Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mud Max

Wyniki - 15 października 2016, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 573Dziobala Renata124DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9900:00:0603:07:1603:07:2200:26:452.20
#2 574Bednarczuk Kamilla39DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN10000:00:0503:07:1703:07:2200:26:452.20
#3 561Lesica Sylwia358SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7900:00:0803:02:2603:02:3500:26:032.30
#4 562Nenca Katarzyna433SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN8000:00:0803:02:3303:02:4200:26:042.30
#5 563Kaziów Ryszard260STOPA SLUPSKSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN8100:00:0703:02:4003:02:4700:26:052.30
#6 564Nenca Mariusz432STRZELINOPOLSKA12:00 OPEN8200:00:0803:02:4103:02:4900:26:052.30
#7 565Dawidowicz Natalia103SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9200:00:0603:05:1603:05:2300:26:282.30
#8 566Dudek Dorota117DECATHLONSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9300:00:0503:05:1603:05:2200:26:282.30
#9 567Zabicka Kamila703DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9400:00:0703:05:2403:05:3100:26:292.30
#10 568Drozd Magdalena113DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9500:00:0703:05:5503:06:0300:26:332.30
#11 569Turowski Michal628DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYUSTKAPOLSKA11:00 OPEN9600:00:0603:06:0003:06:0700:26:342.30
#12 570Druzgala Michal114DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9700:00:0603:06:0903:06:1500:26:352.30
#13 571Sowierszenko Maciej570DECATHLON SLUPSK NAKRECAMYSLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9800:00:0803:06:2403:06:3200:26:372.30
#14 572Wu Iian745CHINY10:30 OPEN11000:00:0203:06:2503:06:2800:26:382.30
#15 555Ciborska Dorota85CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN7700:00:0202:52:1602:52:1900:24:362.40
#16 556Stramek Lukasz586CROSSFIT TORUNTORUNPOLSKA12:00 OPEN7800:00:0102:52:4202:52:4400:24:402.40
#17 557Drewczynska Monika112KOSCIERZYNAPOLSKA11:30 OPEN8300:00:0702:54:4602:54:5400:24:582.40
#18 558Kaczkowska Justyna244RAMS TRAINING HOUSEKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN10800:00:0302:54:5902:55:0300:25:002.40
#19 559Bukowski Dawid66KOSCIERZYNAPOLSKA11:30 OPEN8400:00:0602:55:0002:55:0700:25:002.40
#20 560Rojewska Nadia522RAMS TEAMKOLOBRZEGPOLSKA10:30 OPEN10900:00:0302:55:0102:55:0500:25:002.40
#21 546Lawer Krzysztof368GWDA WIELKAPOLSKA10:30 OPEN10700:00:0502:44:5202:44:5700:23:332.50
#22 547Kolodziejczak Grzegorz280PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKPOLSKA11:00 OPEN8800:00:0702:46:5802:47:0600:23:512.50
#23 548Romanowska Iwona524SIEMIANICEPOLSKA11:00 OPEN8900:00:0702:46:5902:47:0700:23:512.50
#24 549Kolodziejczak Marcin279SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN9000:00:0702:47:0002:47:0700:23:512.50
#25 550Stelmaszuk Aneta579SIEMIANICEPOLSKA11:00 OPEN9100:00:0602:47:0102:47:0800:23:512.50
#26 551Dziurla Marzena125USTKAPOLSKA12:30 OPEN8100:00:0602:48:2102:48:2700:24:032.50
#27 552Gaworecki Slawomir148BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8200:00:0702:48:2602:48:3300:24:032.50
#28 553Litwinczuk Robert364BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8300:00:0602:48:2602:48:3300:24:032.50
#29 554Banka Marcin20BORNE SULINOWOPOLSKA12:30 OPEN8400:00:0602:48:2702:48:3400:24:042.50
#30 522Wozniak Filip677CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKLEBORKPOLSKA12:00 OPEN6400:00:0602:38:5702:39:0400:22:422.60
#31 523Czerwinska-Hareziak Milena96HOT SHAPES STUDIOSIEMIANICEPOLSKA12:00 OPEN6500:00:0802:38:5802:39:0600:22:422.60
#32 524Adryan Adam6CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKWIELICHOWOPOLSKA12:00 OPEN6600:00:0702:39:0902:39:1700:22:442.60
#33 525Nowicka Magdalena441WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN8400:00:0202:39:1502:39:1800:22:452.60
#34 526Kwiatkowska Aleksandra349WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN8500:00:0202:39:1602:39:1800:22:452.60
#35 527Karolak Marta253WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN8600:00:0102:39:1602:39:1800:22:452.60
#36 528Rembacki Adam514SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10200:00:0902:39:3002:39:4000:22:472.60
#37 529Konarski Miroslaw281SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10300:00:0902:39:3102:39:4000:22:472.60
#38 530Kaczmarek Magdalena246SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10400:00:0802:39:3102:39:4000:22:472.60
#39 531Jaworska Karolina233SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10500:00:0802:39:3202:39:4100:22:472.60
#40 532Bruch Edyta60SZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10600:00:0802:39:3202:39:4100:22:472.60
#41 533Bielewicz Anna44CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKKOBYLNICAPOLSKA12:00 OPEN6700:00:0802:39:4002:39:4800:22:482.60
#42 534Wcisla Marcin644PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN6800:00:0602:40:3602:40:4200:22:562.60
#43 535Zóltak Aleksandra705PLANETA FITNESSSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN6900:00:0502:40:3802:40:4400:22:572.60
#44 536Skierka Weronika551CENTRUM KETTLEBELL SLUPSKSLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7000:00:0702:41:0502:41:1200:23:002.60
#45 537Kuprewicz Grzegorz339STAROGARD GDANSKIPOLSKA12:00 OPEN7100:00:0302:41:4102:41:4500:23:062.60
#46 538Szumacher Marta607PELPLINAPOLSKA12:00 OPEN7200:00:0202:41:4202:41:4500:23:062.60
#47 539Szymanska Anna610SZYMANSCYKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN7300:00:0302:42:0902:42:1200:23:092.60
#48 540Gorynska Daria168W KUPIE SILAGDYNIAPOLSKA11:00 OPEN8700:00:0102:42:2102:42:2200:23:112.60
#49 541Gocyk Magdalena161SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7400:00:0102:43:2202:43:2400:23:202.60
#50 542Lubkowska Magdalena375SLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7500:00:0102:43:3402:43:3500:23:222.60
#51 543Czarnecka Teresa94SZCZECINPOLSKA12:30 OPEN7900:00:0602:43:3902:43:4500:23:222.60
#52 544Godek Cezary162SZCZECINPOLSKA12:30 OPEN8000:00:0602:43:4102:43:4700:23:232.60
#53 545Stefanska Agnieszka578AKTYWNA FABRYKASLUPSKPOLSKA12:00 OPEN7600:00:0102:44:2102:44:2200:23:282.60
#54 495Klimsiak Piotr269USTKAPOLSKA11:00 OPEN8000:00:0502:32:4602:32:5200:21:492.70
#55 496Sosnowski Wojciech568GDANSKPOLSKA11:00 OPEN8100:00:0602:33:0202:33:0800:21:512.70
#56 497Polo Marc O491SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5200:00:0502:35:0502:35:1100:22:092.70
#57 498Wolkowicki Mateusz676SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5300:00:0502:35:0602:35:1100:22:092.70
#58 499Kocjan Marek272GDANSKPOLSKA12:00 OPEN5400:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70
#59 500Szajerski Daniel591SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5500:00:0402:35:0702:35:1100:22:092.70
#60 501Konyukh Irena284SOPRANO HARD CROSS FAMILIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5600:00:0302:35:0702:35:1100:22:092.70
#61 502Kuszczak Natalia345TIGERGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5700:00:0302:35:0802:35:1100:22:092.70
#62 503Labuhn Marta351GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5800:00:0302:35:0802:35:1100:22:092.70
#63 504Mroch Wioleta415TIGER GYM GDYNIAGDYNIAPOLSKA12:00 OPEN5900:00:0302:35:0802:35:1100:22:092.70
#64 505Stybel Paulina589GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6000:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#65 506Czerwinska Katarzyna95GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN6100:00:0202:35:0902:35:1100:22:092.70
#66 507Szymanski Krzysztof611SZYMANSCYKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN6200:00:0202:36:5002:36:5300:22:242.70
#67 508Jasiniski Marcin741KOLOBRZEGKOLOBRZEGPOLSKA12:00 OPEN6300:00:0202:36:5602:36:5900:22:252.70
#68 509Basara Agnieszka35SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9800:00:0202:37:0602:37:0800:22:262.70
#69 510Opaska Jolanta450SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN9900:00:0102:37:0702:37:0900:22:262.70
#70 511Wolano Anna671SPORTFICIAKISZCZECINPOLSKA10:30 OPEN10000:00:0002:37:0902:37:0900:22:272.70
#71 512Musial Marta422LEBORK TEAMLEBORKPOLSKA12:30 OPEN7200:00:0602:37:2102:37:2800:22:282.70
#72 513Sobon Donata565SLUPSKPOLSKA10:30 OPEN10100:00:0102:37:3702:37:3900:22:312.70
#73 514Baranski Maciej27KOSZALINPOLSKA12:30 OPEN7300:00:0502:37:4002:37:4500:22:312.70
#74 515Burman Tomasz67SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7400:00:0502:37:5802:38:0300:22:342.70
#75 516Bieszk Bartosz46WEJHEROWOPOLSKA12:30 OPEN7500:00:0502:37:5802:38:0400:22:342.70
#76 517Kutta Piotr347SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7600:00:0502:37:5902:38:0400:22:342.70
#77 518Dobosiewicz Elzbieta107RYNARZEWOPOLSKA12:30 OPEN7700:00:0402:38:0002:38:0400:22:342.70
#78 519Szarszewska Natalia592RYNARZEWOPOLSKA12:30 OPEN7800:00:0402:38:0002:38:0400:22:342.70
#79 520Grzenkowicz Agnieszka183SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN8200:00:0302:38:1902:38:2300:22:372.70
#80 521Golubowicz Marcin167WALCZPOLSKA11:00 OPEN8300:00:0402:38:2202:38:2600:22:372.70
#81 482Zarzycki Maciej688WARSZAWAPOLSKA11:00 OPEN7400:00:0602:29:5302:29:5900:21:242.80
#82 483Grzegorczyk Jadwiga181GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7500:00:0502:30:1502:30:2000:21:272.80
#83 484Dzianach Dominik122ZGIERZPOLSKA11:00 OPEN7600:00:0502:30:2002:30:2600:21:282.80
#84 485Raniszewska Marta68POGÓRZEPOLSKA13:00 OPEN4800:00:0502:30:3602:30:4100:21:302.80
#85 486Onysków Jakub781WŁOCŁAWEKPOLSKA13:00 OPEN4900:00:0402:30:3602:30:4100:21:312.80
#86 487Fryda Mateusz142GDANSKPOLSKA13:00 OPEN5000:00:0402:30:3702:30:4100:21:312.80
#87 488Trzaskowski Mateusz627GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6800:00:0802:30:3702:30:4500:21:312.80
#88 489Kiedyk Aleksandra264GDYNIAPOLSKA12:30 OPEN6900:00:0702:30:3802:30:4500:21:312.80
#89 490Marcisz Natalia389GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7700:00:0402:31:3402:31:3800:21:392.80
#90 491Zielinski Piotr696SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7000:00:0302:32:0602:32:0900:21:432.80
#91 492Ciolek Arkadiusz89SLUPSKPOLSKA12:30 OPEN7100:00:0302:32:0802:32:1100:21:442.80
#92 493Miklasinska Izabela406SLUPSKPOLSKA11:00 OPEN7800:00:0502:32:1502:32:2100:21:452.80
#93 494Jakalski Jaroslaw236GDYNIAPOLSKA11:00 OPEN7900:00:0602:32:2502:32:3100:21:462.80
#94 469Jaworska Izabela235ZBYSZEK MOIM MISTRZEM!BYTÓWPOLSKA11:30 OPEN8100:00:0202:27:2702:27:2900:21:032.80
#95 470Bartodziejski Maciej31SLUPSKPOLSKA11:30 OPEN8200:00:0202:27:4702:27:5000:21:062.80
#96 471Smolinska Elwira561PG SMOKI PÓLNOCYGDANSKSTANY13:00 OPEN4600:00:0402:28:1502:28:2000:21:102.80
#97 472Kolakowska Klaudia276GDANSKSTANY13:00 OPEN4700:00:0302:28:2502:28:2800:21:122.80
#98 473Jakubów Aleksandra444WARZYMICEPOLSKA12:00 OPEN4700:00:0902:28:2602:28:3600:21:122.80
#99 474Rybczynska Hanna530MALBORKPOLSKA12:00 OPEN4800:00:0802:28:2802:28:3600:21:122.80
#100 475Skowron Katarzyna554GDYNIAPOLSKA12:00 OPEN4900:00:0302:29:0902:29:1200:21:182.80

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności