Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 235Boczek Grzegorz52BEYKONTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2700:00:0101:51:4801:51:5000:15:583.80
#2 241Daszkiewicz Przemyslaw101CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN2000:00:0101:52:3301:52:3500:16:043.70
#3 242Reiwer Tomasz511CROSSFIT TORUNLYSOMICEPOLSKA12:00 OPEN2100:00:0101:52:4101:52:4200:16:053.70
#4 248Moszczynski Mariusz412EKIPA Z ELEKTRYKAPERLINOPOLSKA11:30 OPEN3900:00:0101:53:2901:53:3000:16:123.70
#5 510Opaska Jolanta450SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9900:00:0102:37:0702:37:0900:22:262.70
#6 256Nowicka Zuzanna442LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA13:00 OPEN3000:00:0101:55:2101:55:2300:16:283.60
#7 513Sobon Donata565SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN10100:00:0102:37:3702:37:3900:22:312.70
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marianski Piotr394SPARTA SIERPCROSCISZEWOPOLSKA10:00 MASTER200:00:0100:57:2800:57:2900:08:127.30
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Bandosz Robert18SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 MASTER300:00:0100:58:2000:58:2200:08:207.20
#10 4Labicki Konrad3657 BOWSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER400:00:0100:58:3000:58:3100:08:217.20
#11 261Jamróz Renata211BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 OPEN4100:00:0101:55:3801:55:4000:16:313.60
#12 6Masztaler Tomasz396PRZECLAWPOLSKA10:00 MASTER600:00:0100:59:0600:59:0700:08:267.10
#13 7Golanski Krzysztof164SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER700:00:0100:59:1600:59:1700:08:287.10
#14 8Rózanski Rafal526HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER800:00:0100:59:2900:59:3000:08:297.10
#15 9Szulecka Anna604SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER900:00:0100:59:3400:59:3500:08:307.10
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Smyk Slawomir562BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 OPEN100:00:0101:03:5801:03:5900:09:086.60
#17 14Sinkiewicz Miroslaw548JW 1223KOSZALINPOLSKA10:00 MASTER1100:00:0101:04:1001:04:1100:09:106.50
#18 527Karolak Marta253WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN8600:00:0102:39:1602:39:1800:22:452.60
#19 16Olkowski Damian447BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER1300:00:0101:05:0701:05:0800:09:186.40
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17Pakos Piotr461KLUB BIEGACZA ZDZISLAWPOSTOMINOPOLSKA13:00 OPEN300:00:0101:05:1501:05:1600:09:196.40
#21 19Frackowiak Kacper137INIEMAMOCNIDABRÓWKAPOLSKA10:00 MASTER1500:00:0101:05:2101:05:2300:09:206.40
#22 21Potasinski Roman4927 BOWSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER1700:00:0101:05:2501:05:2700:09:206.40
#23 23Szczurko Adrian594INIEMAMOCNIMRZEZINOPOLSKA10:00 MASTER1800:00:0101:05:3301:05:3400:09:216.40
#24 26Sowinski Mariusz716KOLOBRZEGPOLSKA13:00 OPEN500:00:0101:07:1901:07:2100:09:376.20
#25 540Gorynska Daria168W KUPIE SILAGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN8700:00:0102:42:2102:42:2200:23:112.60
#26 541Gocyk Magdalena161SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7400:00:0102:43:2202:43:2400:23:202.60
#27 542Lubkowska Magdalena375SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7500:00:0102:43:3402:43:3500:23:222.60
#28 545Stefanska Agnieszka578AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7600:00:0102:44:2102:44:2200:23:282.60
#29 34Manikowski Daniel386TORUNPOLSKA10:00 MASTER2300:00:0101:10:2201:10:2300:10:036.00
#30 38Ceynowa Dawid77BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGOSZCZYNOPOLSKA10:00 MASTER2400:00:0101:10:4401:10:4600:10:065.90
#31 294Wojtas Aleksandra669AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5100:00:0101:58:4201:58:4400:16:573.50
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !41Wielgat Lukasz652PIENKOWOPOLSKA11:30 OPEN200:00:0101:11:5801:11:5900:10:165.80
#33 298Opalinska Angelika449AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5400:00:0101:58:4301:58:4500:16:573.50
#34 44Michalak Sebastian402LEBORKPOLSKA10:00 MASTER2600:00:0101:12:3301:12:3400:10:215.80
#35 300Staskiewicz Anna576SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5600:00:0101:58:4401:58:4500:16:573.50
#36 556Stramek Lukasz586CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN7800:00:0102:52:4202:52:4400:24:402.40
#37 49Filipczak Arkadiusz131RUN TILL THE ENDWOLBÓRZPOLSKA10:00 MASTER2900:00:0101:14:1901:14:2000:10:375.70
#38 52Janusz Karol226SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER3100:00:0101:14:3001:14:3100:10:385.60
#39 53Glombiowska Zuzanna159BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA10:00 MASTER3200:00:0101:14:4701:14:4900:10:415.60
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 55Tomaszkiewicz Lukasz625KLUB KOLARSKI LOWICZLOWICZPOLSKA12:30 OPEN300:00:0101:15:2601:15:2800:10:465.60
#41 56Wers Marcin648KLUB BIEGACZA ZDZISLAWMALECHOWOPOLSKA13:00 OPEN800:00:0101:15:4401:15:4600:10:495.50
#42 57Pionk Rafal482SLAWNNOPOLSKA12:30 OPEN400:00:0101:16:0601:16:0800:10:525.50
#43 58Loboda Karol373USTKAPOLSKA12:30 OPEN500:00:0101:16:1001:16:1100:10:525.50
#44 59Ciesielski Dawid87KLUB BIEGACZA ZDZISLAWUSTKAPOLSKA13:00 OPEN900:00:0101:16:3801:16:4000:10:575.50
#45 62Haupa Wojciech194USTKAPOLSKA11:00 OPEN400:00:0101:17:5601:17:5700:11:085.40
#46 63Osuch Piotr455LUKOWAPOLSKA11:30 OPEN400:00:0101:18:4001:18:4100:11:145.30
#47 322Wabik Natalia633WLYNKÓWKOPOLSKA11:00 OPEN5200:00:0102:02:1702:02:1900:17:283.40
#48 323Krugla Aleksandra320POWER FITNESS SLUPSKSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN5300:00:0102:02:1702:02:1800:17:283.40
#49 324Zapadka Karolina686LANGUSTA TEAMGDANSKPOLSKA13:00 OPEN3200:00:0102:02:2202:02:2400:17:293.40
#50 330Swietochowski Krzysztof621T.G SOKÓL BIALYSTOKBIALYSTOKPOLSKA10:30 OPEN5900:00:0102:03:2202:03:2300:17:373.40
#51 75Kramer Krzysztof312SKB DZIKJASIENPOLSKA12:30 OPEN800:00:0101:23:4301:23:4500:11:575.00
#52 331Swica Alicja620MIASTKOPOLSKA10:30 OPEN6000:00:0102:03:2202:03:2300:17:373.40
#53 79Wojciechowski Adrian664KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN1000:00:0101:24:4801:24:4900:12:065.00
#54 80Hoc Dariusz196KOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN800:00:0101:25:0601:25:0800:12:094.90
#55 83Ustianowski Wojciech631JW 1223KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN1200:00:0101:25:2201:25:2400:12:114.90
#56 84Krasinski Witold3133.DPLOT-JW1223KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN1300:00:0101:25:2201:25:2400:12:114.90
#57 85Szpiler Krzysztof601JW 1223KOSZALINPOLSKA11:00 OPEN1400:00:0101:25:2301:25:2400:12:114.90
#58 86Perzanowski Jaroslaw470CZARNEPOLSKA11:00 OPEN1500:00:0101:25:2301:25:2400:12:114.90
#59 87Stanczak Michal Bartosz572GDANSKPOLSKA12:30 OPEN900:00:0101:25:3301:25:3500:12:134.90
#60 89Kurta Rafal342SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 MASTER3700:00:0101:25:4601:25:4700:12:154.90
#61 346Sobocinski Karol563W KUPIE SILADZIERZGONPOLSKA11:00 OPEN5800:00:0102:05:1602:05:1800:17:533.40
#62 94Zebialowicz - Lach Aga704POWER FITNESS SLUPSKBIERKOWO K/SLUPSKAPOLSKA11:00 OPEN1600:00:0101:27:1601:27:1700:12:284.80
#63 97Rutkowski Tomasz529ELBLAGPOLSKA13:00 OPEN1200:00:0101:29:1301:29:1400:12:444.70
#64 100Smolek Roman729POLSKA13:00 OPEN1400:00:0101:29:5001:29:5200:12:504.70
#65 356Rosinska Magdalena525W KUPIE SILAGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN6000:00:0102:06:0202:06:0400:18:003.30
#66 360Moskwa Martyna411MINIONKI ATAKUJASZCZECINPOLSKA10:30 OPEN6700:00:0102:06:3502:06:3700:18:053.30
#67 126Gago Jakub144SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN1100:00:0101:35:4901:35:5000:13:414.40
#68 384Filipczak Krzysztof132KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6900:00:0102:10:0402:10:0500:18:343.20
#69 385Jankowicz Karol220SLUPSKPOLAND13:00 OPEN3600:00:0102:10:2102:10:2200:18:373.20
#70 387Chalas Wioleta79KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7000:00:0102:10:2902:10:3000:18:383.20
#71 133Iwasiuta Dawid200KOPEC TEAMBOLSZEWOPOLSKA10:30 OPEN1500:00:0101:36:3401:36:3600:13:474.30
#72 137Slodzinski Gabriel559JEZIERZYCEPOLSKA13:00 OPEN1600:00:0101:37:4001:37:4200:13:574.30
#73 153Linke Rafal360SZCZECINPOLSKA12:30 OPEN2000:00:0101:39:4801:39:5000:14:154.20
#74 156John John239WARSZAWAPOLSKA11:30 OPEN1800:00:0101:40:0401:40:0500:14:174.20
#75 161Lobocka Kamila371POSITIVE FREAKS TEAMJEZEWOPOLSKA12:00 OPEN800:00:0101:41:5801:41:5900:14:344.10
#76 417Miler Dominika407SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN7900:00:0102:14:2902:14:3100:19:123.10
#77 418Iwaszkiewicz Magdalena201SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN8000:00:0102:14:3302:14:3400:19:133.10
#78 419Michalek Katarzyna403SPORTFICIAKIZALOMPOLAND10:30 OPEN8100:00:0102:14:3302:14:3400:19:133.10
#79 164Ziomek Daniel700POSITIVE FREAKS TEAMSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN900:00:0101:42:1201:42:1400:14:364.10
#80 165Lobocki Andrzej372POSITIVE FREAKS TEAMJEZEWOPOLSKA12:00 OPEN1000:00:0101:42:1301:42:1500:14:364.10
#81 166Kapusta Kamil250SIEMIANICEPOLSKA12:00 OPEN1100:00:0101:42:1701:42:1900:14:364.10
#82 172Kotynia Lidia294SIEMYSLPOLSKA11:30 OPEN2300:00:0101:42:5101:42:5300:14:414.10
#83 455Macioch Martyna379WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9400:00:0102:24:4602:24:4700:20:402.90
#84 200Puchala Maksymilian501USTKAPOLSKA11:30 OPEN2800:00:0101:48:1301:48:1400:15:273.90
#85 456Parys Anna464WILD GIRLSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9500:00:0102:24:4602:24:4700:20:402.90
#86 459Kolodynska Monika278MALBORKPOLSKA11:00 OPEN7000:00:0102:25:5702:25:5900:20:512.90
#87 461Dadelewska Joanna106MALBORKPOLSKA11:00 OPEN7200:00:0102:26:0502:26:0600:20:522.90
#88 462Wendt Michal646VVISIONPOZNANPOLSKA10:00 MASTER6300:00:0102:26:0802:26:1000:20:522.90
#89 207Walukiewicz Zbyszek637BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER5200:00:0101:49:3501:49:3700:15:393.80
#90 465Kowalski Tymoteusz305LEBORKPOLSKA12:00 OPEN4600:00:0102:26:4702:26:4900:20:582.90
#91 212Kolacz Milosz275SIANÓWPOLSKA11:30 OPEN3300:00:0101:50:1401:50:1600:15:453.80
#92 238Wichman Lukasz650WICHUTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2800:00:0201:51:5701:51:5900:15:593.80
#93 245Janusz Magdalena227SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER5500:00:0201:53:0701:53:0900:16:093.70
#94 246Grzonkowski Przemyslaw185POGÓRZEPOLSKA12:30 OPEN3500:00:0201:53:1201:53:1500:16:103.70
#95 249Balcerzak Michal14NORDCITYGDANSKPOLSKA11:00 OPEN3500:00:0201:53:3201:53:3500:16:133.70
#96 505Stybel Paulina589GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6000:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#97 506Czerwinska Katarzyna95GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6100:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#98 507Szymanski Krzysztof611SZYMANSCYKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN6200:00:0202:36:5002:36:5300:22:242.70
#99 508Jasiniski Marcin741KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN6300:00:0202:36:5602:36:5900:22:252.70
#100 253Naczk Milena425OSILKIREDAPOLSKA12:30 OPEN3600:00:0201:53:5201:53:5500:16:163.70

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności