Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ZaBIEGAJ o FUNdusze

Wyniki - 24 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 202480Pawelczyk-Miedziarek Monika1978K30Naramowice Biegają (POL)68-2700:32:28
#2 203739Wojtkowiak Joanna1991K20Piątkowo na Biegowo / Szybkie Śli69-2000:32:29
#3 204117Dobicka Katarzyna1987K20Poznań (POL)70-2100:32:37
#4 205738Wojtkowiak Grażyna1960K50Babcia Biega / Szybkie Ślimaki (PO71-500:32:37
#5 206102Czapczyk Maciej1987M20Poznań (POL)-1354300:32:42
#6 207202Hlożek Joanna1979K30Mamy - Biegamy (POL)72-2800:32:50
#7 2088Antczak-Kretkowska Maria1958K50Września (POL)73-600:32:54
#8 209436Nowak Paweł1972M40Poznań (POL)-1362500:32:56
#9 210262Klak Joanna1983K30UMWW (POL)74-2900:33:04
#10 2113Adamski Adrian1976M40Poznań (POL)-1372600:33:06
#11 212293Kozal Honorata1974K40Poznań (POL)75-1300:33:06
#12 213192Gulij Agata1989K20Poznań (POL)76-2200:33:10
#13 214486Pawłowski Przemysław1979M30Skórzewo (POL)-1385300:33:10
#14 215723Wikierska Patrycja1979K30BE3 CITYZEN_ POZNAŃ / NO WO77-3000:33:10
#15 216176Gnusowski Maciej1974M40Naramowice Biegają (POL)-1392700:33:13
#16 217575Schraube Dorota1966K50Murowana Goślina (POL)78-700:33:13
#17 218673Tokarz Aneta1981K30brak (POL)79-3100:33:14
#18 21943Biniek Daniel1993M20Rogozinski Klub Biegacza (POL)-1404400:33:15
#19 220118Dobrodziej Damian1984M30Poznań (POL)-1415400:33:17
#20 221457Osiewicz Sandra1991K20Mamy - Biegamy (POL)80-2300:33:17
#21 222684Topolska Monika1977K30Mamy - Biegamy (POL)81-3200:33:22
#22 223187Grządzielewska Bożena1969K40Oborniki Wlkp (POL)82-1400:33:24
#23 224658Szymańska-Stawiak Iwona1988K20Dzikie Dziki (POL)83-2400:33:27
#24 225419Musiał Ewa1988K20Run for fun (POL)84-2500:33:30
#25 226793Marglarczyk Joanna1976K40Poznań (POL)85-1500:33:42
#26 227521Przybylska Marlena1978K30Poznań (POL)86-3300:33:46
#27 228799Piejko Magdalena1977K30Poznań (POL)87-3400:33:47
#28 229278Konieczna Joanna1982K30Poznań (POL)88-3500:33:48
#29 230829Filipowiak Bartosz1979M30Poznań (POL)-1425500:33:48
#30 231553Rosińska Agnieszka1982K30Poznań (POL)89-3600:33:49
#31 232155Frąckowiak Monika1983K30Krosno (POL)90-3700:33:56
#32 233484Pawłowska Beata1980K30Poznań (POL)91-3800:33:58
#33 23464Brych Anna1985K30Krosno (POL)92-3900:33:59
#34 235525Przybyłek Asia1984K30Mamy - Biegamy (POL)93-4000:34:03
#35 236689Tupaj Mariusz1970M40Drużyna Szpiku (POL)-1432800:34:15
#36 237349Leśniak Agnieszka1990K20Są gorsi (POL)94-2600:34:16
#37 238119Dobry Edyta1986K30Stęszew (POL)95-4100:34:29
#38 239688Trzemkowska Ilona1990K20Atrium Doradcza (POL)96-2700:34:41
#39 240735Wojciechowski Leszek1963M50Tarnowo Podgórne (POL)-1441200:34:51
#40 241401Michalak Agnieszka1992K20Poznań (POL)97-2800:34:52
#41 242264Klonowski Robert1971M40Komenda Wojewódzka Państwow-1452900:34:54
#42 243151Franczuk Robert1967M40Poznań (POL)-1463000:35:07
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !244265Knasiecki Paweł1951M60+Promnice (POL)-147200:35:09
#44 245842Kiełcz Michał1982M30Białystok (POL)-1485600:35:09
#45 246369Makowska Ewa1981K30Koziegłowy (POL)98-4200:35:10
#46 247496Piekarski Radosław1983M30Włocławek (POL)-1495700:35:15
#47 248691Ueberhan Joanna1994K20Poznań (POL)99-2900:35:22
#48 24960Brons Kinga1976K40UMWW (POL)100-1600:35:30
#49 250485Pawłowska Anna1985K30UMWW (POL)101-4300:35:30
#50 251242Kaczmarek Anna1986K30UMWW (POL)102-4400:35:32
#51 252734Włodarczyk Anna1987K20Hernik Team (POL)103-3000:35:40
#52 253269Kociemba Agnieszka1980K30Naramowice Biegają (POL)104-4500:35:41
#53 254372Malicki Bartosz1988M20Bogucin (POL)-1504500:35:41
#54 25578Charko Piotr1997M16Ustka (POL)-151500:35:41
#55 256458Osowiecka Kinga1981K30Poznań (POL)105-4600:35:45
#56 257461Ostrowska Joanna1980K30Mamy - Biegamy (POL)106-4700:35:54
#57 258406Michowska Justyna1975K40Poznań (POL)107-1700:35:56
#58 259708Walkiewicz Marta1984K30Luboń (POL)108-4800:35:58
#59 260648Szmajda Remigiusz1983M30UMWW (POL)-1525800:35:59
#60 261646Szlachta Katarzyna1986K30Poznań (POL)109-4900:36:05
#61 262533Radomski Wojciech1987M20Programa.pl (POL)-1534600:36:14
#62 263630Sworowska Marta1991K20Plewiska (POL)110-3100:36:17
#63 26479Charko Weronika1995K20Ustka (POL)111-3200:36:44
#64 265749Wrońska Agnieszka1996K20Konin (POL)112-3300:37:08
#65 266685Topolski Bartłomiej1995M20Bieging Team Zelów (POL)-1544700:37:24
#66 267411Mielcarek Michał1989M20Luboński Klub Biegacza (POL)-1554800:37:28
#67 268291Kościelna Julia1994K20Budzyń (POL)113-3400:37:29
#68 269729Winkler Mirosława1985K30Poznań (POL)114-5000:37:35
#69 270476Pasik Lidia1991K20Poznań (POL)115-3500:37:38
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 271830Przybylak Stanisław1946M60+Poznań (POL)-156300:37:41
#71 272337Kurkowiak Dariusz1967M40Poznań (POL)-1573100:37:46
#72 273740Wojtkowiak Robert1983M30Szybkie Ślimaki (POL)-1585900:38:00
#73 274714Wasiewicz Agnieszka1975K40Poznań (POL)116-1800:38:12
#74 275259Kisilewicz Milena1989K20brak (POL)117-3600:38:16
#75 27639Białas Joanna1982K30Stęszew (POL)118-5100:38:23
#76 277318Kubiak Kinga1993K20Mamy - Biegamy (POL)119-3700:38:25
#77 278317Kubiak Jacek1989M20Poznań (POL)-1594900:38:26
#78 279565Sadowska Joanna1968K40Poznań (POL)120-1900:38:36
#79 280826Koch Antoni1961M50Poznań (POL)-1601300:38:46
#80 281635Szajek Łukasz1985M30Luboń (POL)-1616000:38:47
#81 282122Domańska Anna1984K30Mamy - Biegamy (POL)121-5200:38:56
#82 283841Wróbel Monika1988K20Koziegłowy (POL)122-3800:38:57
#83 284475Paschke Lidka1981K30Poznań (POL)123-5300:39:03
#84 285858Stachowski Piotr1963M50Poznań (POL)-1621400:39:06
#85 286585Siuda Joanna1973K40Poznań (POL)124-2000:39:07
#86 287473Panek Patrycja1984K30Poznań (POL)125-5400:39:07
#87 288414Miś Ewa1985K30Poznań (POL)126-5500:39:07
#88 289559Rutkowska Kamila1974K40Poznań (POL)127-2100:39:10
#89 290330Kulesza Katarzyna1972K40Poznań (POL)128-2200:39:12
#90 291627Studzińsa Ewa1983K30Poznań (POL)129-5600:39:15
#91 292427Niewiada Lucyna1981K30Poznań (POL)130-5700:39:17
#92 293424Necelman-Brzezinska Natalia1980K30Poznań (POL)131-5800:39:17
#93 294855Kędziora Anita1976K40Poznań (POL)132-2300:39:42
#94 295284Koprek Marzena1990K20Poznań (POL)133-3900:39:58
#95 296636Szajek Marzena1989K20Programa.pl (POL)134-4000:40:08
#96 297637Szajek Marcin1987M20Programa.pl (POL)-1635000:40:09
#97 298543Redlich Adam1981M30Nowy Tomyśl (POL)-1646100:40:39
#98 299451Okoński Kamil1987M20- (POL)-1655100:40:40
#99 300542Redlich Arleta1985K30Mamy - Biegamy (POL)135-5900:40:40
#100 301203Hoffmann Joanna1986K30Mamy - Biegamy (POL)136-6000:40:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności