Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow #177

Wyniki - 5 listopada 2016, Krakow

Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Łukasz DulińskiSM30-3477.30 %00:16:531-
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Agnieszka CaderSW30-3483.83 %00:17:44-1Zabierzów Biega
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3Marcin Qurt KrygierVM35-3974.79 %00:18:072-Szybkobieżny Żółw
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4Wojciech TarasekSM20-2470.81 %00:18:133-
#5 5Piotr MalinaVM35-3972.55 %00:18:244-Szybkobieżny Żółw
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6Magdalena NabielecSW25-2978.72 %00:18:48-2ITMBW Kraków
#7 7Piotr WaśniowskiVM40-4472.61 %00:18:485-Szybkobieżny Żółw
#8 8Artur KijankaVM45-4976.14 %00:19:046-
#9 9Szymon JakubiecVM35-3969.28 %00:19:097-Lacho Team
#10 10Michał TargoszVM35-3968.54 %00:19:148-ITMBW Kraków
#11 11Mariusz Stanisław SzklarzSM25-2967.01 %00:19:159-
#12 12Rafał OświęcimkaSM20-2464.82 %00:19:5410-ITMBW Kraków
#13 13Maciej JaszczyńskiSM25-2964.61 %00:19:5811-Lacho Team
#14 14Marcin BartosiewiczVM35-3966.31 %00:20:0812-Szybkobieżny Żółw
#15 15Szymon PyrćVM40-4468.62 %00:20:1113-
#16 16Paweł SzostakSM20-2463.34 %00:20:2214-Lacho Team
#17 17Andrzej ChlebdaVM50-5472.85 %00:20:3415-Biegam Bo Lubię Kraków
#18 18Mieczysław GałązkaVM55-5975.06 %00:20:3916-ITMBW Kraków
#19 19John PhillipsVM50-5471.31 %00:20:4117-Dagenham 88 Runners
#20 20Oskar PyrćJM15-1765.01 %00:20:4618-
#21 21Mateusz MercikSM30-3462.74 %00:20:4819-Night Runners
#22 22Stanisław RogaschVM50-5471.36 %00:20:5020-Biegam Bo Lubię Kraków
#23 23Marcin BatkoVM40-4465.00 %00:21:0021-UKS Szkoła Rajska
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24Caroline TuckVW50-5481.31 %00:21:08-3Dagenham 88 Runners
#25 25Anna WęgrzynowiczJW15-1771.42 %00:21:10-4
#26 26Tomasz CzechVM35-3961.75 %00:21:2122-
#27 27Igor StanisławskiVM40-4465.89 %00:21:2123-Lacho Team
#28 28Wiktor ChalcarzSM20-2459.91 %00:21:3224-
#29 29Jacek Ryszard SmoliniecSM20-2459.63 %00:21:3825-ITMBW Kraków
#30 30Mateusz GałązkaSM25-2959.26 %00:21:4626-ITMBW Kraków
#31 31Mariusz TabakaSM30-3459.54 %00:21:5027-
#32 32Maciej KardasJM15-1762.70 %00:21:5128-
#33 33Karol ZyczkowskiVM55-5970.45 %00:22:0029-
#34 34Aneta SzubaVW35-3968.74 %00:22:01-5
#35 35Aleksander KoziełSM25-2958.50 %00:22:0330-
#36 36Karolina PałkaJW15-1768.50 %00:22:04-6
#37 37Anna PawlikSW25-2966.82 %00:22:09-7Lacho Team
#38 38Jakub BarańskiSM20-2457.89 %00:22:1731-
#39 39Maciej LubienieckiVM35-3959.60 %00:22:2432-Lacho Team
#40 40Joanna NabielecSW25-2966.02 %00:22:25-8ITMBW Kraków
#41 41Ryszard MachlowskiVM50-5466.99 %00:22:3433-KKB DYSTANS Kraków
#42 42Michał SapaSM18-1958.87 %00:22:3934-Szybkobieżny Żółw
#43 43Przemysław Rafał SzafraniecSM20-2457.37 %00:22:4335-
#44 44Wojciech HarpulaSM30-3456.99 %00:22:5436-Szybkobieżny Żółw
#45 45Andrzej JuszczykVM55-5968.70 %00:22:5737-
#46 46Jerzy PodgórskiVM45-4961.71 %00:22:5938-Lacho Team
#47 47Bogusław OpryszekVM45-4963.12 %00:23:0039-ITMBW Kraków
#48 48Kamila ŚlizowskaJW15-1765.35 %00:23:08-9
#49 49Grzegorz OsuchJM15-1758.32 %00:23:0940-
#50 50Dariusz WąsowiczVM45-4961.05 %00:23:1441-
#51 51Krzysztof JaworskiVM45-4962.85 %00:23:1742-
#52 52Piotr SzczepańskiSM30-3455.65 %00:23:1843-
#53 53Piotr SurowiecVM40-4459.60 %00:23:2644-
#54 54Jerzy Michał RadwańskiSM30-3455.93 %00:23:2745-
#55 55Wojciech GromadowskiVM35-3957.50 %00:23:3446-
#56 56Michał KrzynówekJM15-1757.04 %00:23:4047-
#57 57Stanisław PiątekVM55-5966.48 %00:23:4348-
#58 58Michał LeszczyńskiSM30-3454.60 %00:23:4549-Zakrzowiec Team Challenge
#59 59Gabriela Mirosława ParkitnaSW18-1962.35 %00:23:49-10
#60 60Agnieszka WypychVW40-4464.06 %00:23:53-11
#61 61Krzysztof KozdraVM45-4961.10 %00:23:5750-
#62 62Konrad WierzbickiVM35-3955.66 %00:23:5951-
#63 63Michał SolańskiVM35-3955.96 %00:24:0252-
#64 64Wojciech DobrzańskiVM60-6468.71 %00:24:1153-
#65 65Leszek JankowiakVM40-4456.96 %00:24:1954-
#66 66Andrzej ZawadaVM35-3955.65 %00:24:2155-
#67 67Damian Marek KołodziejczykSM25-2952.62 %00:24:3156-
#68 68Andrew JohnstonSM30-3453.10 %00:24:4257-Vegan Mission
#69 69Ewelina KempaSW25-2959.76 %00:24:46-12ITMBW Kraków
#70 70John WyersVM60-6464.43 %00:24:5358-
#71 71Jadwiga TarkowskaVW55-5973.69 %00:24:54-13
#72 72Jacek ĆwikVM35-3952.94 %00:25:1359-
#73 73Mariusz PieniążekVM40-4455.56 %00:25:1960-
#74 74Andrzej PawelecVM50-5458.57 %00:25:3561-
#75 75Jagoda SadowskaSW20-2457.44 %00:25:46-14Night Runners
#76 76Andrzej ŚledziowskiVM45-4955.56 %00:25:5562-
#77 77Kinga Wioletta PulitSW25-2957.11 %00:25:55-15
#78 78Fabian ŚmitkowskiVM40-4454.28 %00:25:5563-LOS TREPOS COMPANIEROS
#79 79Tomasz MajtykaVM45-4954.97 %00:25:5964-LOS TREPOS COMPANIEROS
#80 80Marcin OrtmanVM35-3950.54 %00:26:1565-
#81 81Mariusz ŻółtakSM30-3449.15 %00:26:2366-
#82 82Dariusz MillerVM40-4451.95 %00:26:2867-
#83 83Monika MillerVW35-3956.82 %00:26:45-16
#84 84Paweł JasińskiVM35-3950.62 %00:26:4668-
#85 85Małgorzata SapaSW20-2455.02 %00:26:54-17
#86 86Rebecca WillettsVW45-4959.05 %00:27:09-18Lytham St. Annes RRC
#87 87Katarzyna GrygielSW30-3454.32 %00:27:22-19Leśne Ludki Żarki Letnisko
#88 88Ewa BoryczkoSW30-3453.81 %00:27:34-20
#89 89Piotr ZwonekVM45-4952.92 %00:27:3969-eXrowerowanie.pl Kraków
#90 90Małgorzata MarciniakVW55-5964.35 %00:27:46-21
#91 91Romano PiątekVM45-4952.22 %00:27:4870-
#92 92María Dolores Torres BarrónVW45-4957.00 %00:27:52-22
#93 93Olga SkucińskaSW25-2952.89 %00:27:59-23Biegam z Darkiem
#94 94Beata GajdaVW45-4957.06 %00:28:06-24
#95 95Jakub FudaliJM15-1747.74 %00:28:4271-
#96 96Jerzy KoptaVM70-7460.84 %00:28:5972-
#97 97Katarzyna PajerskaVW35-3951.78 %00:29:04-25
#98 98Magdalena SitarzVW50-5458.95 %00:29:09-26
#99 99Zdzisław KarpińskiVM70-7463.63 %00:29:1773-Witar Tarnobrzeg
#100 100Lilla BilińskaVW40-4452.67 %00:29:39-27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności