000:21:18
#17 17Patryk Prajs87KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE1600:11:0700:10:1300:21:20
#18 18Aleksander Frank20REŃSKA WIEŚ-1700:10:4400:10:4900:21:33
#19 19Tomasz Zarzycki122KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO SPORT1800:10:5800:10:4000:21:38
#20 20Adam Kubień52KĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGOWI ZAJAWKOWICZE1900:11:2700:10:2400:21:51
#21 21Łukasz Kochon43KĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGOWI ZAJAWKOWICZE2000:11:2200:10:4900:22:11
#22 22Edward Dobrzański14KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2100:10:5200:11:2400:22:16
#23 23Marek Fąfara17KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2200:11:0500:11:1400:22:19
#24 24Jacek Kupka54KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE2300:11:0200:11:1800:22:20
#25 25Tomasz Kuś58KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2400:11:1800:11:1200:22:30
#26 26Paweł Giela141KĘDZIERZYN-KOŹLE2500:11:0400:11:3500:22:39
#27 27Rafał Lach61KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2600:11:1900:11:2200:22:41
#28 28Szymon Halusiak142KĘDZIERZYN-KOŹLE2700:11:1900:11:2500:22:44
#29 29Roman Jakubiec-Lenart33KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2800:11:1100:11:3300:22:44
#30 30Adam Lewald64KĘDZIERZYN- KOŹLE2900:11:2200:11:2600:22:48
#31 31Paweł Łukaszczykiewicz65STARE KOŹLEPARKRUN3000:11:2200:11:3100:22:53
#32 32Miłosz Nachtygal77ZDZIESZOWICE3100:11:1100:11:4300:22:54
#33 33Robert Bick3KĘDZIERZYN KOŹLE3200:11:2100:11:3400:22:55
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34Izabela Maj-Dziubańska68PYSKOWICE200:11:3100:11:3400:23:05
#35 35Jakub Gomuła134KĘDZIERZYN-KOŹLE3300:11:4200:11:3000:23:12
#36 36Kamil Kurc55KĘDZIERZYN-KOŹLEDAMONS TEAM3400:11:4500:11:2900:23:14
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37Dominika Sobotka98RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM300:11:2400:12:0000:23:24
#38 38Patryk Garstka150KĘDZIERZYN-KOŹLE3500:12:1100:11:1900:23:30
#39 39Krzysztof Kudlek53KĘDZIERZYN KOŹLE3600:11:4000:11:5100:23:31
#40 40Sebastian Wieczorek118KEDZIERZYN-KOZLEBRAK3700:12:1200:11:2500:23:37
#41 41Tomek Cholewiński9KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN3800:12:0100:11:3600:23:37
#42 42Łukasz Sobel97UJAZDOPEL ACTIVE TEAM3900:11:4800:11:5400:23:42
#43 43Zbigniew Nankiewicz78KEDZIERZYN-KOŹLEBRAK4000:11:4700:11:5800:23:45
#44 44Grzegorz Pojda86RYBNIK4100:11:5200:11:5900:23:51
#45 45Piiotr Osóbka129KĘDZIERZYN-KŹLE4200:11:5800:11:5400:23:52
#46 46Aleksandra Frączkiewicz21ZDZIESZOWICERODZINA F400:11:4500:12:1000:23:55
#47 47Wojciech Kedzierski40KĘDZIERZYN-KOŹLEWOKE PRESTIGE CLUB4300:11:5000:12:0700:23:57
#48 48Katarzyna Parzych83RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM500:12:0500:11:5500:24:00
#49 49Sandra Pałka81WODZISŁAW ŚLĄSKI600:12:1700:11:4500:24:02
#50 50Ewelina Szuster103KĘDZIERZYN-KOŹLE700:12:0600:12:0000:24:06
#51 51Robert Wencel156KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIŁEK4400:12:0000:12:0800:24:08
#52 52Łukasz Źrebiec127GŁUBCZYCE4500:12:1100:12:0200:24:13
#53 53Witek Jochimczyk37KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN4600:12:0100:12:1500:24:16
#54 54Andrzej Ciąglewicz153KĘDZIERZYN-KOŹLE4700:11:4600:12:4100:24:27
#55 55Andrzej Leszczawski62SOSNOWIECBRAK4800:12:0700:12:2700:24:34
#56 56Sylwester Szymala148KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK4900:12:1700:12:2700:24:44
#57 57Artur Kaczmarek39KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5000:11:2600:13:2700:24:53
#58 58Leszek Ptak147ZDZIESZOWICE5100:12:3400:12:2900:25:03
#59 59Mateusz Wrzyciel120KOSZWICESTART KOSZWICE5200:12:5800:12:0600:25:04
#60 60Piotr Piechaczek152KĘDZIERZYN-KOŹLE5300:12:4800:12:1700:25:05
#61 61Dawid Bernat2RYBNIKBIEGAMY W RYBNIKU5400:12:2200:12:5100:25:13
#62 62Kamil Kręcichwost49KĘDZIERZYN-KOŹLE5500:12:2000:12:5600:25:16
#63 63Andrzej Stańczyk99KĘDZIERZYN-KOŹLEKS-KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5600:12:2800:12:5200:25:20
#64 64Albert Raczkowski89KĘDZIERZYN-KOZLE5700:12:4100:12:4600:25:27
#65 65Andrzej Grzegorzek132STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE800:13:0500:12:2500:25:30
#66 66Tomasz Leśniak63KĘDZIERZYN-KOŹLEORIAN-SHOW5800:13:2200:12:1100:25:33
#67 67Marek Mierzejewski75KĘDZIERZYN-KOŹLE5900:12:3100:13:0900:25:40
#68 68Tomasz Mach66KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOŻY BIEGANIA6000:12:4300:13:0400:25:47
#69 69Michał Nowak79KĘDZIERZYN-KOŹLE6100:12:4800:13:0100:25:49
#70 70Martyna Maćków67KĘDZIERZYN- KOŹLE900:12:4200:13:1200:25:54
#71 71Grzegorz Kacprzak38KĘDZIERZYN-KOZLEPARKRUN6200:13:1700:12:4200:25:59
#72 72Piotr Mańka70KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN6300:13:1700:12:4500:26:02
#73 73Tomasz Kopaniecki131KĘDZIERZYN-KOŹLE6400:12:5100:13:1100:26:02
#74 74Katarzyna Gniot27ZDZIESZOWICEMASTERS ZDZIESZOWICE1000:12:4900:13:1300:26:02
#75 75Anna Szymańska104KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE1100:13:0400:13:0600:26:10
#76 76Iwona Kurc56KĘDZIERZYN-KOŹLEDANONS TEAM1200:12:1700:13:5300:26:10
#77 77Barbara Mateja71ŁĄKI KOZIELSKIE1300:13:1100:13:0800:26:19
#78 78Wiktoria Filec18RYBNIKIV LO1400:12:3900:13:5200:26:31
#79 79Grzegorz Kiełt41KĘDZIERZYN KOŹLERAJSPORT ACTIVE6500:12:5800:13:4100:26:39
#80 80Jacek Zelmanowicz124DŁUGOMIŁOWICERAJSPORT ACTIVE6600:12:5800:13:4900:26:47
#81 81Rafał Zyzik126KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK6700:13:5100:13:0300:26:54
#82 82Jacek Struś140KĘDZIERZYN-KOŹLE6800:13:0700:13:5400:27:01
#83 83Przemysław Ślusarski107KĘDZIERZYN-KOŹLE6900:13:3100:13:3500:27:06
#84 84Arkadiusz Janicki34STRZELCE OPOLSKIEBRAK7000:14:1600:13:0100:27:17
#85 85Krystyna Król50KĘDZIERZYN -KOŹLE1500:13:2700:13:5500:27:22
#86 86Aleksander Wąsik115KĘDZIERZYN - KOŹLE7100:13:3800:13:4900:27:27
#87 87Łukasz Wąsik114KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK7200:13:3800:13:5000:27:28
#88 88Jakub Blak149KĘDZIERZYN-KOŹLE7300:13:0700:14:4100:27:48
#89 89Edward Jarosławski35KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLE7400:13:4600:14:0500:27:51
#90 90Jan Ścigocki151STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE7500:13:4500:14:1200:27:57
#91 91Katarzyna Stelmach-Basa139STARE-KOŹLE1600:14:1500:13:4500:28:00
#92 92Ryszard Basa138STARE-KOŹLE7600:14:1500:13:4500:28:00
#93 93Anna Danielewicz13KĘDZIERZYN-KOŹLE1700:14:1000:14:0200:28:12
#94 94Agata Kuźmicz60KĘDZIERZYN-KOŹLE1800:13:4500:14:2800:28:13
#95 95Justyna Śmigielska108ZDZIESZOWICE1900:14:3000:13:5300:28:23
#96 96Marcin Śmigielski109ZDZIESZOWICERAJSPORT ACTIVE7700:14:3000:13:5300:28:23
#97 97Paweł Urbaniak113KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOŻY BIEGANIA7800:13:5800:14:2700:28:25
#98 98Jan Dudek15KĘDZIERZYN-KOŹLE7900:14:1100:14:2600:28:37
#99 99Barbara Giet24DZIERGOWICE2000:14:1500:14:2400:28:39
#100 100Dorota Matejko73KĘDZIERZYN-KOŹLE2100:14:1300:14:2700:28:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności