Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 99Szarłata Piotr72713:00 OPEN1300:00:0201:29:5001:29:5200:12:504.70
#2 572Wu Iian745CHINY10:30 OPEN11000:00:0203:06:2503:06:2800:26:382.30
#3 310Wydro Beata680SLUPSKNIEMCY11:00 OPEN4500:00:0202:00:5102:00:5300:17:153.50
#4 427Strozyk Michael587UGIM JASTROWIEHENNICKENDORFNIEMCY11:00 OPEN6700:00:0302:16:2102:16:2400:19:283.10
#5 27Kowal Zbigniew295STOPA SLUPSKSLUPSKPOLAND10:00 MASTER1900:00:0301:08:3901:08:4200:09:486.10
#6 349Gitner Marcin157W KUPIE SILAGDYNIAPOLAND11:00 OPEN5900:00:0202:05:3402:05:3600:17:563.30
#7 101Grusznis Zuzanna177GOLECZEWOPOLAND12:30 OPEN1200:00:0201:29:5401:29:5600:12:504.70
#8 357Koscielniak Kinga292MINIONKI ATAKUJAKOSZALINPOLAND10:30 OPEN6600:00:0002:06:1102:06:1100:18:013.30
#9 106Kuzemko Bartosz348PACZKOWOPOLAND12:30 OPEN1300:00:0201:30:1501:30:1700:12:534.70
#10 362Sarzynski Arek539MINIONKI ATAKUJAGDANSKPOLAND10:30 OPEN6900:00:0202:06:4102:06:4300:18:053.30
#11 385Jankowicz Karol220SLUPSKPOLAND13:00 OPEN3600:00:0102:10:2102:10:2200:18:373.20
#12 419Michalek Katarzyna403SPORTFICIAKIZALOMPOLAND10:30 OPEN8100:00:0102:14:3302:14:3400:19:133.10
#13 170Budnicki Krzysztof64CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKSLUPSKPOLAND12:00 OPEN1200:00:0401:42:4901:42:5400:14:414.10
#14 196Mozuch Gracjan413GRACOTCZEWPOLAND13:00 OPEN2300:00:0201:47:1701:47:1900:15:193.90
#15 226Bogdanowicz Beata53ICH TROJESLUPSKPOLSKA12:30 OPEN2900:00:0401:51:2901:51:3300:15:553.80
#16 482Zarzycki Maciej688WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN7400:00:0602:29:5302:29:5900:21:242.80
#17 227Szulc Arkadiusz603ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3500:00:0501:51:3001:51:3500:15:553.80
#18 483Grzegorczyk Jadwiga181GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7500:00:0502:30:1502:30:2000:21:272.80
#19 228Stasinski Rafal574PADL NA RYJ TEAMGDANSKPOLSKA12:30 OPEN3000:00:0401:51:3201:51:3600:15:563.80
#20 484Dzianach Dominik122ZGIERZPOLSKA11:00 OPEN7600:00:0502:30:2002:30:2600:21:282.80
#21 229Maslany Marek398GDANSKPOLSKA12:30 OPEN3100:00:0401:51:3701:51:4100:15:563.80
#22 485Raniszewska Marta68POGÓRZEPOLSKA13:00 OPEN4800:00:0502:30:3602:30:4100:21:302.80
#23 230Koloda Marcin277GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN3200:00:0701:51:4501:51:5300:15:583.80
#24 486Onysków Jakub781WŁOCŁAWEKPOLSKA13:00 OPEN4900:00:0402:30:3602:30:4100:21:312.80
#25 231Jaworska Justyna234GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN3300:00:0601:51:4601:51:5300:15:583.80
#26 487Fryda Mateusz142GDANSKPOLSKA13:00 OPEN5000:00:0402:30:3702:30:4100:21:312.80
#27 232Puzyrewski Wojciech505KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3600:00:0401:51:4701:51:5200:15:583.80
#28 488Trzaskowski Mateusz627GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6800:00:0802:30:3702:30:4500:21:312.80
#29 233Kułakowski Dawid336KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3700:00:0401:51:4701:51:5200:15:583.80
#30 489Kiedyk Aleksandra264GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6900:00:0702:30:3802:30:4500:21:312.80
#31 234Kuprewicz Grzegorz338KOSZAOLINKOSZALINPOLSKA11:30 OPEN3800:00:0401:51:4801:51:5200:15:583.80
#32 490Marcisz Natalia389GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7700:00:0402:31:3402:31:3800:21:392.80
#33 235Boczek Grzegorz52BEYKONTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2700:00:0101:51:4801:51:5000:15:583.80
#34 491Zielinski Piotr696SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7000:00:0302:32:0602:32:0900:21:432.80
#35 236Szenk Agnieszka597SPA HOTEL WIENIAWA TEAMGDYNIAPOLSKA10:30 OPEN3200:00:0501:51:4901:51:5400:15:583.80
#36 492Ciolek Arkadiusz89SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7100:00:0302:32:0802:32:1100:21:442.80
#37 237Pohl - Duczmal Elzbieta489SPA HOTEL WIENIAWA TEAMREKOWO - GÓRNEPOLSKA10:30 OPEN3300:00:0601:51:5301:51:5900:15:593.80
#38 493Miklasinska Izabela406SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN7800:00:0502:32:1502:32:2100:21:452.80
#39 238Wichman Lukasz650WICHUTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2800:00:0201:51:5701:51:5900:15:593.80
#40 494Jakalski Jaroslaw236GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7900:00:0602:32:2502:32:3100:21:462.80
#41 239Purtak Tomasz217SWIDWINPOLSKA13:00 OPEN2900:00:0301:52:2001:52:2300:16:023.70
#42 495Klimsiak Piotr269USTKAPOLSKA11:00 OPEN8000:00:0502:32:4602:32:5200:21:492.70
#43 240Basarab Adam36SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN3400:00:0301:52:2301:52:2700:16:033.70
#44 496Sosnowski Wojciech568GDANSKPOLSKA11:00 OPEN8100:00:0602:33:0202:33:0800:21:512.70
#45 241Daszkiewicz Przemyslaw101CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN2000:00:0101:52:3301:52:3500:16:043.70
#46 497Polo Marc O491SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5200:00:0502:35:0502:35:1100:22:092.70
#47 242Reiwer Tomasz511CROSSFIT TORUNLYSOMICEPOLSKA12:00 OPEN2100:00:0101:52:4101:52:4200:16:053.70
#48 498Wolkowicki Mateusz676SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5300:00:0502:35:0602:35:1100:22:092.70
#49 243Czerwionka Dariusz97WICKOPOLSKA11:00 OPEN3400:00:0901:53:0301:53:1200:16:093.70
#50 499Kocjan Marek272GDANSKPOLSKA12:00 OPEN5400:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70
#51 244Rogala Krystian520MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3400:00:0401:53:0501:53:0900:16:093.70
#52 500Szajerski Daniel591SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5500:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70
#53 245Janusz Magdalena227SZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER5500:00:0201:53:0701:53:0900:16:093.70
#54 501Konyukh Irena284SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5600:00:0302:35:0702:35:1100:22:092.70
#55 246Grzonkowski Przemyslaw185POGÓRZEPOLSKA12:30 OPEN3500:00:0201:53:1201:53:1500:16:103.70
#56 502Kuszczak Natalia345TIGERGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5700:00:0302:35:0802:35:1100:22:092.70
#57 247Marosz Marek395SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN3500:00:0301:53:2401:53:2700:16:123.70
#58 503Labuhn Marta351GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5800:00:0302:35:0802:35:1100:22:092.70
#59 248Moszczynski Mariusz412EKIPA Z ELEKTRYKAPERLINOPOLSKA11:30 OPEN3900:00:0101:53:2901:53:3000:16:123.70
#60 504Mroch Wioleta415TIGER GYM GDYNIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5900:00:0302:35:0802:35:1100:22:092.70
#61 249Balcerzak Michal14NORDCITYGDANSKPOLSKA11:00 OPEN3500:00:0201:53:3201:53:3500:16:133.70
#62 505Stybel Paulina589GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6000:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#63 250Nachaczewski Pawel424SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN3600:00:0601:53:3401:53:4000:16:133.70
#64 506Czerwinska Katarzyna95GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6100:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#65 251Nachaczewska Paulina423SZCZECINPOLSKA11:00 OPEN3700:00:0501:53:3401:53:4000:16:133.70
#66 507Szymanski Krzysztof611SZYMANSCYKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN6200:00:0202:36:5002:36:5300:22:242.70
#67 252Mras Rafal414POGON LEBORKLEBORKPOLSKA11:00 OPEN3800:00:0801:53:4201:53:5000:16:143.70
#68 508Jasiniski Marcin741KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN6300:00:0202:36:5602:36:5900:22:252.70
#69 253Naczk Milena425OSILKIREDAPOLSKA12:30 OPEN3600:00:0201:53:5201:53:5500:16:163.70
#70 509Basara Agnieszka35SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9800:00:0202:37:0602:37:0800:22:262.70
#71 254Arym Marcin11TCZEWPOLSKA12:30 OPEN3700:00:4801:54:3101:55:1900:16:213.70
#72 510Opaska Jolanta450SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9900:00:0102:37:0702:37:0900:22:262.70
#73 255Witka-Jezewski Mariusz658MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3600:00:0401:55:0901:55:1400:16:273.60
#74 511Wolano Anna671SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10000:00:0002:37:0902:37:0900:22:272.70
#75 256Nowicka Zuzanna442LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA13:00 OPEN3000:00:0101:55:2101:55:2300:16:283.60
#76 512Musial Marta422LEBORK TEAMLEBORKPOLSKA12:30 OPEN7200:00:0602:37:2102:37:2800:22:282.70
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kaszewski Zbigniew259TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMBYTÓWPOLSKA10:00 MASTER100:00:0000:53:5100:53:5200:07:417.80
#78 257Hasulak Lukasz193MIASTKOMIASTKOPOLSKA10:30 OPEN3700:00:0401:55:2401:55:2800:16:293.60
#79 513Sobon Donata565SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN10100:00:0102:37:3702:37:3900:22:312.70
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marianski Piotr394SPARTA SIERPCROSCISZEWOPOLSKA10:00 MASTER200:00:0100:57:2800:57:2900:08:127.30
#81 258Plumbaum Krzysztof487SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3900:00:0701:55:2801:55:3600:16:293.60
#82 514Baranski Maciej27KOSZALINPOLSKA12:30 OPEN7300:00:0502:37:4002:37:4500:22:312.70
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Bandosz Robert18SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 MASTER300:00:0100:58:2000:58:2200:08:207.20
#84 259Brunka Wojtek61LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA13:00 OPEN3100:00:0001:55:3701:55:3700:16:313.60
#85 515Burman Tomasz67SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7400:00:0502:37:5802:38:0300:22:342.70
#86 4Labicki Konrad3657 BOWSLUPSKPOLSKA10:00 MASTER400:00:0100:58:3000:58:3100:08:217.20
#87 260Kerner Nicole262BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMRUMIAPOLSKA11:30 OPEN4000:00:0201:55:3701:55:4000:16:313.60
#88 516Bieszk Bartosz46WEJHEROWOPOLSKA12:30 OPEN7500:00:0502:37:5802:38:0400:22:342.70
#89 5Szulecki Rafal605SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER500:00:0000:58:4800:58:4900:08:247.10
#90 261Jamróz Renata211BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAPOLSKA11:30 OPEN4100:00:0101:55:3801:55:4000:16:313.60
#91 517Kutta Piotr347SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7600:00:0502:37:5902:38:0400:22:342.70
#92 6Masztaler Tomasz396PRZECLAWPOLSKA10:00 MASTER600:00:0100:59:0600:59:0700:08:267.10
#93 262Harbutiak Monika191DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4200:00:0201:55:5901:56:0200:16:343.60
#94 518Dobosiewicz Elzbieta107RYNARZEWOPOLSKA12:30 OPEN7700:00:0402:38:0002:38:0400:22:342.70
#95 7Golanski Krzysztof164SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER700:00:0100:59:1600:59:1700:08:287.10
#96 263Morawska Anna410DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4300:00:0301:56:0701:56:1100:16:353.60
#97 519Szarszewska Natalia592RYNARZEWOPOLSKA12:30 OPEN7800:00:0402:38:0002:38:0400:22:342.70
#98 8Rózanski Rafal526HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKPOLSKA10:00 MASTER800:00:0100:59:2900:59:3000:08:297.10
#99 520Grzenkowicz Agnieszka183SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN8200:00:0302:38:1902:38:2300:22:372.70
#100 9Szulecka Anna604SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER900:00:0100:59:3400:59:3500:08:307.10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności