Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIX Ogólnopolski Bieg Zbąskich - X Półmaraton

Wyniki - 25 września 2016, Zbąszyń

Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 24325Biskupski Jakub225-1974M 40-4971WROCLAW01:50:0711.5000:05:1301:49:27
#2 244491Stasik Monika-191978K 30-399GLINNO01:50:1311.4900:05:1301:49:37
#3 245488Stasik Aleksander226-1979M 30-3991GLINNO01:50:1411.4800:05:1301:49:38
#4 246173Kaczmarek Sławomir227-1969M 40-4972KOŚCIANKościan Team01:50:1511.4800:05:1401:50:06
#5 247331Minta Sławomir228-1972M 40-4973ZBĄSZYNEKSyrena Zbąszynek01:50:2111.4700:05:1401:50:11
#6 248576Wesoły Piotr229-1963M 50-5920BOLEWICEKlub Biegacza Bolewice01:50:2211.4700:05:1401:50:06
#7 250275Łuczak Marcin231-1982M 30-3992GLINNO01:50:2411.4700:05:1401:49:45
#8 251477Sroka Piotr232-1983M 30-3993BERZYNA01:50:3811.4400:05:1501:49:47
#9 252531Taciak Błażej233-1975M 40-4975GRODZISK WLKPJastrząb - team01:50:4111.4400:05:1501:50:04
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 254252Kwinto Lidia-201972K 40-493CHORZEMINWolsztyńska Akademia Biegowa01:50:4611.4300:05:1501:50:19
#11 255348Nowacka Małgorzata-211986K 30-3910POZNAŃMagiel Running Team01:50:4811.4300:05:1501:50:29
#12 256665Maćkowski Marcin235-1992M 0-2943SŁAWA01:50:5111.4200:05:1501:50:19
#13 25754Cieplicki Tomasz236-1978M 30-3994ŚWIEBODZINŚwiebodzińska Grupa Biegowa01:50:5311.4200:05:1501:50:29
#14 25827Błażejczak Damian237-1972M 40-4977ZIELONA GÓRA01:50:5711.4100:05:1501:50:11
#15 259185Karaszewski Arkadiusz238-1966M 50-5921POZNAŃWielkopolska Policja Nasza Drużyna01:50:5911.4100:05:1601:50:50
#16 260516Szott Krzysztof239-1957M 50-5922ZBĄSZYNEK01:51:0511.4000:05:1601:50:34
#17 261238Kucharski Jakub240-1979M 30-3995GRUSZCZYNjku197901:51:1111.3900:05:1601:49:57
#18 262481Stachowiak Danuta-221974K 40-494ROKIETNICARokietnica Biega01:51:1511.3800:05:1601:50:49
#19 263537Tobys Łukasz241-1987M 0-2944NĄDNIAGMINA01:51:1911.3700:05:1701:51:13
#20 264621Zawadziński Maciej242-1981M 30-3996NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL01:51:1911.3700:05:1701:50:43
#21 265134Hauser-Giers Monika-231980K 30-3911NOWY LUBOSZ01:51:2111.3700:05:1701:50:57
#22 266549Trąbka Joanna-241976K 40-495STARY LUBOSZ01:51:2911.3600:05:1701:51:23
#23 267395Piwecki Maciej243-1976M 40-4978SADY01:51:3011.3500:05:1701:51:00
#24 26881Dwojak Marcin244-1978M 30-3997PRZEŹMIEROWO01:51:3011.3500:05:1701:50:56
#25 269494Swat Agnieszka-251979K 30-3912ŻARY01:51:3511.3500:05:1701:51:22
#26 27019Bielawa Kamila-261981K 30-3913PAPROĆPhoenix Contact Wielkopolska01:51:3611.3400:05:1701:51:00
#27 271605Woźny Przemysław245-1986M 30-3998MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAM01:51:4211.3300:05:1801:51:21
#28 272201Knop Patrycja-271988K 0-299NOWY TOMYŚL01:51:4311.3300:05:1801:51:12
#29 273495Swiatek Jarek246-1983M 30-3999CHYBYERGO-BHP TEAM01:51:4311.3300:05:1801:51:28
#30 274591Wodniczak Mariusz247-1979M 30-39100ZBĄSZYŃGMINA01:51:4911.3200:05:1801:51:20
#31 275195Kleszcz Robert248-1974M 40-4979GLINNONowy Tomyśl01:51:5311.3200:05:1801:51:32
#32 276298Mania Jarosław249-1970M 40-4980ZBĄSZYŃGMINA01:51:5411.3100:05:1801:51:43
#33 277344Napierała Tadeusz250-1960M 50-5923GŁOGÓWTeges01:51:5711.3100:05:1801:51:00
#34 278602Woźniak Tomasz251-1957M 50-5924POZNAŃ01:52:0611.2900:05:1901:51:28
#35 279592Wojnowski Leonard252-1960M 50-5925POZNAŃ01:52:0711.2900:05:1901:51:29
#36 280221Koza Marcin253-1987M 0-2945GRODZISK WLKP.Trio Line Running01:52:0911.2900:05:1901:51:40
#37 281222Kozber Ireneusz254-1971M 40-4981WRONKI01:52:2111.2700:05:1901:51:48
#38 282597Woś Łukasz255-1976M 40-4982RAKONIEWICEBRAK01:52:2311.2700:05:2001:52:10
#39 28382Dybizbański Paweł256-1970M 40-4983SKÓRZEWO-01:52:2811.2600:05:2001:51:48
#40 284476Spychała Mariusz257-1971M 40-4984NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAM01:52:3511.2500:05:2001:52:07
#41 28565Dekiert Artur258-1969M 40-4985POZNAŃCoffee to GO!01:52:3811.2400:05:2001:52:22
#42 287624Zbąska Małgorzata-281981K 30-3914ŚWIĘTOSZÓW01:52:4811.2200:05:2101:52:16
#43 288190Kawa Hubert260-1989M 0-2947NOWY TOMYŚL01:52:5511.2100:05:2101:52:23
#44 289199Kmiecik Marek261-1981M 30-39101WOLSZTYNDANFLOR TEAM01:53:1011.1900:05:2201:52:36
#45 291139Hoffman Andrzej263-1967M 40-4986ŚWIĘTNO01:53:1011.1900:05:2201:52:37
#46 292212Komorowski Stefan264-1950M 60-694POZNANSTRABAG01:53:2611.1600:05:2301:52:47
#47 293329Miler Dariusz265-1988M 0-2948POZNAŃ01:53:4511.1300:05:2301:53:20
#48 294272Ławniczak Paweł266-1986M 30-39103ZBĄSZYŃGMINA01:53:5511.1100:05:2401:53:07
#49 295428Rogalski Filip267-1976M 40-4987POZNAŃ01:53:5611.1100:05:2401:52:58
#50 296303Grzeszczyk Patrycja-291988K 0-2910DĄBRÓWKAŚWIAT BIEGACZA FAHLAU RUN TEAM01:54:0111.1000:05:2401:53:11
#51 297571Wawrzynowicz Tomasz268-1982M 30-39104NOWY WIDZIM01:54:0711.0900:05:2501:53:32
#52 29898Frański Rafał269-1972M 40-4988LUBOŃLuboński Klub Biegacza01:54:2011.0700:05:2501:53:11
#53 299431Rosiński Łukasz270-1981M 30-39105WOLSZTYNadrenalina team01:54:4611.0300:05:2601:54:24
#54 300639Muller Patryk271-1979M 30-39106ZBĄSZYŃDT 4 YOU MTB TEAM GMINA01:55:0211.0100:05:2701:54:19
#55 302164Kabała Bartosz273-1995M 0-2949GOSTYŃ01:55:0411.0000:05:2701:54:34
#56 303603Woźniak Tomasz274-1980M 30-39108KOMORNIKIMamy-Biegamy Wsparcie Techniczne01:55:0511.0000:05:2701:54:34
#57 304196Kliks Dariusz275-1970M 40-4989POZNAŃ01:55:1010.9900:05:2701:54:29
#58 3052Adamczak Krzysztof276-1958M 50-5926STARGARD01:55:1310.9900:05:2801:54:35
#59 306508Szkudlarek Sławomir277-1970M 40-4990PRZYPROSTYNIATKKF „Łabędź” Zbąszyń GMINA01:55:1810.9800:05:2801:54:47
#60 307325Migdał Jan278-1959M 50-5927ZBĄSZYNEKTKKF „Łabędź” Zbąszyń01:55:1810.9800:05:2801:54:47
#61 308285Maćkowiak Marek279-1979M 30-39109GRODZISK WIELKOPOLSKISTADO01:55:1910.9800:05:2801:54:44
#62 309142Hołyński Kamil280-1975M 40-4991ZBĄSZYNEK01:55:2110.9800:05:2801:54:11
#63 311194Kierzek Magdalena-301993K 0-2911POZNAŃ01:55:2410.9700:05:2801:54:42
#64 312100Frączyk Małgorzata-311978K 30-3915GNIEZNO01:55:2710.9700:05:2801:55:01
#65 313376Paszke Michał282-1974M 40-4992GRODZISKWIELKOPOLSKI01:55:2810.9600:05:2801:54:53
#66 314202Kny Jacek283-1976M 40-4993POZNAŃ01:55:2910.9600:05:2801:55:03
#67 315132Hamrol Łukasz284-1977M 30-39111ŚMIGIELBliźniak Team Śmigiel01:55:3010.9600:05:2801:55:18
#68 316249Kusior Marek285-1984M 30-39112ZBĄSZYNEK01:55:3210.9600:05:2901:55:00
#69 317246Kulesza Grzegorz286-1967M 40-4994WRZEŚNIANight Runners Września01:55:5210.9300:05:2901:55:37
#70 318341Mysio Lech287-1956M 60-695NOWY TOMYŚL01:55:5410.9200:05:3001:55:21
#71 319323Mielnik Kamil288-1979M 30-39113POZNAŃ01:55:5910.9200:05:3001:55:40
#72 32067Dobkiewicz Krystian289-1984M 30-39114MIĘDZYCHÓDKRIS01:56:0510.9100:05:3001:55:31
#73 321321Michałowski Paweł290-1979M 30-39115ZBĄSZYŃTKKF „Łabędź” Zbąszyń GMINA01:56:0710.9000:05:3001:55:38
#74 322402Połka Błażej291-1988M 0-2950ZBĄSZYŃGMINA01:56:0810.9000:05:3001:55:58
#75 323443Rybicki Daniel292-1979M 30-39116OBRA01:56:1310.8900:05:3001:55:52
#76 325339Mucha Malwina-321989K 0-2912SWARZĘDZ01:56:5810.8200:05:3301:56:22
#77 326410Puślecka Katarzyna-331998K 0-2913SMOGORZEWO01:57:1810.7900:05:3401:56:48
#78 32745Bury Tomasz294-1985M 30-39118SWARZĘDZ01:57:1910.7900:05:3401:56:41
#79 328420Ratajczak Kazimierz295-1956M 60-696KOŚCIANKościan Team01:57:3510.7700:05:3401:56:44
#80 329386Piesik Benek296-1962M 50-5928WOLSZTYN01:57:4510.7500:05:3501:57:27
#81 3303Anczyk Sara-341980K 30-3916LEGNICA01:57:4910.7500:05:3501:57:33
#82 331509Szłapka Piotr297-1975M 40-4995PLEWISKAMIKOGAZ Team01:57:5310.7400:05:3501:57:02
#83 332466Skorupinski Jarosław298-1966M 50-5929WOLSZTYN01:57:5610.7300:05:3501:57:25
#84 333447Rzywucka Jolanta-351977K 30-3917PIŁA4 Run Team Piła01:58:0810.7200:05:3601:57:51
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33460Czerska Jadwiga-361957K 50-591ŻARY01:58:1010.7100:05:3601:57:39
#86 335288Majewski Robert299-1971M 40-4996KOZIEGŁOWYZawsze Do Mety01:58:1710.7000:05:3601:57:39
#87 336510Szmańda Katarzyna-371977K 30-3918WRONIAWY01:58:1810.7000:05:3601:57:46
#88 337583Wiśniewski Artur300-1975M 40-4997POZNAŃintro01:58:2010.7000:05:3601:57:16
#89 33820Bielawa Maciej301-1979M 30-39119PAPROĆNKB Chyży Nowy Tomyśl01:58:2910.6900:05:3701:57:53
#90 339493Stryjakowska Marta-381981K 30-3919POZNAŃBULA TEAM01:58:3610.6700:05:3701:57:59
#91 341426Redziak Janusz303-1970M 40-4998BLEDZEW01:58:4410.6600:05:3801:58:11
#92 342662Pachla Agata-391995K 0-2914ZBĄSZYŃKB SZAMOTUŁY01:58:4610.6600:05:3801:58:05
#93 343273Łech Marcin304-1993M 0-2951PAMIĄTKOWO01:58:4610.6600:05:3801:58:05
#94 344304Marciniak Mariusz305-1985M 30-39121ZBĄSZYNEK01:58:4710.6600:05:3801:58:04
#95 345519Szułczyński Witold306-1969M 40-4999GOSTYŃ01:58:5110.6500:05:3801:58:19
#96 346542Tomczak Tomasz307-1977M 30-39122NOWY TOMYŚLnie01:58:5310.6500:05:3801:57:53
#97 347319Menesiak Błażej308-1983M 30-39123LUBOŃ01:58:5610.6400:05:3801:58:04
#98 348518Szulc Katarzyna-401990K 0-2915ZBĄSZYŃGMINA01:58:5810.6400:05:3801:58:14
#99 349234Kubasiński Sebastian309-1985M 30-39124KOMORNIKI01:59:0110.6400:05:3801:58:32
#100 351320Michalska Sylwia-411977K 30-3920SIEDLEC01:59:0310.6300:05:3901:58:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności