Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 401Witkowska Natalia659RZEPNICAPOLSKA10:30 OPEN7500:00:0702:12:0702:12:1400:18:523.20
#2 402Rachwal Tobiasz508-KOLCZYGLOWYPOLSKA10:30 OPEN7600:00:0702:12:0802:12:1500:18:523.20
#3 403Staszewska Natalia575KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7200:00:0202:12:3002:12:3300:18:553.20
#4 404Dziedzic Aleksandra750RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7300:00:0802:12:5402:13:0300:18:593.20
#5 405Dziedzic Marcin123RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7400:00:0702:12:5502:13:0300:18:593.20
#6 406Erbacher Tomasz127RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7500:00:0702:12:5602:13:0300:18:593.20
#7 407Janus Grzegorz225RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7600:00:0602:12:5602:13:0300:18:593.20
#8 408Skweres Filip557RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7700:00:0502:12:5702:13:0200:18:593.20
#9 409Pacan Mira457SWIAT PLYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA12:30 OPEN5800:00:0002:13:0602:13:0600:19:003.20
#10 410Wolska Anna673SWIAT PLYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA12:30 OPEN5900:00:0502:13:1902:13:2400:19:023.20
#11 411Wolejszo Aleksandra675RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN7700:00:0302:13:5502:13:5900:19:083.10
#12 412Bieleda Karolina45NIEKANINPOLSKA10:30 OPEN7800:00:0002:14:0002:14:0000:19:083.10
#13 413Lomza Damian374GAZICHOGDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6000:00:0302:14:1302:14:1700:19:103.10
#14 414Mrozinski Rafal416GDANSKPOLSKA11:00 OPEN6100:00:0302:14:1502:14:1800:19:103.10
#15 415Chmiel Martyna82DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYKEPICEPOLSKA11:00 OPEN6200:00:0402:14:1502:14:1900:19:103.10
#16 416Kumaniecka Magdalena337DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYDARLOWOPOLSKA11:00 OPEN6300:00:0302:14:1602:14:1900:19:103.10
#17 417Miler Dominika407SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN7900:00:0102:14:2902:14:3100:19:123.10
#18 418Iwaszkiewicz Magdalena201SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN8000:00:0102:14:3302:14:3400:19:133.10
#19 419Michalek Katarzyna403SPORTFICIAKIZALOMPOLAND10:30 OPEN8100:00:0102:14:3302:14:3400:19:133.10
#20 420Kryza Ania322GDANSKSTANY12:30 OPEN6100:00:0302:14:4002:14:4300:19:143.10
#21 421Fratczak Sebastian140ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA12:30 OPEN6200:00:0302:14:4602:14:5000:19:153.10
#22 422Lesnianska Martyna359DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYKOLCZYGLOWYPOLSKA11:00 OPEN6400:00:0702:15:2102:15:2800:19:203.10
#23 423Datta Katarzyna102DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYKOSCIERZYNAPOLSKA11:00 OPEN6500:00:0302:15:2502:15:2800:19:203.10
#24 424Borylo Paulina59LEBORKPOLSKA10:30 OPEN8200:00:0502:15:4402:15:5000:19:233.10
#25 425Zarzeczny Mateusz687NOWA WIES LEBORSKAPOLSKA10:30 OPEN8300:00:0502:15:4502:15:5000:19:233.10
#26 426Kozlowski Piotr309UGIM JASTROWIEJASTROWIEPOLSKA11:00 OPEN6600:00:0302:16:2102:16:2400:19:283.10
#27 427Strozyk Michael587UGIM JASTROWIEHENNICKENDORFNIEMCY11:00 OPEN6700:00:0302:16:2102:16:2400:19:283.10
#28 428Król Artur318KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN8400:00:0502:17:4702:17:5200:19:413.00
#29 429Ratajewski Arkadiusz510SWIDWINPOLSKA12:30 OPEN6300:00:0602:18:0202:18:0800:19:433.00
#30 430Ratajewska Agnieszka509SWIDWINPOLSKA12:30 OPEN6400:00:0602:18:0202:18:0800:19:433.00
#31 431Jurczyszyn Rafal241DEBNICA KASZUBSKAPOLSKA10:30 OPEN8500:00:0402:18:2802:18:3200:19:463.00
#32 432Stanczak Adam571KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN8600:00:0402:18:2802:18:3300:19:473.00
#33 433Kotlarek Krzysztof293KOSZALINPOLSKA10:30 OPEN8700:00:0502:18:3002:18:3500:19:473.00
#34 434Zieba Joanna699KOSCIERZYNAPOLSKA10:30 OPEN8800:00:0002:18:3102:18:3200:19:473.00
#35 435Sekula Michal542AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN8900:00:0502:19:0502:19:1000:19:523.00
#36 436Serowiec Aga544AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN9000:00:0402:19:0602:19:1000:19:523.00
#37 437Janicka Adriana213GDANSKPOLSKA11:00 OPEN6800:00:0402:19:1602:19:2000:19:533.00
#38 438Skalska Paulina550SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN6900:00:0402:19:1602:19:2000:19:533.00
#39 439Adkonis Konrad3PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3600:00:0402:20:0802:20:1200:20:013.00
#40 440Pabisz Jaroslaw456PLANETA FITNESSGDANSKPOLSKA12:00 OPEN3700:00:0402:20:1102:20:1600:20:013.00
#41 441Adkonis Barbara4PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3800:00:0302:20:2302:20:2700:20:033.00
#42 442Gaworska Aleksandra149BELCHATÓWPOLSKA12:00 OPEN3900:00:0602:21:1202:21:1800:20:103.00
#43 443Jaskowska Agata231LÓDZPOLSKA12:00 OPEN4000:00:0602:21:3202:21:3800:20:133.00
#44 444Jaskowski Jerzy232LÓDZPOLSKA12:00 OPEN4100:00:0602:21:4302:21:5000:20:143.00
#45 445Piszewska Oliwia485GRUDZIADZPOLSKA12:00 OPEN4200:01:0202:21:5002:22:5200:20:153.00
#46 446Iwlof Michal202NORDCITYGDANSKPOLSKA11:30 OPEN7800:00:0302:22:0702:22:1100:20:183.00
#47 447Rachwal Luiza507GDANSKPOLSKA12:00 OPEN4300:00:0002:22:4002:22:4000:20:222.90
#48 448Borecki Michal57SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER6100:05:4502:23:3102:29:1700:20:302.90
#49 449Zygmuntowicz Piotr702SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER6200:05:4302:23:3302:29:1600:20:302.90
#50 450Wawarzyniak Karolina642DARLOWODARLOWOPOLSKA11:30 OPEN7900:00:0402:23:5702:24:0100:20:332.90
#51 451Szkatulski Tomasz599DARLOWODARLOWOPOLSKA11:30 OPEN8000:00:0402:24:0202:24:0700:20:342.90
#52 452Karwowski Pawel257WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9100:00:0302:24:4302:24:4700:20:402.90
#53 453Mrozek Pawel417WILD TEAMCZLUCHÓWPOLSKA10:30 OPEN9200:00:0202:24:4502:24:4700:20:402.90
#54 454Smigaj Sebastian618WILD TEAMWYRZYSKPOLSKA10:30 OPEN9300:00:0202:24:4502:24:4700:20:402.90
#55 455Macioch Martyna379WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9400:00:0102:24:4602:24:4700:20:402.90
#56 456Parys Anna464WILD GIRLSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9500:00:0102:24:4602:24:4700:20:402.90
#57 457Kuras Beata340WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9600:00:0002:24:4602:24:4700:20:412.90
#58 458Kordulasinska Sylwia287WILDGIRLS & WILDTEAMPRUSZCZ GDANSKIPOLSKA10:30 OPEN9700:00:0002:24:4702:24:4700:20:412.90
#59 459Kolodynska Monika278MALBORKPOLSKA11:00 OPEN7000:00:0102:25:5702:25:5900:20:512.90
#60 460Lemanczyk Arkadiusz356USTKAPOLSKA11:00 OPEN7100:00:0602:26:0402:26:1100:20:522.90
#61 461Dadelewska Joanna106MALBORKPOLSKA11:00 OPEN7200:00:0102:26:0502:26:0600:20:522.90
#62 462Wendt Michal646VVISIONPOZNANPOLSKA10:00 MASTER6300:00:0102:26:0802:26:1000:20:522.90
#63 463Kowalska Agata302LEBORKPOLSKA12:00 OPEN4400:00:0202:26:4702:26:4900:20:582.90
#64 464Mucha Bartosz420TORUNPOLSKA12:00 OPEN4500:00:0202:26:4702:26:4900:20:582.90
#65 465Kowalski Tymoteusz305LEBORKPOLSKA12:00 OPEN4600:00:0102:26:4702:26:4900:20:582.90
#66 466Hapanowicz Pawel190SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:00 MASTER6400:00:0702:26:4902:26:5700:20:582.90
#67 467Przadka Dawid496GARDEJAPOLSKA13:00 OPEN4400:00:0402:26:5902:27:0300:20:592.90
#68 468Jackiewicz Maria204GDANSKSTANY13:00 OPEN4500:00:0302:26:5902:27:0300:21:002.90
#69 469Jaworska Izabela235ZBYSZEK MOIM MISTRZEM!BYTÓWPOLSKA11:30 OPEN8100:00:0202:27:2702:27:2900:21:032.80
#70 470Bartodziejski Maciej31SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN8200:00:0202:27:4702:27:5000:21:062.80
#71 471Smolinska Elwira561PG SMOKI PÓLNOCYGDANSKSTANY13:00 OPEN4600:00:0402:28:1502:28:2000:21:102.80
#72 472Kolakowska Klaudia276GDANSKSTANY13:00 OPEN4700:00:0302:28:2502:28:2800:21:122.80
#73 473Jakubów Aleksandra444WARZYMICEPOLSKA12:00 OPEN4700:00:0902:28:2602:28:3600:21:122.80
#74 474Rybczynska Hanna530MALBORKPOLSKA12:00 OPEN4800:00:0802:28:2802:28:3600:21:122.80
#75 475Skowron Katarzyna554GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN4900:00:0302:29:0902:29:1200:21:182.80
#76 476Piotr Kacper483GDANSKPOLSKA12:00 OPEN5000:00:0302:29:0902:29:1200:21:182.80
#77 477Jakubowski Michal210GDANSKPOLSKA12:00 OPEN5100:00:0302:29:1802:29:2100:21:192.80
#78 478Zielinska Sylwia695SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN6500:00:0402:29:2102:29:2500:21:202.80
#79 479Borgiel Martyna58CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKA11:00 OPEN7300:00:0502:29:2302:29:2900:21:202.80
#80 480Pastewka Agnieszka465SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN6600:00:0302:29:3802:29:4100:21:222.80
#81 481Talaska Ula622REDAPOLSKA12:30 OPEN6700:00:0802:29:5002:29:5800:21:242.80
#82 482Zarzycki Maciej688WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN7400:00:0602:29:5302:29:5900:21:242.80
#83 483Grzegorczyk Jadwiga181GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7500:00:0502:30:1502:30:2000:21:272.80
#84 484Dzianach Dominik122ZGIERZPOLSKA11:00 OPEN7600:00:0502:30:2002:30:2600:21:282.80
#85 485Raniszewska Marta68POGÓRZEPOLSKA13:00 OPEN4800:00:0502:30:3602:30:4100:21:302.80
#86 486Onysków Jakub781WŁOCŁAWEKPOLSKA13:00 OPEN4900:00:0402:30:3602:30:4100:21:312.80
#87 487Fryda Mateusz142GDANSKPOLSKA13:00 OPEN5000:00:0402:30:3702:30:4100:21:312.80
#88 488Trzaskowski Mateusz627GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6800:00:0802:30:3702:30:4500:21:312.80
#89 489Kiedyk Aleksandra264GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6900:00:0702:30:3802:30:4500:21:312.80
#90 490Marcisz Natalia389GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7700:00:0402:31:3402:31:3800:21:392.80
#91 491Zielinski Piotr696SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7000:00:0302:32:0602:32:0900:21:432.80
#92 492Ciolek Arkadiusz89SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7100:00:0302:32:0802:32:1100:21:442.80
#93 493Miklasinska Izabela406SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN7800:00:0502:32:1502:32:2100:21:452.80
#94 494Jakalski Jaroslaw236GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7900:00:0602:32:2502:32:3100:21:462.80
#95 495Klimsiak Piotr269USTKAPOLSKA11:00 OPEN8000:00:0502:32:4602:32:5200:21:492.70
#96 496Sosnowski Wojciech568GDANSKPOLSKA11:00 OPEN8100:00:0602:33:0202:33:0800:21:512.70
#97 497Polo Marc O491SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5200:00:0502:35:0502:35:1100:22:092.70
#98 498Wolkowicki Mateusz676SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5300:00:0502:35:0602:35:1100:22:092.70
#99 499Kocjan Marek272GDANSKPOLSKA12:00 OPEN5400:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70
#100 500Szajerski Daniel591SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5500:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności