Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pierwsza Dycha do Maratonu

Wyniki - 2 października 2016, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
M
K
-
-
-
-
#1 1297570Zacharkiewicz MagdalenaLUBLINPOLSKA1971K404800:07:138.3200:34:2701:10:1401:12:07-305
#2 5331086Gajos AnnaLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1974K40400:05:0811.6800:25:1900:50:2800:51:21-43
#3 1301861Walczyńska AnnaLUBLINPOLSKA1974K404900:07:168.2600:36:1501:10:3501:12:38-309
#4 539771Gorczyca Dorotalubelskibiegacz.pl TEAMLUBLINPOLSKA1974K40500:05:0811.6700:25:2000:50:4500:51:26-44
#5 10541365Dobosz AgnieszkaJAGODNEPOLSKA1976K403000:06:029.9400:28:2900:59:0201:00:21-184
#6 1314493Polska BożenaLUBLINPOLSKA1968K405000:07:228.1500:34:5601:12:1401:13:37-318
#7 1317965Holly AgataCHEŁMPOLSKA1976K405100:07:238.1400:36:1001:12:0001:13:45-320
#8 10631415Pańczuk-Figura IrminaUMCS BiegaPUŁAWYPOLSKA1976K403100:06:039.9100:30:5900:58:4701:00:31-189
#9 13251274Prendecka MonikaGetgymLUBLINPOLSKA1973K405200:07:427.8000:36:2501:15:3001:16:57-327
#10 1334121Stachal MałgorzataLUBLINPOLSKA1976K405300:07:587.5400:40:4701:17:2601:19:34-334
#11 13351310Matysik MonikaAgencja CUMULUSLUBLINPOLSKA1973K405400:08:137.3100:41:1801:20:0101:22:05-335
#12 83222Portka KatarzynaLubella TeamLUBLINPOLSKA1975K401800:05:3710.6900:28:2400:54:3000:56:07-107
#13 1090725Głos AnnaLUBLINPOLSKA1976K403200:06:089.7800:29:2300:59:5801:01:22-201
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !328145Grzenia MałgorzataLUBLINPOLSKA1968K40100:04:4712.5400:24:2400:46:4700:47:50-11
#15 593416Pitura ElizaLUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINPOLSKA1976K40600:05:1311.4900:25:4700:51:2000:52:12-51
#16 8521130Hejduk MonikaUMCS BIEGALUBLINPOLSKA1976K401900:05:3810.6400:27:4800:55:0800:56:23-113
#17 1110326Kudło AgnieszkaLUBARTÓWPOLSKA1974K403300:06:119.7000:29:5701:00:2501:01:53-210
#18 11171340Piskorska AgnieszkaWARSZAWAPOLSKA1970K403400:06:139.6600:30:2901:01:0101:02:07-213
#19 863374Jakubczyk-Latała AgnieszkaBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1970K402000:05:4010.5800:28:5800:55:3600:56:44-116
#20 62277Gołębiowska BarbaraCHEŁM BIEGACHEŁMPOLSKA1972K40700:05:1611.3900:25:5800:51:4200:52:41-60
#21 623377Hołub MonikaSIOSTRY BIEGAJĄLUBLINPOLSKA1971K40800:05:1611.3900:26:0900:51:3800:52:42-61
#22 885922Grzegorczyk MalgorzataBiegam z ABSLUBLINPOLSKA1972K402100:05:4310.5000:28:2400:55:3400:57:10-125
#23 11551262Przech-Fus AgnieszkaLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1967K403500:06:199.4900:31:1201:01:2701:03:13-228
#24 900181Tkaczyk JolantaSklep Biegacza Lublin TeamLUBLINPOLSKA1975K402200:05:4410.4500:27:4300:56:3800:57:25-128
#25 11561018Dubel - Kamińska JoannaLUBLINPOLSKA1974K403600:06:209.4700:29:4001:01:5701:03:21-229
#26 645355Tadasiewicz DorotaPUŁAWYPOLSKA1975K40900:05:1911.3000:26:4100:52:0100:53:06-66
#27 651267Czerniakiewicz BeataJASTKÓWPOLSKA1975K401000:05:1911.3000:27:0600:52:0400:53:07-68
#28 11871306Starzyńska MartaPerfect Runner LublinLUBLINPOLSKA1973K403700:06:299.2600:31:4301:03:0501:04:49-239
#29 937431Bartylak JolantaCHEŁMPOLSKA1969K402300:05:5010.2800:30:1100:56:3100:58:22-139
#30 1199617Kościan RenataSTONES 91PARCZEWPOLSKA1970K403800:06:349.1400:32:3201:04:0401:05:37-248
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9521296Najman KatarzynaLUBLINPOLSKA1966K50300:05:5110.2500:29:0600:57:1900:58:32-144
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !457951Bury JadwigaKRZCZONÓWPOLSKA1960K50100:04:5912.0300:23:5700:49:4600:49:53-29
#33 12261204Płaszczewska GrażynanieLUBLINPOLSKA1962K50600:06:418.9800:32:5501:04:5801:06:50-266
#34 1043532Kasperkiewicz StanisławaLUBLINPOLSKA1965K50400:06:019.9700:30:2800:58:4201:00:11-180
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8441455Nowak GrażynaCHEŁM BIEGACHEŁMPOLSKA1964K50200:05:3810.6700:26:4500:55:5500:56:15-110
#36 11541135Malec BasiaLubelska Grupa TraithlonuLUBLINPOLSKA1963K50500:06:199.4900:31:1201:01:2801:03:13-227
#37 17829Flis MariuszPOLUBLINPOLSKA1989M164500:04:2913.4000:22:1200:44:2100:44:47173-
#38 1801110Dyrkacz Marek2Trees Team Slackline LublinLUBLINPOLSKA1988M164600:04:2913.3900:22:2800:44:2100:44:48174-
#39 6921143Skórski ŁukaszKAMIEŃPOLSKA1993M1615600:05:2411.1000:26:1600:53:0400:54:02614-
#40 9481278Kierepka MiłoszLUBLINPOLSKA1999M1620100:05:5110.2600:30:3800:56:5700:58:28805-
#41 6941484Chapuła RadosławHerkules Łęczna - ZDZ LublinLUBLINPOLSKA1998M1615700:05:2511.1000:26:4600:53:0700:54:04616-
#42 6981176Nowogrodzki GrzegorzLUBLINPOLSKA1987M1615800:05:2511.0900:27:0700:52:2300:54:07619-
#43 188755Barcicki MateuszLUBLINPOLSKA2000M164700:04:2913.3500:22:4400:44:2900:44:56182-
#44 700848Szast PawełKIELCEPOLSKA1994M1615900:05:2511.0800:27:2400:52:5000:54:08621-
#45 9571070Widanka TomaszSTASZÓWPOLSKA1989M1620200:05:5110.2500:29:2500:56:4700:58:32811-
#46 961691Skoczylas SzymonINTROGRAF LUBLIN S.A.LUBARTÓWPOLSKA1990M1620300:05:5210.2400:25:4000:57:5500:58:35814-
#47 19465Kawala KonradKALINOWKAPOLSKA1994M164800:04:3113.2800:20:5700:45:0700:45:10187-
#48 707120Kicka MarcinLUBLIN BIEGALUBLINPOLSKA1987M1616000:05:2511.0700:27:4900:53:1800:54:13627-
#49 708404Jurkowski DariuszLUBLINPOLSKA1988M1616100:05:2511.0600:28:3700:52:4000:54:14628-
#50 964628Rejkiewicz RobertLUBLINPOLSKA1995M1620400:05:5210.2300:32:0400:56:5200:58:39816-
#51 453670Dudkowski SebastianDwa KarakanyBEŁŻYCEPOLSKA1997M1610100:04:5912.0400:25:0600:49:1600:49:50425-
#52 7101157Nowakowski PrzemysławLUBLINPOLSKA1990M1616200:05:2611.0600:25:5100:53:3900:54:15630-
#53 199832Flejmer RajmundR8 Elite FitnessLUBLINPOLSKA1988M164900:04:3213.2500:22:4500:44:4900:45:18192-
#54 2001505Drewniak PawełŚWIDNIKPOLSKA1988M165000:04:3213.2500:21:4300:44:5700:45:18193-
#55 9681482Świerczyński PatrykHerkules ZDZ LublinLUBLINPOLSKA2000M1620500:05:5210.2300:26:1300:58:1000:58:40817-
#56 713361Karczmarz MateuszAKTYWNE BORKISTARA WIEŚPOLSKA1995M1616300:05:2611.0500:28:1000:53:1700:54:17632-
#57 208325Mirosław DawidBORZECHÓWPOLSKA1990M165100:04:3313.1900:22:3800:45:2200:45:29201-
#58 209459Waszczyński PawełSIENNICA NADOLNAPOLSKA1987M165200:04:3313.1900:22:4100:45:1300:45:30202-
#59 465805Kozioł MaciejNIEMCEPOLSKA1992M1610200:05:0012.0000:25:1900:49:1400:50:00432-
#60 123363Łyszczyk TomaszLUBLINPOLSKA1991M1624500:06:448.9000:32:2501:05:5801:07:24962-
#61 467540Cichacz RafałLUBLINPOLSKA1993M1610300:05:0012.0000:25:0400:49:4600:50:01434-
#62 7241272Górniak BartłomiejGetGymRADOMYŚLPOLSKA1990M1616400:05:2611.0300:28:1500:52:3000:54:25642-
#63 214936Polaczek PawełNIEDRZWICA DUŻAPOLSKA1997M165300:04:3413.1700:23:1300:44:5800:45:33207-
#64 7261407Rejmak SylwesterCISOWIANKA TEAM.PLNAŁĘCZÓWPOLSKA1990M1616500:05:2711.0100:25:4000:54:1200:54:31644-
#65 4711327Pokorski RafałByle do metyLUBLINPOLSKA1988M1610400:05:0111.9800:26:1800:48:5500:50:04438-
#66 4741115Szklanny MarcinSPORTOWE ŚWIRYLUBACZÓWPOLSKA1992M1610500:05:0111.9800:23:4700:49:4700:50:06440-
#67 987129Baczewski KamilLUBLINPOLSKA1987M1620600:05:5510.1500:29:2500:57:2300:59:08828-
#68 478658Jóźwiak ŁukaszLUBLINPOLSKA1995M1610600:05:0211.9400:24:2400:49:3100:50:16443-
#69 4791483Wójcik DamianHerkules ZDZ LublinLUBLINPOLSKA1998M1610700:05:0211.9300:23:5400:49:4900:50:17444-
#70 12481374Tomczyk TomaszŚWIDNIKPOLSKA1987M1624600:06:518.7600:30:2501:07:4001:08:30968-
#71 226318Matuszak MariuszLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1989M165400:04:3513.1100:22:0900:45:2800:45:45219-
#72 484472Lenart ArturBLStreamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA1990M1610800:05:0311.8900:24:5000:49:4600:50:27448-
#73 7401076Iwaniak MariuszIGNACÓWPOLSKA1989M1616600:05:2910.9300:27:4100:54:0300:54:54653-
#74 9961261Bartnik SławomirBATORZPOLSKA1995M1620700:05:5610.1000:31:2100:57:4300:59:23833-
#75 741914Kowalski PawełKS STRAŻAKWOJCIECHÓWPOLSKA1989M1616700:05:2910.9300:27:4100:54:0300:54:55654-
#76 99711Dąbrowski MarekStokrotka TeamLUBLINPOLSKA1989M1620800:05:5610.1000:28:1500:58:5100:59:25834-
#77 2301509Bednarz JacekBaran Cycling TeamKRASNYSTAWPOLSKA1994M165500:04:3513.0900:22:2600:45:1900:45:50223-
#78 232156Jabłoński MarekPOCZTA POLSKANIEMCEPOLSKA1993M165600:04:3513.0700:22:4300:45:3200:45:54225-
#79 125941Krawczyk MaciejPOLSKA1988M1624700:06:568.6500:32:4901:07:3701:09:21973-
#80 236194Osiak ArturGOŁĄBPOLSKA1988M165700:04:3613.0300:22:4400:45:4600:46:02228-
#81 492574Skrzyński EmilLUBLINPOLSKA1990M1610900:05:0411.8600:24:3800:49:4800:50:36456-
#82 1005548Pietrzyk AdrianMILEJÓWPOLSKA2000M1620900:05:5810.0600:29:4900:58:1400:59:38840-
#83 1006495Papliński JakubMOTYCZPOLSKA1998M1621000:05:5810.0600:30:5200:58:1000:59:39841-
#84 495806Kulczycki MarcinRozbiegamyBiznes.euLUBLINPOLSKA1990M1611000:05:0411.8400:24:2500:50:0700:50:40459-
#85 4961015Pochkai AndriiCityfitLUBLINPOLSKA1987M1611100:05:0411.8400:25:5200:49:2300:50:41460-
#86 7521320Pańczyszyn RadosławMakondo TeamPIASKIPOLSKA1994M1616800:05:3110.9000:29:4800:53:2500:55:04663-
#87 1008544Knurek JakubBESKOPOLSKA1993M1621100:05:5810.0500:30:5800:57:5400:59:42842-
#88 497590Klubiński MariuszZGIERZPOLSKA1991M1611200:05:0511.8200:25:2800:49:3800:50:45461-
#89 7531238Żak PrzemysławWOJCIECHÓWPOLSKA1993M1616900:05:3110.8800:27:4100:54:1700:55:08664-
#90 1265797Pasiak PrzemysławFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAPOLSKA1987M1624800:06:588.6300:32:5201:07:4301:09:33976-
#91 1010772Mazurkiewicz MarcinMazi TEAMBYCHAWAPOLSKA1987M1621200:05:5810.0500:30:5600:57:4200:59:43843-
#92 4991116Goluch SylwesterLUBLINPOLSKA1991M1611300:05:0511.8100:26:4100:49:4700:50:48463-
#93 755581Szczygieł JakubKRYNKAPOLSKA1995M1617000:05:3110.8800:28:1600:53:3800:55:09665-
#94 245100Przebirowski KarolFrassati FajsławiceFAJSŁAWICEPOLSKA1993M165800:04:3712.9800:21:3500:46:0800:46:14236-
#95 501765Szyszka PrzemysławOSOWA KOLONIAPOLSKA1994M1611400:05:0511.8100:25:2800:49:5100:50:49465-
#96 10161412Mika ŁukaszLUBARTÓWPOLSKA1998M1621300:05:5910.0400:30:0600:58:2500:59:46846-
#97 12721232Żukiewicz KamilStrefa Piękna-LublinLUBLINPOLSKA1997M1624900:07:028.5300:35:1801:07:2701:10:19979-
#98 249118Putowski ŁukaszMOTYCZPOLSKA1989M165900:04:3812.9500:23:2200:45:4500:46:20240-
#99 50545Hołowieniec PiotrSOSNÓWKAPOLSKA1990M1611500:05:0511.7900:23:5100:50:1900:50:53468-
#100 10181058Wagner AlbertWILKOŁAZ PIERWSZYPOLSKA1995M1621400:05:5910.0300:28:2900:59:0200:59:49848-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności