Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 142Aagesen Morgan1BRIARGROVE DRSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI13:00 OPEN1900:00:0201:38:1301:38:1500:14:014.30
#2 439Adkonis Konrad3PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3600:00:0402:20:0802:20:1200:20:013.00
#3 441Adkonis Barbara4PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3800:00:0302:20:2302:20:2700:20:033.00
#4 524Adryan Adam6CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKWIELICHOWOPOLSKA12:00 OPEN6600:00:0702:39:0902:39:1700:22:442.60
#5 119Aleksandrowicz Patryk7NIEKANINPOLSKA11:00 OPEN2100:00:0201:34:3501:34:3800:13:304.40
#6 130Antoszewski Filip10CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN1600:00:0201:36:3201:36:3500:13:474.40
#7 254Arym Marcin11TCZEWPOLSKA12:30 OPEN3700:00:4801:54:3101:55:1900:16:213.70
#8 112Baczynski Michal12KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN1100:00:0501:31:5301:31:5900:13:074.60
#9 267Baczynski Rafal13GASOCINPOLSKA12:30 OPEN3800:00:0501:57:0601:57:1200:16:433.60
#10 249Balcerzak Michal14NORDCITYGDANSKPOLSKA11:00 OPEN3500:00:0201:53:3201:53:3500:16:133.70
#11 284Maziec Wojciech15POSTOMINOPOLSKA10:30 OPEN4200:00:0401:58:3801:58:4200:16:563.50
#12 347Banaszewska Monika16CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN5200:00:0302:05:1902:05:2200:17:543.40
#13 272Banas Natalia17GDANSKPOLSKA12:30 OPEN4300:00:0401:57:0701:57:1200:16:443.60
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Bandosz Robert18SPARTA SIERPCSIERPCPOLSKA10:00 MASTER300:00:0100:58:2000:58:2200:08:207.20
#15 554Banka Marcin20BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8400:00:0602:48:2702:48:3400:24:042.50
#16 345Bara Monika22MIELNOPOLSKA11:30 OPEN5900:00:0302:05:1102:05:1400:17:533.40
#17 216Baran Lukasz24RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI10:30 OPEN3000:00:1701:50:2801:50:4500:15:463.80
#18 392Baran Michal25RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA12:30 OPEN5500:00:0702:11:0102:11:0800:18:433.20
#19 514Baranski Maciej27KOSZALINPOLSKA12:30 OPEN7300:00:0502:37:4002:37:4500:22:312.70
#20 371Baranski Grzegorz28KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN6200:00:0502:09:2602:09:3100:18:293.20
#21 355Baranski Radoslaw29GDANSKPOLSKA12:00 OPEN2400:00:0302:05:5502:05:5900:17:593.30
#22 178Barcikowski Krystian30SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1500:00:0501:43:4601:43:5200:14:494.00
#23 470Bartodziejski Maciej31SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN8200:00:0202:27:4702:27:5000:21:062.80
#24 123Bartosiewicz Adam33GRYFINOPOLSKA10:30 OPEN1000:00:0301:35:2701:35:3000:13:384.40
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40Bartoszuk Adam34BARCZEWSKI TEAM - BT KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN200:00:0201:11:1301:11:1500:10:105.90
#26 509Basara Agnieszka35SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9800:00:0202:37:0602:37:0800:22:262.70
#27 240Basarab Adam36SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN3400:00:0301:52:2301:52:2700:16:033.70
#28 348Batorski Wojtek37CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN5300:00:0302:05:1902:05:2200:17:543.40
#29 139Bak Sebastian38JEZIERZYCEPOLSKA13:00 OPEN1800:00:0201:37:4101:37:4400:13:574.30
#30 574Bednarczuk Kamilla39DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN10000:00:0503:07:1703:07:2200:26:452.20
#31 160Berent Bartlomiej40CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:30 OPEN2100:00:0301:41:0301:41:0700:14:264.20
#32 218Bialecki Rafal41JUMPINSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN3200:00:0901:50:3601:50:4500:15:483.80
#33 533Bielewicz Anna44CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKKOBYLNICAPOLSKA12:00 OPEN6700:00:0802:39:4002:39:4800:22:482.60
#34 412Bieleda Karolina45NIEKANINPOLSKA10:30 OPEN7800:00:0002:14:0002:14:0000:19:083.10
#35 516Bieszk Bartosz46WEJHEROWOPOLSKA12:30 OPEN7500:00:0502:37:5802:38:0400:22:342.70
#36 201Bilek Sebastian48DORIAN TEAM SLAWNOSLAWNOPOLSKA11:30 OPEN2900:00:0601:48:1301:48:1900:15:273.90
#37 297Pluta Dominika4992 BOYSGDANSKPOLSKA10:30 OPEN5300:00:0201:58:4301:58:4500:16:573.50
#38 373Blum-Bartoszkiewicz Marzena50PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY ZJEDNOCZONE AMERYKI12:00 OPEN3000:00:0402:09:2702:09:3100:18:293.20
#39 48Blach Piotr51BIG BULLSKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA10:00 MASTER2800:00:0201:14:0401:14:0600:10:345.70
#40 235Boczek Grzegorz52BEYKONTCZEWPOLSKA13:00 OPEN2700:00:0101:51:4801:51:5000:15:583.80
#41 226Bogdanowicz Beata53ICH TROJESLUPSKPOLSKA12:30 OPEN2900:00:0401:51:2901:51:3300:15:553.80
#42 169Bogdzia Arkadiusz54SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN2300:00:0501:42:4801:42:5400:14:414.10
#43 341Bogucki Adrian55SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN6400:00:0602:05:0102:05:0700:17:513.40
#44 395Bondarenko Krystian56AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA10:30 OPEN7300:00:0402:11:3102:11:3600:18:473.20
#45 448Borecki Michal57SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER6100:05:4502:23:3102:29:1700:20:302.90
#46 479Borgiel Martyna58CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKA11:00 OPEN7300:00:0502:29:2302:29:2900:21:202.80
#47 424Borylo Paulina59LEBORKPOLSKA10:30 OPEN8200:00:0502:15:4402:15:5000:19:233.10
#48 532Bruch Edyta60SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10600:00:0802:39:3202:39:4100:22:472.60
#49 259Brunka Wojtek61LANGUSTA TEAMGDYNIAPOLSKA13:00 OPEN3100:00:0001:55:3701:55:3700:16:313.60
#50 377Brzezinski Tomek63SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN6700:00:0402:09:3202:09:3600:18:303.20
#51 170Budnicki Krzysztof64CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKSLUPSKPOLAND12:00 OPEN1200:00:0401:42:4901:42:5400:14:414.10
#52 225Bukowiecki Wojtek65RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA13:00 OPEN2600:00:0201:51:2601:51:2900:15:553.80
#53 559Bukowski Dawid66KOSCIERZYNAPOLSKA11:30 OPEN8400:00:0602:55:0002:55:0700:25:002.40
#54 515Burman Tomasz67SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7400:00:0502:37:5802:38:0300:22:342.70
#55 485Raniszewska Marta68POGÓRZEPOLSKA13:00 OPEN4800:00:0502:30:3602:30:4100:21:302.80
#56 313Bus Kamilla69MOSTYPOLSKA11:30 OPEN5100:00:0602:01:0402:01:1000:17:173.50
#57 314Bus Aleksander70MOSTYPOLSKA11:30 OPEN5200:00:0602:01:1002:01:1600:17:183.50
#58 308Bus Milosz71MOSTYPOLSKA11:30 OPEN5000:00:0602:00:3702:00:4300:17:133.50
#59 134Celinski Piotr74ZBUCZYNPOLSKA10:00 MASTER4700:00:0301:36:4201:36:4600:13:494.30
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24Centka Michal75RAGE RUNZLOTÓWPOLSKA12:30 OPEN100:00:0201:06:1301:06:1600:09:276.30
#61 127Cerajewski Janusz76SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN1200:00:0001:36:0101:36:0100:13:434.40
#62 38Ceynowa Dawid77BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGOSZCZYNOPOLSKA10:00 MASTER2400:00:0101:10:4401:10:4600:10:065.90
#63 387Chalas Wioleta79KOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7000:00:0102:10:2902:10:3000:18:383.20
#64 202Chiniewicz Sebastian81SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1800:00:0201:48:1301:48:1500:15:273.90
#65 415Chmiel Martyna82DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYKEPICEPOLSKA11:00 OPEN6200:00:0402:14:1502:14:1900:19:103.10
#66 555Ciborska Dorota85CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN7700:00:0202:52:1602:52:1900:24:362.40
#67 59Ciesielski Dawid87KLUB BIEGACZA ZDZISLAWUSTKAPOLSKA13:00 OPEN900:00:0101:16:3801:16:4000:10:575.50
#68 383Cieslak Mateusz88PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN3500:00:0602:09:5902:10:0500:18:343.20
#69 492Ciolek Arkadiusz89SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7100:00:0302:32:0802:32:1100:21:442.80
#70 195Cybulski Robert90BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOPOLSKA10:30 OPEN2700:00:0501:46:4201:46:4800:15:143.90
#71 290Cymek Tomasz91AKTYWNA FABRYKADAMNICAPOLSKA10:30 OPEN4700:00:0301:58:4001:58:4400:16:573.50
#72 326Czarnecka Barbara93SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN5500:00:0602:02:2902:02:3500:17:293.40
#73 543Czarnecka Teresa94SZCZECINPOLSKA12:30 OPEN7900:00:0602:43:3902:43:4500:23:222.60
#74 506Czerwinska Katarzyna95GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6100:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#75 523Czerwinska-Hareziak Milena96HOT SHAPES STUDIOSIEMIANICEPOLSKA12:00 OPEN6500:00:0802:38:5802:39:0600:22:422.60
#76 243Czerwionka Dariusz97WICKOPOLSKA11:00 OPEN3400:00:0901:53:0301:53:1200:16:093.70
#77 175Czylkowski Patryk98BANIEPOLSKA10:30 OPEN2200:00:0301:43:1301:43:1600:14:444.10
#78 124Czyryca Adam99PARCHOWOPOLSKA12:30 OPEN1500:00:0401:35:3301:35:3800:13:394.40
#79 241Daszkiewicz Przemyslaw101CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN2000:00:0101:52:3301:52:3500:16:043.70
#80 423Datta Katarzyna102DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYKOSCIERZYNAPOLSKA11:00 OPEN6500:00:0302:15:2502:15:2800:19:203.10
#81 565Dawidowicz Natalia103SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9200:00:0603:05:1603:05:2300:26:282.30
#82 43Dabrowski Tomasz105KLUB SPORTOWY MOVEMENTGDANSKPOLSKA13:00 OPEN700:00:0001:12:0701:12:0800:10:185.80
#83 461Dadelewska Joanna106MALBORKPOLSKA11:00 OPEN7200:00:0102:26:0502:26:0600:20:522.90
#84 518Dobosiewicz Elzbieta107RYNARZEWOPOLSKA12:30 OPEN7700:00:0402:38:0002:38:0400:22:342.70
#85 370Dobrowolski Grzegorz108PLANETA FITNESSSLUPSKSTANY12:00 OPEN2900:00:0402:09:1502:09:1900:18:273.20
#86 364Domanski Maksym110MARKIPOLSKA10:30 OPEN7100:00:0702:06:5102:06:5900:18:073.30
#87 76Drejarski Tomasz111SLUPSKPOLSKA10:00 MASTER3600:00:0201:23:5001:23:5200:11:585.00
#88 557Drewczynska Monika112KOSCIERZYNAPOLSKA11:30 OPEN8300:00:0702:54:4602:54:5400:24:582.40
#89 568Drozd Magdalena113DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9500:00:0703:05:5503:06:0300:26:332.30
#90 570Druzgala Michal114DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9700:00:0603:06:0903:06:1500:26:352.30
#91 61Duda Grzegorz116BUKÓWKAPOLSKA10:30 OPEN600:00:0501:16:4101:16:4600:10:575.50
#92 566Dudek Dorota117DECATHLONSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9300:00:0503:05:1603:05:2200:26:282.30
#93 173Dumicz Kamil118SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN1300:00:0501:43:0201:43:0700:14:434.10
#94 66Dunajska Karolina119OLSZTYNPOLSKA11:30 OPEN700:00:0201:19:3101:19:3300:11:215.30
#95 380Dwulit Jaroslaw120NORDCITYGDANSKPOLSKA11:30 OPEN6800:00:0402:09:4602:09:5000:18:323.20
#96 120Dywan Slawek121BIALOGARDPOLSKA11:30 OPEN1400:00:0301:35:0501:35:0800:13:354.40
#97 484Dzianach Dominik122ZGIERZPOLSKA11:00 OPEN7600:00:0502:30:2002:30:2600:21:282.80
#98 405Dziedzic Marcin123RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA11:30 OPEN7400:00:0702:12:5502:13:0300:18:593.20
#99 573Dziobala Renata124DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9900:00:0603:07:1603:07:2200:26:452.20
#100 551Dziurla Marzena125USTKAPOLSKA12:30 OPEN8100:00:0602:48:2102:48:2700:24:032.50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności