Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pierwsza Dycha do Maratonu

Wyniki - 2 października 2016, Lublin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
M
K
-
-
-
-
#1 1218979Hiller JerzyLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1947M602200:06:389.0400:33:1601:04:3701:06:23958-
#2 189403Wenerski WojciechLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1950M60400:04:3013.3300:22:1400:44:5000:45:01183-
#3 9941085Kowalski HenrykLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1950M601900:05:5610.1000:28:3200:59:0500:59:23832-
#4 10041417Kucharski Romanbiegusiem.plRYKIPOLSKA1950M602000:05:5810.0600:30:4000:57:3800:59:38839-
#5 5431191Karłowicz LeonLUBLINPOLSKA1950M60900:05:0911.6500:25:2000:50:1100:51:29498-
#6 6561218Surowiec MarianLKS MILANÓWMILANÓWPOLSKA1950M601300:05:1911.2900:26:4500:52:0900:53:09587-
#7 2661180Pawłowski ZbigniewSenior51TeamPUŁAWYPOLSKA1951M60500:04:4012.8500:23:1300:46:3800:46:41256-
#8 8481119Bordzoł JanLUBARTÓWPOLSKA1951M601600:05:3810.6500:26:1500:56:1000:56:21737-
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !140931Rosłowicz JerzyLub. stow. biegoweLUBLINPOLSKA1952M60200:04:2313.7000:21:2600:43:4700:43:47137-
#10 4881073Belowski Leszek1953PUŁAWYPOLSKA1953M60800:05:0311.8700:24:4900:49:4100:50:32452-
#11 829311Gontarczyk MarekLUBLINPOLSKA1953M601500:05:3710.7000:26:0800:55:0000:56:05723-
#12 9431330Mienko JerzyLUBELSKI KLUB MORSÓWLUBLINPOLSKA1953M601800:05:5010.2700:28:1500:57:1700:58:25802-
#13 481107Kowalski RyszardPONIATOWAPOLSKA1954M60700:05:0211.9200:25:0300:49:4000:50:20446-
#14 10821024Jasiński Jerzygrube korzenieLUBLINPOLSKA1954M602100:06:079.8100:29:4600:59:2601:01:08887-
#15 9311471Olesiejuk AntoniAntoni OlesiejukLUBARTÓWPOLSKA1954M601700:05:5010.2900:28:2600:57:0000:58:18796-
#16 720956Melaniuk MirosławLUBLINPOLSKA1955M601400:05:2611.0400:27:5200:53:0300:54:21639-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !57942Brodacki WaldemarOGNISKO TKKF CHEMIK w PuławachPUŁAWYPOLSKA1955M60100:04:0114.9500:19:5200:40:0000:40:0856-
#18 589587Kwaśny StanisławLUBLINPOLSKA1955M601000:05:1311.5100:25:5100:51:3900:52:09539-
#19 639164Głowacki LeszekLUBLINPOLSKA1955M601100:05:1811.3100:26:0500:52:0900:53:02575-
#20 428934Drozd JerzyLUBLINPOLSKA1955M60600:04:5612.1500:24:1300:48:4900:49:23405-
#21 6501057Wepa WiesławChełmska Grupa TriathlonuCHEŁMPOLSKA1956M601200:05:1911.3000:25:0700:52:2600:53:07583-
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1551153Biały ZbigniewSKB KraśnikKRAŚNIKPOLSKA1956M60300:04:2613.5300:22:1500:44:1600:44:20151-
#23 630621Lech ZbigniewNieLUBLINPOLSKA1957M503500:05:1711.3500:26:4000:51:4700:52:52567-
#24 9501405Gąszczyk MarekLUBLINPOLSKA1958M504800:05:5110.2600:28:5000:56:4200:58:30807-
#25 11111062Stasiewicz KrzysztofTrinityClubDYSPOLSKA1958M505300:06:119.6900:30:5700:59:4301:01:54901-
#26 679925Mielniczuk StanisławPerfect Runner Team LublinHRUBIESZÓWPOLSKA1958M503800:05:2311.1500:26:0200:53:3400:53:48604-
#27 530949Baranowski PiotrLSB/lubelskibiegacz208POLSKA1959M503100:05:0711.7100:25:2100:50:3000:51:14488-
#28 13041048Wrona AndrzejTRICLUB LUBLINLUBLINPOLSKA1959M506000:07:178.2400:37:1101:10:4601:12:49994-
#29 2951151Brygoła AndrzejLUBLINPOLSKA1959M502100:04:4412.6900:23:5900:46:3200:47:16285-
#30 572391Godula RyszardBIEGNIJ FORREST BIEGNIJLUBLINPOLSKA1959M503300:05:1111.5700:25:2600:51:0800:51:51523-
#31 8341504Gustaw KrzysztofBanda GrudniaLUBLINPOLSKA1959M504300:05:3710.6900:28:3800:55:3000:56:09726-
#32 380481Iwanicki WładysławLW.BogdankaŁĘCZNAPOLSKA1959M502700:04:5212.3300:24:3200:47:5300:48:39365-
#33 198276Bogdanow AndrzejORANGE POLSKALUBLINPOLSKA1960M501400:04:3113.2600:22:1300:44:5500:45:14191-
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !457951Bury JadwigaKRZCZONÓWPOLSKA1960K50100:04:5912.0300:23:5700:49:4600:49:53-29
#35 1037185Bartnik WojciechHrubieszówHRUBIESZÓWPOLSKA1960M505200:06:019.9800:29:5000:58:2801:00:09862-
#36 2791118Karwan ZbigniewSAMLUBLINPOLSKA1960M501700:04:4112.8100:23:0900:46:1800:46:50269-
#37 821873Głodek AndrzejKĄTYPOLSKA1960M504100:05:3610.7200:28:1700:54:4300:55:59717-
#38 83643Łukaszczyk HenrykHRUBIESZÓWPOLSKA1960M50400:04:1014.4100:19:4600:41:3500:41:3881-
#39 103748Stelmach ZbigniewLubelski Wegiel BogdankaCMILOWPOLSKA1960M50600:04:1614.0800:21:0500:42:3300:42:36101-
#40 6241464Zgiet MichałTeatr w RemizieBORZECHÓWPOLSKA1960M503400:05:1711.3700:26:4200:51:1400:52:46563-
#41 993241Olczak WitoldLUBLINPOLSKA1961M505000:05:5610.1200:29:3700:57:4100:59:17831-
#42 7781500Milczarek SławomirTURKAPOLSKA1961M503900:05:3310.8200:28:4800:54:0300:55:27683-
#43 657622Makowski SławomirLUBLINPOLSKA1961M503600:05:1911.2800:27:0100:52:0100:53:11588-
#44 12261204Płaszczewska GrażynanieLUBLINPOLSKA1962K50600:06:418.9800:32:5501:04:5801:06:50-266
#45 2131123Chadaj MarekKB V-MAX AdmmówADAMÓWPOLSKA1962M501500:04:3413.1700:23:0500:45:0200:45:33206-
#46 486464Piątkowski DariuszChełm BiegaNOWINYPOLSKA1962M502900:05:0311.8900:25:2300:49:3600:50:29450-
#47 2471079Grzelak TomaszPUŁAWYPOLSKA1962M501600:04:3812.9700:23:2300:45:3800:46:15238-
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !109Marzec StanisławAgro-Natura NałęczówPOLSKA1962M50100:03:3516.7400:17:3100:35:4900:35:5010-
#49 104117Bisek MarekLW BogdankaLUBLINPOLSKA1962M50700:04:1614.0800:21:0500:42:3300:42:36102-
#50 8861472Madziarz DariuszSport.sanea.plLUBLINPOLSKA1962M504700:05:4310.4900:28:4700:56:0200:57:12761-
#51 119254Filipowicz Zeneklubelskibiegacz.pl TeamLUBLINPOLSKA1962M50900:04:2013.8600:21:4600:43:1000:43:17116-
#52 668279Ciechański ZenonLUBLINPOLSKA1962M503700:05:2111.2100:26:1900:52:4200:53:30595-
#53 984226Kossakowski Piotr...WOLA WERESZCZYŃSKAPOLSKA1963M504900:05:5510.1500:29:4400:57:4300:59:06826-
#54 1268200Karski JacekLUBLINPOLSKA1963M505800:07:008.5700:33:3201:08:1501:10:00977-
#55 10271329Kawalec BogdanLUBLINPOLSKA1963M505100:06:0010.0000:30:3400:58:0501:00:00854-
#56 313453Ziółek MirosławBanda GrudniaJACKÓWPOLSKA1963M502200:04:4512.6300:23:1600:47:1000:47:31303-
#57 352911Redestowicz PawełSzerokieLUBLINPOLSKA1963M502500:04:4912.4500:24:0700:47:4200:48:11338-
#58 11541135Malec BasiaLubelska Grupa TraithlonuLUBLINPOLSKA1963K50500:06:199.4900:31:1201:01:2801:03:13-227
#59 1283409Peciak RobertWW TeamLUBLINPOLSKA1964M505900:07:058.4700:35:3401:08:5401:10:51986-
#60 5381387Pawłat WaldemarKRZCZONÓWPOLSKA1964M503200:05:0811.6700:25:4000:51:1400:51:25495-
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8441455Nowak GrażynaCHEŁM BIEGACHEŁMPOLSKA1964K50200:05:3810.6700:26:4500:55:5500:56:15-110
#62 1123406Oleszek MarianniezrzeszonyJANÓW LUBELSKIPOLSKA1964M505500:06:149.6100:29:5101:01:2501:02:25908-
#63 113833Mamej PiotrSklep Biegacza LublinLUBLINPOLSKA1964M50800:04:1913.9300:21:4200:42:5900:43:04110-
#64 5031162Gnatiuk KrzysztofLubelska Grupa TrathlonuLUBLINPOLSKA1965M503000:05:0511.8000:00:0000:49:5600:50:50466-
#65 1043532Kasperkiewicz StanisławaLUBLINPOLSKA1965K50400:06:019.9700:30:2800:58:4201:00:11-180
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28555Steć StanisławKU PAMIĘCI BRONKA MALINOWSKIEGOLISZNOPOLSKA1965M50200:03:5015.6500:18:5200:38:1900:38:2128-
#67 290917Sałata IreneuszHome TraderLUBLINPOLSKA1965M501900:04:4312.7300:22:5400:47:0200:47:09280-
#68 347717Pytka HenrykLW BogdankaŁĘCZNAPOLSKA1965M502400:04:4912.4700:23:4800:47:5300:48:07334-
#69 11491437Czornik HenrykLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1965M505700:06:189.5200:31:2601:01:0901:03:00924-
#70 1621114Odziemczyk SylwesterLSBLUBLINPOLSKA1965M501100:04:2713.5000:21:5700:44:1200:44:27158-
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9521296Najman KatarzynaLUBLINPOLSKA1966K50300:05:5110.2500:29:0600:57:1900:58:32-144
#72 485718Śliwa AndrzejLW BogdankaŁĘCZNAPOLSKA1966M502800:05:0311.8900:25:1800:49:4700:50:29449-
#73 2871120Zbiciak AdamLUBARTÓWPOLSKA1966M501800:04:4312.7400:23:0300:46:3900:47:05277-
#74 2941439Chęć RobertLubelski Biegacz TeamLUBLINPOLSKA1966M502000:04:4412.6900:23:3300:47:0300:47:16284-
#75 81169Bartoszek AndrzejWWW.AGAT.EUKRAŚNIKPOLSKA1966M504000:05:3510.7500:28:2700:54:3100:55:48709-
#76 827146Naumiuk MarekBentoLUBLINPOLSKA1966M504200:05:3710.7000:28:2400:54:2900:56:04722-
#77 8411362Lik MarekCHEŁM BIEGACHEŁMPOLSKA1966M504400:05:3810.6700:26:4500:55:5500:56:15733-
#78 8421019Stolarz SławomirLUBLINPOLSKA1966M504500:05:3810.6700:27:1500:55:0500:56:15734-
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 80228Wąsowski KrzysztofLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1966M50300:04:0914.4700:20:0100:41:2400:41:2878-
#80 34313Drath AdamLUBLINPOLSKA1966M502300:04:4812.4900:24:1100:47:1900:48:02331-
#81 90776Kania KrzysztofL.S.B.LUBLINPOLSKA1966M50500:04:1214.3000:20:3200:41:5500:41:5888-
#82 11211380Stepien JarekDĄBROWICAPOLSKA1966M505400:06:149.6400:30:3501:00:5001:02:16906-
#83 1124494Polski DariuszLUBLINPOLSKA1966M505600:06:149.6100:28:3001:01:1701:02:26909-
#84 881538Duma DariuszLUBLINPOLSKA1966M504600:05:4310.5000:28:2200:55:4500:57:07759-
#85 376641Potyra KrzysztofGrupa Biegowa Orlęta DęblinDĘBLINPOLSKA1966M502600:04:5112.3700:25:0700:47:1600:48:31361-
#86 1364Gawda PiotrCentrum Medyczne Orto OptymistLUBLINPOLSKA1966M501000:04:2213.7600:21:0500:43:3200:43:37133-
#87 169509Głodek Tomaszbiegusiem.plRYKIPOLSKA1966M501200:04:2813.4600:22:3200:44:1000:44:34165-
#88 170867Prill WitoldPozytywnie AktywniURSZULINPOLSKA1966M501300:04:2813.4500:21:5600:44:3100:44:36166-
#89 4901448Suski RadosławROAD RUNNER TEAMLUBLINPOLSKA1967M4012300:05:0411.8600:24:4100:49:5800:50:36454-
#90 7591399Krasnowski JacekELPIE TeamŚWIDNIKPOLSKA1967M4017200:05:3110.8700:28:1800:54:1200:55:13669-
#91 761821Sekuła JoannaBelfer Team ŚwidnikFRANCISZKÓWPOLSKA1967K401600:05:3210.8600:27:0300:54:4900:55:15-91
#92 371332Bober WojciechLUBLINPOLSKA1967M4010000:04:5112.3800:24:0900:48:1200:48:28356-
#93 11551262Przech-Fus AgnieszkaLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1967K403500:06:199.4900:31:1201:01:2701:03:13-228
#94 913614Blicharz StanisławNIEMCEPOLSKA1967M4020100:05:4610.3900:30:3900:55:4700:57:44781-
#95 9161080Żmijski DariuszCHEŁMPOLSKA1967M4020200:05:4710.3800:28:3400:56:2100:57:48784-
#96 158808Grądek DariuszstrefatriathlonuKRAŚNIKPOLSKA1967M404500:04:2613.5200:21:5500:43:5600:44:22154-
#97 422356Jędrys AndrzejPUŁAWYPOLSKA1967M4011300:04:5612.1800:23:0800:49:0100:49:16399-
#98 203899Jasinski Pawelvictus rębkówŁASKARZEWPOLSKA1968M406100:04:3213.2200:22:4700:44:4200:45:24196-
#99 475582Bugała RobertSOLID HOUSELUBLINPOLSKA1968M4012200:05:0111.9500:24:3200:49:2400:50:12441-
#100 7761064Kubicki MarekPLISZCZYNPOLSKA1968M4017700:05:3210.8200:26:3400:54:4700:55:26681-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności