Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 301Garrix Nikodem146EKIPA Z ELEKTRYKABOLSZEWOPOLSKA11:30 OPEN4900:00:0201:59:2401:59:2700:17:033.50
#2 302Królikowski Krzysztof319GDANSKPOLSKA12:00 OPEN2200:00:0201:59:4301:59:4600:17:063.50
#3 303Kriger Karol316KOWALEPOLSKA12:30 OPEN4700:00:0301:59:4601:59:5000:17:063.50
#4 304Kluczewska Emilia270BYTÓWPOLSKA12:30 OPEN4800:00:0401:59:4601:59:5000:17:063.50
#5 305Janta-Lipinska Justyna224BYTÓWPOLSKA12:30 OPEN4900:00:0401:59:4601:59:5100:17:063.50
#6 306Turzynska Magdalena629RUNFORFUNRZEPNICAPOLSKA12:30 OPEN5000:00:0401:59:4601:59:5100:17:063.50
#7 307Nowodworska Justyna443SCIGAL TEAMBYTÓWPOLSKA12:30 OPEN5100:00:0401:59:4701:59:5100:17:063.50
#8 308Bus Milosz71MOSTYPOLSKA11:30 OPEN5000:00:0602:00:3702:00:4300:17:133.50
#9 309Przychoda Anna499SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN4400:00:0202:00:5002:00:5300:17:153.50
#10 310Wydro Beata680SLUPSKNIEMCY11:00 OPEN4500:00:0202:00:5102:00:5300:17:153.50
#11 311Maslanka Tomasz397AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA11:00 OPEN4600:00:0202:00:5102:00:5400:17:163.50
#12 312Kul Kinga335AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA11:00 OPEN4700:00:0202:00:5202:00:5400:17:163.50
#13 313Bus Kamilla69MOSTYPOLSKA11:30 OPEN5100:00:0602:01:0402:01:1000:17:173.50
#14 314Bus Aleksander70MOSTYPOLSKA11:30 OPEN5200:00:0602:01:1002:01:1600:17:183.50
#15 315Mariak Adrian393SLAWNOPOLSKA11:30 OPEN5300:00:0802:01:2102:01:2900:17:203.50
#16 316Szczepanska Karolina593GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN4800:00:0302:01:2202:01:2500:17:203.50
#17 317Pakmur Michal460BINAKSLAWNOPOLSKA11:30 OPEN5400:00:0802:01:3402:01:4300:17:223.50
#18 318Hanc Michal189HALEJA 16SLAWNOPOLSKA11:30 OPEN5500:00:0802:01:5402:02:0300:17:253.40
#19 319Witkowski Dawid660#BEZPRESJISLAWNOPOLSKA11:00 OPEN4900:00:0802:01:5802:02:0600:17:253.40
#20 320Walczak Cyprian635SLAWNOPOLSKA11:00 OPEN5000:00:0802:02:0002:02:0800:17:253.40
#21 321Karwacki Adrian256USTKAPOLSKA11:00 OPEN5100:00:0402:02:0202:02:0700:17:263.40
#22 322Wabik Natalia633WLYNKÓWKOPOLSKA11:00 OPEN5200:00:0102:02:1702:02:1900:17:283.40
#23 323Krugla Aleksandra320POWER FITNESS SLUPSKSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN5300:00:0102:02:1702:02:1800:17:283.40
#24 324Zapadka Karolina686LANGUSTA TEAMGDANSKPOLSKA13:00 OPEN3200:00:0102:02:2202:02:2400:17:293.40
#25 325Ollik Marcin448SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN5400:00:0702:02:2702:02:3500:17:293.40
#26 326Czarnecka Barbara93SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN5500:00:0602:02:2902:02:3500:17:293.40
#27 327Lisowska Magdalena361BIEGOWE SWIRYWARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN5700:00:0602:02:4202:02:4800:17:313.40
#28 328Skorb Mateusz552SOPOTPOLSKA11:00 OPEN5600:00:0402:02:5302:02:5800:17:333.40
#29 329Michniewski Bartosz404BIEGOWE SWIRYWARSZAWASTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI10:30 OPEN5800:00:0602:03:0402:03:1000:17:343.40
#30 330Swietochowski Krzysztof621T.G SOKÓL BIALYSTOKBIALYSTOKPOLSKA10:30 OPEN5900:00:0102:03:2202:03:2300:17:373.40
#31 331Swica Alicja620MIASTKOPOLSKA10:30 OPEN6000:00:0102:03:2202:03:2300:17:373.40
#32 332Krol Pawel317SLUPSKPOLSKA13:00 OPEN3300:00:0402:03:3202:03:3700:17:393.40
#33 333Mulawa Piotr421DEBNICA KASZUBSKAPOLSKA13:00 OPEN3400:00:0402:03:3202:03:3700:17:393.40
#34 334Sazon Piotr540SLUPSKPOLSKA13:00 OPEN3500:00:0402:03:3302:03:3700:17:393.40
#35 335Gawin Ewa147PARCHOWOPOLSKA11:30 OPEN5600:00:0502:04:2002:04:2500:17:453.40
#36 336Pilat Pawel481ELBLAGPOLSKA11:30 OPEN5700:00:0502:04:2002:04:2600:17:453.40
#37 337Kepinski Dawid261SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN6100:00:1402:04:5302:05:0700:17:503.40
#38 338Wantuch Dominik640SOPOTPOLSKA11:00 OPEN5700:00:0502:04:5302:04:5800:17:503.40
#39 339Krzyzanowski Rafal326SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN6200:00:0902:04:5702:05:0700:17:513.40
#40 340Nowak Jakub437SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN6300:00:0802:04:5802:05:0700:17:513.40
#41 341Bogucki Adrian55SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN6400:00:0602:05:0102:05:0700:17:513.40
#42 342Kepinski Marcin263SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN6500:00:0602:05:0102:05:0700:17:513.40
#43 343Jóskowski Waldemar240DIABLYNOWA WIES LEBORSKAPOLSKA10:00 MASTER5600:00:0402:05:0102:05:0600:17:513.40
#44 344Latkowski Mateusz354KOSZALINPOLSKA11:30 OPEN5800:00:0402:05:1102:05:1500:17:533.40
#45 345Bara Monika22MIELNOPOLSKA11:30 OPEN5900:00:0302:05:1102:05:1400:17:533.40
#46 346Sobocinski Karol563W KUPIE SILADZIERZGONPOLSKA11:00 OPEN5800:00:0102:05:1602:05:1800:17:533.40
#47 347Banaszewska Monika16CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN5200:00:0302:05:1902:05:2200:17:543.40
#48 348Batorski Wojtek37CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN5300:00:0302:05:1902:05:2200:17:543.40
#49 349Gitner Marcin157W KUPIE SILAGDYNIAPOLAND11:00 OPEN5900:00:0202:05:3402:05:3600:17:563.30
#50 350Prusakiewicz Michal495TORUNPOLSKA12:00 OPEN2300:00:0302:05:3902:05:4200:17:573.30
#51 351Kowalewski Marcin298DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER5700:00:0502:05:4202:05:4700:17:573.30
#52 352Kowalewska Agnieszka297DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER5800:00:0502:05:4302:05:4800:17:573.30
#53 353Soszler Krzysztof569DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER5900:00:0402:05:4402:05:4900:17:573.30
#54 354Stolicki Tomasz584DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER6000:00:0402:05:4602:05:5000:17:583.30
#55 355Baranski Radoslaw29GDANSKPOLSKA12:00 OPEN2400:00:0302:05:5502:05:5900:17:593.30
#56 356Rosinska Magdalena525W KUPIE SILAGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN6000:00:0102:06:0202:06:0400:18:003.30
#57 357Koscielniak Kinga292MINIONKI ATAKUJAKOSZALINPOLAND10:30 OPEN6600:00:0002:06:1102:06:1100:18:013.30
#58 358Wolna Martyna672KETYPOLSKA11:30 OPEN6000:00:0302:06:3502:06:3800:18:053.30
#59 359Janczak Agata212PADL NA RYJ TEAMCIEPLEWOPOLSKA11:30 OPEN6100:00:0302:06:3502:06:3800:18:053.30
#60 360Moskwa Martyna411MINIONKI ATAKUJASZCZECINPOLSKA10:30 OPEN6700:00:0102:06:3502:06:3700:18:053.30
#61 361Kubica Kinga330HUSARIAWARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN6800:00:0902:06:3902:06:4800:18:053.30
#62 362Sarzynski Arek539MINIONKI ATAKUJAGDANSKPOLAND10:30 OPEN6900:00:0202:06:4102:06:4300:18:053.30
#63 363Rymarczyk Bruno531RAJSZEWPOLSKA10:30 OPEN7000:00:0902:06:5102:07:0000:18:073.30
#64 364Domanski Maksym110MARKIPOLSKA10:30 OPEN7100:00:0702:06:5102:06:5900:18:073.30
#65 365Janiec Mateusz214HUSARIAWARSZAWAPOLSKA10:30 OPEN7200:00:0702:06:5802:07:0600:18:083.30
#66 366Godlewska Klaudia163PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI12:00 OPEN2500:00:0502:08:1902:08:2400:18:193.30
#67 367Malkieiwcz Jakub384PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY12:00 OPEN2600:00:0302:08:3002:08:3300:18:213.30
#68 368Gryglewicz Kamila179PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY12:00 OPEN2700:00:0402:08:5102:08:5600:18:243.30
#69 369Przeworski Mieszko498PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY12:00 OPEN2800:00:0402:08:5702:09:0200:18:253.30
#70 370Dobrowolski Grzegorz108PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY12:00 OPEN2900:00:0402:09:1502:09:1900:18:273.20
#71 371Baranski Grzegorz28KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6200:00:0502:09:2602:09:3100:18:293.20
#72 372Rzeszotarski Jacek533KOLOBRZEG-ZIELENIEWOPOLSKA11:30 OPEN6300:00:0402:09:2602:09:3100:18:293.20
#73 373Blum-Bartoszkiewicz Marzena50PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI12:00 OPEN3000:00:0402:09:2702:09:3100:18:293.20
#74 374Fraczak Jakub139KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6400:00:0402:09:2702:09:3200:18:293.20
#75 375Korniowska Ewelina289KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6500:00:0202:09:2902:09:3100:18:293.20
#76 376Pióro Ewa484KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6600:00:0202:09:3002:09:3200:18:303.20
#77 377Brzezinski Tomek63SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN6700:00:0402:09:3202:09:3600:18:303.20
#78 378Strzelecka Agnieszka588PLANETA FITNESSKREPA SLUPSKAPOLSKA12:00 OPEN3100:00:0402:09:3202:09:3700:18:303.20
#79 379Szymanczak Marek608PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3200:00:0502:09:3702:09:4300:18:313.20
#80 380Dwulit Jaroslaw120NORDCITYGDANSKPOLSKA11:30 OPEN6800:00:0402:09:4602:09:5000:18:323.20
#81 381Sterenczak Jolanta581PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY12:00 OPEN3300:00:0302:09:5002:09:5400:18:333.20
#82 382Szymanczak Michal609PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3400:00:0502:09:5102:09:5600:18:333.20
#83 383Cieslak Mateusz88PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3500:00:0602:09:5902:10:0500:18:343.20
#84 384Filipczak Krzysztof132KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6900:00:0102:10:0402:10:0500:18:343.20
#85 385Jankowicz Karol220SLUPSKPOLAND13:00 OPEN3600:00:0102:10:2102:10:2200:18:373.20
#86 386Nowak Marek439SLUPSKPOLSKA13:00 OPEN3700:00:0002:10:2102:10:2200:18:373.20
#87 387Chalas Wioleta79KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7000:00:0102:10:2902:10:3000:18:383.20
#88 388Fursewicz-Wróbel Monika143HELPOLSKA13:00 OPEN3800:00:0202:10:5002:10:5200:18:413.20
#89 389Jarosinski Andrzej733SŁUPSKPOLSKA13:00 OPEN3900:00:0202:10:5002:10:5200:18:413.20
#90 390Salek Agata537SWIDWINPOLSKA13:00 OPEN4000:00:0302:11:0102:11:0400:18:433.20
#91 391Madrian Joanna380RAMS TRAINING HOUSEDYGOWOPOLSKA12:30 OPEN5400:00:0702:11:0102:11:0800:18:433.20
#92 392Baran Michal25RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA12:30 OPEN5500:00:0702:11:0102:11:0800:18:433.20
#93 393Starzynski Michal573RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA12:30 OPEN5600:00:0602:11:0102:11:0800:18:433.20
#94 394Skórska Aleksandra556RAMS TRAINING HOUSEDYGOWOPOLSKA12:30 OPEN5700:00:0702:11:0102:11:0900:18:433.20
#95 395Bondarenko Krystian56AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN7300:00:0402:11:3102:11:3600:18:473.20
#96 396Filipczak Magdalena133KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7100:00:0202:11:3202:11:3500:18:473.20
#97 397Kowalik Karolina300AKTYWNA FABRYKABIERKOWOPOLSKA10:30 OPEN7400:00:0302:11:3302:11:3600:18:473.20
#98 398Wawrzyniak Dawid643DAMY RADEGNIEZNOPOLSKA13:00 OPEN4100:00:0402:11:5402:11:5900:18:503.20
#99 399Jankiewicz Arkadiusz218GNIEZNOPOLSKA13:00 OPEN4200:00:0402:11:5502:11:5900:18:503.20
#100 400Jankiewicz Agnieszka219DAMY RADEGNIEZNOPOLSKA13:00 OPEN4300:00:0402:11:5602:12:0000:18:503.20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności