Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIX Ogólnopolski Bieg Zbąskich - X Półmaraton

Wyniki - 25 września 2016, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 11540Tokarek Przemysław11-1982M 30-394GUBINGUBIN BIEGAMBOLUBIĘ01:21:0515.6100:03:5101:21:03
#2 277344Napierała Tadeusz250-1960M 50-5923GŁOGÓWTeges01:51:5711.3100:05:1801:51:00
#3 560106Ierała Katarzyna-1351971K 40-4930GŁOGÓWTeges02:47:357.5500:07:5702:46:42
#4 189587Wittholz Filip177-1978M 30-3973JASTRZĘBSKO STAREPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA01:44:5712.0600:04:5801:44:25
#5 199623Zawłocki Marek186-1975M 40-4957JASTRZĘBSKO STARE01:45:5611.9500:05:0101:45:25
#6 458484Stachowiak Mirosław377-1963M 50-5939KAMIENIEC02:10:489.6800:06:1202:09:59
#7 531505Szeszuła Paulina-1141983K 30-3955KAMIENIEC02:24:248.7700:06:5102:23:28
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15586Witkowski Tomasz15-1972M 40-493KAMIONKIALTO Kamionki01:24:4314.9400:04:0101:24:41
#9 536264Lipska Agata-1171971K 40-4923KARGOWA02:27:178.6000:06:5902:26:23
#10 418408Przybyła Łukasz355-1984M 30-39142KARPICKO02:05:0810.1200:05:5602:04:54
#11 47032Braun Ewelina-841976K 40-4916KIEŁCZEWO02:12:089.5800:06:1602:11:20
#12 349234Kubasiński Sebastian309-1985M 30-39124KOMORNIKI01:59:0110.6400:05:3801:58:32
#13 549377Paterska Jolanta-1271975K 40-4926KOMORNIKI02:33:448.2400:07:1702:32:38
#14 550378Paterski Marcin423-1975M 40-49127KOMORNIKI02:33:458.2300:07:1702:32:38
#15 303603Woźniak Tomasz274-1980M 30-39108KOMORNIKIMamy-Biegamy Wsparcie Techniczne01:55:0511.0000:05:2701:54:34
#16 328420Ratajczak Kazimierz295-1956M 60-696KOŚCIANKościan Team01:57:3510.7700:05:3401:56:44
#17 73645Talikadle Dawid69-1985M 30-3930KOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN01:35:3013.2600:04:3201:35:25
#18 86313Mazur Wiktor80-1986M 30-3937KOŚCIAN01:36:2013.1400:04:3401:36:06
#19 9299Frączek Marcin85-1988M 0-2916KOŚCIANDrużyna Szpiku Kościan01:36:4713.0800:04:3501:36:43
#20 102171Kaczmarek Mirosław93-1970M 40-4926KOŚCIANKOŚCIAN TEAM01:37:5412.9300:04:3801:37:50
#21 112188Kasperski Robert103-1968M 40-4930KOŚCIANLks Sana Kościan01:38:2912.8500:04:4001:38:24
#22 122136Hertmanowski Krzysztof112-1972M 40-4935KOŚCIANKOŚCIAN TEAM01:39:0212.7800:04:4201:38:58
#23 414409Przywecki Lech352-1971M 40-49110KOŚCIANKOŚCIAN TEAM / KP PSP Rawicz02:04:5510.1300:05:5502:04:21
#24 205232Krzyżański Remigiusz192-1962M 50-5916KOŚCIANKB Kościan01:46:1911.9100:05:0201:46:06
#25 21529Bokus Eugeniusz201-1963M 50-5918KOŚCIANKościan Taem01:46:4211.8700:05:0301:46:33
#26 47178Dudziak Jerzy387-1963M 50-5941KOŚCIANKOŚCIAN TEAM02:12:099.5800:06:1602:11:21
#27 216236Kubicka Marta-151988K 0-297KOŚCIAN01:46:4211.8700:05:0301:46:36
#28 240137Hertmanowski Tomasz222-1970M 40-4970KOŚCIAN01:49:4911.5300:05:1201:49:44
#29 242138Hildebrandt Tomasz224-1982M 30-3990KOŚCIANKB Hildas Kościan01:50:0311.5000:05:1301:49:38
#30 246173Kaczmarek Sławomir227-1969M 40-4972KOŚCIANKościan Team01:50:1511.4800:05:1401:50:06
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4522Szymanowski Krzysztof4-1993M 0-292KOŚCIANRehabilitacjaHetman.pl / JW 151701:14:4516.9400:03:3301:14:44
#32 521121Grząślewicz Beata-1091963K 50-594KOŚCIANKościan Team02:22:448.8700:06:4602:21:53
#33 12327Mikołajczak Piotr12-1996M 0-296KOŚCIANSzymanowskiTeam01:21:3215.5300:03:5201:21:29
#34 5335Bachorz Agnieszka-1151980K 30-3956KOŚCIAN02:25:368.7000:06:5402:25:11
#35 301237Kubicki Piotr272-1986M 30-39107KOŚCIANDziki Zgon Kościan01:55:0311.0000:05:2701:54:33
#36 56501Szczerbal Adam53-1961M 50-594KOŚCIANKOŚCIAN TEAM01:33:0213.6100:04:2501:32:57
#37 46240Brzeziński Krzysztof381-1984M 30-39151KOSTRZYN WIELKOPOLSKIKM PSP Poznań02:11:299.6300:06:1402:10:27
#38 168140Hofmański Rafał157-1988M 0-2933KOTLIN01:43:0412.2800:04:5301:42:47
#39 335288Majewski Robert299-1971M 40-4996KOZIEGŁOWYZawsze Do Mety01:58:1710.7000:05:3601:57:39
#40 194588Wittig Robert181-1974M 40-4955KOZIEGŁOWY KOŁO POZNANIA01:45:2712.0100:05:0001:45:03
#41 65160Jasiak Przemysław62-1991M 0-2913KROSNO01:33:4813.5000:04:2701:33:35
#42 141417Rapczyński Radosław131-1973M 40-4940KROTOSZYN01:40:4412.5700:04:4601:40:21
#43 101548Trąbka Damian92-1974M 40-4925KURZA GÓRA01:37:5312.9300:04:3801:37:48
#44 127606Woźny Przemysław117-1990M 0-2927KUŚLINBukowski Klub Biegacza01:39:4312.7000:04:4401:39:33
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49299Mańczak Bogdan46-1956M 60-691KUŚLINNKB Chyży01:32:0413.7500:04:2201:32:00
#46 46075Dreger Dariusz379-1968M 40-49119KŁODAWAMTB4FUN02:11:229.6400:06:1402:10:23
#47 62382Pfajfer Marek59-1984M 30-3925LEGBĄDSpójnia Białe Błota01:33:3613.5300:04:2601:33:27
#48 3303Anczyk Sara-341980K 30-3916LEGNICA01:57:4910.7500:05:3501:57:33
#49 2149Balkiewicz Henryk200-1963M 50-5917LEGNICALegnica01:46:4111.8700:05:0301:46:18
#50 193340Musielak Maciej180-1976M 40-4954LESZNO01:45:2212.0200:05:0001:45:05
#51 234629Zdonek Filip218-1981M 30-3987LESZNOOrzeł Lipno01:49:1711.5800:05:1101:48:41
#52 7648Chylak Witold72-1976M 40-4920LUBOŃ01:35:4213.2300:04:3201:35:31
#53 347319Menesiak Błażej308-1983M 30-39123LUBOŃ01:58:5610.6400:05:3801:58:04
#54 146452Moczulska Agnieszka-111980K 30-395LUBOŃ01:41:1412.5100:04:4801:40:58
#55 233564Walkowiak Tomasz217-1984M 30-3986LUBOŃGB Wielkopolscy Biegacze01:49:1111.6000:05:1001:48:48
#56 29898Frański Rafał269-1972M 40-4988LUBOŃLuboński Klub Biegacza01:54:2011.0700:05:2501:53:11
#57 53266Lisiecki Tomasz50-1975M 40-4914LUBOŃTrzynastka Plus01:32:5313.6300:04:2401:32:47
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1644Iukhychuk Mykol1-1985M 30-391LUCKACHILLES LESZNO01:07:5218.6500:03:1301:07:51
#59 145631Zgoła Przemysław135-1971M 40-4942LUSÓWKOWUEF Club Decathlon Swadzim01:41:1412.5100:04:4801:40:53
#60 365204Koberling Beata-461989K 0-2917LWÓWEKPOSTEP PNIEWY TEAM02:00:1510.5300:05:4201:59:38
#61 177156Jarnut Łukasz166-1989M 0-2935LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK01:43:4512.2000:04:5501:43:27
#62 463544Torchała Marcin382-1986M 30-39152LWÓWEKBero Team02:11:309.6300:06:1402:10:46
#63 213157Jarnut Paweł199-1992M 0-2941LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK01:46:4011.8700:05:0301:46:21
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !694Fornalik Przemysław6-1975M 40-491LWÓWEKKM Lwówek Wielkopolski01:16:5016.4800:03:3801:16:47
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24265Lisek Mieczysław23-1959M 50-591LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP01:27:0614.5400:04:0801:27:03
#66 5595Fornalik Sławomir52-1976M 40-4915LWÓWEKKM Lwówek Wielkopolski01:32:5713.6200:04:2401:32:53
#67 67529Śwital Leszek64-1974M 40-4918MARGONINMorsy Margonin-TAZAR01:34:1313.4400:04:2801:34:06
#68 442530Świtała Ewa-781995K 0-2922MICHORZEWKO02:08:359.8500:06:0602:07:52
#69 539604Woźny Paweł421-1982M 30-39163MICHORZEWO:)02:28:568.5000:07:0402:28:10
#70 32067Dobkiewicz Krystian289-1984M 30-39114MIĘDZYCHÓDKRIS01:56:0510.9100:05:3001:55:31
#71 11856Ciesielski Arkadiusz108-1973M 40-4933MIĘDZYCHÓD01:38:5712.7900:04:4101:38:48
#72 15289Flens Tadeusz141-1958M 50-596MIĘDZYCHÓDKB Wojtuś01:41:3612.4600:04:4901:41:22
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !453161Jasinowska Emilia-811952K 60-692MIĘDZYCHÓDGimnazjum nr 2 w Międzychodzie02:09:499.7500:06:0902:09:10
#74 220584Wiśniewski Rafał205-1971M 40-4962MIĘDZYCHÓDBielsko01:47:2811.7800:05:0601:47:04
#75 271605Woźny Przemysław245-1986M 30-3998MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAM01:51:4211.3300:05:1801:51:21
#76 100462Sikorski Krzysztof91-1980M 30-3943MIĘDZYRZECZKM Sport IRT Międzyrzecz01:37:4612.9500:04:3801:37:43
#77 415338Mucha Jerzy353-1959M 50-5936MIĘDZYRZECZ02:04:5510.1300:05:5502:04:11
#78 182226Krakowski Piotr171-1990M 0-2937MIĘDZYRZECZKlub Biegacza ,, Piast " Międzyrzecz01:44:2512.1200:04:5701:44:22
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7250Kuszczyk Edwin7-1973M 40-492MIĘDZYRZECZTeam Kopeć01:17:4916.2700:03:4101:17:47
#80 27566Walkowski Cezary26-1976M 40-498MIĘDZYRZECZKB "PIAST" Międzyrzecz01:27:3414.4600:04:0901:27:32
#81 35957Cygan Michał315-1987M 0-2953MIĘDZYRZECZ BOBOWICKOTKKF „Łabędź” Zbąszyń02:00:0610.5400:05:4201:59:28
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18642Ptashuk Katsiaryna-11991K 0-291MIŃSKACHILLES LESZNO01:25:1614.8500:04:0201:25:14
#83 454670Wojciechowski Marcin373-1985M 30-39149MOROWNICA02:10:079.7300:06:1002:09:54
#84 42233Kubasiński Arkadiusz40-1982M 30-3916MOSINAEXACTUS Sport Team01:30:2314.0100:04:1701:30:18
#85 170133Handl Marcin159-1990M 0-2934MUROWANA GOŚLINAWolny Wybieg01:43:1112.2700:04:53
#86 544427Remisz Izabella-1231990K 0-2934MUROWANA GOŚLINAWolny Wybieg02:30:258.4200:07:0802:29:43
#87 4562Dąbrowski Dawid43-1990M 0-2912MUROWANA GOŚLINACzerwonak Biega01:30:5613.9200:04:1901:30:37
#88 39487Fimiński Bartosz336-1979M 30-39135NĄDNIATKKF „Łabędź” Zbąszyń GMINA02:03:0310.2900:05:5002:02:18
#89 147372Owczarek Sebastian136-1994M 0-2929NĄDNIAGMINA01:41:1512.5000:04:4801:40:34
#90 447676Krzywiecki Krzysztof368-1980M 30-39147NADNIAGMINA02:09:199.7900:06:0802:08:30
#91 263537Tobys Łukasz241-1987M 0-2944NĄDNIAGMINA01:51:1911.3700:05:1701:51:13
#92 14127Gucze Mariusz14-1980M 30-395NĄDNIAGMINA01:23:2315.1800:03:5701:23:20
#93 169470Sobczyk Mirosław158-1984M 30-3962NOSKÓWDrużyna Szpiku01:43:0812.2800:04:5301:42:42
#94 108314Medejszo Mariusz99-1975M 40-4929NOWA SÓLnowosolska grupa biegowa01:38:1412.8900:04:3901:38:11
#95 455569Wasyluk Tomasz374-1971M 40-49117NOWA SÓL02:10:319.7000:06:1102:09:37
#96 466174Kałużna-Skurpel Paulina-831987K 0-2924NOWA SÓLNowosolska Grupa Biegowa02:11:409.6200:06:1402:10:57
#97 537568Wasyluk Agnieszka-1181971K 40-4924NOWA SÓL02:27:178.6000:06:5902:26:23
#98 428253Lachman Katarzyna-691979K 30-3935NOWE JASTRZĘBSKOGMINA02:06:1710.0300:05:5902:05:16
#99 388119Gryczyński Maciej332-1974M 40-49104NOWE MIASTECZKOKASTA Z MAŁEGO MIASTA02:02:0610.3700:05:4702:01:33
#100 153189Kasprzak Maciej142-1989M 0-2930NOWE MIASTO NAD WARTĄPolonia Środa01:41:3712.4600:04:4901:41:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności