Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pierwsza Dycha do Maratonu

Wyniki - 2 października 2016, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
M
K
-
-
-
-
#1 240324Wójtowicz MagdalenaLUBLINPOLSKA1990K16600:04:3613.0300:22:5300:45:4600:46:03-9
#2 234480Iwanicki ŁukaszLW.BogdankaLUBLINPOLSKA1984M308400:04:3613.0500:22:4500:45:3900:45:58226-
#3 2351006Furman PrzemysławBrooklyn wschodniBARANÓWPOLSKA1985M308500:04:3613.0500:22:5400:45:3400:45:59227-
#4 233402Sciuba AnetaLUBLINPOLSKA1987K16500:04:3513.0600:23:0600:45:3300:45:56-8
#5 23185Gielza DanielSamayaLUBLINPOLSKA1983M308300:04:3513.0700:22:1700:45:2500:45:54224-
#6 232156Jabłoński MarekPOCZTA POLSKANIEMCEPOLSKA1993M165600:04:3513.0700:22:4300:45:3200:45:54225-
#7 2301509Bednarz JacekBaran Cycling TeamKRASNYSTAWPOLSKA1994M165500:04:3513.0900:22:2600:45:1900:45:50223-
#8 229375Osiński KubaMyLittleAntSRun / www.kubaosinski.euJAWIDZPOLSKA1983M308200:04:3513.1000:22:2300:45:2900:45:49222-
#9 226318Matuszak MariuszLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1989M165400:04:3513.1100:22:0900:45:2800:45:45219-
#10 2271071Chyliński MichałBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIK/KALINÓWKAPOLSKA1986M308000:04:3513.1100:22:4300:45:3800:45:47220-
#11 228122Wiśniewski WojciechLUBLINPOLSKA1985M308100:04:3513.1100:22:2300:45:2700:45:47221-
#12 224665Lipa TomaszKlub Wysokogórski LublinLUBLINPOLSKA1985M307800:04:3413.1200:21:5500:45:2700:45:43217-
#13 22571Kukiełka BogusławLUBLINPOLSKA1978M307900:04:3413.1200:23:0900:44:5600:45:44218-
#14 222754Dul MarcinLUBLINPOLSKA1984M307600:04:3413.1300:22:4600:45:1600:45:41215-
#15 223345Kondzioła KrzysztofPerfect Runner LublinLUBLINPOLSKA1983M307700:04:3413.1300:23:0700:45:1800:45:42216-
#16 219283Zdun GrzegorzTeam DynsaniosLUBLINPOLSKA1983M307400:04:3413.1400:22:4800:45:0500:45:39212-
#17 220273Mierzwa AdamZABRZEPOLSKA1969M406700:04:3413.1400:23:0200:45:0900:45:39213-
#18 2211005Jedziniak PiotrIm-Possible TeamPUŁAWYPOLSKA1978M307500:04:3413.1400:23:1500:44:5900:45:40214-
#19 2171447Wiśniewski MarcinAktywnie BardzoLUBLINPOLSKA1976M406500:04:3413.1500:22:2300:45:1800:45:37210-
#20 2181441Aftyka ArturLUBLINPOLSKA1975M406600:04:3413.1500:22:5600:45:2700:45:38211-
#21 2151369Bukowski ArturŁASKARZEWPOLSKA1973M406400:04:3413.1600:22:3400:44:5300:45:36208-
#22 216714Kuś PiotrLUBLINPOLSKA1978M307300:04:3413.1600:22:5000:45:1100:45:36209-
#23 2131123Chadaj MarekKB V-MAX AdmmówADAMÓWPOLSKA1962M501500:04:3413.1700:23:0500:45:0200:45:33206-
#24 214936Polaczek PawełNIEDRZWICA DUŻAPOLSKA1997M165300:04:3413.1700:23:1300:44:5800:45:33207-
#25 2111396Grzywna PawełLUBLINPOLSKA1970M406300:04:3313.1800:22:5500:45:2200:45:31204-
#26 212847Ślusarz KrzysztofLUBLINPOLSKA1985M307200:04:3313.1800:21:3300:45:2300:45:32205-
#27 206690Moskwa MariuszINTROGRAF LUBLIN S.A.LUBLINPOLSKA1983M307000:04:3313.1900:23:5500:44:4900:45:29199-
#28 2071502Sacharuk RobertTERESPOLPOLSKA1975M406200:04:3313.1900:22:5800:45:0100:45:29200-
#29 208325Mirosław DawidBORZECHÓWPOLSKA1990M165100:04:3313.1900:22:3800:45:2200:45:29201-
#30 209459Waszczyński PawełSIENNICA NADOLNAPOLSKA1987M165200:04:3313.1900:22:4100:45:1300:45:30202-
#31 210688Sarzyński PawełNIEDRZWICA DUŻAPOLSKA1985M307100:04:3313.1900:22:1400:45:2300:45:30203-
#32 20416Wiśniewski KrzysztofKereza TeamLUBLINPOLSKA1978M306800:04:3313.2000:23:0300:44:4300:45:27197-
#33 2051465Biernat RobertKB Biała BiegaRAKOWISKAPOLSKA1986M306900:04:3313.2000:22:5200:44:5900:45:27198-
#34 2021476Wołosiuk PrzemysławBIAŁA PODLASKAPOLSKA1975M406000:04:3213.2200:22:5800:44:5600:45:23195-
#35 203899Jasinski Pawelvictus rębkówŁASKARZEWPOLSKA1968M406100:04:3213.2200:22:4700:44:4200:45:24196-
#36 2011242Słupski TomaszDRYŻYNA CZARNEGO ALIBABYLUBLINPOLSKA1985M306700:04:3213.2300:22:5100:45:0700:45:21194-
#37 199832Flejmer RajmundR8 Elite FitnessLUBLINPOLSKA1988M164900:04:3213.2500:22:4500:44:4900:45:18192-
#38 2001505Drewniak PawełŚWIDNIKPOLSKA1988M165000:04:3213.2500:21:4300:44:5700:45:18193-
#39 197973Ząbek RobertOPOLE LUBELSKIEPOLSKA1978M306600:04:3113.2600:22:1700:44:4700:45:14190-
#40 198276Bogdanow AndrzejORANGE POLSKALUBLINPOLSKA1960M501400:04:3113.2600:22:1300:44:5500:45:14191-
#41 195630Waryszak MariuszBIEGAM Z ABSLUBLINPOLSKA1973M405900:04:3113.2700:21:5500:45:0300:45:12188-
#42 196801Maziarz DamianBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1984M306500:04:3113.2700:22:5100:44:5200:45:12189-
#43 19465Kawala KonradKALINOWKAPOLSKA1994M164800:04:3113.2800:20:5700:45:0700:45:10187-
#44 192611Kozłowski GrzegorzLEŚCEPOLSKA1970M405700:04:3113.2900:21:4600:44:4800:45:08185-
#45 193520Stepaniuk AdamCHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEPOLSKA1973M405800:04:3113.2900:23:0700:44:3100:45:08186-
#46 191162Zarzeczna OlgaLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1987K16400:04:3113.3000:22:2100:44:5900:45:06-7
#47 190232Lecki ŁukaszTURKAPOLSKA1980M306400:04:3113.3200:22:2400:44:3700:45:03184-
#48 189403Wenerski WojciechLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1950M60400:04:3013.3300:22:1400:44:5000:45:01183-
#49 188755Barcicki MateuszLUBLINPOLSKA2000M164700:04:2913.3500:22:4400:44:2900:44:56182-
#50 1851209Korulczyk ŁukaszLUBLINPOLSKA1976M405400:04:2913.3600:22:3700:44:3500:44:54179-
#51 186163Deleżuch WojciechNIEMCEPOLSKA1976M405500:04:2913.3600:22:4300:44:0800:44:54180-
#52 187573Przysiadły MichałPERFECT RUNNER LUBLINWÓLKA ROKICKAPOLSKA1976M405600:04:2913.3600:22:2900:44:3200:44:54181-
#53 1831322Zatoński ZbigniewLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1977M306300:04:2913.3700:22:4600:44:3700:44:52177-
#54 1841359Ziętek MariuszLUBLINPOLSKA1969M405300:04:2913.3700:22:1600:44:3700:44:52178-
#55 182790Próchniewicz MarcinLUBLINPOLSKA1981M306200:04:2913.3800:22:3900:44:3100:44:50176-
#56 1801110Dyrkacz Marek2Trees Team Slackline LublinLUBLINPOLSKA1988M164600:04:2913.3900:22:2800:44:2100:44:48174-
#57 181484Czerwiński SebastianBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1973M405200:04:2913.3900:22:3400:44:2800:44:48175-
#58 177266Czerniakiewicz DariuszJASTKÓWPOLSKA1976M405100:04:2913.4000:22:1900:44:2800:44:46172-
#59 17829Flis MariuszPOLUBLINPOLSKA1989M164500:04:2913.4000:22:1200:44:2100:44:47173-
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 179835Martyniuk Magdalenafight gymLUBLINPOLSKA1983K30300:04:2913.4000:22:2200:44:2500:44:47-6
#61 1761046Grabowski SebastianGalacticosURZĘDÓWPOLSKA1981M306100:04:2813.4100:23:0400:44:1600:44:44171-
#62 174583Kobylarz AdamNOWOSIELECPOLSKA1986M306000:04:2813.4200:22:2200:44:2000:44:42170-
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !175546Furmanik EwaKrasnystaw BiegaŚWIERŻE GM. DOROHUSKPOLSKA1978K30200:04:2813.4200:21:4500:44:4100:44:43-5
#64 172549Wegiera AndrzejABRAMOWICE PRYWATNEPOLSKA1974M405000:04:2813.4400:22:0500:44:1000:44:38168-
#65 173908Krakiewicz ArkadiuszKlub Wesołej Wiewiórki i Dużego OrzeszkaLUBLINPOLSKA1985M305900:04:2813.4400:22:1500:44:2900:44:39169-
#66 170867Prill WitoldPozytywnie AktywniURSZULINPOLSKA1966M501300:04:2813.4500:21:5600:44:3100:44:36166-
#67 171619Balawender PawełMorsy KrasnikKRAŚNIKPOLSKA1970M404900:04:2813.4500:22:1700:44:1100:44:37167-
#68 168924Mielniczuk Tomasz Artur MarcinPerfect Runner Team LublinHRUBIESZÓWPOLSKA1987M164400:04:2813.4600:22:1800:44:2000:44:34164-
#69 169509Głodek Tomaszbiegusiem.plRYKIPOLSKA1966M501200:04:2813.4600:22:3200:44:1000:44:34165-
#70 167906Kardyka GrzegorzŚWIDNIKPOLSKA1976M404800:04:2813.4700:22:3100:44:1300:44:33163-
#71 164148Haratynowicz TomaszBiegam z ABSLUBLINPOLSKA1978M305600:04:2713.4800:21:3600:44:2000:44:30160-
#72 165308Maj SławomirBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1978M305700:04:2713.4800:22:4200:44:0900:44:30161-
#73 1661043Łuszczak KamilDELTAszwadronSUPERcoolKOMANDOwilkówALFALUBLINPOLSKA1983M305800:04:2713.4800:22:3300:44:0900:44:31162-
#74 161843Dołba Arkadiuszlubelskibiegacz.pl TEAMLUBLINPOLSKA1979M305500:04:2613.5000:20:4100:44:2000:44:26157-
#75 1621114Odziemczyk SylwesterLSBLUBLINPOLSKA1965M501100:04:2713.5000:21:5700:44:1200:44:27158-
#76 163296Osiński DanielSędziaLUBLINPOLSKA1976M404700:04:2713.5000:22:2300:44:0600:44:27159-
#77 160629Grochmal PawełLUBELSKIBIEGACZ.TEAMLUBLINPOLSKA1977M305400:04:2613.5100:21:1500:44:2000:44:25156-
#78 158808Grądek DariuszstrefatriathlonuKRAŚNIKPOLSKA1967M404500:04:2613.5200:21:5500:43:5600:44:22154-
#79 1591517Kurkiewicz AndrzejŚwidnik Triathlon TeamFRANCISZKÓWPOLSKA1972M404600:04:2613.5200:21:3600:44:1400:44:22155-
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1551153Biały ZbigniewSKB KraśnikKRAŚNIKPOLSKA1956M60300:04:2613.5300:22:1500:44:1600:44:20151-
#81 1561451Pikuła WojciechAkademia Sportu PożarniczegoPISZCZACPOLSKA1981M305300:04:2613.5300:22:2200:44:0700:44:21152-
#82 1571468Caboń PiotrLUBLINPOLSKA1989M164300:04:2613.5300:21:5800:43:5500:44:21153-
#83 1541200Uss KamilKamilCYCÓWPOLSKA1991M164200:04:2613.5400:21:5900:44:1100:44:18150-
#84 153760Litwin BartoszChełm Biega/Chełmska Grupa TriathlonuCHEŁMPOLSKA1988M164100:04:2513.5800:21:5700:43:5300:44:11149-
#85 151441Mróz WojciechChełmska Grupa TriathlonuCHEŁMPOLSKA1973M404300:04:2513.5900:22:0900:43:5000:44:09147-
#86 1521028Adamczyk MariuszBORZECHOW KOLONIAPOLSKA1971M404400:04:2513.5900:22:2300:43:4300:44:09148-
#87 150212Kochaj WojciechLUBLINPOLSKA1978M305200:04:2513.6000:21:5700:43:4400:44:07146-
#88 1481163Oleszczuk ZbigniewKrasnystaw BiegaKRASNYSTAWPOLSKA1973M404100:04:2413.6200:22:5500:43:3300:44:03144-
#89 1491195Zasiadko MikołajLW BogdankaŁĘCZNAPOLSKA1970M404200:04:2513.6200:21:3400:43:5700:44:04145-
#90 1471166Gołębiowski AlbertLUBLINPOLSKA1986M305100:04:2413.6400:21:1100:43:5100:43:59143-
#91 1451044Reszka MarekBanda GrudniaLUBLINPOLSKA1987M164000:04:2313.6600:22:2100:43:4300:43:55142-
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 146777Zygo KarolinaLUBLINPOLSKA1996K16300:04:2313.6600:21:3500:43:4700:43:56-4
#93 1441488Maciąg Michałbiegusiem.plDĘBLINPOLSKA1978M305000:04:2313.6800:21:4500:43:3100:43:52141-
#94 1421198Pawelec AlbertMKS Unia HrubieszówCZERNICZYNPOLSKA1998M163900:04:2313.6900:20:1600:43:3800:43:49139-
#95 143327Michalak PawełLUBLINPOLSKA1971M404000:04:2313.6900:21:5600:43:3400:43:49140-
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !140931Rosłowicz JerzyLub. stow. biegoweLUBLINPOLSKA1952M60200:04:2313.7000:21:2600:43:4700:43:47137-
#97 1411350Huszaluk JacekKS TECZALUBLINPOLSKA1978M304900:04:2313.7000:21:3800:43:3600:43:47138-
#98 139469Wołos JacekHRUBIESZÓWPOLSKA1968M403900:04:2313.7100:21:1300:43:3800:43:46136-
#99 138626Ćwikła PawełLUBLINPOLSKA1986M304800:04:2213.7400:21:3600:43:2900:43:40135-
#100 1371190Maj RobertTVP LublinLUBLINPOLSKA1973M403800:04:2213.7500:21:0300:43:3100:43:38134-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności