Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIX Ogólnopolski Bieg Zbąskich - X Półmaraton

Wyniki - 25 września 2016, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 221471Sobociński Grzegorz206-1979M 30-3982POZNAŃMETA01:47:3811.7600:05:0601:47:18
#2 445445Ryczak Tomasz367-1985M 30-39146POZNAŃMichałek Team02:09:069.8100:06:0702:08:03
#3 331509Szłapka Piotr297-1975M 40-4995PLEWISKAMIKOGAZ Team01:57:5310.7400:05:3501:57:02
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3659Jurgiewicz Bartosz3-1990M 0-291SZCZECINMKL SZCZECIN/JW 405701:10:5217.8600:03:2201:10:51
#5 67529Śwital Leszek64-1974M 40-4918MARGONINMorsy Margonin-TAZAR01:34:1313.4400:04:2801:34:06
#6 46075Dreger Dariusz379-1968M 40-49119KŁODAWAMTB4FUN02:11:229.6400:06:1402:10:23
#7 99240Kuchnik Piotr90-1986M 30-3942BYTOM ODRZAŃSKIMŁODE ORŁY01:37:4512.9500:04:3801:37:37
#8 130184Kańduła Grzegorz120-1981M 30-3949POZNAŃnest.poznan.pl01:39:5012.6800:04:4401:39:39
#9 175581Wilczyński Błażej164-1978M 30-3965POZNAŃnesthorn01:43:3612.2200:04:5501:43:21
#10 346542Tomczak Tomasz307-1977M 30-39122NOWY TOMYŚLnie01:58:5310.6500:05:3801:57:53
#11 461618Zamajski Jeremi380-1960M 50-5940CYBINKAnie02:11:229.6400:06:1402:10:23
#12 17441Ruta Dariusz17-1971M 40-494NOWY TOMYSLNIE01:25:1514.8500:04:0201:25:13
#13 110633Ziemek Tomasz101-1979M 30-3944NOWY TOMYŚLniezrzeszony01:38:1812.8800:04:4001:38:07
#14 538248Kupka Zbigniew420-1962M 50-5945STARE BOJANOWONiezrzeszony02:27:318.5800:06:5902:26:29
#15 562152Jankowski Grzegorz427-1958M 50-5946POZNAŃniezrzeszony02:48:467.5000:08:0002:47:51
#16 363565Walkowska Ewa-451981K 30-3922PSZCZEWNight Runners02:00:1310.5300:05:4201:59:15
#17 42213Barełkowska Katarzyna-651972K 40-4913POZNAŃNight Runners02:05:3810.0800:05:5702:04:35
#18 201561Walczak Krzysztof188-1977M 30-3975POZNAŃNight Runners01:46:0611.9300:05:0201:45:32
#19 229418Ratajczak Dariusz214-1972M 40-4966DOLSKnight runners01:48:5111.6300:05:1001:48:31
#20 517229Kruk Przemysław412-1991M 0-2974POZNAŃNight Runners02:21:548.9200:06:4402:20:58
#21 518622Zawisza Monika-1061990K 0-2931POZNAŃNight Runners02:21:558.9200:06:4402:21:01
#22 519220Kostecka Małgorzata-1071984K 30-3950SWARZĘDZNight Runners Poznań02:21:558.9200:06:4402:21:01
#23 142577Wiatr Dariusz132-1972M 40-4941WRZEŚNIANight Runners Września01:40:4612.5600:04:4701:40:32
#24 317246Kulesza Grzegorz286-1967M 40-4994WRZEŚNIANight Runners Września01:55:5210.9300:05:2901:55:37
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49299Mańczak Bogdan46-1956M 60-691KUŚLINNKB Chyży01:32:0413.7500:04:2201:32:00
#26 358213Konieczny Piotr314-1981M 30-39127NOWY TOMYŚLNKB Chyży / Phoenix Contact Wlkp.02:00:0110.5500:05:4101:59:25
#27 72147Jakubowski Leszek68-1978M 30-3929PAPROĆNKB Chyży Nowy Tomyśl01:35:2313.2700:04:3101:35:00
#28 33820Bielawa Maciej301-1979M 30-39119PAPROĆNKB Chyży Nowy Tomyśl01:58:2910.6900:05:3701:57:53
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 116243Kuczyński Piotr106-1956M 60-693POZNAŃNKB Chyży Nowy Tomyśl01:38:4712.8200:04:4101:38:27
#30 398228Królik Krzysztof339-1959M 50-5934NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:03:1310.2700:05:5002:02:08
#31 161125Grześkowiak Maciej150-1976M 40-4947NOWY TOMYŚLNKB Chyży Nowy Tomyśl01:42:4312.3300:04:5201:42:21
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !210381Perz Marzenna-141968K 40-492BUKOWIECNKB Chyży Nowy Tomysl01:46:2911.8900:05:0301:45:56
#33 22697Frański Łukasz211-1976M 40-4965NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL01:48:1511.7000:05:0801:48:08
#34 228130Haliniak Marek213-1977M 30-3985NOWY TOMYŚLNKB Chyży Nowy Tomyśl01:48:4411.6400:05:0901:48:20
#35 264621Zawadziński Maciej242-1981M 30-3996NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL01:51:1911.3700:05:1701:50:43
#36 108314Medejszo Mariusz99-1975M 40-4929NOWA SÓLnowosolska grupa biegowa01:38:1412.8900:04:3901:38:11
#37 466174Kałużna-Skurpel Paulina-831987K 0-2924NOWA SÓLNowosolska Grupa Biegowa02:11:409.6200:06:1402:10:57
#38 275195Kleszcz Robert248-1974M 40-4979GLINNONowy Tomyśl01:51:5311.3200:05:1801:51:32
#39 563573Wawrzyński Maciej428-1986M 30-39166ZBĄSZYŃObra Zbąszyń GMINA02:49:337.4700:08:0202:49:33
#40 39573Domagalski Marcin337-1962M 50-5933OPALENICAOpalenicki Klub Biegacza02:03:0810.2800:05:5002:02:23
#41 39672Domagalska Maria-591969K 40-4910OPALENICAOpalenicki Klub Biegacza02:03:1010.2800:05:5002:02:26
#42 15650Cichowlas Paweł145-1983M 30-3961OPALENICAOpalenicki Klub Biegacza01:41:5912.4100:04:5001:41:40
#43 48951Cichowlas Weronika-911987K 0-2926OPALENICAOpalenicki Klub Biegacza02:17:239.2200:06:3102:16:29
#44 234629Zdonek Filip218-1981M 30-3987LESZNOOrzeł Lipno01:49:1711.5800:05:1101:48:41
#45 133357Nowak Michał123-1981M 30-3950CHROŚNICAOSP Chrośnica GMINA01:40:0912.6400:04:4501:39:53
#46 369674Cyprian Jarosław321-1969M 40-49101OPALENICAOSP OPALENICA02:00:3010.5100:05:4301:59:40
#47 485337Mortka Elżbieta-891971K 40-4918OPALENICAOSP OPALENICA02:16:149.2900:06:2702:15:24
#48 503504Szeszuła Mariusz405-1989M 0-2971OPALENICAOSP OPALENICA02:18:399.1300:06:3402:18:31
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39527Świątek Agata-21993K 0-292OPALENICAOSP OPALENICA01:29:3814.1200:04:1501:29:32
#50 375515Szott Adrian325-1990M 0-2954ZBĄSZYŃOSP Zbąszyń GMINA02:01:0310.4600:05:4402:00:43
#51 425658Muszyńska Monika-671986K 30-3934POZNAŃPARKRUN02:05:4910.0600:05:5802:05:07
#52 564585Witkowski Mateusz429-1990M 0-2977PSZCZEWPGB SPORTOWA PACZKA02:49:437.4600:08:0302:48:49
#53 219183Kańduła Damian204-1977M 30-3981NOWY TOMYŚLPHOENIX CONTACT01:47:1811.8000:05:0501:46:46
#54 189587Wittholz Filip177-1978M 30-3973JASTRZĘBSKO STAREPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA01:44:5712.0600:04:5801:44:25
#55 27019Bielawa Kamila-261981K 30-3913PAPROĆPhoenix Contact Wielkopolska01:51:3611.3400:05:1701:51:00
#56 114655Jerzewski Bartosz105-1987M 0-2924NOWY TOMYŚLPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA GMINA01:38:4112.8300:04:4101:38:35
#57 310350Nowak Damian281-1981M 30-39110ZĘBOWOPiekarnia Wiejska w Zębowie01:55:2410.9700:05:2801:55:00
#58 971Abramowicz Maciej89-1998M 0-2918POZNAŃPiraci Przypału Team01:37:1613.0200:04:3701:37:04
#59 153189Kasprzak Maciej142-1989M 0-2930NOWE MIASTO NAD WARTĄPolonia Środa01:41:3712.4600:04:4901:41:19
#60 138111Gliński Jarosław128-1966M 50-595POZNAŃPolska Biega01:40:2712.6000:04:4601:40:16
#61 365204Koberling Beata-461989K 0-2917LWÓWEKPOSTEP PNIEWY TEAM02:00:1510.5300:05:4201:59:38
#62 271605Woźny Przemysław245-1986M 30-3998MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAM01:51:4211.3300:05:1801:51:21
#63 10776Drobnik Błażej98-1987M 0-2921OPALENICAPromień Opalenica01:38:1412.8900:04:3901:38:08
#64 211180Kamiński Krzysztof197-1992M 0-2940WROCŁAWPromujZbąszyń01:46:3011.8900:05:0301:46:18
#65 21305Marek Paweł20-1973M 40-495PNIEWYPulsstory01:26:2814.6400:04:0601:26:23
#66 88144Jagodziński Michał82-1976M 40-4923ROGOZINIECQqryq01:36:2913.1200:04:3401:36:18
#67 385163Jędrzejczak Renata-561982K 30-3929RAKONIEWICERakoniewice02:01:4710.4000:05:4602:00:59
#68 3914Arent Jacek333-1977M 30-39134RAKONIEWICERakoniewice02:02:5210.3000:05:4902:02:04
#69 384419Ratajczak Dorota-551977K 30-3928ZIELONA GÓRARATAJCZAK RUN02:01:4510.4000:05:4602:01:01
#70 157422Ratajczak Paweł146-1976M 40-4945ZIELONA GÓRARatajczak Run01:42:2012.3700:04:5101:41:35
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5646Marynycz Vitalii5-1987M 0-293RAWICZRAWICZ01:16:1516.6000:03:3701:16:14
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4522Szymanowski Krzysztof4-1993M 0-292KOŚCIANRehabilitacjaHetman.pl / JW 151701:14:4516.9400:03:3301:14:44
#73 237405Przyborowski Mieczysław220-1959M 50-5919POZNAŃRemet Team01:49:4311.5400:05:1201:49:12
#74 186669Ludwiczak Stnisław175-1978M 30-3972ROBACZYNROBACZYN01:44:4912.0800:04:5801:44:29
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !69614Agnieszka-41986K 30-392ROKIETNICARokietnica Biega01:34:3113.3900:04:2901:34:23
#76 126464Sioma Konrad116-1983M 30-3947ROKIETNICARokietnica Biega01:39:3012.7200:04:4301:39:11
#77 262481Stachowiak Danuta-221974K 40-494ROKIETNICARokietnica Biega01:51:1511.3800:05:1601:50:49
#78 54482Stachowiak Marek51-1978M 30-3921ROKIETNICARokietnica Biega01:32:5513.6300:04:2401:32:49
#79 50017Barylski Tomasz403-1990M 0-2970ROKIETNICARokietnica Biega/Night Runners02:18:249.1500:06:3402:17:28
#80 202615Zakrzewski Jan189-1959M 50-5914ZIELONA GORAsilowniaujanka01:46:0611.9300:05:0201:46:01
#81 33287Majewski Michał32-1984M 30-3911BIERZGLINEKSpin Force Runners01:28:3514.2900:04:1201:28:31
#82 62382Pfajfer Marek59-1984M 30-3925LEGBĄDSpójnia Białe Błota01:33:3613.5300:04:2601:33:27
#83 195392Pietrzyk Jakub182-1993M 0-2938GOSTYŃSprint01:45:4111.9800:05:0101:45:26
#84 419358Nowak Paweł356-1981M 30-39143GRODZISK WIELKOPOLSKISTADO02:05:2110.1000:05:5602:04:44
#85 420385Piechocki Dawid357-1974M 40-49111GRODZISK WLKP.STADO02:05:2410.1000:05:5702:04:47
#86 520283Maćkowiak Ewa-1081979K 30-3951GRODZISK WIELKOPOLSKISTADO02:22:098.9100:06:4402:21:31
#87 543384Piechocka Beata-1221975K 40-4925GRODZISK WIELKOPOLSKISTADO02:29:578.4400:07:0602:29:19
#88 308285Maćkowiak Marek279-1979M 30-39109GRODZISK WIELKOPOLSKISTADO01:55:1910.9800:05:2801:54:44
#89 292212Komorowski Stefan264-1950M 60-694POZNANSTRABAG01:53:2611.1600:05:2301:52:47
#90 115123Grześkowiak Anna-101982K 30-394WAŁBRZYCHSudeckie Wycieczki Biegowe01:38:4512.8200:04:4101:38:31
#91 424666Szpejna Justyna-661984K 30-3933WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE02:05:4410.0700:05:5802:05:08
#92 1679Dudziński Marcin16-1978M 30-396WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE01:24:5914.9000:04:0201:24:55
#93 48700Gromala Krzysztof45-1981M 30-3919WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE01:31:5813.7700:04:2201:31:54
#94 296303Grzeszczyk Patrycja-291988K 0-2910DĄBRÓWKAŚWIAT BIEGACZA FAHLAU RUN TEAM01:54:0111.1000:05:2401:53:11
#95 37328Boczkowska Małgorzata-501979K 30-3925ŚWIEBODZINŚwiebodzińska Grupa Biegowa02:00:4210.4900:05:4302:00:08
#96 416487Stankiewicz Arkadiusz354-1982M 30-39141ŚWIEBODZINŚwiebodzińska Grupa Biegowa02:04:5510.1300:05:5502:04:15
#97 25754Cieplicki Tomasz236-1978M 30-3994ŚWIEBODZINŚwiebodzińska Grupa Biegowa01:50:5311.4200:05:1501:50:29
#98 106551Troszczyński Jakub97-1988M 0-2920BIELSKO-BIAŁAŚwierczewo Run01:38:1012.9000:04:3901:37:54
#99 247331Minta Sławomir228-1972M 40-4973ZBĄSZYNEKSyrena Zbąszynek01:50:2111.4700:05:1401:50:11
#100 492101Furmanek Magdalena-941980K 30-3944ŚRODA WLKP.SZNEKA RUNNERS TEAM02:17:409.2000:06:3102:16:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności