Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg "Pobiegnij dla Onkoludków"

Wyniki - 2 października 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 201449Beata MajchrzakMamy BiegamyPoznań1975K4018-8000:38:1000:37:45
#2 20251Magdalena Grygorcewiczpoznan1978K3042-8100:38:2000:37:59
#3 203257Artur TomaszewskiCcr PoznańPoznań1986M3048122-00:38:2300:37:54
#4 204342Agnieszka RatajczakPoznań1983K3043-8200:38:3100:38:18
#5 20549Joanna StudnickaPoznań1981K3044-8300:38:3200:37:59
#6 206154Agata KaczmarekTKD Szakal Jeżyce RunnersPoznań1973K4019-8400:38:3600:37:57
#7 20745Magdalena PrzewozniakKobiety BiegająLuboń1976K4020-8500:38:3800:38:30
#8 208293Joanna KaysiewiczPoznań1973K4021-8600:38:3800:38:19
#9 209120Małgorzata MalczewskaŁubowo1994K2018-8700:38:3900:38:22
#10 21066Monika Niedzielskaparkrun PoznańPoznań1981K3045-8800:38:4000:38:07
#11 211109Justyna LaszkiewiczPlewiska1982K3046-8900:38:4000:38:07
#12 212268Jędrzej ŁuczewskiKibole w bieguOpalenica1989M2024123-00:38:4000:38:15
#13 213153Magdalena KaczmarekTKD Szakal Jeżyce RunnersPoznań1978K3047-9000:38:4100:38:02
#14 214344Irena HenkelmanKB GEPARDMurowana Goślina1972K4022-9100:38:4100:38:16
#15 215136Magda MorawskaWesoły RowerMurowana Goślina1975K4023-9200:38:4400:38:40
#16 216182Piotr JędrzejczakSwarzędz1974M4040124-00:38:4700:38:08
#17 217105Paweł BiałowiczPoznań1992M2025125-00:38:5300:38:38
#18 218103Aleksandra RoszakBrodnica1995K2019-9300:38:5300:38:38
#19 219166Anna SkokowskaKLINIKA URODY MONA LISA TEAMPoznań1982K3048-9400:38:5500:38:18
#20 22098Filip BuszkowskiGAJjestWIELKIGaj Wielki1974M4041126-00:38:5600:38:23
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !221301Grażyna BaronSkórzewo1954K60+1-9500:38:5700:38:31
#22 222446Agnieszka FabisiakGostynin1984K3049-9600:39:0000:38:27
#23 223236Sylwia OlkiewiczPoznań1987K2020-9700:39:0200:38:49
#24 224175Wiktoria MalczewskaŁubowo1997K164-9800:39:0200:38:45
#25 225262Beata BukowczanPoznań1991K2021-9900:39:0300:38:35
#26 226263Mateusz PiniarskiPoznań1988M2026127-00:39:0300:38:34
#27 227270Dorota NowaczykPoznań1984K3050-10000:39:0400:38:37
#28 228218Lucyna CegielskaZabiegani PTTK W ągrowiecW ągrowiec1972K4024-10100:39:1200:38:37
#29 229210Ewelina KrausPTTK W ągrowiecW ągrowiec1981K3051-10200:39:1200:38:37
#30 230219Radosław KarnowskiZabiegani PTTK W ągrowiecW ągrowiec1986M3049128-00:39:1200:38:37
#31 23190Beata MarzętaPoznań1970K4025-10300:39:1400:38:38
#32 232319Aneta TokarzBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1989K2022-10400:39:1400:38:43
#33 233320Paulina WaldaBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1998K165-10500:39:1400:38:43
#34 234338Zuza KaczmarekBeagle Triathlon TeamSwarzędz1998K166-10600:39:1500:39:00
#35 235241Katarzyna NadolczakPoznań1988K2023-10700:39:1600:38:55
#36 236337Krzysztof KaczmarekBeagle Triathlon TeamSwarzędz1970M4042129-00:39:1600:39:02
#37 23741Joanna DziamskaPoznań1987K2024-10800:39:1700:38:51
#38 238288Tomasz BogalskiPoznań1987M2027130-00:39:1800:38:56
#39 23944Joanna MondraMamy-BiegamyPoznań1992K2025-10900:39:2000:38:54
#40 24048Angelika KuczmarskaPoznań1985K3052-11000:39:2600:39:06
#41 241325Agnieszka WawrzyniakPoznań1988K2026-11100:39:3000:39:02
#42 242242Piotr OwsianowskiNight Runners PoznańPoznań1984M3050131-00:39:3100:39:02
#43 243117Agnieszka RosińskaŚwierczwo RunPoznań1982K3053-11200:39:3400:39:24
#44 244118Weronika JanaszekYanah.infoPuszczykowo1981K3054-11300:39:3500:38:57
#45 245158Tomasz Grocholewski1970Poznań1970M4043132-00:39:3500:39:23
#46 246211Magdalena Bukowska-MatzDrużyna SzpikuPOZNAŃ1971K4026-11400:39:4000:39:35
#47 247104Mirosław JasińskiHART SKOKISkoki1965M508133-00:39:4100:39:34
#48 248284Agnieszka Sobocińska-FilutPoznań1978K3055-11500:39:4300:39:08
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !249456Iwona TurkowskaTur Pałuki W ągrowiecW ągrowiec1963K502-11600:39:4300:39:36
#50 250285Tomasz FilutPoznań1978M3051134-00:39:4400:39:09
#51 251126Joanna KoniecznaŚwierczewo RunPoznań1982K3056-11700:39:4500:39:35
#52 252128Mateusz MazurOSPZagrodno1995M2028135-00:39:5000:39:14
#53 253148Agnieszka Czajkowska-ŚwiętekPoznańPoznań1979K3057-11800:39:5700:39:37
#54 254132Sławomir SpychałaAmatorSAPOWICE1966M509136-00:39:5900:39:41
#55 25562Magdalena Wittula-PrejsPrzeźmierowo1977K3058-11900:40:0000:39:51
#56 256114Katarzyna MisterskaKobiety BiegająPrzeźmierowo1974K4027-12000:40:0000:39:52
#57 257321Kamila WróblewskaBiegający W ągrowiecW ągrowiec1982K3059-12100:40:0100:39:27
#58 258323Sandra WróblewskaBiegający W ągrowiecW ągrowiec2000K167-12200:40:0100:39:27
#59 259277Magdalena ŚmiglakPoznań1984K3060-12300:40:0600:40:00
#60 260462Mikołaj SobiesinskiPoznań1995M2029137-00:40:0700:39:29
#61 26142Marlena StrzelewiczTarnowo Podgórne1983K3061-12400:40:0800:39:55
#62 26230Krzysztof AntoszkiewiczCapri Pizza Przeźmierowo TeamPoznań1973M4044138-00:40:1000:39:44
#63 263204Mariola ZającPoznań Gimnazjum nr 54Poznań1972K4028-12500:40:1300:39:58
#64 26427Mariusz TupajDrużyna SzpikuChodzież1970M4045139-00:40:1500:40:01
#65 265229Katarzyna GraczZłotniki1979K3062-12600:40:1500:40:08
#66 266372Jakub SekretarczykPoznań2000M166140-00:40:1500:39:49
#67 267137Agnieszka JunikKARDIO HCPZbąszynek1975K4029-12700:40:1500:39:57
#68 26876Julita BobińskaKARDIO HCPPoznań1986K3063-12800:40:1500:39:57
#69 269129Marta ZakrzewskaPoznań1980K3064-12900:40:1600:40:00
#70 27074Ewa GenderaKARDIO HCPPoznań1971K4030-13000:40:1600:39:57
#71 271194Marta PaprzyckaPoznań1982K3065-13100:40:1800:39:55
#72 272450Agnieszka OstrowskaPrzedszkole 110Suchy Las1980K3066-13200:40:1800:39:36
#73 273281Joanna JakubowiczPlewiskaPlewiska1983K3067-13300:40:1900:39:38
#74 27458Magdalena BinkowskaMamy-BiegamyPoznan1984K3068-13400:40:1900:39:53
#75 275239Łukasz KąkolKościan1981M3052141-00:40:2400:40:03
#76 276190Martyna MańczakKomorniki2000K168-13500:40:2400:40:14
#77 27729Radosław SkoczylasPoznań1978M3053142-00:40:2500:40:03
#78 278356Zuza SzycParkrunPoznań1990K2027-13600:40:2800:40:04
#79 279243Magdalena ZagrobelnaDrużyna SzpikuWrocław1978K3069-13700:40:3000:39:58
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 280441Hanna KramerDrużyna SzpikuMurowana Goslina1964K503-13800:40:3000:40:26
#81 281171Adam WidzińskiPoznań1985M3054143-00:40:3300:40:09
#82 282347Justyna RauParkrunPoznań1977K3070-13900:40:3700:40:12
#83 283326Paula SójkaSmash SlothPoznań1987K2028-14000:40:3700:40:24
#84 28459Aleksandra ChałupczakBrynica1992K2029-14100:40:4100:40:20
#85 285443Anna MaciejewskaDrużyna SzpikuPoznań1973K4031-14100:40:4100:40:34
#86 286383Paula KomorniczakSierosław1993K2030-14300:40:4500:40:39
#87 287159Małgorzata MatuszakPoznań1988K2031-14400:40:5500:40:28
#88 28847Katarzyna KaczmarekPoznań1985K3071-14500:40:5900:40:45
#89 289245Emilia KasperczakHernik Teammurowana goślina1979K3072-14600:41:0400:40:47
#90 290246Marzena BardzikKB Murowana GoślinaMurowana Gośłina1977K3073-14700:41:0500:40:47
#91 29126Mariola Szemiel-AfekSASIADKI BIEGAJĄPOZNAŃ1974K4032-14800:41:0500:40:50
#92 292453Liliana Skrzypczak-MostowySASIADKI BIEGAJĄPoznań1964K504-14900:41:0500:40:49
#93 29360Jakub ChruścinskiKoło1988M2030144-00:41:1200:40:28
#94 294332Zuzanna Zimowskasiostry zło biegająPoznań1985K3074-15000:41:2500:40:58
#95 295331Julia WizaPoznań1982K3075-15100:41:2500:40:58
#96 296231Joanna KołodziejskaArt Team Pegaz Teatr WielkiPoznań1980K3076-15200:41:3300:40:55
#97 297287Ania SobocińskaPoznań1986K3077-15300:41:3500:41:00
#98 298237Robert KaczmarekNight RunnersPoznań1984M3055145-00:41:3900:40:56
#99 29943Katarzyna KniatPoznań1982K3078-15400:41:3900:40:56
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30024Wigosław JakubowiczDrużyna SzpikuPoznań1954M60+1146-00:41:4300:41:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności