Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg "Pobiegnij dla Onkoludków"

Wyniki - 2 października 2016, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 743Adam MorawskiWesoły RowerMurowana Goślina1976M401962-00:32:2900:32:26
#2 90439Adam ProsianowskiSwarzędz1974M402674-00:33:2500:32:55
#3 281171Adam WidzińskiPoznań1985M3054143-00:40:3300:40:09
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35312Agata AbramBiegający W ągrowiecW ągrowiec1991K201-400:29:3200:29:11
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !141315Agata BardzikKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Gośłina2000K162-3800:35:4200:35:24
#6 31989Agata BiskupKARDIO HCPPoznań1988K2037-17000:42:3200:42:14
#7 206154Agata KaczmarekTKD Szakal Jeżyce RunnersPoznań1973K4019-8400:38:3600:37:57
#8 34994Agata RaczakOstrów Wielkopolski1995K2045-19700:43:5700:43:44
#9 402382Agata RogalskaPrzedszkole 110Poznań1989K2057-23800:53:0100:52:20
#10 73440Agnieszka AndrzejewskaMurowana Goślina1979K306-1200:32:2900:32:25
#11 111339Agnieszka BączykKórnik1979K3010-2400:34:4300:34:43
#12 316367Agnieszka CieślikPrzeźmierowo1978K3084-16700:42:2200:41:48
#13 253148Agnieszka Czajkowska-ŚwiętekPoznańPoznań1979K3057-11800:39:5700:39:37
#14 330207Agnieszka CzeczkoPoznań1983K3090-18000:42:4200:42:31
#15 222446Agnieszka FabisiakGostynin1984K3049-9600:39:0000:38:27
#16 267137Agnieszka JunikKARDIO HCPZbąszynek1975K4029-12700:40:1500:39:57
#17 391163Agnieszka KowalczykKLINIKA URODY MONA LISA TEAMPoznań1981K30112-22900:51:1800:51:18
#18 272450Agnieszka OstrowskaPrzedszkole 110Suchy Las1980K3066-13200:40:1800:39:36
#19 204342Agnieszka RatajczakPoznań1983K3043-8200:38:3100:38:18
#20 200415Agnieszka RejznerDrużyna SzpikuPoznań1981K3041-7900:38:0900:37:59
#21 243117Agnieszka RosińskaŚwierczwo RunPoznań1982K3053-11200:39:3400:39:24
#22 248284Agnieszka Sobocińska-FilutPoznań1978K3055-11500:39:4300:39:08
#23 185160Agnieszka StawickaPoznań1986K3035-6800:37:2300:37:00
#24 355267Agnieszka SzoferPlewiska1990K2048-20100:44:2300:43:40
#25 130295Agnieszka TamiolaPoznan1975K407-3200:35:1600:34:48
#26 241325Agnieszka WawrzyniakPoznań1988K2026-11100:39:3000:39:02
#27 322212Agnieszka WawrzyniakLUBOŃLUBOŃ1972K4035-17300:42:3900:42:21
#28 183146Agnieszka Wloszczynskapoznan1987K2016-6600:37:1800:37:02
#29 28459Aleksandra ChałupczakBrynica1992K2029-14100:40:4100:40:20
#30 218103Aleksandra RoszakBrodnica1995K2019-9300:38:5300:38:38
#31 133141Aleksandra ŚwistekPoznań1990K2010-3300:35:2000:35:05
#32 307410Aleksandra ŻbikowskaPoznań HussarsPoznań1990K2032-15900:42:0300:41:30
#33 118254Alicja StypaPoznań1983K3014-2800:35:0400:35:02
#34 124433Alina BartkowiakDzikie BobryBuk1983K3015-3000:35:1000:34:47
#35 15620Andrzej MalisDrużyna SzpikuSwarzędz1971M4038111-00:36:2400:35:56
#36 24162Andrzej Orelikpoznań1977M30622-00:28:3300:28:13
#37 305387Andrzej RoszykPoznań1967M4046147-00:41:5700:41:13
#38 148135Andrzej SkubiszakBRODEX TEAM SWARZĘDZPoznań1966M506107-00:35:5600:35:27
#39 304391Aneta ChomiczSkórzewo1978K3081-15800:41:5400:41:13
#40 177119Aneta Marciniak - HencNight RunnersPoznań1974K4014-6200:37:0200:36:42
#41 232319Aneta TokarzBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1989K2022-10400:39:1400:38:43
#42 24048Angelika KuczmarskaPoznań1985K3052-11000:39:2600:39:06
#43 336220Angelika WitkowskaKamionki1981K3095-18600:43:0300:42:29
#44 297287Ania SobocińskaPoznań1986K3077-15300:41:3500:41:00
#45 35628Anita SkoczylasPOZNAN1973K4043-20200:44:2300:44:01
#46 140412Anna AntkowiakZ Cukrzyca znaczy zdrowiejPoznań1984K3017-3700:35:4000:35:04
#47 101111Anna Bednarska-FenrychPoznań1972K405-2000:34:1200:34:03
#48 373386Anna Besztak - MirekPlewiska1980K30104-21500:46:3900:45:59
#49 8863Anna KiwertzPoznańPoznań1979K307-1600:33:1600:32:50
#50 323304Anna KosmalaŻydowo1988K2039-17400:42:4000:42:09
#51 100427Anna KubińskaCSWLąd PoznańPoznań1977K309-1900:34:0800:33:58
#52 285443Anna MaciejewskaDrużyna SzpikuPoznań1973K4031-14100:40:4100:40:34
#53 65358Anna MarcinkowskaKGB GRZMOT KOMORNIKIKomorniki1980K304-1000:31:5500:31:48
#54 171299Anna MielcarekPoznań1983K3029-5800:36:4600:36:25
#55 16916Anna RatajczykDrużyna SzpikuZalasewo1981K3028-5600:36:4100:36:16
#56 219166Anna SkokowskaKLINIKA URODY MONA LISA TEAMPoznań1982K3048-9400:38:5500:38:18
#57 321201Anna SpychałaLUBOŃLUBOŃ1978K3087-17200:42:3800:42:21
#58 69369Anna WójcikPoznań1986K305-1100:32:0000:31:55
#59 70215Arkadiusz KempczyńskiKlub Biegacza Kompania PiwowarskaPoznań1985M302459-00:32:1000:31:31
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !57467Artur BaszkoKARDIO HCPPoznan1965M50250-00:31:1700:30:58
#61 165167Artur BorowczyńskiRzgów1989M2022113-00:36:3700:36:12
#62 75217Artur GawrysiakKlub Biegacza Kompania PiwowarskaSwarzędz1980M302663-00:32:3000:32:18
#63 66248Artur MleczakKGB GRZMOT KOMORNIKIPoznan1973M401656-00:31:5600:31:48
#64 203257Artur TomaszewskiCcr PoznańPoznań1986M3048122-00:38:2300:37:54
#65 72224Artur WieczorekPoznań1973M401861-00:32:2900:32:11
#66 50250Artur ZalewskiPoznańPoznań1986M301844-00:30:5900:30:48
#67 110164Balbina PionekKLINIKA URODY MONA LISA TEAMPoznań1992K207-2300:34:3700:34:37
#68 340343Barbara SprusinskaOborniki1995K2043-19000:43:2500:42:55
#69 400432Bartosz GajewskiRogoźno1999M167164-00:52:4000:52:11
#70 31380Bartosz GawareckiKostrzyn1983M301129-00:29:1200:29:02
#71 92354Bartosz StasiakDrużyna SzpikuPoznań1989M201376-00:33:2600:33:14
#72 48290Bartosz TabatKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1984M301642-00:30:5600:30:37
#73 173424Bartłomiej StępczakPoznan1988M2023115-00:36:5300:36:24
#74 225262Beata BukowczanPoznań1991K2021-9900:39:0300:38:35
#75 180444Beata CzepczorWroniecki klub biegaczaWronki1983K3032-6400:37:1000:36:48
#76 201449Beata MajchrzakMamy BiegamyPoznań1975K4018-8000:38:1000:37:45
#77 23190Beata MarzętaPoznań1970K4025-10300:39:1400:38:38
#78 117255Beata PrzymuszałaPoznań1982K3013-2700:35:0400:35:02
#79 154259Beata WoźniakKoziegłowy1977K3022-4500:36:2100:36:04
#80 328173Bernadeta OchockaKłeckoKłecko1973K4038-17800:42:4200:42:33
#81 17539Bogumiła BrykalskaNowa Sól1971K4012-6000:36:5800:36:44
#82 123470Bogusz Błaszkiewiczwww.labb.com.plPoznań1981M303594-00:35:0900:34:46
#83 3717Bogusław ZiętarskiDrużyna SzpikuNowy Tomyśl1972M4048158-00:46:3000:46:16
#84 71131Bożydar MuzsikAmatorPoznań1986M302560-00:32:1900:32:00
#85 357227Dagmara KościelniakParkrunCzerwonak1977K3098-20300:44:4000:44:19
#86 19268Damian BączkowskiKórnik1984M3046120-00:37:5200:37:33
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37365Damian HellwingDrużyna SzpikuPoznań2001M16333-00:29:4700:29:45
#88 179196Damian SieradzonMotoVulcanyBOGDANOWO1982M3044116-00:37:0300:36:48
#89 182127Dariusz JóźwiakBiegologia.plPoznań1964M507117-00:37:1800:37:13
#90 12216Dariusz LisiakKlub Biegacza Kompania PiwowarskaZalasewo1973M40411-00:27:1900:27:15
#91 369235Dariusz MilerPoznań1988M2031157-00:45:4600:45:23
#92 79145Dariusz StolpePoznań/Kiekrz1972M402066-00:32:3900:32:28
#93 385244Dawid PrzybyłoBrygada Tuptusiaoznań1984M3061161-00:48:0100:47:29
#94 18454Dawid SikoraRakownia1975M40717-00:28:0600:28:04
#95 12599Diana LawetterPoznan1995K209-3100:35:1100:35:02
#96 94445Dominik BanaszkiewiczKleszczewo1988M201477-00:33:3000:33:18
#97 376348Dominik MichałowskiMurowana Goślina1988M2032160-00:46:5300:46:36
#98 151357Dominik Rusiniakmega fitSwarzędz1989M2020108-00:36:0000:35:36
#99 139142Dominika KulikPuszczykowo1987K2011-3600:35:3600:35:20
#100 381328Dorota DudziakPoznań Hussarsswarzedz1998K1610-22100:46:5900:46:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności