Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 201Bilek Sebastian48DORIAN TEAM SLAWNOSLAWNOPOLSKA11:30 OPEN2900:00:0601:48:1301:48:1900:15:273.90
#2 202Chiniewicz Sebastian81SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1800:00:0201:48:1301:48:1500:15:273.90
#3 203Fraszczyk Przemek136SIEMIANICEPOLSKA12:00 OPEN1900:00:0201:48:2001:48:2200:15:283.90
#4 204Lemanczyk Andrzej355DORIAN TEAM SLAWNOSLAWNOPOLSKA11:30 OPEN3000:00:0401:48:3601:48:4000:15:303.90
#5 205Przygoda Ula500LOWICZPOLSKA12:30 OPEN2700:00:0201:49:1601:49:1800:15:363.80
#6 206Makarewicz Wiktor382WARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN2800:00:0701:49:1801:49:2500:15:363.80
#7 207Walukiewicz Zbyszek637BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER5200:00:0101:49:3501:49:3700:15:393.80
#8 208Gierlowski Karol155BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER5300:00:0201:49:5201:49:5400:15:413.80
#9 209Stojewski Jaroslaw583SLAWNOPOLSKA11:30 OPEN3100:00:0701:50:0301:50:1000:15:433.80
#10 210Stojewska Katarzyna582B/KSLAWNOPOLSKA11:30 OPEN3200:00:0601:50:0401:50:1000:15:433.80
#11 211Gostomski Kamil169JUMPINMIASTKOPOLSKA11:00 OPEN2900:00:1101:50:1001:50:2100:15:443.80
#12 212Kolacz Milosz275SIANÓWPOLSKA11:30 OPEN3300:00:0101:50:1401:50:1600:15:453.80
#13 213Nowek Mariusz440JUMPINSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3000:00:1101:50:1601:50:2700:15:453.80
#14 214Maciejczyk Damian378SPEJSONUSTKAPOLSKA13:00 OPEN2400:00:0301:50:2101:50:2400:15:453.80
#15 215Walijewski Adam636RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI10:30 OPEN2900:00:0601:50:2701:50:3300:15:463.80
#16 216Baran Lukasz24RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI10:30 OPEN3000:00:1701:50:2801:50:4500:15:463.80
#17 217Marciszewicz Marcin390DECATHLON SLUPSK NAKRECAMY SPORTSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3100:00:0801:50:3001:50:3800:15:473.80
#18 218Bialecki Rafal41JUMPINSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3200:00:0901:50:3601:50:4500:15:483.80
#19 219Litke Lukasz362JUMPINSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3300:00:0901:50:3701:50:4600:15:483.80
#20 220Kurkowski Marcin341WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:00 MASTER5400:00:0501:51:0801:51:1300:15:523.80
#21 221Kowieski Pawel307ICH TROJESLUPSKPOLSKA12:30 OPEN2800:00:0401:51:1301:51:1800:15:533.80
#22 222Micerski Tomasz400KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3400:00:0401:51:1601:51:2100:15:533.80
#23 223Grefling Agnieszka175RAMS TRAINING HOUSEDYGOWOPOLSKA13:00 OPEN2500:00:0201:51:2301:51:2600:15:543.80
#24 224Salomon Pawel536SPA HOTEL WIENIAWA TEAMGDYNIAPOLSKA10:30 OPEN3100:00:0601:51:2401:51:3000:15:543.80
#25 225Bukowiecki Wojtek65RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA13:00 OPEN2600:00:0201:51:2601:51:2900:15:553.80
#26 226Bogdanowicz Beata53ICH TROJESLUPSKPOLSKA12:30 OPEN2900:00:0401:51:2901:51:3300:15:553.80
#27 227Szulc Arkadiusz603ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3500:00:0501:51:3001:51:3500:15:553.80
#28 228Stasinski Rafal574PADL NA RYJ TEAMGDANSKPOLSKA12:30 OPEN3000:00:0401:51:3201:51:3600:15:563.80
#29 229Maslany Marek398GDANSKPOLSKA12:30 OPEN3100:00:0401:51:3701:51:4100:15:563.80
#30 230Koloda Marcin277GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN3200:00:0701:51:4501:51:5300:15:583.80
#31 231Jaworska Justyna234GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN3300:00:0601:51:4601:51:5300:15:583.80
#32 232Puzyrewski Wojciech505KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3600:00:0401:51:4701:51:5200:15:583.80
#33 233Kułakowski Dawid336KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3700:00:0401:51:4701:51:5200:15:583.80
#34 234Kuprewicz Grzegorz338KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3800:00:0401:51:4801:51:5200:15:583.80
#35 235Boczek Grzegorz52BEYKONTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2700:00:0101:51:4801:51:5000:15:583.80
#36 236Szenk Agnieszka597SPA HOTEL WIENIAWA TEAMGDYNIAPOLSKA10:30 OPEN3200:00:0501:51:4901:51:5400:15:583.80
#37 237Pohl - Duczmal Elzbieta489SPA HOTEL WIENIAWA TEAMREKOWO - GÓRNEPOLSKA10:30 OPEN3300:00:0601:51:5301:51:5900:15:593.80
#38 238Wichman Lukasz650WICHUTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2800:00:0201:51:5701:51:5900:15:593.80
#39 239Purtak Tomasz217SWIDWINPOLSKA13:00 OPEN2900:00:0301:52:2001:52:2300:16:023.70
#40 240Basarab Adam36SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN3400:00:0301:52:2301:52:2700:16:033.70
#41 241Daszkiewicz Przemyslaw101CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN2000:00:0101:52:3301:52:3500:16:043.70
#42 242Reiwer Tomasz511CROSSFIT TORUNLYSOMICEPOLSKA12:00 OPEN2100:00:0101:52:4101:52:4200:16:053.70
#43 243Czerwionka Dariusz97WICKOPOLSKA11:00 OPEN3400:00:0901:53:0301:53:1200:16:093.70
#44 244Rogala Krystian520MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3400:00:0401:53:0501:53:0900:16:093.70
#45 245Janusz Magdalena227SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER5500:00:0201:53:0701:53:0900:16:093.70
#46 246Grzonkowski Przemyslaw185POGÓRZEPOLSKA12:30 OPEN3500:00:0201:53:1201:53:1500:16:103.70
#47 247Marosz Marek395SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN3500:00:0301:53:2401:53:2700:16:123.70
#48 248Moszczynski Mariusz412EKIPA Z ELEKTRYKAPERLINOPOLSKA11:30 OPEN3900:00:0101:53:2901:53:3000:16:123.70
#49 249Balcerzak Michal14NORDCITYGDANSKPOLSKA11:00 OPEN3500:00:0201:53:3201:53:3500:16:133.70
#50 250Nachaczewski Pawel424SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN3600:00:0601:53:3401:53:4000:16:133.70
#51 251Nachaczewska Paulina423SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN3700:00:0501:53:3401:53:4000:16:133.70
#52 252Mras Rafal414POGON LEBORKLEBORKPOLSKA11:00 OPEN3800:00:0801:53:4201:53:5000:16:143.70
#53 253Naczk Milena425OSILKIREDAPOLSKA12:30 OPEN3600:00:0201:53:5201:53:5500:16:163.70
#54 254Arym Marcin11TCZEWPOLSKA12:30 OPEN3700:00:4801:54:3101:55:1900:16:213.70
#55 255Witka-Jezewski Mariusz658MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3600:00:0401:55:0901:55:1400:16:273.60
#56 256Nowicka Zuzanna442LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA13:00 OPEN3000:00:0101:55:2101:55:2300:16:283.60
#57 257Hasulak Lukasz193MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3700:00:0401:55:2401:55:2800:16:293.60
#58 258Plumbaum Krzysztof487SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3900:00:0701:55:2801:55:3600:16:293.60
#59 259Brunka Wojtek61LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA13:00 OPEN3100:00:0001:55:3701:55:3700:16:313.60
#60 260Kerner Nicole262BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMRUMIAPOLSKA11:30 OPEN4000:00:0201:55:3701:55:4000:16:313.60
#61 261Jamróz Renata211BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 OPEN4100:00:0101:55:3801:55:4000:16:313.60
#62 262Harbutiak Monika191DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4200:00:0201:55:5901:56:0200:16:343.60
#63 263Morawska Anna410DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4300:00:0301:56:0701:56:1100:16:353.60
#64 264Lenc Karolina369DARLOWOSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI11:30 OPEN4400:00:0401:56:1101:56:1600:16:363.60
#65 265Harbutiak Piotr192DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4500:00:0401:56:1501:56:1900:16:363.60
#66 266Kowalska Natalia301GLOGÓWPOLSKA11:30 OPEN4600:00:0301:56:3101:56:3400:16:383.60
#67 267Baczynski Rafal13GASOCINPOLSKA12:30 OPEN3800:00:0501:57:0601:57:1200:16:433.60
#68 268Jackiewicz Blazej205STANISLAWÓWPOLSKA12:30 OPEN3900:00:0401:57:0601:57:1100:16:433.60
#69 269Szymanski Tomasz612OGORZELINYPOLSKA12:30 OPEN4000:00:0501:57:0601:57:1200:16:433.60
#70 270Ruszczyk Szymon527WIELKI KLINCZPOLSKA12:30 OPEN4100:00:0501:57:0701:57:1200:16:433.60
#71 271Grucza Andrzej176GOWIDLINOPOLSKA12:30 OPEN4200:00:0501:57:0701:57:1200:16:433.60
#72 272Banas Natalia17GDANSKPOLSKA12:30 OPEN4300:00:0401:57:0701:57:1200:16:443.60
#73 273Perszewski Lukasz469DZIEMIANYPOLSKA11:00 OPEN4000:00:0401:57:2101:57:2500:16:453.60
#74 274Jagodzinski Damian208GDANSKPOLSKA12:30 OPEN4400:00:0201:57:2801:57:3000:16:463.60
#75 275Perszewski Robert468DZIEMIANYPOLSKA11:00 OPEN4100:00:0401:57:3101:57:3500:16:473.60
#76 276Wantoch-Rekowska Malwina638KOSCIERZYNA WYBUDOWANIEPOLSKA11:00 OPEN4200:00:0401:57:4001:57:4400:16:483.60
#77 277Wantoch-Rekowski Mateusz639KOSCIERZYNA WYBUDOWANIEPOLSKA11:00 OPEN4300:00:0401:57:4601:57:5100:16:493.60
#78 278Kubera Konrad329USTKAPOLSKA12:30 OPEN4500:00:0601:57:5001:57:5700:16:503.60
#79 279Zdrodowski Antoni693KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN3800:00:0201:58:0501:58:0700:16:523.60
#80 280Piecyk Szymon475KOLOBRZEGSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI10:30 OPEN3900:00:0201:58:2001:58:2200:16:543.50
#81 281Pliskowska Anna486MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN4000:00:0401:58:2201:58:2600:16:543.50
#82 282Kierznikiewicz Kamil265EKIPA Z ELEKTRYKAREDAPOLSKA11:30 OPEN4700:00:0201:58:3201:58:3500:16:563.50
#83 283Marcula Jarek391MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN4100:00:0301:58:3701:58:4100:16:563.50
#84 284Maziec Wojciech15POSTOMINOPOLSKA10:30 OPEN4200:00:0401:58:3801:58:4200:16:563.50
#85 285Medrkiewicz Adam399AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4300:00:0301:58:3901:58:4300:16:573.50
#86 286Wielgus Aleksandra653AKTYWNA FABRYKAPOTEGOWOPOLSKA10:30 OPEN4400:00:0301:58:4001:58:4300:16:573.50
#87 287Wojcieszak Karol665EKIPA Z ELEKTRYKAREDAPOLSKA11:30 OPEN4800:00:0201:58:4001:58:4200:16:573.50
#88 288Wenta Agnieszka647AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4500:00:0201:58:4001:58:4200:16:573.50
#89 289Gruzewska Martyna178AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4600:00:0301:58:4001:58:4300:16:573.50
#90 290Cymek Tomasz91AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4700:00:0301:58:4001:58:4400:16:573.50
#91 291Holak Kamila197AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4800:00:0201:58:4101:58:4300:16:573.50
#92 292Zwolinska Monika701AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4900:00:0201:58:4101:58:4400:16:573.50
#93 293Wojtalik Kamil668AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5000:00:0201:58:4201:58:4500:16:573.50
#94 294Wojtas Aleksandra669AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5100:00:0101:58:4201:58:4400:16:573.50
#95 295Zielonka Lukasz697KOWALEPOLSKA12:30 OPEN4600:00:0301:58:4201:58:4600:16:573.50
#96 296Felisiak Izabela128AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5200:00:0001:58:4301:58:4300:16:573.50
#97 297Pluta Dominika4992 BOYSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN5300:00:0201:58:4301:58:4500:16:573.50
#98 298Opalinska Angelika449AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5400:00:0101:58:4301:58:4500:16:573.50
#99 299Mirzynski Marcin408RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN5500:00:0601:58:4401:58:5000:16:573.50
#100 300Staskiewicz Anna576SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5600:00:0101:58:4401:58:4500:16:573.50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności