Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 2

Wyniki - 23 października 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 3112Święcka MagdalenaGDAŃSKLKS ZORZA GDYNIA1999K1600:20:5600:20:56
#2 2513Dias JuliaGDYNIALKS ZORZA GDYNIA1999K1600:20:3100:20:31
#3 14616Dragan KarolGDYNIA1974M4000:25:3400:25:42
#4 23317Dragan DorotaGDYNIA1978K3000:28:4800:28:55
#5 18818Zielińska IwonaWARZENKOBIEGAJ Z GŁOWĄ1975K4000:26:5100:27:01
#6 16019Urbaniak DanielRUMIAK.F.M. - UDO1979M3000:25:5500:26:10
#7 26320Laskowski ŁukaszGDYNIAK.F.M. - UDO1990M2000:29:4400:30:16
#8 6921Stopa KrzysztofTCZEWFANTASTIK FAJF1972M4000:22:2900:22:39
#9 20822Hinz AnnaRUMIAPARKRUN RUMIA1981K3000:27:3700:27:46
#10 27224Wensław BeataSOPOT1984K3000:29:5600:30:26
#11 21125Grębosz JoannaTCZEW/GDYNIAFANTASTIK FAJF1982K3000:27:4800:27:56
#12 17626Jarmołowicz BeataGDAŃSK1970K4000:26:3800:26:51
#13 27427Becker AgataLUBIN1993K2000:30:0000:30:36
#14 31828Galiński MarcinSUCHY DWÓRWYMIATACZE1975M4000:32:4800:33:26
#15 35829Szumski WaldemarGDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAM1979M3000:40:1400:40:58
#16 8130Podolski MarekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:23:0500:23:10
#17 17431Zygry-Wiśniewska KarolinaGDANSKGEMINI SOPOT TEAM1979K3000:26:3300:26:51
#18 22633Zaszczyryńska LidiaGDAŃSK1984K3000:28:2800:28:40
#19 15034Kłosowski DamianGDYNIAWYMIATACZE1981M3000:25:3600:25:56
#20 13835Beyer MonikaGDYNIAMEWA GDYNIA1975K4000:25:1700:25:30
#21 26836Serema KlaudiaPIERWOSZYNOWYMIATACZE1987K2000:29:5000:29:54
#22 12639Falba KarolGDAŃSKLATIS LOGISTICS / CROSSCORE1982M3000:24:4600:25:03
#23 27040Cyprusewicz JoannaGDAŃSKPARÓWYDŻOANY1984K3000:29:5200:30:10
#24 11444Ludwikowska AnnaGDYNIADZIKIE STACHY1991K2000:24:2500:24:28
#25 21947Kałas MagdalenaGDAŃSKINVICTUS 3CITY1992K2000:28:0300:28:28
#26 32748Szpyra EdwardGDYNIAPARKRUN GDYNIA1947M6000:33:2700:33:58
#27 6151Malek DanielWEJHEROWOBIEGNĘ DLA CELINKI1982M3000:22:1300:22:14
#28 35252Trzaskowska Anna MariaGDAŃSKARDMENA1974K4000:37:4600:38:24
#29 30653Konkel AnetaGDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM1971K4000:31:3100:32:09
#30 32554Łubkowska GrażynaGDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ1952K6000:33:1200:33:49
#31 3555Skiba ŁukaszGDYNIAPARÓWYDŻOANY1981M3000:21:0200:21:03
#32 18256Stopa MaciejGDAŃSKFANTASTIK FAJF1970M4000:26:4100:27:04
#33 24259Okapiec DagmaraJUSZKOWOGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1981K3000:29:1300:29:36
#34 34560Wytrwał TomaszGDYNIA1970M4000:36:1600:36:53
#35 12261Maksymiuk PiotrGDAŃSK1982M3000:24:3700:24:48
#36 10962Kłudziak AndrzejGDYNIAWYMIATACZE1983M3000:24:0800:24:27
#37 21464Szczypka ArkadiuszGDYNIA1967M4000:27:5100:28:12
#38 34965Michalowska BarbaraPIERWOSZYNOWYMIATACZE1980K3000:36:5600:37:00
#39 16866Wiśniewski MichałGDAŃSKGEMINI SOPOT TEAM1977M3000:26:1000:26:28
#40 14068Bieszke RafałGDYNIAWYMIATACZE1980M3000:25:2500:25:26
#41 16969Bieszke IzabelaMOSTYWYMIATACZE1983K3000:26:1100:26:16
#42 20372Wakieć KrzysztofELBLĄG1985M3000:27:2200:27:45
#43 33773Pisarska EwaGDANSKRUNEXPERT LEJDIS1984K3000:34:0700:34:36
#44 12374Konecko IzabelaSOPOTSGS POLAND TEAM1967K4000:24:3900:24:45
#45 577Janowski FilipSZCZECINLKS OLIMPIC SZCZECIN1991M2000:17:4500:17:45
#46 30778Prasek LucynaGDYNIA1956K6000:31:3800:32:05
#47 2479Wróblewski WiktorGDYNIAMEWA GDYNIA1980M3000:20:3100:20:31
#48 12880Roczyński MichałTCZEW1977M3000:24:4900:25:02
#49 25881Muszyński AndrzejGDYNIA1980M3000:29:3700:30:13
#50 27784Krawczyk NataliaWEJHEROWORUN NATKA1980K3000:30:0200:30:28
#51 19985Wąsik AndrzejBORKOWOF3TEAM1973M4000:27:1400:27:35
#52 7286Paruszewski RobertGDYNIABUSHIDO.COM.PL1980M3000:22:3700:22:40
#53 34187Ciemna-Sarnowska DorotaGDAŃSK1986K3000:35:0000:35:41
#54 4989Chronowski WaldemarGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1964M5000:21:2500:21:25
#55 32990Radzieńska KamilaGDYNIAMAMY-BIEGAMY1983K3000:33:3300:34:12
#56 22593Strażewicz WitoldGDAŃSK1984M3000:28:2500:28:36
#57 17894Szczupakowska IzabelaGDAŃSK1975K4000:26:3800:26:48
#58 28695Erdmann AgnieszkaREDA1975K4000:30:2400:30:56
#59 24596Retzlaff BrunonGDYNIAKRT1974M4000:29:1600:29:50
#60 31098Pawlikowska ElżbietaRUMIATEAM NUTRILITE1955K6000:31:4800:32:22
#61 156100Jankowski MarekGDAŃSK1978M3000:25:4500:26:12
#62 134101Gajdus WiktorGDAŃSKLECHIA GDAŃSK1982M3000:25:1100:25:23
#63 228103Trzebiatowska AldonaGDYNIA1977K3000:28:3600:29:07
#64 232104Kucharski BartoszGDYNIA1975M4000:28:4800:29:21
#65 180105Godlewska JoannaSOPOTCALYPSO1981K3000:26:4000:26:52
#66 143106Beczek DariuszRUMIA1965M5000:25:2700:25:42
#67 262107Lazarowicz-Beczek IzabelaRUMIAPARKRUN RUMIA1972K4000:29:4400:30:06
#68 326108Waszczyk MartaGDYNIA1970K4000:33:1700:33:43
#69 105109Sywanycz IreneuszGDAŃSKF3TEAM1978M3000:23:5200:23:57
#70 116112Koszewski SławomirGDANSKRUNNER'S HIGH1973M4000:24:2600:24:33
#71 200115Wolański TomaszRUMIAWOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK1976M4000:27:1800:27:23
#72 112117Pieńkowski TomaszGDAŃSKRINGRAIDERS SAKO GDYNIA1979M3000:24:1600:24:19
#73 64119Chmielewski MichałGDAŃSK1972M4000:22:1600:22:22
#74 294120Szarafinski KrzesimirGDANSK1983M3000:30:5300:31:30
#75 166123Rogowski LeszekGDAŃSKOPRYCHY TEAM1974M4000:26:0500:26:28
#76 94124Grzenkowicz JacekGDYNIALARA FABIO TEAM1966M5000:23:3000:23:32
#77 308127Sułkowska AgnieszkaGDYNIA1980K3000:31:3900:32:11
#78 131128Rogocz MaciejGDYNIA1977M3000:25:0300:25:19
#79 197130Czyściecki AdrianZAMOŚĆ/BYDGOSZCZEDUTEAM1989M2000:27:0500:27:33
#80 230132Wróblewska DorotaGDAŃSKBIEGAM BO LUBIĘ1967K4000:28:3800:29:07
#81 151133Paschke RomanGDYNIASHIPCUP1978M3000:25:3700:25:50
#82 253134Kaniewski MichałGDYNIADZIKI DZIK TEAM1993M2000:29:2800:30:04
#83 63135Lemańczyk WojciechSOPOTKDATP1982M3000:22:1300:22:19
#84 85136Kulpaczyński PatrykGDAŃSKGOGGLE PAE TEAM1977M3000:23:1200:23:26
#85 309138Sadowski GrzegorzGDYNIA1974M4000:31:3900:32:08
#86 119140Owczarek KatarzynaKOSAKOWO1977K3000:24:3100:24:33
#87 244143Dąbska AniaGDAŃSK1981K3000:29:1500:29:36
#88 223144Szymański MarekGDYNIASGS POLAND TEAM1979M3000:28:1800:28:41
#89 183145Szymańska MonikaGDAŃSKSGS POLAND TEAM1979K3000:26:4100:27:05
#90 91148Majewski PawełGDYNIA1986M3000:23:2500:23:40
#91 82149Kopeć IgorGDYNIA1976M4000:23:0700:23:21
#92 292151Wiśniewska KorneliaGDAŃSK1974K4000:30:4300:31:12
#93 68152Szajdziuk PiotrGDAŃSK1975M4000:22:2800:22:39
#94 95153Semmerling PrzemyslawGDYNIAGORSKIE PEDZIWIATRY1980M3000:23:3000:23:33
#95 78154Dedo MateuszGARCZEGORZEDZIKIE STACHY1989M2000:23:0200:23:04
#96 288155Filipska EwaGDYNIAWYMIATACZE1975K4000:30:2800:30:33
#97 229156Filipski AleksanderGDYNIAWYMIATACZE1975M4000:28:3700:28:45
#98 184157Karasiński PrzemysławGDAŃSK1986M3000:26:4200:27:09
#99 11158Paprocka EwelinaNOWA WIEŚ LĘBORSKAGKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA1987K2000:19:1500:19:15
#100 238161Romanowska BeataGDYNIAZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA1964K5000:29:0600:29:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności