Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Lódz #225

Wyniki - 15 października 2016, Lódz

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Bartosz StrojkowskiSM30-3469.21 %00:18:471-Łódź Kocha Sport
#2 24Artur Damian NiebelskiSM25-2960.98 %00:21:1124-Łódź Kocha Sport
#3 31Dawid JezierskiVM35-3960.71 %00:21:4331-Łódź Kocha Sport
#4 40Wojciech ZalasaVM45-4964.09 %00:22:3940-Łódź Kocha Sport
#5 41Kamil KoneckiSM25-2956.83 %00:22:4241-Łódź Kocha Sport
#6 69Piotr KminVM35-3954.90 %00:24:1068-Łódź Kocha Sport
#7 80Arkadiusz WąsVM35-3953.28 %00:24:5478-Łódź Kocha Sport
#8 84Marcin Marek SłokaVM35-3952.96 %00:25:0382-Łódź Kocha Sport
#9 119Jakub GamońJM15-1750.64 %00:27:29107-Łódź Kocha Sport
#10 129Sylwia CzajkowskaVW40-4452.58 %00:29:06-18Łódź Kocha Sport
#11 157Krzysztof PłazaJM1041.09 %00:41:25128-Łódź Kocha Sport
#12 158Dominik Kacper PłazaVM35-3932.02 %00:41:26129-Łódź Kocha Sport
#13 95Grzegorz TomczykVM35-3951.87 %00:25:2592-zaSAPA:ni
#14 134Rafał KowalczykSM30-3443.77 %00:29:58116-zaSAPA:ni
#15 101Piotr SzczepaniakVM35-3950.79 %00:26:1796-Szakale Bałut Łódź
#16 107Mirosław DrabentVM55-5959.61 %00:26:27100-SP 189 ŁÓDŹ
#17 154Małgorzata DrabentVW55-5954.81 %00:33:56-29SP 189 ŁÓDŹ
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Piotr KrukVM35-3969.71 %00:19:093-Rysio Team
#19 5Piotr RosiakVM40-4470.42 %00:19:235-Rysio Team
#20 8Adam DmowskiVM35-3967.43 %00:19:338-Rysio Team
#21 11Michał KowalczykowskiVM40-4471.02 %00:19:4011-Rysio Team
#22 18Witold SabandaVM40-4467.64 %00:20:3918-Rysio Team
#23 29Robert 'Badyl' SobczakSM30-3460.59 %00:21:3929-Rysio Team
#24 45Zbigniew FretVM60-6472.19 %00:23:0144-Rysio Team
#25 48Robert PodlasiakVM35-3957.38 %00:23:1647-Rysio Team
#26 49Stanisław KorczyńskiVM60-6470.67 %00:23:1848-Rysio Team
#27 50Witold KaraśVM45-4962.30 %00:23:1849-Rysio Team
#28 82Sebastian KoselaSM30-3452.04 %00:24:5580-Rysio Team
#29 83Janusz RedzyniaVM60-6465.82 %00:25:0181-Rysio Team
#30 96Patrycja KrukSW30-3458.14 %00:25:29-4Rysio Team
#31 102Aleksandra KaraśVW50-5466.22 %00:26:18-6Rysio Team
#32 106Marcin SkupińskiSM30-3449.40 %00:26:2599-Rysio Team
#33 111Tomek GulaVM40-4451.19 %00:26:40103-Rysio Team
#34 115Andrzej Piotr LesiakVM60-6459.75 %00:27:05106-Rysio Team
#35 122Lidia JuchaVW40-4456.63 %00:27:47-14Rysio Team
#36 137Rysio GoszczyńskiVM65-6957.15 %00:30:11118-Rysio Team
#37 58Piotr KołudzkiSM30-3455.18 %00:23:3957-Rysie
#38 55Marcin GwiaździńskiVM35-3956.69 %00:23:3354-Running Sucks
#39 59Michał TruskolasVM40-4458.10 %00:23:4058-Running Sucks
#40 74Krzysztof WyżykowskiVM40-4457.12 %00:24:2772-NBP
#41 7Konrad GrzybSM25-2966.10 %00:19:317-Morena Czołowa
#42 12Adam LesieńVM40-4469.10 %00:19:5412-mFundacja
#43 60Piotr SadowskiVM35-3955.78 %00:23:4759-LOTOS Running Team
#44 4Maciej MazerantVM35-3968.72 %00:19:114-LODZ RUNNING TEAM
#45 72Robert KaczmarekVM35-3955.39 %00:24:1770-LODZ RUNNING TEAM
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 88Ania PaturaVW45-4963.88 %00:25:06-3LODZ RUNNING TEAM
#47 10Maciej RutaVM35-3969.13 %00:19:3610-KB Arturowek Lodz
#48 13Piotr PietrzakVM45-4971.58 %00:20:0713-KB Arturowek Lodz
#49 25Łukasz GolińskiSM30-3461.56 %00:21:1225-Ichem Sport Team
#50 46Tomasz LorekSM30-3456.70 %00:23:0845-Gillette RUN
#51 91Krzysztof KałużnySM30-3451.62 %00:25:1788-Gillette RUN
#52 93Marcin KubusVM35-3952.04 %00:25:2090-Gillette RUN
#53 146Maria FelczakSW25-2946.49 %00:31:50-23Gillette RUN
#54 39Przemek StupnowiczSM20-2457.34 %00:22:3539-Forever Young Łódź
#55 14Dmytro ShcherbanSM25-2963.97 %00:20:1014-AZS WsinF Łódź
#56 110Beata DembińskaVW40-4457.76 %00:26:38-8Ambitne Tygrysice
#57 2Nieznany--
#58 6Michał UlrichsVM35-3968.33 %00:19:256-
#59 9Robert WójcikVM40-4471.32 %00:19:359-
#60 15Jacek KrólVM40-4469.03 %00:20:1415-
#61 16Jacek SobierajSM25-2963.65 %00:20:1616-
#62 17Łukasz JagodaVM35-3964.57 %00:20:2517-
#63 19Andrzej Kamil WeberSM20-2462.76 %00:20:4619-
#64 20Michał Łukasz DekaVM35-3964.13 %00:20:4920-
#65 21Marcin PilichowskiSM30-3462.54 %00:20:5221-
#66 22Michał KosińskiSM25-2961.43 %00:21:0022-
#67 23Łukasz WiśniewskiSM20-2461.09 %00:21:0723-
#68 26Rafał AugustyniakSM20-2460.80 %00:21:1326-
#69 27Michał StusińskiVM35-3962.28 %00:21:1827-
#70 28Michał JanusSM30-3460.37 %00:21:3228-
#71 30Mateusz RutaJM15-1764.23 %00:21:4030-
#72 32Władysław KisielVM45-4967.33 %00:21:4432-
#73 33Bartosz NowakowskiVM35-3961.87 %00:21:5433-
#74 34Maciej MatysikSM30-3457.91 %00:22:2034-
#75 35Szymon PomorskiSM20-2458.10 %00:22:2635-
#76 36Michał WierzchońVM40-4461.46 %00:22:3236-
#77 37Damian Jan KołacińskiJM15-1760.75 %00:22:3337-
#78 38Przemysław KozłowskiSM30-3457.83 %00:22:3438-
#79 42Robert KosielskiVM35-3957.99 %00:22:4442-
#80 43Marcin GniadzikSM25-2956.37 %00:22:5343-
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44Justyna Anna GrabowskaVW35-3966.23 %00:22:57-1
#82 47Jacek AmbroziakVM35-3957.89 %00:23:1446-
#83 51Jan PietrzakJM15-1759.47 %00:23:2450-
#84 52Piotr PonieckiSM18-1956.22 %00:23:2751-
#85 53Mateusz DybalskiSM25-2954.93 %00:23:2952-
#86 54Zdzisław KozłowskiVM40-4458.09 %00:23:3053-
#87 56Jacek RaczyńskiVM40-4458.35 %00:23:3455-
#88 57Piotr RobakowskiVM50-5462.46 %00:23:3756-
#89 61Paweł StasińskiVM35-3956.77 %00:23:5260-
#90 62Sebastian NowickiVM35-3955.78 %00:23:5661-
#91 63Patryk PatuchaVM35-3956.04 %00:24:0062-
#92 64Nieznany--
#93 65Bogumił BaranowskiVM55-5964.49 %00:24:0264-
#94 66Łukasz PiotrowskiSM30-3454.11 %00:24:0765-
#95 67Daniel PięcekSM30-3453.87 %00:24:0866-
#96 68Bartłomiej SzałapskiVM40-4456.56 %00:24:0867-
#97 70Piotr NowakowskiSM30-3453.72 %00:24:1269-
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !71Małgorzata CamastraVW35-3962.15 %00:24:13-2
#99 73Jarek SzataniakVM40-4457.44 %00:24:1971-
#100 75Nieznany--

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności