Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 2

Wyniki - 23 października 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 167175Adamczyk SzymonGDAŃSK1978M3000:26:0800:26:25
#2 148298Bałdyga AnnaREDARUNEDA1978K3000:25:3500:25:49
#3 193297Bałdyga SławomirREDARUNEDA1974M4000:26:5700:27:10
#4 27427Becker AgataLUBIN1993K2000:30:0000:30:36
#5 143106Beczek DariuszRUMIA1965M5000:25:2700:25:42
#6 135315Bednarski MarcinGDAŃSK1977M3000:25:1400:25:26
#7 96208Bednarski PiotrGDAŃSKSGS POLAND TEAM1987M2000:23:3200:23:37
#8 13835Beyer MonikaGDYNIAMEWA GDYNIA1975K4000:25:1700:25:30
#9 265559Biel MarcinPOGÓRZENAVIGUM RUNNERS1977M3000:29:4900:29:55
#10 336269Bielecka KorneliaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974K4000:34:0400:34:39
#11 103199Bielecki TadeuszRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974M4000:23:4400:24:02
#12 16969Bieszke IzabelaMOSTYWYMIATACZE1983K3000:26:1100:26:16
#13 14068Bieszke RafałGDYNIAWYMIATACZE1980M3000:25:2500:25:26
#14 236492Boczula BartoszBIELAWAINTEL RUNNERS1986M3000:28:5300:29:32
#15 260551Bożeński DariuszRUMIA1971M4000:29:4000:30:06
#16 212326Brauer MagdalenaGDAŃSK1982K3000:27:4800:28:15
#17 57311Brom VincentGDYNIAPARKRUN GDYNIA1977M3000:21:5600:21:58
#18 323346Bryłka KatarzynaGDAŃSK1981K3000:33:0700:33:24
#19 175561Brzeziński MaciejSOPOTWITC1986M3000:26:3400:26:54
#20 360463Bury LilianaREDA1981K3000:42:3200:43:15
#21 102562Butny RafałGDYNIA1978M3000:23:4300:23:51
#22 30353Błachewicz KrzysztofIŁAWA1976M4000:20:4400:20:49
#23 64119Chmielewski MichałGDAŃSK1972M4000:22:1600:22:22
#24 4989Chronowski WaldemarGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1964M5000:21:2500:21:25
#25 26483Cichoń MaciejREDA42.195 WEJHEROWO1972M4000:20:3100:20:31
#26 34187Ciemna-Sarnowska DorotaGDAŃSK1986K3000:35:0000:35:41
#27 192553Cieślak MarcinGDYNIA1983M3000:26:5700:27:15
#28 194539Cieślak MarcinGDYNIA1983M3000:26:5700:27:15
#29 206202Cudnowski LeszekGDAŃSKBIEGAMBOWARTO.PL1970M4000:27:3000:27:51
#30 27040Cyprusewicz JoannaGDAŃSKPARÓWYDŻOANY1984K3000:29:5200:30:10
#31 14530Czapiewska MonikaKOŚCIERZYNASTUDIO S7 BANINO1994K2000:19:3100:19:31
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3552Czapiński MichałREDAHOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK1982M3000:17:1900:17:19
#33 79523Czapliński PrzemekBANINOSTUDIO S7 BANINO1980M3000:23:0300:23:09
#34 132282Czarnogórski DominikGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1973M4000:25:0400:25:16
#35 80389Czechowski DawidGDYNIAOPEC GDYNIA1977M3000:23:0400:23:05
#36 197130Czyściecki AdrianZAMOŚĆ/BYDGOSZCZEDUTEAM1989M2000:27:0500:27:33
#37 248524Dąbrowski ArkadiuszGDYNIA1978M3000:29:2300:29:58
#38 121481Dąbrowski MariuszGDAŃSK1974M4000:24:3700:24:43
#39 244143Dąbska AniaGDAŃSK1981K3000:29:1500:29:36
#40 290217Dalke JowitaGDAŃSK1983K3000:30:4100:31:12
#41 190418Dawidowska NataliaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1999K1600:26:5200:27:12
#42 78154Dedo MateuszGARCZEGORZEDZIKIE STACHY1989M2000:23:0200:23:04
#43 261498Deptulska AgnieszkaTCZEWUKS SIÓDEMKA RUMIA1971K4000:29:4000:30:12
#44 2513Dias JuliaGDYNIALKS ZORZA GDYNIA1999K1600:20:3100:20:31
#45 333394Dolistowska KamilaGDYNIAK.F.M. UDO1978K3000:33:4600:34:16
#46 210250Dolistowski MichałGDYNIAK.F.M. UDO1978M3000:27:3900:27:59
#47 144204Domżalska WiolettaRUMIAPARKRUN RUMIA1975K4000:25:2800:25:43
#48 158491Dołasiński AdamGDAŃSK„INTEL RUNNERS1980M3000:25:4900:25:56
#49 23317Dragan DorotaGDYNIA1978K3000:28:4800:28:55
#50 14616Dragan KarolGDYNIA1974M4000:25:3400:25:42
#51 231455Dranka EwelinaGDYNIAMOL1986K3000:28:4200:29:03
#52 44528Drewa PrzemysławBORKOWOKUZYNI BIEGAJĄ DLA W OLNEJ PALESTYNY1989M2000:21:1500:21:19
#53 77549Dudek AgnieszkaGDYNIA1971K4000:22:5800:22:59
#54 284162Dużyńska AgataGDAŃSK1986K3000:30:2000:30:51
#55 343409Dziuba LidiaSTRASZYN1975K4000:35:2200:35:58
#56 28695Erdmann AgnieszkaREDA1975K4000:30:2400:30:56
#57 298428Erdmann PiotrGDAŃSK1984M3000:31:1000:31:29
#58 12639Falba KarolGDAŃSKLATIS LOGISTICS / CROSSCORE1982M3000:24:4600:25:03
#59 53540Felon MichałGDYNIAOPEC GDYNIA1977M3000:21:4600:21:46
#60 58472Figel MichałGDAŃSKMIKI TEAM1977M3000:22:0000:22:07
#61 314473Figel MonikaGDAŃSKMIKI TEAM1977K3000:32:1500:32:40
#62 288155Filipska EwaGDYNIAWYMIATACZE1975K4000:30:2800:30:33
#63 229156Filipski AleksanderGDYNIAWYMIATACZE1975M4000:28:3700:28:45
#64 107448Florczuk MarekGDYNIA1988M2000:23:5600:24:15
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1545Formela DanielGDYNIA1986M3000:16:1800:16:18
#66 15196Formela GrzegorzSOPOTAMBITIOUS RUNNERS TEAM1988M2000:19:3600:19:37
#67 237449Fraczak RadosławGDYNIARAGE1982M3000:28:5500:29:20
#68 7484Frydrychowski PiotrKLECZEWKS TEAM RUN GDAŃSK1994M2000:17:4800:17:48
#69 134101Gajdus WiktorGDAŃSKLECHIA GDAŃSK1982M3000:25:1100:25:23
#70 31828Galiński MarcinSUCHY DWÓRWYMIATACZE1975M4000:32:4800:33:26
#71 324533Garbacz MagdalenaGDAŃSKNOVEO INTERACTIVE1989K2000:33:1000:33:49
#72 120531Garska JoannaBYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA1974K4000:24:3200:24:34
#73 17529Garski KryspinBYTÓWŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS1976M4000:19:5300:19:53
#74 191462Gałka GrzegorzGDAŃSK1971M4000:26:5300:27:04
#75 86436Gbur KrzysztofBIAŁYSTOK1988M2000:23:1300:23:22
#76 118176Geppert AleksandraSOPOTBODY IN MOTION2000K1600:24:3000:24:40
#77 93287Gibas Jacek PawełCZARLIN1999M1600:23:3000:23:39
#78 180105Godlewska JoannaSOPOTCALYPSO1981K3000:26:4000:26:52
#79 291338Gosz AdamGDYNIACOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM1973M4000:30:4200:31:02
#80 47289Goździewicz LeszekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1976M4000:21:2300:21:23
#81 42255Goździewicz PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1977M3000:21:1400:21:16
#82 21125Grębosz JoannaTCZEW/GDYNIAFANTASTIK FAJF1982K3000:27:4800:27:56
#83 83527Grodzki KrzysztofBANINOSTUDIO S7 BANINO1983M3000:23:0700:23:12
#84 48381Gruba AdamLUZINONIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA WEJHEROWIE1999M1600:21:2100:21:24
#85 316457Gruszecka KatarzynaGDYNIABBL GDYNIA1969K4000:32:2300:32:45
#86 50301Gruszecki DamianGDANSK1986M3000:21:1900:21:27
#87 37414Grygorowicz MarcinRUMIAAMBITIOUS RUNNERS TEAM1982M3000:21:1100:21:12
#88 351222Grzechnik JadwigaGDYNIA1950K6000:37:2200:37:56
#89 153223Grzechnik RomanGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1949M6000:25:3800:25:49
#90 330466Grzegorek AnnaZBYCHOWO19831983K3000:33:3300:34:11
#91 67257Grzegorzek BartłomiejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:22:2700:22:30
#92 29503Grzelak MichałGDYNIA3CITY TRAIL RUNNING TEAM1979M3000:20:4000:20:40
#93 94124Grzenkowicz JacekGDYNIALARA FABIO TEAM1966M5000:23:3000:23:32
#94 257209Grzeszczak MałgorzataGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1975K4000:29:3500:30:00
#95 88542Grzybowski AdamWILCZYN1983M3000:23:2300:23:25
#96 92412Gutowski MichałGDYNIA1986M3000:23:2500:23:41
#97 20822Hinz AnnaRUMIAPARKRUN RUMIA1981K3000:27:3700:27:46
#98 170429Horsten PeterGDANSKGOYELLO POWER CLUB1969M4000:26:1300:26:19
#99 45458Jakubczak KarolWEJHEROWORUNEDA1988M2000:21:2300:21:23
#100 321480Jakubowski PiotrGDYNIASCALAR1970M4000:32:5700:33:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności