Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Silver Run - Mężczyźni

Wyniki - 19 listopada 2016, Srebrna Góra

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11560Miloš KratochvílPARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE13.5201:33:0801:33:1000:00:0000:04:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22594Michał SikoraŻELOWICE-13.3401:34:2701:34:2800:01:1900:04:29
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33586Krzysztof PrzystakCHWAŁOWICETERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY13.1301:35:5401:35:5600:02:4600:04:34
#4 44202Artur Gruszczyński12.8801:37:4901:37:5000:04:4000:04:39
#5 55647Artur Korzeń12.7001:39:1001:39:1100:06:0200:04:43
#6 66534Michał GołębiewskiBIELAWADREAM-BIKE BIELAWA12.5401:40:2801:40:3000:07:1900:04:47
#7 77645Jacek Załubski12.4301:41:2001:41:2200:08:1100:04:49
#8 88610Bogusław TomakaZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN11.8901:45:5801:45:5800:12:4900:05:02
#9 99514Jaroslaw CzarnyWROCŁAW#SOBASTEAM11.3901:50:3401:50:3500:17:2600:05:15
#10 1010632Sergii Volobuiev11.3801:50:4201:50:4500:17:3300:05:16
#11 1111541Tomasz HołyńskiKNURÓW-11.2601:51:5101:51:5600:18:4200:05:19
#12 1212649Daniel Śmiech11.2301:52:0701:52:1000:18:5800:05:20
#13 1313530Alan GasińskiRUSZOWICE-11.1601:52:4601:52:5400:19:3700:05:22
#14 1414533Krzysztof GodlewskiŻARÓW-11.1301:53:0701:53:0900:19:5800:05:23
#15 1515500Paweł AchtelMILICZRUNNING TEAM MILICZ11.1001:53:2001:53:2900:20:1200:05:24
#16 1616642Grzegorz SulimaSTRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKA11.0201:54:1601:54:1900:21:0700:05:26
#17 1717520Marek DłubałaSZKLARY GÓRNEMSPORT RCS TEAM LUBIN10.9801:54:4201:54:4200:21:3300:05:27
#18 1818621Damian ZalejskiDZIERŻONIÓWDREAM-BIKE BIELAWA10.9001:55:3001:55:3200:22:2100:05:30
#19 1919615Hubert WierzbickiPASIKUROWICE-10.8101:56:3301:56:3600:23:2500:05:33
#20 2020606Marcin SzymańskiOŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA10.7801:56:5001:56:5100:23:4100:05:33
#21 2121651Wojciech Włodarczyk10.7801:56:5001:56:5200:23:4100:05:33
#22 2222630Robert ZamojskiGLIWICE10.7601:57:0301:57:0800:23:5400:05:34
#23 2323508Andzej BrodekGLIWICE-10.6601:58:0901:58:1200:25:0100:05:37
#24 2424507Paweł BiskupŁAGÓW LUBUSKI-10.6501:58:1601:58:1700:25:0700:05:37
#25 2525648Jarosław Bąkowski10.6301:58:2601:58:3200:25:1700:05:38
#26 2626580Adam PiechockiWARSZAWAPIHSZOU10.5601:59:0901:59:1800:26:0000:05:40
#27 2727509Dariusz BryńskiZIELONA GÓRA-10.5301:59:3901:59:4200:26:3000:05:42
#28 2828619Marek WydmuchBARDOSGR SPECIALIZED10.5001:59:5102:00:0000:26:4200:05:42
#29 2929567Krzysztof LazarowiczPACZKÓW-10.4902:00:0002:00:0900:26:5100:05:43
#30 3030652Marcin Borowik10.4002:01:0902:01:1000:28:0000:05:46
#31 3131550Sławomir KanarOŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA10.3402:01:4702:01:5100:28:3800:05:48
#32 3232532Daniel GniadekZOBKOWCE ŚLTEMPO10.2302:03:0902:03:1100:30:0100:05:51
#33 3333624Hubert KwaśniewskiSOBÓTKASIŁA OGRA10.2102:03:1702:03:2300:30:0900:05:52
#34 3434617Paweł WojczukLĄDEK ZDRÓJ-10.1602:03:5502:03:5900:30:4600:05:54
#35 3535631Janusz JaniaŚWIĘTOSZÓW10.1602:03:5202:04:0100:30:4300:05:54
#36 3636214Marek Folga10.1502:04:0302:04:0900:30:5500:05:54
#37 3737579Krzysiek OleśkiewiczWAŁBRZYCH-10.1402:03:5402:04:1200:30:4500:05:54
#38 3838612Sławomir WalaszekGILOWICE-10.1302:04:2102:04:2500:31:1200:05:55
#39 3939646Jarosław Sztyk10.0302:05:3402:05:3900:32:2500:05:59
#40 4040581Maciej PietruchaOBORNIKI-10.0202:05:4002:05:4800:32:3200:05:59
#41 4141582Michał PilujskiSKRZYNKI-10.0102:05:4202:05:4900:32:3300:05:59
#42 4242502Adam AnuszIMBRAMOWICE-10.0102:05:5402:05:5500:32:4500:05:59
#43 4343558Edward KozłowiczWAŁBRZYCHUKS LUDWIKOWICE9.9202:06:4802:06:5700:33:3900:06:02
#44 4444505Szymon BartosińskiWOŁCZYN-9.9102:07:0202:07:0600:33:5400:06:03
#45 4545602Robert StadnickiKOŹLICEBKM LUBIN9.8602:07:3302:07:4700:34:2500:06:05
#46 4646528Przemysław GarbowskiWOŁCZYN-9.7502:09:1302:09:1700:36:0400:06:09
#47 4747535Sebastian GraczykBOGUSZÓW-GORCE-9.7402:09:1302:09:2000:36:0400:06:09
#48 4848635Hnatolii Perog9.6302:10:4502:10:4800:37:3600:06:13
#49 4949211Tomasz Kozierski9.5702:11:3202:11:3600:38:2300:06:16
#50 5050599Marcin SolskiWROCŁAW-9.5602:11:4602:11:4800:38:3700:06:16
#51 5151212Sławomir Wójcik9.5302:12:0202:12:0800:38:5300:06:17
#52 5252555Marcin KocikWROCŁAWFATBOY SPRINT9.5302:11:5802:12:1100:38:4900:06:17
#53 5353548Henryk JasickiOŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA9.5302:12:0802:12:1500:38:5900:06:17
#54 5454598Davide SolbiatiWROCLAWSPARTANIE DZIECIOM9.5202:12:1302:12:2500:39:0500:06:18
#55 5555517Daniel DąbrowskiLUBIN-9.4702:12:4702:13:0100:39:3800:06:20
#56 5656656Rafał Garczyk9.4302:13:2602:13:4000:40:1800:06:21
#57 5757523Remigiusz DudekZIĘBICE-9.3502:14:3702:14:4200:41:2800:06:24
#58 5858539Zbigniew HarendarzOBORAMSPORT RCS TEAM LUBIN9.3402:14:5502:14:5800:41:4600:06:25
#59 5959546Przemyslaw JanuchtaLUBINMSPORT TEAM9.3302:14:5602:14:5800:41:4700:06:25
#60 6060547Mariusz JarosławskiOŁAWABIEGAM Z HUSARIĄ9.2602:15:5302:16:0000:42:4400:06:28
#61 6161583Rafał PodskokMŁAWA-9.2602:15:5702:16:0300:42:4800:06:28
#62 6262522Bartosz DreszerSARBY-9.2502:16:0802:16:1200:43:0000:06:29
#63 6363663Jarosław Kasperski9.2302:16:2002:16:2700:43:1100:06:29
#64 6464625Łukasz BiczyńskiSOBÓTKASIKA OGRA9.2302:16:2202:16:2800:43:1300:06:29
#65 6565587Rafał SadłowskiWROCŁAW-9.2102:16:4202:16:5000:43:3400:06:30
#66 6666565Andrzej KwiatkowskiPOLANICA-ZDRÓJZDYSKWALIFIKOWANI9.1902:16:5502:17:0900:43:4600:06:31
#67 6767589Maciej SaletaWROCŁAW-9.1802:17:0602:17:1200:43:5700:06:32
#68 6868524Tomasz EitnerSUCHY LASMS TEAM9.1502:17:3002:17:4200:44:2100:06:33
#69 6969613Adam WasielewskiWROCŁAWZDYSKWALIFIKOWANI9.1402:17:3302:17:4800:44:2400:06:33
#70 7070596Grzegorz SłowińskiWROCŁAWZDYSKWALIFIKOWANI9.1402:17:3402:17:4900:44:2500:06:33
#71 7171641Zbigniew TwarógSTRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKA9.1202:18:0902:18:1200:45:0000:06:34
#72 7272526Sebastian FranekLUBOŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE9.0802:18:3602:18:5000:45:2800:06:36
#73 7373527Maciej GaczyńskiOPOCZNOBIEGOBSESJA9.0402:19:1502:19:2500:46:0600:06:38
#74 7474569Artur MatuszekOŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA9.0202:19:3302:19:4000:46:2400:06:39
#75 7575542Paweł IdzikowskiWROCŁAW-9.0002:19:4802:19:5800:46:3900:06:39
#76 7676607Marcin SzymczynaOŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA8.9202:21:0502:21:1200:47:5600:06:43
#77 7777593Jacek SikoraŻELOWICE-8.8602:22:0502:22:1100:48:5700:06:46
#78 7878626Krzysztof ŻmudzińskiPOZNAŃPI8.8402:22:1402:22:3000:49:0500:06:47
#79 7979738Piotr IdzikowskiSUCHY LASPI8.8402:22:1802:22:3000:49:0900:06:47
#80 8080511Maciej CiesielskiWROCŁAWMAŚLICE KINGDOM8.8302:22:3702:22:4300:49:2800:06:47
#81 8181616Mirosław WierzbickiOTMUCHÓWNYSA BIEGA8.7602:23:4402:23:5300:50:3500:06:51
#82 8282638Grzegorz UliczWROCŁAW8.7202:24:1802:24:3000:51:0900:06:52
#83 8383554Adam KłapećPOZNAŃ-8.7102:24:3202:24:4300:51:2400:06:53
#84 8484627Jakub KubiczWROCŁAW8.6902:25:0102:25:0300:51:5200:06:54
#85 8585531Łukasz GlosSTARA ŁOMNICA-8.6402:25:4102:25:5100:52:3300:06:56
#86 8686521Łukasz DobrowolskiOŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA8.5602:27:0402:27:1200:53:5500:07:00
#87 8787515Patryk CzermakBYSTRZYCA KŁODZKAZDYSKWALIFIKOWANI, ALPCREW.PL8.5302:27:3302:27:4500:54:2400:07:02
#88 8888611Tomasz TomiczekWROCŁAWZDYSKWALIFIKOWANI8.5302:27:3102:27:4700:54:2200:07:02
#89 8989654Przemyslaw Szaja8.4302:29:0802:29:2300:55:5900:07:06
#90 9090552Stanisław KapłonKŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWA8.4202:29:3002:29:4000:56:2100:07:07
#91 9191513Krzysztof CyganKRAKÓWDRUŻYNA MISTRZÓW8.4102:29:3902:29:4700:56:3000:07:07
#92 9292536Andrzej GromadaPOLKOWICEKGHM ZAKŁADY WZBOGACANIA RUD POLKOWICE8.4002:29:5702:30:0200:56:4900:07:08
#93 9393575Sebastian MrozińskiRADWANICE-8.3802:30:0502:30:1800:56:5600:07:09
#94 9494590Karol SawickiGRUDZIADZ-8.2602:32:2302:32:3400:59:1400:07:15
#95 9595660Michał Czachowski7.6402:44:5102:45:0001:11:4200:07:51
#96 9696662Rafał Baziuta7.5902:45:5002:45:5701:12:4200:07:54
#97 9797618Robert WróblewskiGRODZISK MAZOWIECKI-7.3702:50:4602:50:5601:17:3700:08:08
#98 9898810Witold RadkeWAŁBRZYCH-6.7703:05:5503:06:0301:32:4600:08:51
#99 9999605Mieczysław SzklarzŻARY-6.5103:13:1703:13:2801:40:0800:09:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności