Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pierwsza Dycha do Maratonu

Wyniki - 2 października 2016, Lublin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
M
K
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21293Biały MichałSKB KraśnikKRAŚNIKPOLSKA1991M16200:03:2017.9500:16:3300:33:2500:33:262-
#2 41027Biały PawełSKB KraśnikKRAŚNIKPOLSKA1990M16400:03:2817.2700:17:2900:34:4200:34:444-
#3 71475Pawłowski TomaszLUBLINPOLSKA1990M16600:03:3216.9400:17:3600:35:2400:35:257-
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !109Marzec StanisławAgro-Natura NałęczówPOLSKA1962M50100:03:3516.7400:17:3100:35:4900:35:5010-
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 121093Zych RobertEntre TeamMIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA1978M30300:03:4116.3200:18:1600:36:4100:36:4612-
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13360Stubiński LeszekAkademia Sportu PożarniczegoPISZCZACPOLSKA1976M40200:03:4116.2500:18:2800:36:5400:36:5613-
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14885Wronikowski SalwadorLUBLINPOLSKA1976M40300:03:4316.1400:18:2800:37:1000:37:1114-
#8 15879Zioło MirosławKraśnik biegaKRAŚNIKPOLSKA1973M40400:03:4416.1000:18:3800:37:1200:37:1615-
#9 16596Bujak MaciejM M B U J A K CENTRUM LECZENIA BÓLULUBLINPOLSKA1973M40500:03:4416.0900:18:5100:37:1500:37:1716-
#10 192Komar MikołajLUBLINPOLSKA1996M16900:03:4516.0200:18:3700:37:2700:37:2719-
#11 211410Grudzień KamilBanda GrudniaLUBLINPOLSKA1979M30500:03:4715.8900:18:3600:37:4300:37:4521-
#12 23932Car JacekPerfect Runner Team LublinUNISZOWICEPOLSKA1976M40700:03:4715.8500:19:0000:37:4900:37:5223-
#13 25223Polak KrzysztofMULTIMEDIA RUNNERSPUŁAWYPOLSKA1978M30700:03:4815.7800:18:4700:38:0100:38:0225-
#14 26784Kozyra PawełRunnerpawcislawLUBLINPOLSKA1996M161100:03:4915.7300:18:4100:38:0600:38:0826-
#15 27933Kawiak MarekSklep Biegacza Lublin TeamLUBLINPOLSKA1981M30800:03:4915.7100:19:1300:38:0800:38:1127-
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28555Steć StanisławKU PAMIĘCI BRONKA MALINOWSKIEGOLISZNOPOLSKA1965M50200:03:5015.6500:18:5200:38:1900:38:2128-
#17 29585Przybysz DamianŁASKARZEWPOLSKA1983M30900:03:5015.6300:18:4600:38:1800:38:2329-
#18 30277Czajka KarolKochanie, chodź pobiegać.KRĘPIECPOLSKA1981M301000:03:5015.6300:19:0600:38:2100:38:2430-
#19 311001Dejer DominikStraż Graniczna WłodawaWŁODAWAPOLSKA1986M301100:03:5115.5800:19:0200:38:2800:38:3031-
#20 321103Rozwałka RafałCHEŁM BIEGAREJOWIEC FABRYCZNYPOLSKA1989M161200:03:5215.5600:19:1900:38:2800:38:3432-
#21 33854Zięba KrzysztofLUBLINPOLSKA1989M161300:03:5215.5400:19:1700:38:3200:38:3633-
#22 351490Pakuła PawełMKS Żak Biała PodlaskaWISZNICEPOLSKA1977M301300:03:5315.4800:18:5800:38:3900:38:4535-
#23 36981Pawlak ŁukaszSzkoła Tańca Zamek A&Ł PawlakŚWIDNIKPOLSKA1980M301400:03:5315.4400:19:1400:38:4800:38:5136-
#24 37314Motyl ArturBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1976M40800:03:5415.4000:19:3200:38:5200:38:5837-
#25 38722Bucoń RobertKRAŚNIKPOLSKA1975M40900:03:5515.3600:19:0000:38:5900:39:0438-
#26 39556Bucoń JanuszSTREFATRIATHLONU KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA1973M401000:03:5515.3600:19:0000:39:0000:39:0439-
#27 40557Wilgos MarekUNIA HRUBIESZÓWJAROSŁAWIEC/K.UCHAŃPOLSKA1987M161400:03:5515.3300:19:1000:39:0500:39:0840-
#28 41510Kępowicz MarcinŻABIA WOLAPOLSKA1978M301500:03:5515.3100:19:3200:39:0300:39:1141-
#29 42151Walerowicz RafałSKARŻYSKO-KAMIENNAPOLSKA1991M161500:03:5615.2300:19:1000:39:1800:39:2342-
#30 4430Stoma KarolMam nawyki mam wynikiLUBLINPOLSKA1980M301700:03:5615.2200:20:0500:39:1800:39:2644-
#31 451013Sawicki DariuszWARSZAWAPOLSKA1976M401100:03:5715.2000:19:3900:39:2600:39:2845-
#32 4656Kierepka KrystianLUBELSKI BIEGACZ TEAMŚWIDNIKPOLSKA1993M161600:03:5715.2000:19:5800:39:2300:39:2946-
#33 4766Czerniak AdrianLUBLINPOLSKA1989M161700:03:5715.1900:19:4500:39:0900:39:3047-
#34 481017Serafin DamianPerfect Runner LublinDOŁHOBYCZÓWPOLSKA1978M301800:03:5715.1800:19:2000:39:2900:39:3248-
#35 49334Pluta ŁukaszFRASSATI FAJSŁAWICEFAJSŁAWICEPOLSKA1990M161800:03:5715.1700:19:3300:39:2700:39:3349-
#36 50994Szuba MaciejBanda GrudniaLUBLINPOLSKA1983M301900:03:5815.1500:20:0300:39:3300:39:3750-
#37 511009Budzyński BogdanLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1976M401200:03:5815.1100:19:1500:39:4100:39:4351-
#38 52729Wesołowski ŁukaszLUBLINPOLSKA1990M161900:03:5915.0900:18:5700:39:4400:39:4652-
#39 53424Gardziel JerzyLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1973M401300:03:5915.0800:20:0100:39:4000:39:4853-
#40 541203Wronowski Marcintaekwon-do lubartówLUBARTÓWPOLSKA1986M302000:03:5915.0600:19:5600:39:3500:39:5154-
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !55875Kłoda Magdasklep biegaczaLUBLINPOLSKA1987K16100:04:0015.0100:20:0100:39:5000:39:58-1
#42 56523Kocyba GrzegorzLUBLINPOLSKA1985M302100:04:0015.0100:20:0900:39:4600:39:5955-
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !57942Brodacki WaldemarOGNISKO TKKF CHEMIK w PuławachPUŁAWYPOLSKA1955M60100:04:0114.9500:19:5200:40:0000:40:0856-
#44 59287Panasiuk MarcinŚWIDNIKPOLSKA1981M302200:04:0114.9400:19:4400:40:0700:40:1058-
#45 61417Wieczorek KrystianLUBLINPOLSKA1998M162000:04:0214.8500:19:3400:40:1800:40:2560-
#46 62986Walasek Grzegorzbiegusiem.plRYKIPOLSKA1970M401600:04:0314.8000:20:1100:40:2200:40:3261-
#47 63750Tyburek MichałBiegający ŚwidnikLUBLINPOLSKA1979M302300:04:0414.7900:19:3300:40:2800:40:3462-
#48 64298Pietrykowski KonradLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINPOLSKA1980M302400:04:0414.7700:20:1300:40:3500:40:3863-
#49 651494Kaźmierczak KrzysztofRYKIPOLSKA1972M401700:04:0414.7400:20:1100:40:3000:40:4264-
#50 671334Berdzik KarolLUBLINPOLSKA1989M162100:04:0514.7200:19:4300:40:4300:40:4666-
#51 68977Pajdosz RafałBIAŁA PODLASKAPOLSKA1977M302600:04:0514.7100:20:2600:40:4100:40:4767-
#52 691095Ozog GregAZS LublinMOTYCZPOLSKA1975M401800:04:0514.7100:19:0700:40:4400:40:4768-
#53 701059Klimek MateuszGetGymLUBLINPOLSKA1981M302700:04:0614.6200:19:4200:40:5900:41:0369-
#54 711252Szadura KrzysztofKrasnystaw BiegaŁOPIENNIK DOLNYPOLSKA1995M162200:04:0714.6100:20:2100:41:0000:41:0470-
#55 72783Dyguś FilipTEAM 666LUBLINPOLSKA1978M302800:04:0714.5900:20:1600:41:0200:41:0871-
#56 73952Bisek PiotrLUBLINPOLSKA1987M162300:04:0714.5700:20:1100:41:0400:41:1072-
#57 74231Chudzik PiotrWOJCIECHÓWPOLSKA1973M401900:04:0714.5700:20:0900:41:0500:41:1073-
#58 751514Mazurek ArturLUBLINPOLSKA1979M302900:04:0714.5600:20:0700:41:0900:41:1374-
#59 76958Oświt BartłomiejBDOW WBLUBLINPOLSKA1985M303000:04:0714.5500:19:2200:41:0200:41:1475-
#60 77767Szelchauz PawełPKO BPLUBLINPOLSKA1984M303100:04:0814.5300:20:0600:41:0600:41:1776-
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !781422Kloc MartaPerfect Runner LublinURSZULINPOLSKA1991K16200:04:0814.5300:20:1600:41:0900:41:17-2
#62 79528Jonik Marcinhttp://marcinjonik.prv.plLUBLINPOLSKA1974M402000:04:0814.5200:20:3800:41:1300:41:2077-
#63 8198Wróblewski RobertLUBLINPOLSKA1987M162400:04:1014.4300:21:0600:41:1900:41:3479-
#64 83643Łukaszczyk HenrykHRUBIESZÓWPOLSKA1960M50400:04:1014.4100:19:4600:41:3500:41:3881-
#65 841145Saniawa PiotrTriclub LublinLUBLINPOLSKA1983M303200:04:1014.3800:20:4500:41:3000:41:4382-
#66 85599Zięba PiotrLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINPOLSKA1987M162500:04:1014.3800:20:1600:41:3900:41:4483-
#67 8625Wójcik PawełLubellaNOWA WÓLKAPOLSKA1974M402200:04:1114.3700:20:0900:41:4000:41:4584-
#68 8739Kaproń PrzemysławLUBLINPOLSKA1985M303300:04:1114.3500:20:0900:41:4400:41:4885-
#69 88880Solpa RobertŚWIDNIKPOLSKA1968M402300:04:1114.3300:20:2500:41:4600:41:5286-
#70 891443Kielbasa RobertSzkola Plywania WODNIKŚWIDNIKPOLSKA1987M162600:04:1214.3000:20:0600:41:5000:41:5787-
#71 90776Kania KrzysztofL.S.B.LUBLINPOLSKA1966M50500:04:1214.3000:20:3200:41:5500:41:5888-
#72 91503Walczak MarcinLUBLINPOLSKA1981M303400:04:1214.2900:20:4500:41:4700:41:5989-
#73 921363Jędrzejewski PawełBanda GrudniaNAŁĘCZÓWPOLSKA1980M303500:04:1214.2900:20:3500:41:5200:41:5990-
#74 93768Gorczyca Jaceklubelskibiegacz.pl TEAMLUBLINPOLSKA1969M402400:04:1214.2700:20:4400:41:5600:42:0291-
#75 94554Langner DamianLUBLINPOLSKA1996M162700:04:1314.2200:21:0600:41:4800:42:1292-
#76 951275Leziak WojciechFŁT KraśnikWILKOŁAZPOLSKA1968M402500:04:1314.2100:21:2200:41:5000:42:1493-
#77 96896Skowronek Krystiangiuseppe teamLUBLINPOLSKA1985M303600:04:1414.2000:21:0400:42:0700:42:1694-
#78 97559Chlastawa RafałLUBLINPOLSKA1998M162800:04:1414.2000:21:3900:41:5200:42:1695-
#79 98928Dziedzic WitoldPrzebiegli jak wężeRZESZÓWPOLSKA1977M303700:04:1414.1800:21:1500:42:0100:42:1896-
#80 100315Jezierski MarcinLUBLINPOLSKA1989M162900:04:1414.1600:21:1100:42:1300:42:2298-
#81 10150Wiedro WojciechLUBLINPOLSKA1983M303800:04:1514.1300:19:5900:42:2100:42:2799-
#82 1021233Mysłowski AndrzejS7 KLUB SPORTOWYLUBLINPOLSKA1973M402700:04:1514.1100:21:3100:41:4200:42:32100-
#83 103748Stelmach ZbigniewLubelski Wegiel BogdankaCMILOWPOLSKA1960M50600:04:1614.0800:21:0500:42:3300:42:36101-
#84 104117Bisek MarekLW BogdankaLUBLINPOLSKA1962M50700:04:1614.0800:21:0500:42:3300:42:36102-
#85 1061036Antończak DamianKrasnystaw BiegaŻÓŁKIEWKAPOLSKA1995M163100:04:1614.0600:20:2100:42:3700:42:41104-
#86 1071227Małek PiotrNIEMCEPOLSKA1990M163200:04:1614.0500:20:3800:42:3800:42:43105-
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !108738Humin AnnaKrasnystaw BiegaKRASNYSTAWPOLSKA1986K30100:04:1714.0300:21:1000:42:3900:42:46-3
#88 1091196Dobrowolski PiotrLUBLINPOLSKA1973M402800:04:1714.0100:21:1200:42:2200:42:49106-
#89 110379Sobiesiak Sławomirlubelskibiegacz.pl teamLUBLINPOLSKA1982M303900:04:1714.0000:21:2500:42:4300:42:51107-
#90 1111214Więch ŁukaszLUBARTÓWPOLSKA1985M304000:04:1713.9900:21:2700:42:3200:42:53108-
#91 112945Fręchowicz JacekLUBLINPOLSKA1974M402900:04:1813.9500:21:0600:42:5000:43:00109-
#92 113833Mamej PiotrSklep Biegacza LublinLUBLINPOLSKA1964M50800:04:1913.9300:21:4200:42:5900:43:04110-
#93 1141498Kaźmierczak ErykRYKIPOLSKA1997M163300:04:1913.9300:21:5100:42:4700:43:05111-
#94 115778Jóźwik PiotrLUBLINPOLSKA1971M403000:04:1913.9200:21:0800:43:0100:43:06112-
#95 116471Tymicki DominikKlonowaŚWIDNIKPOLSKA1978M304100:04:1913.9000:21:0200:42:5800:43:09113-
#96 117465Pietrzyk ZbigniewKĘPA BORZECHOWSKAPOLSKA1969M403100:04:1913.8900:21:3900:42:5300:43:11114-
#97 118999Kurzyna KrzysztofSKB KraśnikDZIERZKOWICEPOLSKA1972M403200:04:2013.8600:21:2900:43:0800:43:17115-
#98 120709Pakuła TomaszRozbiegany ZamośćZAMOŚĆPOLSKA1973M403300:04:2013.8500:20:3100:43:1600:43:20117-
#99 121796Jóźwiak AdrianLUBLINPOLSKA1992M163400:04:2013.8400:20:4300:43:1300:43:21118-
#100 1231181Kuśmierz Krzysztof1995URZĘDÓWPOLSKA1995M163500:04:2013.8400:21:5500:43:0200:43:22120-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności