Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 572Wu Iian745CHINY10:30 OPEN11000:00:0203:06:2503:06:2800:26:382.30
#2 99Szarłata Piotr72713:00 OPEN1300:00:0201:29:5001:29:5200:12:504.70
#3 100Smolek Roman729POLSKA13:00 OPEN1400:00:0101:29:5001:29:5200:12:504.70
#4 421Fratczak Sebastian140ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA12:30 OPEN6200:00:0302:14:4602:14:5000:19:153.10
#5 175Czylkowski Patryk98BANIEPOLSKA10:30 OPEN2200:00:0301:43:1301:43:1600:14:444.10
#6 442Gaworska Aleksandra149BELCHATÓWPOLSKA12:00 OPEN3900:00:0602:21:1202:21:1800:20:103.00
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 46Nikonowicz Lukasz434BIALOGARDPOLSKA10:30 OPEN300:00:0501:13:3601:13:4200:10:315.70
#8 120Dywan Slawek121BIALOGARDPOLSKA11:30 OPEN1400:00:0301:35:0501:35:0800:13:354.40
#9 121Karczewski Maciej252BIALOGARDPOLSKA11:30 OPEN1500:00:0201:35:0601:35:0900:13:354.40
#10 330Swietochowski Krzysztof621T.G SOKÓL BIALYSTOKBIALYSTOKPOLSKA10:30 OPEN5900:00:0102:03:2202:03:2300:17:373.40
#11 397Kowalik Karolina300AKTYWNA FABRYKABIERKOWOPOLSKA10:30 OPEN7400:00:0302:11:3302:11:3600:18:473.20
#12 94Zebialowicz - Lach Aga704POWER FITNESS SLUPSKBIERKOWO K/SLUPSKAPOLSKA11:00 OPEN1600:00:0101:27:1601:27:1700:12:284.80
#13 5Szulecki Rafal605SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER500:00:0000:58:4800:58:4900:08:247.10
#14 9Szulecka Anna604SPARTA SIERPCBIEZUNPOLSKA10:00 MASTER900:00:0100:59:3400:59:3500:08:307.10
#15 296Felisiak Izabela128AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5200:00:0001:58:4301:58:4300:16:573.50
#16 298Opalinska Angelika449AKTYWNA FABRYKABOLESLAWICEPOLSKA10:30 OPEN5400:00:0101:58:4301:58:4500:16:573.50
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42Witkowski Adrian661EKIPA Z ELEKTRYKABOLSZEWOPOLSKA11:30 OPEN300:00:0201:12:0001:12:0300:10:175.80
#18 301Garrix Nikodem146EKIPA Z ELEKTRYKABOLSZEWOPOLSKA11:30 OPEN4900:00:0201:59:2401:59:2700:17:033.50
#19 132Iwasiuta Bartlomiej199KOPEC TEAMBOLSZEWOPOLSKA10:30 OPEN1400:00:0201:36:3301:36:3600:13:474.30
#20 133Iwasiuta Dawid200KOPEC TEAMBOLSZEWOPOLSKA10:30 OPEN1500:00:0101:36:3401:36:3600:13:474.30
#21 552Gaworecki Slawomir148BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8200:00:0702:48:2602:48:3300:24:032.50
#22 553Litwinczuk Robert364BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8300:00:0602:48:2602:48:3300:24:032.50
#23 554Banka Marcin20BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8400:00:0602:48:2702:48:3400:24:042.50
#24 142Aagesen Morgan1BRIARGROVE DRSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI13:00 OPEN1900:00:0201:38:1301:38:1500:14:014.30
#25 61Duda Grzegorz116BUKÓWKAPOLSKA10:30 OPEN600:00:0501:16:4101:16:4600:10:575.50
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kaszewski Zbigniew259TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOMBYTÓWPOLSKA10:00 MASTER100:00:0000:53:5100:53:5200:07:417.80
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28Grabowski Andrzej171SWIAT PLYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA12:30 OPEN200:00:0201:08:4201:08:4400:09:486.10
#28 304Kluczewska Emilia270BYTÓWPOLSKA12:30 OPEN4800:00:0401:59:4601:59:5000:17:063.50
#29 305Janta-Lipinska Justyna224BYTÓWPOLSKA12:30 OPEN4900:00:0401:59:4601:59:5100:17:063.50
#30 307Nowodworska Justyna443SCIGAL TEAMBYTÓWPOLSKA12:30 OPEN5100:00:0401:59:4701:59:5100:17:063.50
#31 409Pacan Mira457SWIAT PLYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA12:30 OPEN5800:00:0002:13:0602:13:0600:19:003.20
#32 410Wolska Anna673SWIAT PLYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA12:30 OPEN5900:00:0502:13:1902:13:2400:19:023.20
#33 469Jaworska Izabela235ZBYSZEK MOIM MISTRZEM!BYTÓWPOLSKA11:30 OPEN8100:00:0202:27:2702:27:2900:21:032.80
#34 359Janczak Agata212PADL NA RYJ TEAMCIEPLEWOPOLSKA11:30 OPEN6100:00:0302:06:3502:06:3800:18:053.30
#35 86Perzanowski Jaroslaw470CZARNEPOLSKA11:00 OPEN1500:00:0101:25:2301:25:2400:12:114.90
#36 92Kopot Mariusz285CZARNEPOLSKA10:00 MASTER3900:00:0201:26:4501:26:4700:12:234.80
#37 479Borgiel Martyna58CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKA11:00 OPEN7300:00:0502:29:2302:29:2900:21:202.80
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35Szultka Szymon606UGIM JASTROWIECZLUCHÓWPOLSKA11:00 OPEN200:03:5201:10:2501:14:1800:10:036.00
#39 453Mrozek Pawel417WILD TEAMCZLUCHÓWPOLSKA10:30 OPEN9200:00:0202:24:4502:24:4700:20:402.90
#40 19Frackowiak Kacper137INIEMAMOCNIDABRÓWKAPOLSKA10:00 MASTER1500:00:0101:05:2101:05:2300:09:206.40
#41 71Kornacki Grzegorz288DABRÓWNOPOLSKA12:30 OPEN700:00:0401:23:0001:23:0400:11:515.10
#42 285Medrkiewicz Adam399AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4300:00:0301:58:3901:58:4300:16:573.50
#43 290Cymek Tomasz91AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4700:00:0301:58:4001:58:4400:16:573.50
#44 125Wilkowski Wojtek656SSI AKTYWNI DAMNICADAMNICAPOLSKA10:00 MASTER4400:00:0301:35:4201:35:4500:13:404.40
#45 262Harbutiak Monika191DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4200:00:0201:55:5901:56:0200:16:343.60
#46 263Morawska Anna410DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4300:00:0301:56:0701:56:1100:16:353.60
#47 264Lenc Karolina369DARLOWOSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI11:30 OPEN4400:00:0401:56:1101:56:1600:16:363.60
#48 265Harbutiak Piotr192DARLOWOPOLSKA11:30 OPEN4500:00:0401:56:1501:56:1900:16:363.60
#49 416Kumaniecka Magdalena337DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYDARLOWOPOLSKA11:00 OPEN6300:00:0302:14:1602:14:1900:19:103.10
#50 450Wawarzyniak Karolina642DARLOWODARLOWOPOLSKA11:30 OPEN7900:00:0402:23:5702:24:0100:20:332.90
#51 451Szkatulski Tomasz599DARLOWODARLOWOPOLSKA11:30 OPEN8000:00:0402:24:0202:24:0700:20:342.90
#52 74Szerlowski Mateusz598DECATHLON SLUPSK NAKRECAMY SPORTDEBNICA KASZUBSKAPOLSKA11:00 OPEN800:00:0301:23:2901:23:3200:11:555.00
#53 333Mulawa Piotr421DEBNICA KASZUBSKAPOLSKA13:00 OPEN3400:00:0402:03:3202:03:3700:17:393.40
#54 431Jurczyszyn Rafal241DEBNICA KASZUBSKAPOLSKA10:30 OPEN8500:00:0402:18:2802:18:3200:19:463.00
#55 131Wejman Mariusz645KOPEC TEAMDEBRZNOPOLSKA10:30 OPEN1300:00:0201:36:3301:36:3600:13:474.30
#56 391Madrian Joanna380RAMS TRAINING HOUSEDYGOWOPOLSKA12:30 OPEN5400:00:0702:11:0102:11:0800:18:433.20
#57 394Skórska Aleksandra556RAMS TRAINING HOUSEDYGOWOPOLSKA12:30 OPEN5700:00:0702:11:0102:11:0900:18:433.20
#58 223Grefling Agnieszka175RAMS TRAINING HOUSEDYGOWOPOLSKA13:00 OPEN2500:00:0201:51:2301:51:2600:15:543.80
#59 273Perszewski Lukasz469DZIEMIANYPOLSKA11:00 OPEN4000:00:0401:57:2101:57:2500:16:453.60
#60 275Perszewski Robert468DZIEMIANYPOLSKA11:00 OPEN4100:00:0401:57:3101:57:3500:16:473.60
#61 346Sobocinski Karol563W KUPIE SILADZIERZGONPOLSKA11:00 OPEN5800:00:0102:05:1602:05:1800:17:533.40
#62 336Pilat Pawel481ELBLAGPOLSKA11:30 OPEN5700:00:0502:04:2002:04:2600:17:453.40
#63 97Rutkowski Tomasz529ELBLAGPOLSKA13:00 OPEN1200:00:0101:29:1301:29:1400:12:444.70
#64 174Kacprzak Mariusz243ELBLAGPOLSKA12:00 OPEN1400:00:0701:43:0601:43:1300:14:434.10
#65 467Przadka Dawid496GARDEJAPOLSKA13:00 OPEN4400:00:0402:26:5902:27:0300:20:592.90
#66 267Baczynski Rafal13GASOCINPOLSKA12:30 OPEN3800:00:0501:57:0601:57:1200:16:433.60
#67 228Stasinski Rafal574PADL NA RYJ TEAMGDANSKPOLSKA12:30 OPEN3000:00:0401:51:3201:51:3600:15:563.80
#68 229Maslany Marek398GDANSKPOLSKA12:30 OPEN3100:00:0401:51:3701:51:4100:15:563.80
#69 487Fryda Mateusz142GDANSKPOLSKA13:00 OPEN5000:00:0402:30:3702:30:4100:21:312.80
#70 496Sosnowski Wojciech568GDANSKPOLSKA11:00 OPEN8100:00:0602:33:0202:33:0800:21:512.70
#71 499Kocjan Marek272GDANSKPOLSKA12:00 OPEN5400:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70
#72 249Balcerzak Michal14NORDCITYGDANSKPOLSKA11:00 OPEN3500:00:0201:53:3201:53:3500:16:133.70
#73 272Banas Natalia17GDANSKPOLSKA12:30 OPEN4300:00:0401:57:0701:57:1200:16:443.60
#74 274Jagodzinski Damian208GDANSKPOLSKA12:30 OPEN4400:00:0201:57:2801:57:3000:16:463.60
#75 297Pluta Dominika4992 BOYSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN5300:00:0201:58:4301:58:4500:16:573.50
#76 43Dabrowski Tomasz105KLUB SPORTOWY MOVEMENTGDANSKPOLSKA13:00 OPEN700:00:0001:12:0701:12:0800:10:185.80
#77 302Królikowski Krzysztof319GDANSKPOLSKA12:00 OPEN2200:00:0201:59:4301:59:4600:17:063.50
#78 65Zajac Piotr682GDANSKPOLSKA11:30 OPEN600:00:0301:19:3001:19:3300:11:215.30
#79 324Zapadka Karolina686LANGUSTA TEAMGDANSKPOLSKA13:00 OPEN3200:00:0102:02:2202:02:2400:17:293.40
#80 77Sadaj Lukasz541NORDCITYGDANSKPOLSKA11:00 OPEN900:00:0301:23:5201:23:5500:11:585.00
#81 87Stanczak Michal Bartosz572GDANSKPOLSKA12:30 OPEN900:00:0101:25:3301:25:3500:12:134.90
#82 355Baranski Radoslaw29GDANSKPOLSKA12:00 OPEN2400:00:0302:05:5502:05:5900:17:593.30
#83 362Sarzynski Arek539MINIONKI ATAKUJAGDANSKPOLAND10:30 OPEN6900:00:0202:06:4102:06:4300:18:053.30
#84 380Dwulit Jaroslaw120NORDCITYGDANSKPOLSKA11:30 OPEN6800:00:0402:09:4602:09:5000:18:323.20
#85 147Rok-Czapiewska Iwona523WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN1900:00:0001:39:1501:39:1500:14:104.20
#86 154Kolwicz Damian274BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDANSKPOLSKA11:30 OPEN1600:00:0301:39:5101:39:5400:14:154.20
#87 414Mrozinski Rafal416GDANSKPOLSKA11:00 OPEN6100:00:0302:14:1502:14:1800:19:103.10
#88 420Kryza Ania322GDANSKSTANY12:30 OPEN6100:00:0302:14:4002:14:4300:19:143.10
#89 437Janicka Adriana213GDANSKPOLSKA11:00 OPEN6800:00:0402:19:1602:19:2000:19:533.00
#90 440Pabisz Jaroslaw456PLANETA FITNESSGDANSKPOLSKA12:00 OPEN3700:00:0402:20:1102:20:1600:20:013.00
#91 446Iwlof Michal202NORDCITYGDANSKPOLSKA11:30 OPEN7800:00:0302:22:0702:22:1100:20:183.00
#92 447Rachwal Luiza507GDANSKPOLSKA12:00 OPEN4300:00:0002:22:4002:22:4000:20:222.90
#93 452Karwowski Pawel257WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9100:00:0302:24:4302:24:4700:20:402.90
#94 455Macioch Martyna379WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9400:00:0102:24:4602:24:4700:20:402.90
#95 456Parys Anna464WILD GIRLSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9500:00:0102:24:4602:24:4700:20:402.90
#96 457Kuras Beata340WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:30 OPEN9600:00:0002:24:4602:24:4700:20:412.90
#97 468Jackiewicz Maria204GDANSKSTANY13:00 OPEN4500:00:0302:26:5902:27:0300:21:002.90
#98 471Smolinska Elwira561PG SMOKI PÓLNOCYGDANSKSTANY13:00 OPEN4600:00:0402:28:1502:28:2000:21:102.80
#99 472Kolakowska Klaudia276GDANSKSTANY13:00 OPEN4700:00:0302:28:2502:28:2800:21:122.80
#100 220Kurkowski Marcin341WILD TEAMGDANSKPOLSKA10:00 MASTER5400:00:0501:51:0801:51:1300:15:523.80

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności