Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ZaBIEGAJ o FUNdusze

Wyniki - 24 września 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 49510Polewski Rashid Marek1978M30Naramowice Biegają (POL)-451600:25:39
#2 57344Lehwark Marcin1978M30Koziegłowy (POL)-501900:26:01
#3 75831Sobolewski Artur1978M30(POL)-652600:26:54
#4 105225Jaśkowiak Ewelina1978K30Hernik Team (POL)17-700:28:27
#5 207202Hlożek Joanna1979K30Mamy - Biegamy (POL)72-2800:32:50
#6 214486Pawłowski Przemysław1979M30Skórzewo (POL)-1385300:33:10
#7 215723Wikierska Patrycja1979K30BE3 CITYZEN_ POZNAŃ / NO WO77-3000:33:10
#8 230829Filipowiak Bartosz1979M30Poznań (POL)-1425500:33:48
#9 41501Pietz Mikołaj1979M30Parkrun Poznań (POL)-371400:25:02
#10 306481Pawlak Piotr1979M30UMWW (POL)-1676200:41:50
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !51166Gendera Katarzyna1979K30DAGBUD GOSTYŃ Mamy-Biegam5-100:25:41
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5627Bartoszek Renata1979K30Luboński Klub Biegacza (POL)7-300:26:00
#13 312662Szymański Waldemar1979M30Wroniawy (POL)-1686300:43:21
#14 71288Kosiedowski Wojtek1979M30Bractwo Biegowe BGK (POL)-612400:26:46
#15 112385Marcinkowska Anna1980K30Komorniki (POL)21-1000:28:45
#16 128720Wiatrowski Łukasz1980M30Poznań (POL)-1004000:29:34
#17 165668Targoński Sławomir1980M30Poznań (POL)-1204700:31:00
#18 180497Piela Natalia1980K30Poznań (POL)53-2400:31:38
#19 233484Pawłowska Beata1980K30Poznań (POL)91-3800:33:58
#20 253269Kociemba Agnieszka1980K30Naramowice Biegają (POL)104-4500:35:41
#21 257461Ostrowska Joanna1980K30Mamy - Biegamy (POL)106-4700:35:54
#22 293424Necelman-Brzezinska Natalia1980K30Poznań (POL)131-5800:39:17
#23 302483Pawlak Katarzyna1980K30Mamy - Biegamy (POL)137-6100:40:46
#24 54661Szymański Łukasz1980M30Huragan Szklarka Poznań (POL)-491800:25:47
#25 310854Koligat-Sochacka Beata1980K30Luboń (POL)143-6500:43:06
#26 311657Szymańska Karolina1980K30Wroniawy (POL)144-6600:43:21
#27 321633Szada-Borzyszkowska Karolina1980K30indywidualnie (POL)153-7000:48:16
#28 68254Kawicki Dariusz1980M30Night Runners (POL)-592200:26:42
#29 76846Brak Danych1980M30(POL)-662700:26:54
#30 99177Godlewska Magdalena1980K30Poznań (POL)16-600:28:08
#31 123524Przybył Michał1981M30Poznań (POL)-983800:29:26
#32 126373Malicki Mateusz1981M30Night Runners (POL)-993900:29:30
#33 146238Juskowiak Dawid1981M30Poznań (POL)-1114400:30:08
#34 164443Nowicki Bartek1981M30Stare Oborzyska (POL)-1194600:30:59
#35 218673Tokarz Aneta1981K30brak (POL)79-3100:33:14
#36 246369Makowska Ewa1981K30Koziegłowy (POL)98-4200:35:10
#37 256458Osowiecka Kinga1981K30Poznań (POL)105-4600:35:45
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !387Chojnacki Artur1981M30BÓG HONOR OJCZYZNA (POL)-3200:20:17
#39 284475Paschke Lidka1981K30Poznań (POL)123-5300:39:03
#40 29491Piaskowski Dominik1981M30Biegająca Egzekucja (POL)-281300:23:43
#41 292427Niewiada Lucyna1981K30Poznań (POL)130-5700:39:17
#42 298543Redlich Adam1981M30Nowy Tomyśl (POL)-1646100:40:39
#43 45245Kalbarczyk Jacek1981M30Poznań (POL)-411500:25:26
#44 313422Nawrocka-Nowak Anna1981K30Poznań (POL)145-6700:43:33
#45 108812Ziemkowska Paulina1981K30Poznań (POL)19-800:28:32
#46 153785Niedźwiecka Beata1982K30Szczecin (POL)41-1800:30:16
#47 170594Sobańska Paulina1982K30Tarnowo Podgórne (POL)47-2000:31:05
#48 186836Mamet Anna1982K30Poznań (POL)57-2500:31:57
#49 195103Czaplicki Marek1982M30UMWW (POL)-1315100:32:18
#50 229278Konieczna Joanna1982K30Poznań (POL)88-3500:33:48
#51 231553Rosińska Agnieszka1982K30Poznań (POL)89-3600:33:49
#52 245842Kiełcz Michał1982M30Białystok (POL)-1485600:35:09
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1377Mamet Dominik1982M30Night Runners (POL)-1100:19:47
#54 27639Białas Joanna1982K30Stęszew (POL)118-5100:38:23
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !55730Wiśniewska Anna1982K30Zielona_Żabka Team (POL)6-200:25:49
#56 315121Domańska Małgorzata1982K30Politechnika Poznańska (POL)147-6800:44:04
#57 60753Wylegała Kamila1982K30VirtualRunnerClub, runnersclub.pl,8-400:26:11
#58 61756Wysocki Tomasz1982M30Piątkowo na Biegowo (POL)-532000:26:13
#59 69139Dzija Mariusz1982M30Naramowice Biegają (POL)-602300:26:44
#60 83732Witkowiak Mateusz1982M30Lusówko (POL)-733000:27:21
#61 88217Janowski Andrzej1982M30Plewiska (POL)-773100:27:32
#62 93261Klaja Urszula1982K30Night Runners (POL)15-500:27:48
#63 96618Stempowski Dariusz1982M30Poznań (POL)-813200:28:00
#64 113135Durzyński Michał1983M30Night Runners (POL)-923500:28:45
#65 121194Gurdek Natalia1983K30Mamy - Biegamy (POL)24-1100:29:24
#66 134147Fiedorowicz Karol1983M30UMWW (POL)-1054200:29:44
#67 15285Chojnacka Marta1983K30Night Runners (POL)40-1700:30:12
#68 197126Drost Izabela1983K30Ptaszki (POL)65-2600:32:19
#69 210262Klak Joanna1983K30UMWW (POL)74-2900:33:04
#70 232155Frąckowiak Monika1983K30Krosno (POL)90-3700:33:56
#71 247496Piekarski Radosław1983M30Włocławek (POL)-1495700:35:15
#72 260648Szmajda Remigiusz1983M30UMWW (POL)-1525800:35:59
#73 10678Tomczak Karol1983M30Naramowice Biegają (POL)-10700:21:46
#74 11550Rojewski Michał1983M30Naramowice Biegają (POL)-11800:21:54
#75 273740Wojtkowiak Robert1983M30Szybkie Ślimaki (POL)-1585900:38:00
#76 291627Studzińsa Ewa1983K30Poznań (POL)129-5600:39:15
#77 303398Meller Agnieszka1983K30Luboński Klub Biegacza (POL)138-6200:40:47
#78 52694Urbański Grzegorz1983M30Poznań (POL)-471700:25:42
#79 308381Marcinek Patrycja1983K30Poznań (POL)141-6400:42:02
#80 77357Łastowski Artur1983M30Poznań (POL)-672800:26:56
#81 101498Pieniowski Maciej1983M30Thunderstorm (POL)-853300:28:10
#82 109794Stein Justyna1983K30Piła (POL)20-900:28:35
#83 11935Beszterda Marcin1984M30Poznań (POL)-963700:29:19
#84 14525Bartkowiak Magdalena1984K30Kobiety Biegają (POL)35-1400:30:05
#85 149464Owczarczak Monika1984K30wilda biega (POL)37-1500:30:10
#86 150313Krzyżaniak Agnieszka1984K30Kamionki (POL)38-1600:30:10
#87 171199Hejnowicz -Banaszczyk Sandra1984K30Poznań (POL)48-2100:31:08
#88 220118Dobrodziej Damian1984M30Poznań (POL)-1415400:33:17
#89 235525Przybyłek Asia1984K30Mamy - Biegamy (POL)93-4000:34:03
#90 259708Walkiewicz Marta1984K30Luboń (POL)108-4800:35:58
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4824Fellenberg Tomasz1984M30Poznań (POL)-4300:20:20
#92 16188Guliński Grzegorz1984M30Toruń (POL)-16900:22:18
#93 282122Domańska Anna1984K30Mamy - Biegamy (POL)121-5200:38:56
#94 287473Panek Patrycja1984K30Poznań (POL)125-5400:39:07
#95 307277Konieczna Joanna1984K30Mamy - Biegamy (POL)140-6300:41:58
#96 62530Radke Adam1984M30Poznań (POL)-542100:26:15
#97 3206Anioła Joanna1984K30Programa.pl / Fundacja Pomocy D152-6900:46:39
#98 117295Kozielczyk Michał1985M30Są gorsi (POL)-953600:29:18
#99 132289Kosiński Tomasz1985M30UMWW (POL)-1044100:29:37
#100 136746Woźniak Marta1985K30Mamy - Biegamy (POL)30-1200:29:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności