Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Botaniczna Piątka

Wyniki - 29 października 2016, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 68115Dariusz WichtowskiPoznańPOL1978M302557-00:25:19
#2 13593Żaneta PiaseckaMurowana GoślinaPOL1978K3017-4200:28:17
#3 17021Radosław SkoczylasPOZNAŃPOL1978M3047107-00:30:09
#4 17648Marlena PrzybylskaPoznańPOL1978K3026-6900:30:27
#5 178195Ilona GruszkaMurowana GoślinaPOL1978K3028-7100:30:27
#6 180209Małgorzata MajdakTarnowo PodgórnePOLWuef Club1978K3030-7300:30:31
#7 191181Anna NawrotPoznańPOL1978K3036-8100:31:11
#8 20995Dorota OchowiakSwarzędzPOLDorota Ochowiak1979K3047-9400:32:23
#9 224222Anna TanaśOsiniecPOL1979K3051-10700:34:10
#10 23031Hanna ZbawionaPoznanPOL1979K3053-11100:35:36
#11 1179Jarosław SajnajLubońPOLszaszner.com fotografia1979M30611-00:19:02
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26218Agata DziubałkaPoznanPOLSpring Hunting1979K301-100:21:41
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4750Magdalena KasprowiczPoznańPOL1979K303-700:23:38
#14 74111Janusz OkońPrzeźmierowoPOL19791979M302761-00:25:33
#15 7516Barbara MąderekGądkiPOLPakieciarze Team1979K305-1400:25:34
#16 12874Katarzyna MarciniakczempinPOL1979K3015-3700:27:57
#17 14338Andrzej WojciechowskiPoznańPOL1979M304297-00:28:26
#18 20225Patrycja WikierskaPoznańPOLBE3 CITYZEN_ POZNAŃ / NO WOMEN NO TRI1979K3042-8900:31:46
#19 203252Piotr SiejakMosinaPOLGŁUSZUNA TEAM1979M3050114-00:31:47
#20 6760Łukasz MarciniakKamionkiPOL1980M302456-00:25:05
#21 93102Łukasz WiatrowskiPoznańPOL1980M303274-00:26:20
#22 9732Marcin NapierałaPoznańPOLDzika Drużyna1980M303377-00:26:47
#23 98208Sławomir JanikPoznańPOL1980M303478-00:26:50
#24 10836Natalia PielaPoznańPOLMaratończyk Poznań1980K3011-2600:27:08
#25 177206Justyna JózefczykPOZNAŃPOL1980K3027-7000:30:27
#26 182158Agnieszka GoryczkaPoznańPOLTEAM HERBALIFE1980K3031-7500:30:37
#27 184143Karina KozłowskaPoznańPOL1980K3033-7700:30:42
#28 192114Anna MarcinkowskaKomornikiPOLKGB Grzmot Komorniki1980K3037-8200:31:21
#29 205186Tatiana GajorKostrzynPOL1980K3044-9100:32:01
#30 9228Szymon BrzozowskiWłocławekPOLWIKA Polska1981M3049-00:18:58
#31 58173Grzegorz GrześnikPlewiskaPOLTata Felusia1981M302249-00:24:28
#32 8484Marcin SzwarcLusówkoPOLSOROD Sierosław Lusówko1981M303168-00:25:54
#33 126119Katarzyna KrasińskaBydgoszczPOLparkrun Bydgoszcz1981K3014-3500:27:54
#34 144201Łukasz ŁowińskiKomornikiPOLKhorne Team1981M304398-00:28:28
#35 163101Marlena KurosińskaCzmońPOL1981K3023-5900:29:35
#36 18561Jacek PostaremczakPoznańPOL1981M3048108-00:30:44
#37 19057Lidia PaschkePoznańPOL1981K3035-8000:31:08
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 58Mirosław MastykPoznańPOLWrocław (Ślęża)1982M3035-00:18:23
#39 19116Marek PiechowiakPoznańPOLWojownicy Wódy1982M301119-00:20:36
#40 23249Piotr KuchtaPoznańPOL1982M301223-00:21:09
#41 40248Daniel HybśPoznańPOLT-Mobile Running Team1982M301635-00:22:58
#42 54213Ewelina JaniszewskaObornikiPOL1982K304-800:23:58
#43 8123Tomasz KociubaPoznańPOL1982M302965-00:25:49
#44 8314Piotr PrzeczewskiPoznańPOL1982M303067-00:25:54
#45 99257Paweł ZarembaUstroniePOL1982M303579-00:26:51
#46 113262Agata SzyszkaBaranowoPOLSłodkiewicz Gym1982K3012-2700:27:28
#47 123240Michał BąskaPoznańPOL19821982M304090-00:27:48
#48 125191Magdalena AdamczewskaPoznańPOLzubiro.com1982K3013-3400:27:51
#49 146183Agnieszka RosińskaPoznańPOLŚwierczwo Run1982K3020-4800:28:35
#50 15765Jakub KoleckiBłażejewkoPOLKibole w biegu1982M3046104-00:29:18
#51 179212Joanna KoniecznaPoznańPOLŚwierczewo Run1982K3029-7200:30:29
#52 19537Katarzyna KniatPoznańPOL1982K3038-8400:31:22
#53 14138Karol TomczakPoznańPOLNaramowice Biegają1983M30914-00:20:07
#54 18145Michał RojewskiPoznańPOLNaramowice Biegają1983M301018-00:20:20
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32225Dorota BrynkiewiczCoventryPOLSphinx AC Coventry1983K302-400:22:14
#56 42230Michał JaruszObornikiPOLdrużyna szpiku1983M301737-00:23:06
#57 73146Łukasz WalczakLusowoPOL1983M302660-00:25:29
#58 96164Joanna KonstańczakPoznańPOLNight Runners1983K308-2000:26:28
#59 103134Remigiusz CypelBukPOL1983M303781-00:26:59
#60 107159Beata ŚwiątkowskaPoznańPOL1983K3010-2500:27:07
#61 1363Kamila Sikorska-PodymaPoznańPOL1983K3018-4300:28:18
#62 15430Artur WojtalikPoznańPOL1983M3045102-00:29:15
#63 1899Marlena StrzelewiczTarnowo PodgórnePOL1983K3034-7900:31:06
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1242Łukasz WieteckiPoznańPOL1984M3011-00:17:11
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4105Rafał TomowiakLesznoPOLMaraton Leszno1984M3024-00:18:18
#66 10135Damian ZachmycPOZNAŃPOLPoznań1984M30510-00:19:01
#67 12223Piotr WzięchW ągrowiecPOL1984M30712-00:19:07
#68 24250Artur PysznyPOZNAŃPOL1984M301324-00:21:19
#69 4959Robert KaczmarekPoznańPOLNight Runners1984M301942-00:23:46
#70 10239Tomasz DerezińskiPoznańPOL1984M303680-00:26:57
#71 106200Adam PrzybyłDaszewicePOLPRESS-SERVICE Monitoring Mediów1984M303882-00:27:06
#72 117107Dominik KornaśPoznańPOL1984M303988-00:27:39
#73 13398Michał HajdukPuszczykowoPOL1984M304193-00:28:09
#74 13751Beata AdamskaKarłowicePOL1984K3019-4400:28:19
#75 147106Aleksandra KornaśPoznańPOL1984K3021-4900:28:36
#76 14858Magdalena BinkowskaPoznanPOLMamy - Biegamy1984K3022-5000:28:40
#77 204137Magdalena GlapiakPoznańPOL1984K3043-9000:31:47
#78 25246Łukasz KubelGranowoPOL1985M301425-00:21:25
#79 36150Tomasz KosińskiPoznańPOLLewa Strona Korytarza1985M301532-00:22:38
#80 8044Damian KmieciakPoznańPOL1985M302864-00:25:48
#81 105221Patrycja BanaszakPoznańPOLPoznań1985K309-2400:27:02
#82 150130Michał KotkowiakPoznańPOLPolitechnika Poznańska1985M304499-00:28:46
#83 175189Angelika KuczmarskaPoznańPOL1985K3025-6800:30:24
#84 196127Piotr ŁykowskiKomornikiPOLKGB GRZMOT KOMORNIKI / ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM1985M3049112-00:31:23
#85 207237Judyta GalusMogilnoPOL1986K3046-9300:32:09
#86 48139Marcin JózefiakPoznańPOL1986M301841-00:23:39
#87 199235Julia SzwedPrzeźmierowoPOLRossbiegani1986K3039-8600:31:31
#88 22181Paulina SzwarcSierosławPOLSOROD Sierosław Lusówko1987K2021-10400:33:25
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38123Justyna KostrzewaOstrowitePOLkolka kosewo1987K203-500:22:55
#90 5766Ewa SzczęsnaPoznańPOL1987K204-900:24:26
#91 77254Joanna BędźmierowskaPoznańPOL1987K206-1500:25:42
#92 78247Tomasz SzczęsnyRadomPOLSkąd Bierzesz Białko TEAM1987M20963-00:25:44
#93 89142Michał BaszkiewiczPoznańPOL1987M201173-00:26:06
#94 127198Dominika KulikPuszczykowoPOL1987K209-3600:27:56
#95 -210Michal DonerstagpoznanPOL1988M20---
#96 -33Adrian GraczykCzarnkówPOLbiegi.wlkp1988PK---00:17:29
#97 27174Tomasz OgrodnikPoznańPOLNight Runners Poznań1988M20626-00:21:45
#98 167121Marcin SobiechKościanPOL1988M2014105-00:29:56
#99 22082Krystyna DżugajPoznańPOLPKO Bank Polski1989K2020-10300:33:20
#100 228172Elwira JózefiakPoznańPOL1989K2022-10900:35:09

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności