Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 101Grusznis Zuzanna177GOLECZEWOPOLAND12:30 OPEN1200:00:0201:29:5401:29:5600:12:504.70
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !102Korzybski Kamil290CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN200:00:0001:29:5701:29:5800:12:514.70
#3 103Zambrowicz Przemyslaw685PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA13:00 OPEN1500:00:0401:30:0401:30:0800:12:524.70
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 104Paruch Pawel463CROSSFIT TORUNGUTOWOPOLSKA12:00 OPEN300:00:0001:30:0501:30:0600:12:524.70
#5 105Tobis Marcin624SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN1700:00:0001:30:1401:30:1400:12:534.70
#6 106Kuzemko Bartosz348PACZKOWOPOLAND12:30 OPEN1300:00:0201:30:1501:30:1700:12:534.70
#7 107Krzczot Adrian323MIERZYNEKPOLSKA12:30 OPEN1400:00:0301:30:2001:30:2400:12:544.60
#8 108Maksymów Tomasz383WALDOWOPOLSKA12:00 OPEN400:00:0301:30:4801:30:5100:12:584.60
#9 109Okpis Wojtek445GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN500:00:0001:30:5601:30:5600:12:594.60
#10 110Gasiorek Karol151GUZCE Z POMORZAMSCICEPOLSKA11:30 OPEN900:00:0001:31:0301:31:0400:13:004.60
#11 111Pietrzycki Dariusz478SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN1000:00:0401:31:2701:31:3100:13:034.60
#12 112Baczynski Michal12KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN1100:00:0501:31:5301:31:5900:13:074.60
#13 113Stempien Krzysztof580KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN1200:00:0501:31:5501:32:0000:13:074.60
#14 114Koczorowski Michal273POLNI WOJOWNICY USTKAUSTKAPOLSKA11:00 OPEN1800:00:0501:32:2301:32:2800:13:114.50
#15 115Kubacki Pawel327POLNI WOJOWNICY USTKAUSTKAPOLSKA11:00 OPEN1900:00:0401:32:2301:32:2800:13:124.50
#16 116Opaska Marcin451SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:00 MASTER4200:00:0301:33:4101:33:4400:13:234.50
#17 117Grande Piotr174BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 OPEN1300:00:0201:33:4601:33:4800:13:234.50
#18 118Rebis Marek517RAMS TRAINING HOUSEZIELENIEWOPOLSKA11:00 OPEN2000:00:0201:34:3501:34:3800:13:304.40
#19 119Aleksandrowicz Patryk7NIEKANINPOLSKA11:00 OPEN2100:00:0201:34:3501:34:3800:13:304.40
#20 120Dywan Slawek121BIALOGARDPOLSKA11:30 OPEN1400:00:0301:35:0501:35:0800:13:354.40
#21 121Karczewski Maciej252BIALOGARDPOLSKA11:30 OPEN1500:00:0201:35:0601:35:0900:13:354.40
#22 122Skorupski Stopa Slupsk Robert553STOPA SLUPSKSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER4300:00:0201:35:2201:35:2500:13:374.40
#23 123Bartosiewicz Adam33GRYFINOPOLSKA10:30 OPEN1000:00:0301:35:2701:35:3000:13:384.40
#24 124Czyryca Adam99PARCHOWOPOLSKA12:30 OPEN1500:00:0401:35:3301:35:3800:13:394.40
#25 125Wilkowski Wojtek656SSI AKTYWNI DAMNICADAMNICAPOLSKA10:00 MASTER4400:00:0301:35:4201:35:4500:13:404.40
#26 126Gago Jakub144SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN1100:00:0101:35:4901:35:5000:13:414.40
#27 127Cerajewski Janusz76SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN1200:00:0001:36:0101:36:0100:13:434.40
#28 128Gusciora Monika187BIG BULLSRYNSKPOLSKA10:00 MASTER4500:00:0201:36:0101:36:0300:13:434.40
#29 129Kraskiewicz Tomasz315BULC CARGO PORT SZCZECINSZCZECINPOLSKA10:00 MASTER4600:00:0301:36:1201:36:1500:13:444.40
#30 130Antoszewski Filip10CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN1600:00:0201:36:3201:36:3500:13:474.40
#31 131Wejman Mariusz645KOPEC TEAMDEBRZNOPOLSKA10:30 OPEN1300:00:0201:36:3301:36:3600:13:474.30
#32 132Iwasiuta Bartlomiej199KOPEC TEAMBOLSZEWOPOLSKA10:30 OPEN1400:00:0201:36:3301:36:3600:13:474.30
#33 133Iwasiuta Dawid200KOPEC TEAMBOLSZEWOPOLSKA10:30 OPEN1500:00:0101:36:3401:36:3600:13:474.30
#34 134Celinski Piotr74ZBUCZYNPOLSKA10:00 MASTER4700:00:0301:36:4201:36:4600:13:494.30
#35 135Klamczynski Grzegorz266SOPOTPOLSKA10:00 MASTER4800:00:0201:36:5301:36:5600:13:504.30
#36 136Marciniak Adam388REBELS LEGION TEAMHELPOLSKA10:00 MASTER4900:00:0201:37:0201:37:0500:13:514.30
#37 137Slodzinski Gabriel559JEZIERZYCEPOLSKA13:00 OPEN1600:00:0101:37:4001:37:4200:13:574.30
#38 138Kozub Tomasz311JEZIERZYCEPOLSKA13:00 OPEN1700:00:0201:37:4101:37:4400:13:574.30
#39 139Bak Sebastian38JEZIERZYCEPOLSKA13:00 OPEN1800:00:0201:37:4101:37:4400:13:574.30
#40 140Sk Sylwester549SKS VIGO TUCHOMTUCHOMPOLSKA11:00 OPEN2200:00:0901:37:5701:38:0600:13:594.30
#41 141Pachuc Kamila459RAGE RUNLIPKAPOLSKA12:30 OPEN1700:00:0301:38:0201:38:0500:14:004.30
#42 142Aagesen Morgan1BRIARGROVE DRSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI13:00 OPEN1900:00:0201:38:1301:38:1500:14:014.30
#43 143Kutnik Dominik346SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:00 MASTER5000:00:0301:38:3801:38:4200:14:054.30
#44 144Walaszkowska Dominika634BIESYGOSCICINOPOLSKA10:30 OPEN1600:00:0601:38:4301:38:4900:14:064.30
#45 145Lasko Lukasz352BIESYGDYNIAPOLSKA10:30 OPEN1700:00:0601:38:4601:38:5300:14:064.30
#46 146Gessler Lukasz153BIESYGOSCICINOPOLSKA10:30 OPEN1800:00:0401:39:1101:39:1500:14:104.20
#47 147Rok-Czapiewska Iwona523WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN1900:00:0001:39:1501:39:1500:14:104.20
#48 148Kowalewski Marek299KOLBUDYPOLSKA12:00 OPEN600:00:0501:39:2901:39:3500:14:124.20
#49 149Krzeminski Bartosz324SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN2000:00:0201:39:3001:39:3300:14:134.20
#50 150Krych Arkadiusz321RYCHLIKIPOLSKA12:30 OPEN1800:00:0201:39:3101:39:3400:14:134.20
#51 151Purta Michal503KOLBUDYPOLSKA12:00 OPEN700:00:0401:39:3701:39:4100:14:134.20
#52 152Warczak Mateusz641RYCHLIKIPOLSKA12:30 OPEN1900:00:0301:39:4801:39:5100:14:154.20
#53 153Linke Rafal360SZCZECINPOLSKA12:30 OPEN2000:00:0101:39:4801:39:5000:14:154.20
#54 154Kolwicz Damian274BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDANSKPOLSKA11:30 OPEN1600:00:0301:39:5101:39:5400:14:154.20
#55 155Nowaczyk Patryk436STESZEWPOLSKA11:30 OPEN1700:00:0601:40:0101:40:0700:14:174.20
#56 156John John239WARSZAWAPOLSKA11:30 OPEN1800:00:0101:40:0401:40:0500:14:174.20
#57 157Samoraj Marta538GDYNIAPOLSKA11:30 OPEN1900:00:0601:40:4501:40:5200:14:234.20
#58 158Solarz Michal567GDYNIAPOLSKA11:30 OPEN2000:00:0601:40:4601:40:5200:14:234.20
#59 159Solarz Magdalena566GDYNIAPOLSKA11:30 OPEN2100:00:0501:40:4701:40:5200:14:234.20
#60 160Berent Bartlomiej40CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN2100:00:0301:41:0301:41:0700:14:264.20
#61 161Lobocka Kamila371POSITIVE FREAKS TEAMJEZEWOPOLSKA12:00 OPEN800:00:0101:41:5801:41:5900:14:344.10
#62 162Kuczma Mateusz333SERPENTESKREPA SLUPSKAPOLSKA11:00 OPEN2300:00:0201:41:5801:42:0100:14:344.10
#63 163Manski Tomasz387SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN2400:00:0401:42:0201:42:0600:14:344.10
#64 164Ziomek Daniel700POSITIVE FREAKS TEAMSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN900:00:0101:42:1201:42:1400:14:364.10
#65 165Lobocki Andrzej372POSITIVE FREAKS TEAMJEZEWOPOLSKA12:00 OPEN1000:00:0101:42:1301:42:1500:14:364.10
#66 166Kapusta Kamil250SIEMIANICEPOLSKA12:00 OPEN1100:00:0101:42:1701:42:1900:14:364.10
#67 167Tytula Lukasz630ADRENALIN HUNTERSPILAPOLSKA10:30 OPEN2100:00:0501:42:2401:42:2900:14:374.10
#68 168Przewdziecki Karol497GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN2200:00:0201:42:2501:42:2800:14:384.10
#69 169Bogdzia Arkadiusz54SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN2300:00:0501:42:4801:42:5400:14:414.10
#70 170Budnicki Krzysztof64CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKSLUPSKPOLAND12:00 OPEN1200:00:0401:42:4901:42:5400:14:414.10
#71 171Pakulski Marcin462KOSZALINPOLSKA11:30 OPEN2200:00:0301:42:5001:42:5300:14:414.10
#72 172Kotynia Lidia294SIEMYSLPOLSKA11:30 OPEN2300:00:0101:42:5101:42:5300:14:414.10
#73 173Dumicz Kamil118SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1300:00:0501:43:0201:43:0700:14:434.10
#74 174Kacprzak Mariusz243ELBLAGPOLSKA12:00 OPEN1400:00:0701:43:0601:43:1300:14:434.10
#75 175Czylkowski Patryk98BANIEPOLSKA10:30 OPEN2200:00:0301:43:1301:43:1600:14:444.10
#76 176Petk Ryszard472ALAKIERNIALEBORKPOLSKA12:30 OPEN2400:00:0501:43:4201:43:4700:14:484.10
#77 177Sledz Ernest616DORIAN TEAM SLAWNOSLAWNOPOLSKA10:30 OPEN2300:00:0301:43:4201:43:4600:14:494.00
#78 178Barcikowski Krystian30SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1500:00:0501:43:4601:43:5200:14:494.00
#79 179Laskowski Grzegorz353PARNOWOPOLSKA10:30 OPEN2400:00:0401:43:5201:43:5600:14:504.00
#80 180Polenica Pawel490CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1600:00:0001:43:5701:43:5700:14:514.00
#81 181Sielicki Mateusz547GORAWINOPOLSKA10:30 OPEN2500:00:0301:44:0101:44:0400:14:514.00
#82 182Reschke Michal515LECZYCEPOLSKA12:30 OPEN2500:00:0601:44:4501:44:5100:14:574.00
#83 183Gluchaczka Justyna160ALAKIERNIALECZYCEPOLSKA12:30 OPEN2600:00:0501:44:4501:44:5100:14:584.00
#84 184Lemanczyk Alina357DORIAN TEAM SLAWNOSLAWNOPOLSKA11:30 OPEN2400:00:0401:45:0501:45:0900:15:004.00
#85 185Jastrzebowska Natalia229BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 OPEN2500:00:0201:45:2801:45:3000:15:044.00
#86 186Pietrzycki Andrzej479SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN2600:00:0001:45:5301:45:5300:15:074.00
#87 187Wojtalik Adrian667SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN2600:00:0201:45:5301:45:5600:15:074.00
#88 188Sobolewski Tomasz564STRZELINOPOLSKA11:30 OPEN2700:00:0401:45:5301:45:5800:15:074.00
#89 189Lasycia Pawel367POLCZYN ZDRÓJPOLSKA13:00 OPEN2000:00:0201:45:5401:45:5700:15:074.00
#90 190Szymczak Szymon613LEGIPOLSKA13:00 OPEN2100:00:0301:46:0101:46:0400:15:084.00
#91 191Lasycia Krzysiek366POLCZYN ZDRÓJPOLSKA13:00 OPEN2200:00:0201:46:1001:46:1200:15:104.00
#92 192Kubinski Marcin331SERPENTESSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN2500:00:0201:46:1301:46:1600:15:104.00
#93 193Sniegulski Marcin619SERPENTESKEPICEPOLSKA11:00 OPEN2600:00:0201:46:3101:46:3300:15:133.90
#94 194Kucharski Radek332CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1700:00:0501:46:3601:46:4100:15:133.90
#95 195Cybulski Robert90BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOPOLSKA10:30 OPEN2700:00:0501:46:4201:46:4800:15:143.90
#96 196Mozuch Gracjan413GRACOTCZEWPOLAND13:00 OPEN2300:00:0201:47:1701:47:1900:15:193.90
#97 197Zdebel Adrian692DECATHLON SLUPSK NAKRECAMY SPORTUSTKAPOLSKA11:00 OPEN2700:00:0401:47:1801:47:2300:15:193.90
#98 198Peplinska Agnieszka467DECATHLON SLUPSK NAKRECAMY SPORTTUCHOMIEPOLSKA11:00 OPEN2800:00:0301:47:2701:47:3000:15:213.90
#99 199Golab Anna166SZCZECINSKA AKADEMIA COMBAT SGSWIDUCHOWAPOLSKA10:00 MASTER5100:00:0301:47:3901:47:4200:15:223.90
#100 200Puchala Maksymilian501USTKAPOLSKA11:30 OPEN2800:00:0101:48:1301:48:1400:15:273.90

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności