Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Witkowska Dycha

Wyniki - 25 września 2016, Witkowo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 105Adam Nowakowski3Piotr I Paweł GnieznoM304200:49:1900:49:19
#2 55Adrian Kowalski91M201600:45:0600:45:06
#3 76Adrian Wucki61M201900:47:3400:47:22
#4 261Agnieszka Krzewińska18K202801:05:3701:05:29
#5 212Agnieszka Walkowiak104Strzałkowska Grupa Biegowa 'Sokół'K301200:57:0200:56:57
#6 132Aleksander Kaźmierczak46Witkowo BiegaM203600:51:0300:51:01
#7 36Aleksander Mikołajczak247Mariusz MikołajczakM201000:43:1400:43:06
#8 169Aleksandra Jankowiak-Bernaci154K30700:53:5300:53:45
#9 206Alina Kozanecka215K40900:56:3900:56:35
#10 162Alina Wierzelewska132Drużyna SzpikuK20900:53:1800:53:01
#11 92Aneta Bartkowska24Bolt TrzemesznoK20500:48:4500:48:45
#12 180Anna Iwaniec-Kopaczews72K40700:54:5700:54:50
#13 277Anna Jagodzińska141Jagoda TeamK302601:11:3401:11:18
#14 276Anna Pilarska177Green TeamK203301:11:1001:10:53
#15 268Anna Tomecka170K302401:06:5601:06:38
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 88Anna Walaszczyk186K20300:48:3200:48:25
#17 193Arkadiusz Długosz23M205300:55:4700:55:36
#18 51Arkadiusz Kędzierski74M302200:44:4500:44:45
#19 117Arkadiusz Rojewski83OsiniecM304700:50:1600:50:09
#20 121Arkadiusz Tomecki16933 Baza Lotnictwa TransportowegoM401900:50:2400:50:12
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53Arleta Ludwiczak207Altom GnieznoK40100:44:5700:44:57
#22 38Artur Listopad259Złote Kłosy KołaczkowoM301800:43:3000:43:30
#23 159Artur Michalski262M402500:53:1300:53:13
#24 110Artur Milewski267M304500:49:5100:49:51
#25 203Artur Stefaniak110M403000:56:3500:56:15
#26 201Barbara Kubacka50K201300:56:2000:56:17
#27 168Bartosz Chmielewski62M204400:53:4400:53:33
#28 267Bartosz Pieczyński165M206201:06:0901:06:09
#29 131Bartosz Pólkowski2377edsM305500:51:0300:50:51
#30 154Bartosz Połatyński105Pasjonaci. SłupcaM306400:52:5700:52:57
#31 172Bartosz Sieniawski60M306900:54:2200:54:12
#32 170Bartłomiej Bruch253M204500:54:0200:54:02
#33 218Błażej Bogajewski228M307900:57:3700:57:30
#34 99Błażej Dutkiewicz7Spec KableM303800:49:0700:49:07
#35 9Błażej Pawlak58Clip LogisticsM30600:36:5000:36:50
#36 111Cezary Rydlewicz313M203000:49:5300:49:50
#37 273Dagmara Stachowiak195Kolka KosewoK203101:08:2501:08:25
#38 274Damian Czasak113Witkowo BiegaM206301:09:4901:09:33
#39 104Damian Jasiński5Piotr I Paweł GnieznoM304100:49:1800:49:18
#40 106Damian Krupa95M202800:49:2900:49:15
#41 114Damian Nowakowski121M203200:50:0400:49:52
#42 30Damian Stefaniak25549 Baza LotniczaM20800:42:4100:42:41
#43 81Daniel Jasiński77M303200:48:0600:48:03
#44 48Daniel Nowaczyk252M201400:44:3600:44:36
#45 89Daniel Perlicki234M202300:48:3300:48:32
#46 176Daniel Pohl124M307000:54:4700:54:44
#47 43Daniel Stefaniak81M302000:43:5300:43:53
#48 85Darek Majorczyk181AltomM303400:48:3100:48:30
#49 258Daria Pawłowska102K202701:05:0801:04:52
#50 16Dariusz Głowski101Night RunnersM301000:39:4000:39:40
#51 220Dariusz Lewandowski123Strzałkowska Grupa Biegowa SokółM403400:57:4000:57:39
#52 189Dariusz Mężyński90Night Runners GnieznoM307400:55:2800:55:28
#53 165Dawid Drożdzyński160Witkowo BiegaM306800:53:3400:53:34
#54 200Dawid Skolasiński306M205500:56:1800:55:58
#55 188Dawid Sobczyk240M205100:55:2100:55:18
#56 181Dorota Jasińska75K30900:55:0000:54:55
#57 129Dorota Lewandowska86Strzałkowska Grupa Biegowa SokółK40400:50:4900:50:49
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Elżbieta Cieślicka178Olimpia PoznańK30300:45:4400:45:44
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !257Elżbieta Sucholas266K50+101:04:5101:04:46
#60 94Emil Paszek243M202500:48:5000:48:44
#61 278Eryk Skąpski295M308801:13:4601:13:29
#62 248Ewa Jarząb65K401201:02:5601:02:53
#63 207Ewa Zdrojewska128K201500:56:4000:56:24
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !42Ewelina Piniarska220K20100:43:5000:43:50
#65 209Grzegorz Czasak30Witkowo BiegaM403100:56:4500:56:29
#66 249Grzegorz Kozica28Trepko RunnerM308601:03:1401:03:06
#67 82Hilary Jasiński152M50+400:48:0600:48:03
#68 54Hubert Suchy20No Excuses TeamM201500:45:0300:45:03
#69 282Iwona Pieczyńska265K203401:16:3601:16:29
#70 161Izabela Kaźmierczak245K40600:53:1700:53:05
#71 271Izabela Skraburska130Trepko RunnersK302501:08:1601:08:08
#72 242Izabela Staszkiewicz103K202201:02:1201:02:05
#73 160Jacek Fajfer66M50+900:53:1600:53:13
#74 37Jacek Kasprzak45Ks Krotosz KrotoszynM301700:43:2300:43:23
#75 47Jacek Kwitowski47M401000:44:3300:44:27
#76 126Jacek Szwed71M50+600:50:4400:50:44
#77 15Jacek Zieliński19Witkowo BiegaM30900:39:2500:39:25
#78 233Jagoda Kozłowska125K202000:59:5500:59:39
#79 119Jakub Błaszczyk300Pyzdrzanie W BieguM203400:50:2000:50:05
#80 208Jakub Wiśniewski161M205600:56:4300:56:31
#81 141Jan Chomański201M50+700:52:0200:51:50
#82 210Janusz Soszyński140M403200:56:5200:56:51
#83 22Jarosław Gozdalski31Witkowo BiegaM40600:40:2400:40:24
#84 197Joanna Ginther88K201200:56:1300:56:01
#85 236Joanna Walkowiak78Strzałkowska Grupa Biegowa ' Sokół 'K301601:00:1801:00:13
#86 194Julia Kapela29K201100:55:5400:55:46
#87 243Julita Pawłowska239K202301:02:2001:02:03
#88 167Justyna Hołderna134AltomK30600:53:3800:53:21
#89 174Justyna Jagodzińska291BoltK201000:54:4000:54:39
#90 112Justyna Kostrzewa193Kolka KosewoK20700:50:0200:50:02
#91 266Justyna Lisiak38Lady CatK302301:05:5901:05:48
#92 93Justyna Stankowska299Mks TrzemesznoK30400:48:4900:48:46
#93 217Kacper Połatyński288M205700:57:3100:57:24
#94 113Kacper Szymański196Kolka KosewoM203100:50:0300:50:00
#95 190Kamil Biskup92M205200:55:3200:55:25
#96 240Kamil Mąkosza164M308501:01:4201:01:30
#97 171Kamil Sroczyński312M204600:54:1100:53:53
#98 108Kamil Walkowiak182M202900:49:3100:49:14
#99 123Kamil Wolek225M305100:50:3100:50:14
#100 199Karol Janicki268M402900:56:1700:56:01

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności