Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIX Ogólnopolski Bieg Zbąskich - X Półmaraton

Wyniki - 25 września 2016, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 553347Nowacka Magdalena-1301984K 30-3962WIELICHOWO02:38:507.9700:07:3202:38:30
#2 555118Grobelna Kamila-1321986K 30-3964POZNAŃ02:41:437.8300:07:4002:40:44
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 44312Matyśkiewicz Krzysztof42-1966M 50-593GOSTYŃ01:30:4813.9400:04:1801:30:38
#4 556451Samulska Joanna-1331983K 30-3965POZNAŃ02:41:437.8300:07:4002:40:45
#5 557664Łuczak Elżbieta-1341971K 40-4929STARY TOMYŚL02:43:087.7600:07:4402:42:26
#6 302164Kabała Bartosz273-1995M 0-2949GOSTYŃ01:55:0411.0000:05:2701:54:34
#7 304196Kliks Dariusz275-1970M 40-4989POZNAŃ01:55:1010.9900:05:2701:54:29
#8 3052Adamczak Krzysztof276-1958M 50-5926STARGARD01:55:1310.9900:05:2801:54:35
#9 561103Furtacz Marek426-1948M 60-6911PIŁA02:48:377.5100:07:5902:47:44
#10 309142Hołyński Kamil280-1975M 40-4991ZBĄSZYNEK01:55:2110.9800:05:2801:54:11
#11 311194Kierzek Magdalena-301993K 0-2911POZNAŃ01:55:2410.9700:05:2801:54:42
#12 312100Frączyk Małgorzata-311978K 30-3915GNIEZNO01:55:2710.9700:05:2801:55:01
#13 57486Stachowiak Wojciech54-1977M 30-3922DOPIEWIEC01:33:0813.5900:04:2501:32:56
#14 313376Paszke Michał282-1974M 40-4992GRODZISKWIELKOPOLSKI01:55:2810.9600:05:2801:54:53
#15 314202Kny Jacek283-1976M 40-4993POZNAŃ01:55:2910.9600:05:2801:55:03
#16 59579Wieczorek Zbigniew56-1975M 40-4916RAKONIEWICE01:33:1513.5800:04:2501:33:06
#17 60295Małecki Marcin57-1986M 30-3924DREZDENKO01:33:1713.5700:04:2501:33:12
#18 316249Kusior Marek285-1984M 30-39112ZBĄSZYNEK01:55:3210.9600:05:2901:55:00
#19 617Baer Tomasz58-1968M 40-4917BABIMOST01:33:3513.5300:04:2601:33:26
#20 318341Mysio Lech287-1956M 60-695NOWY TOMYŚL01:55:5410.9200:05:3001:55:21
#21 319323Mielnik Kamil288-1979M 30-39113POZNAŃ01:55:5910.9200:05:3001:55:40
#22 28382Dybizbański Paweł256-1970M 40-4983SKÓRZEWO-01:52:2811.2600:05:2001:51:48
#23 333447Rzywucka Jolanta-351977K 30-3917PIŁA4 Run Team Piła01:58:0810.7200:05:3601:57:51
#24 23153Janowski Arkadiusz22-1976M 40-496PERZYNY5 Lubuski Pułk Artylerii GMINA01:27:0114.5500:04:0701:26:58
#25 404326Mikołajczak Dorota-611990K 0-2919GOSTYŃ635 Gostyń02:03:4110.2400:05:5202:03:25
#26 196328Mikołajczak Zbigniew183-1989M 0-2939GOSTYŃ635 Gostyń01:45:4111.9800:05:0101:45:26
#27 539604Woźny Paweł421-1982M 30-39163MICHORZEWO:)02:28:568.5000:07:0402:28:10
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1644Iukhychuk Mykol1-1985M 30-391LUCKACHILLES LESZNO01:07:5218.6500:03:1301:07:51
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2643Musiyako Ivan2-1985M 30-392ACHILLES LESZNO01:10:1018.0400:03:2001:10:08
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18642Ptashuk Katsiaryna-11991K 0-291MIŃSKACHILLES LESZNO01:25:1614.8500:04:0201:25:14
#31 299431Rosiński Łukasz270-1981M 30-39105WOLSZTYNadrenalina team01:54:4611.0300:05:2601:54:24
#32 432598Woźniak Daria-711985K 30-3936STĘSZEWAktywny Stęszew02:07:159.9500:06:0202:06:45
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15586Witkowski Tomasz15-1972M 40-493KAMIONKIALTO Kamionki01:24:4314.9400:04:0101:24:41
#34 367490Stasik Magdalena-471978K 30-3923BABIMOSTBabimojski Klub Biegowy BAKCYL02:00:2410.5100:05:4201:59:42
#35 131168Kaczmarek Krzysztof121-1975M 40-4937BABIMOSTBabimojski Klub Biegowy Bakcyl01:39:5412.6700:04:4401:39:41
#36 217411Pyszkowski Mariusz202-1981M 30-3979BABIMOSTBabimojski Klub Biegowy Bakcyl01:47:0311.8300:05:0401:46:49
#37 522167Kaczmarek Ilona-1101979K 30-3952BABIMOSTBabimojski Klub Biegowy Bakcyl02:23:108.8400:06:4702:22:23
#38 524374Pajchrowski Wiesław413-1962M 50-5943BABIMOSTBabimojski Klub Biegowy BAKCYL02:23:118.8400:06:4702:22:24
#39 50489Stasik Leszek47-1978M 30-3920BABIMOSTBabimojski Klub Biegowy BAKCYL01:32:2513.7000:04:2301:32:13
#40 354364Olechnowicz Grzegorz311-1976M 40-49100GUBINBbL Gubin01:59:3210.5900:05:4001:59:04
#41 381628Zdobylak Krzysztof328-1982M 30-39132GUBINBBL GUBIN02:01:2210.4300:05:4502:00:59
#42 12986Fikus Jacek119-1981M 30-3948GUBINBBL GUBIN01:39:4512.6900:04:4401:39:15
#43 475559Walczak Andrzej391-1988M 0-2966PÓŹNABBL GUBIN02:13:059.5100:06:1802:12:40
#44 476558Walaszko Kazimierz392-1952M 60-6910GUBINBBL GUBIN02:13:059.5100:06:1802:12:40
#45 284476Spychała Mariusz257-1971M 40-4984NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAM01:52:3511.2500:05:2001:52:07
#46 103460Sieroń Kamil94-1991M 0-2919NOWY TOMYŚLBERO Team01:37:5912.9200:04:3901:37:49
#47 109593Wojnowski Rafał100-1988M 0-2922GLINNOBERO TEAM01:38:1712.8800:04:3901:38:06
#48 172216Końka Tomasz161-1980M 30-3963CICHA GÓRABero Team01:43:1212.2700:04:5301:43:01
#49 463544Torchała Marcin382-1986M 30-39152LWÓWEKBero Team02:11:309.6300:06:1402:10:46
#50 464166Kaczmarek Emilia-821993K 0-2923BUKOWIECBERO TEAM02:11:309.6300:06:1402:10:47
#51 38362Nowiński Rafał37-1974M 40-4911WSCHOWABIEGAJ WSCHOWO !!!01:29:3514.1300:04:1501:29:28
#52 165497Szarafin Sławomir154-1965M 50-5911WAŁBRZYCHBiegiGorskie.eu01:42:5912.2900:04:5301:41:58
#53 431626Zbyszewska Izabela-701975K 40-4914ZŁOTNIKIBiegnę dla Oli02:06:469.9900:06:0002:05:36
#54 220584Wiśniewski Rafał205-1971M 40-4962MIĘDZYCHÓDBielsko01:47:2811.7800:05:0601:47:04
#55 390278Łysiak Karolina-581983K 30-3931WĄCHABNOBKB BAKCYL BABIMOST02:02:3010.3300:05:4802:01:48
#56 315132Hamrol Łukasz284-1977M 30-39111ŚMIGIELBliźniak Team Śmigiel01:55:3010.9600:05:2801:55:18
#57 282597Woś Łukasz255-1976M 40-4982RAKONIEWICEBRAK01:52:2311.2700:05:2001:52:10
#58 457455Semkło Łukasz376-1984M 30-39150POZNAŃBrylant Kórnik02:10:329.7000:06:1102:09:52
#59 361523Szymański Roman317-1966M 50-5930BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA02:00:1110.5300:05:4201:59:45
#60 127606Woźny Przemysław117-1990M 0-2927KUŚLINBukowski Klub Biegacza01:39:4312.7000:04:4401:39:33
#61 206430Rogoziński Tomasz193-1974M 40-4959PYZDRYBukowski Klub Biegacza01:46:1911.9100:05:0201:45:41
#62 506429Rogoziński Henryk407-1976M 40-49126BUKBukowski Klub Biegacza02:19:169.0900:06:3602:18:19
#63 123109Giełda Tomasz113-1975M 40-4936BUKBukowski Klub Biegacza/ Bukowski Klub Morsa01:39:1612.7500:04:4201:39:00
#64 339493Stryjakowska Marta-381981K 30-3919POZNAŃBULA TEAM01:58:3610.6700:05:3701:57:59
#65 340619Zaremba Paweł302-1982M 30-39120POZNAŃBULA TEAM01:58:3710.6700:05:3701:58:34
#66 429170Kaczmarek Maciej360-1990M 0-2961NOWY TOMYSLCentrum Szkolenia Wojsk Ladowych02:06:2410.0200:05:5902:05:52
#67 28565Dekiert Artur258-1969M 40-4985POZNAŃCoffee to GO!01:52:3811.2400:05:2001:52:22
#68 366520Szurko Michał320-1978M 30-39130POZNAŃCOTTONLAND02:00:2310.5200:05:4201:59:40
#69 8115Graczyk Adrian8-1988M 0-294CZARNKÓWCYBINA TEAM01:18:3916.1000:03:4401:18:38
#70 4562Dąbrowski Dawid43-1990M 0-2912MUROWANA GOŚLINACzerwonak Biega01:30:5613.9200:04:1901:30:37
#71 401440Rupa Sławomir341-1979M 30-39137GRODZISK WLKPDanflor Team02:03:2710.2600:05:5102:03:11
#72 20712Baranek Grzegorz194-1972M 40-4960WIELICHOWODanflor Team01:46:2111.9000:05:0201:46:04
#73 13114Grabski Rafał13-1992M 0-297CICHA GÓRADanflor Team01:23:0515.2400:03:5601:23:04
#74 289199Kmiecik Marek261-1981M 30-39101WOLSZTYNDANFLOR TEAM01:53:1011.1900:05:2201:52:36
#75 95154Janowski Dariusz87-1967M 40-4924ZBĄSZYŃDARSAT GMINA01:37:0613.0400:04:3601:36:59
#76 176672Waligórski Waldemar165-1979M 30-3966POZNAŃDIAMANT PRO SPORT01:43:3912.2100:04:5501:43:21
#77 169470Sobczyk Mirosław158-1984M 30-3962NOSKÓWDrużyna Szpiku01:43:0812.2800:04:5301:42:42
#78 9299Frączek Marcin85-1988M 0-2916KOŚCIANDrużyna Szpiku Kościan01:36:4713.0800:04:3501:36:43
#79 300639Muller Patryk271-1979M 30-39106ZBĄSZYŃDT 4 YOU MTB TEAM GMINA01:55:0211.0100:05:2701:54:19
#80 426439Rudziński Krzysztof359-1988M 0-2960POZNAŃDwujęzyczni.pl02:06:0410.0400:05:5802:05:07
#81 427255Laszczkowska Dagmara-681988K 0-2920POZNAŃDwujęzyczni.pl02:06:0410.0400:05:5802:05:07
#82 301237Kubicki Piotr272-1986M 30-39107KOŚCIANDziki Zgon Kościan01:55:0311.0000:05:2701:54:33
#83 83230Krupa Krystian77-1986M 30-3934POZNAŃEITALIA.pl01:36:1513.1500:04:3401:36:07
#84 542572Wawrzyńska Emilia-1211982K 30-3958ZBĄSZYŃEmi Fit-Studio GMINA02:29:138.4800:07:0402:28:34
#85 273495Swiatek Jarek246-1983M 30-3999CHYBYERGO-BHP TEAM01:51:4311.3300:05:1801:51:28
#86 42233Kubasiński Arkadiusz40-1982M 30-3916MOSINAEXACTUS Sport Team01:30:2314.0100:04:1701:30:18
#87 159575Wesołowski Ryszard148-1960M 50-598POZNAŃFizjo4family01:42:3412.3400:04:5201:42:27
#88 37691Floraszek Małgorzata-511973K 40-498DĄBRÓWKAGalopujące Floraszki02:01:0910.4500:05:4502:00:16
#89 233564Walkowiak Tomasz217-1984M 30-3986LUBOŃGB Wielkopolscy Biegacze01:49:1111.6000:05:1001:48:48
#90 25182Kaniuk Sławomir24-1970M 40-497GRODZISK WIELKOPOLSKIGB Wielkopolscy Biegacze01:27:2114.4900:04:0801:27:14
#91 3033Broczkowski Tomasz29-1985M 30-399ROSTARZEWOGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE01:28:2714.3100:04:1201:28:22
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !453161Jasinowska Emilia-811952K 60-692MIĘDZYCHÓDGimnazjum nr 2 w Międzychodzie02:09:499.7500:06:0902:09:10
#93 322402Połka Błażej291-1988M 0-2950ZBĄSZYŃGMINA01:56:0810.9000:05:3001:55:58
#94 74499Szczeciński Piotr70-1979M 30-3931ZBĄSZYŃGMINA01:35:4113.2300:04:3201:35:31
#95 84609Wróbel Marcin78-1982M 30-3935ZBĄSZYŃGMINA01:36:1513.1500:04:3401:36:04
#96 348518Szulc Katarzyna-401990K 0-2915ZBĄSZYŃGMINA01:58:5810.6400:05:3801:58:14
#97 352122Grześko Patrycja-421990K 0-2916ZBĄSZYŃGMINA01:59:1810.6100:05:3901:58:36
#98 356324Mierzyński Szymon313-1977M 30-39126ZBĄSZYŃGMINA01:59:4410.5700:05:4001:58:59
#99 104474Sołtysik Jarosław95-1972M 40-4927STRZYŻEWOGMINA01:38:0012.9200:04:3901:37:46
#100 111335Molenda Daniel102-1989M 0-2923ZBĄSZYŃGMINA01:38:2312.8700:04:4001:38:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności