Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 245Janusz Magdalena227SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER5500:00:0201:53:0701:53:0900:16:093.70
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kaszewski Zbigniew259TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMBYTÓWPOLSKA10:00 MASTER100:00:0000:53:5100:53:5200:07:417.80
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marianski Piotr394SPARTA SIERPCROSCISZEWOPOLSKA10:00 MASTER200:00:0100:57:2800:57:2900:08:127.30
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Bandosz Robert18SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 MASTER300:00:0100:58:2000:58:2200:08:207.20
#5 4Labicki Konrad3657 BOWSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER400:00:0100:58:3000:58:3100:08:217.20
#6 5Szulecki Rafal605SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER500:00:0000:58:4800:58:4900:08:247.10
#7 6Masztaler Tomasz396PRZECLAWPOLSKA10:00 MASTER600:00:0100:59:0600:59:0700:08:267.10
#8 7Golanski Krzysztof164SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER700:00:0100:59:1600:59:1700:08:287.10
#9 8Rózanski Rafal526HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER800:00:0100:59:2900:59:3000:08:297.10
#10 9Szulecka Anna604SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER900:00:0100:59:3400:59:3500:08:307.10
#11 12Szczygielski Sebastian595WLP WATWARSZAWAPOLSKA10:00 MASTER1000:00:0301:03:1401:03:1700:09:026.60
#12 14Sinkiewicz Miroslaw548JW 1223KOSZALINPOLSKA10:00 MASTER1100:00:0101:04:1001:04:1100:09:106.50
#13 15Zielinski Kamil694KOSCIERZYNAPOLSKA10:00 MASTER1200:00:0201:04:4301:04:4500:09:146.50
#14 16Olkowski Damian447BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER1300:00:0101:05:0701:05:0800:09:186.40
#15 18Szmytka Gracjan600SYCHOWOPOLSKA10:00 MASTER1400:00:0201:05:1601:05:1800:09:196.40
#16 19Frackowiak Kacper137INIEMAMOCNIDABRÓWKAPOLSKA10:00 MASTER1500:00:0101:05:2101:05:2300:09:206.40
#17 20Hendzel Milosz195PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINPOLSKA10:00 MASTER1600:00:0201:05:2401:05:2600:09:206.40
#18 21Potasinski Roman4927 BOWSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER1700:00:0101:05:2501:05:2700:09:206.40
#19 23Szczurko Adrian594INIEMAMOCNIMRZEZINOPOLSKA10:00 MASTER1800:00:0101:05:3301:05:3400:09:216.40
#20 27Kowal Zbigniew295STOPA SLUPSKSLUPSKPOLAND10:00 MASTER1900:00:0301:08:3901:08:4200:09:486.10
#21 30Grzyb Patrycja186WYSZKÓWPOLSKA10:00 MASTER2000:00:0301:09:3401:09:3700:09:566.00
#22 31Stoltman Marcin585SZCZECINPOLSKA10:00 MASTER2100:00:0001:09:5101:09:5100:09:586.00
#23 32Fido Adam129JW 3937KOLOBRZEGPOLSKA10:00 MASTER2200:00:0301:09:5301:09:5600:09:596.00
#24 34Manikowski Daniel386TORUNPOLSKA10:00 MASTER2300:00:0101:10:2201:10:2300:10:036.00
#25 38Ceynowa Dawid77BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGOSZCZYNOPOLSKA10:00 MASTER2400:00:0101:10:4401:10:4600:10:065.90
#26 39Pachnowski Slawomir458SZCZECINPOLSKA10:00 MASTER2500:00:0201:11:0701:11:0900:10:095.90
#27 44Michalak Sebastian402LEBORKPOLSKA10:00 MASTER2600:00:0101:12:3301:12:3400:10:215.80
#28 45Grzenkowicz Izabela182LKB IM BRACI PETKLEBORKPOLSKA10:00 MASTER2700:00:0001:12:3301:12:3400:10:225.80
#29 48Blach Piotr51BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER2800:00:0201:14:0401:14:0600:10:345.70
#30 49Filipczak Arkadiusz131RUN TILL THE ENDWOLBÓRZPOLSKA10:00 MASTER2900:00:0101:14:1901:14:2000:10:375.70
#31 51Gawrylczyk Pawel150WEJHEROWOPOLSKA10:00 MASTER3000:00:0401:14:2901:14:3300:10:385.60
#32 52Janusz Karol226SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER3100:00:0101:14:3001:14:3100:10:385.60
#33 53Glombiowska Zuzanna159BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA10:00 MASTER3200:00:0101:14:4701:14:4900:10:415.60
#34 54Semmerling Przemyslaw543GORSKIE PEDZIWIATRYGDYNIAPOLSKA10:00 MASTER3300:00:0301:14:5101:14:5500:10:415.60
#35 67Jagla Lukasz207KOLOBRZEGPOLSKA10:00 MASTER3400:00:0301:19:4601:19:5000:11:235.30
#36 68Frontczak Izabela141SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER3500:00:0301:20:0201:20:0600:11:265.20
#37 76Drejarski Tomasz111SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER3600:00:0201:23:5001:23:5200:11:585.00
#38 343Jóskowski Waldemar240DIABLYNOWA WIES LEBORSKAPOLSKA10:00 MASTER5600:00:0402:05:0102:05:0600:17:513.40
#39 89Kurta Rafal342SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 MASTER3700:00:0101:25:4601:25:4700:12:154.90
#40 90Kraskiewicz Bartosz314SZCZECINPOLSKA10:00 MASTER3800:00:0201:25:5901:26:0200:12:174.90
#41 92Kopot Mariusz285CZARNEPOLSKA10:00 MASTER3900:00:0201:26:4501:26:4700:12:234.80
#42 351Kowalewski Marcin298DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER5700:00:0502:05:4202:05:4700:17:573.30
#43 96Mrugalski Damian419MOSGKOSZALINPOLSKA10:00 MASTER4000:00:0201:29:1101:29:1300:12:444.70
#44 352Kowalewska Agnieszka297DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER5800:00:0502:05:4302:05:4800:17:573.30
#45 353Soszler Krzysztof569DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER5900:00:0402:05:4402:05:4900:17:573.30
#46 98Mrugalska Magdalena418JW 1223KOSZALINPOLSKA10:00 MASTER4100:00:0201:29:3201:29:3400:12:474.70
#47 354Stolicki Tomasz584DIABLYLEBORKPOLSKA10:00 MASTER6000:00:0402:05:4602:05:5000:17:583.30
#48 116Opaska Marcin451SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:00 MASTER4200:00:0301:33:4101:33:4400:13:234.50
#49 122Skorupski Stopa Slupsk Robert553STOPA SLUPSKSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER4300:00:0201:35:2201:35:2500:13:374.40
#50 125Wilkowski Wojtek656SSI AKTYWNI DAMNICADAMNICAPOLSKA10:00 MASTER4400:00:0301:35:4201:35:4500:13:404.40
#51 128Gusciora Monika187BIG BULLSRYNSKPOLSKA10:00 MASTER4500:00:0201:36:0101:36:0300:13:434.40
#52 129Kraskiewicz Tomasz315BULC CARGO PORT SZCZECINSZCZECINPOLSKA10:00 MASTER4600:00:0301:36:1201:36:1500:13:444.40
#53 134Celinski Piotr74ZBUCZYNPOLSKA10:00 MASTER4700:00:0301:36:4201:36:4600:13:494.30
#54 135Klamczynski Grzegorz266SOPOTPOLSKA10:00 MASTER4800:00:0201:36:5301:36:5600:13:504.30
#55 136Marciniak Adam388REBELS LEGION TEAMHELPOLSKA10:00 MASTER4900:00:0201:37:0201:37:0500:13:514.30
#56 143Kutnik Dominik346SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:00 MASTER5000:00:0301:38:3801:38:4200:14:054.30
#57 448Borecki Michal57SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER6100:05:4502:23:3102:29:1700:20:302.90
#58 449Zygmuntowicz Piotr702SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER6200:05:4302:23:3302:29:1600:20:302.90
#59 199Golab Anna166SZCZECINSKA AKADEMIA COMBAT SGSWIDUCHOWAPOLSKA10:00 MASTER5100:00:0301:47:3901:47:4200:15:223.90
#60 462Wendt Michal646VVISIONPOZNANPOLSKA10:00 MASTER6300:00:0102:26:0802:26:1000:20:522.90
#61 207Walukiewicz Zbyszek637BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER5200:00:0101:49:3501:49:3700:15:393.80
#62 208Gierlowski Karol155BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER5300:00:0201:49:5201:49:5400:15:413.80
#63 466Hapanowicz Pawel190SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:00 MASTER6400:00:0702:26:4902:26:5700:20:582.90
#64 220Kurkowski Marcin341WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:00 MASTER5400:00:0501:51:0801:51:1300:15:523.80
#65 236Szenk Agnieszka597SPA HOTEL WIENIAWA TEAMGDYNIAPOLSKA10:30 OPEN3200:00:0501:51:4901:51:5400:15:583.80
#66 237Pohl - Duczmal Elzbieta489SPA HOTEL WIENIAWA TEAMREKOWO - GÓRNEPOLSKA10:30 OPEN3300:00:0601:51:5301:51:5900:15:593.80
#67 244Rogala Krystian520MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3400:00:0401:53:0501:53:0900:16:093.70
#68 247Marosz Marek395SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN3500:00:0301:53:2401:53:2700:16:123.70
#69 509Basara Agnieszka35SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9800:00:0202:37:0602:37:0800:22:262.70
#70 510Opaska Jolanta450SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9900:00:0102:37:0702:37:0900:22:262.70
#71 255Witka-Jezewski Mariusz658MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3600:00:0401:55:0901:55:1400:16:273.60
#72 511Wolano Anna671SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10000:00:0002:37:0902:37:0900:22:272.70
#73 257Hasulak Lukasz193MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3700:00:0401:55:2401:55:2800:16:293.60
#74 513Sobon Donata565SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN10100:00:0102:37:3702:37:3900:22:312.70
#75 528Rembacki Adam514SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10200:00:0902:39:3002:39:4000:22:472.60
#76 529Konarski Miroslaw281SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10300:00:0902:39:3102:39:4000:22:472.60
#77 530Kaczmarek Magdalena246SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10400:00:0802:39:3102:39:4000:22:472.60
#78 531Jaworska Karolina233SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10500:00:0802:39:3202:39:4100:22:472.60
#79 532Bruch Edyta60SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10600:00:0802:39:3202:39:4100:22:472.60
#80 279Zdrodowski Antoni693KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN3800:00:0201:58:0501:58:0700:16:523.60
#81 280Piecyk Szymon475KOLOBRZEGSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI10:30 OPEN3900:00:0201:58:2001:58:2200:16:543.50
#82 281Pliskowska Anna486MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN4000:00:0401:58:2201:58:2600:16:543.50
#83 283Marcula Jarek391MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN4100:00:0301:58:3701:58:4100:16:563.50
#84 284Maziec Wojciech15POSTOMINOPOLSKA10:30 OPEN4200:00:0401:58:3801:58:4200:16:563.50
#85 285Medrkiewicz Adam399AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4300:00:0301:58:3901:58:4300:16:573.50
#86 286Wielgus Aleksandra653AKTYWNA FABRYKAPOTEGOWOPOLSKA10:30 OPEN4400:00:0301:58:4001:58:4300:16:573.50
#87 288Wenta Agnieszka647AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4500:00:0201:58:4001:58:4200:16:573.50
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33Piecyk Robert474KOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN100:00:0201:09:5801:10:0000:09:596.00
#89 289Gruzewska Martyna178AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4600:00:0301:58:4001:58:4300:16:573.50
#90 290Cymek Tomasz91AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4700:00:0301:58:4001:58:4400:16:573.50
#91 546Lawer Krzysztof368GWDA WIELKAPOLSKA10:30 OPEN10700:00:0502:44:5202:44:5700:23:332.50
#92 291Holak Kamila197AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4800:00:0201:58:4101:58:4300:16:573.50
#93 292Zwolinska Monika701AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN4900:00:0201:58:4101:58:4400:16:573.50
#94 293Wojtalik Kamil668AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5000:00:0201:58:4201:58:4500:16:573.50
#95 294Wojtas Aleksandra669AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN5100:00:0101:58:4201:58:4400:16:573.50
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40Bartoszuk Adam34BARCZEWSKI TEAM - BT KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN200:00:0201:11:1301:11:1500:10:105.90
#97 296Felisiak Izabela128AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5200:00:0001:58:4301:58:4300:16:573.50
#98 297Pluta Dominika4992 BOYSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN5300:00:0201:58:4301:58:4500:16:573.50
#99 298Opalinska Angelika449AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5400:00:0101:58:4301:58:4500:16:573.50
#100 299Mirzynski Marcin408RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN5500:00:0601:58:4401:58:5000:16:573.50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności