Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Dycha Pomarańczowej Pomocy

Wyniki - 20 listopada 2016, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 302Joanna Jureczko186Miechowicka Grupa BiegowaK201300:55:37
#2 303Przemysław Markowski187Miechowicka Grupa BiegowaM203500:55:38
#3 304Karmena Trojan381Miechowicka Grupa BiegowaK201400:55:40
#4 305Dariusz Olczyk125ParkRUN OpoleM407800:55:40
#5 306Joanna Karolczak227Grupa Biegowa Gwarek" Tarnowskie Góry"K401200:55:43
#6 307Alina Matunin235Miechowicka Grupa BiegowaK302700:55:43
#7 308Krystian Tomaka310parkrun Kędzierzyn-KoźleM309900:55:45
#8 309Dariusz Kosik334ZabieganiM3010000:55:47
#9 310Bogdan Lachera312NIGHT RUNNERS ZABRZEM501800:55:52
#10 311Paweł Zdon304M3010100:56:02
#11 312Tomasz Komuda298M407900:56:03
#12 313Zenon Niedzwiecki215M408000:56:06
#13 314Aleksandra Madeja243Miechowicka Grupa BiegowaK401300:56:14
#14 315Małgorzata Nykiel190Miechowicka Grupa BiegowaK401400:56:21
#15 316Justyna Karczyńska103Rajsport ActiveK302800:56:23
#16 317Magdalena Herud128K201500:56:25
#17 318Ewa Kosmaty26Rajsport ActiveK302900:56:25
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !319Kamilla Witor452K50200:56:26
#19 320Grzegorz Wesołowski164Miechowicka Grupa BiegowaM408100:56:28
#20 321Barbara Zdeb224K303000:56:30
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !322Angelika Augustyn330RAJSPORT ACTIVEK16200:56:36
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 323Alicja Stania237Miechowicka Grupa BiegowaK50300:56:39
#23 324Justyna Urbańska221Miechowicka Grupa BiegowaK303100:56:40
#24 325Karolina Postół385Night Runners GliwiceK303200:56:51
#25 326Barbara Sokołowska89K401500:56:55
#26 327Arkadiusz Janicki98NiezrzeszonyM3010200:57:05
#27 328Alina Horak286K401600:57:08
#28 329Wiesław Banasik489M501900:57:09
#29 330Adam Polczyk78M3010300:57:09
#30 331Aleksandra Bar447K303300:57:12
#31 332Katarzyna Konieczka73Miechowicka Grupa BiegowaK401700:57:13
#32 333Bartosz Zamojski181Miechowicka Grupa BiegowaM408200:57:15
#33 334Iwona Zamojska182Miechowicka Grupa BiegowaK303400:57:17
#34 335Łukasz Wróbel267M3010400:57:27
#35 336Justyna Śmigielska17K303500:57:31
#36 337Zbigniew Kręcisz242RACIBORSKA GRUPA OUTDOROWAM601000:57:35
#37 338Anna Orian418KS KOZIOŁEKK401800:57:46
#38 339Aleksandra Parszewska270BTM RunnersK201600:57:49
#39 340Paweł Kostorz307M203600:57:49
#40 341Dariusz Wycisk13M203700:57:57
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !342Janina Sieniawska210KS KOZIOŁEKK60100:58:02
#42 343Leszek Malinowski202PARKRUN K-KOŻLEM502000:58:03
#43 344Łukasz Dziekan56M3010500:58:06
#44 345Martyna Flis54-00:58:26
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !346Krystyna Benska279Miechowicka Grupa BiegowaK60200:58:31
#46 347Grzegorz Skrzypczak214KS KoziołekM3010600:58:31
#47 348Andrzej Starostka57parkrun Kędzierzyn-KoźleM601100:58:32
#48 349Adriana Seńków77nie zrzeszonaK401900:58:34
#49 350Iwona Jurczykowska-Kosik333ZabieganiK303600:58:37
#50 351Tomasz Narewski471M3010700:58:45
#51 352Krystyna Majer413KS KOZIOŁEKK50400:58:49
#52 353Marek Fąfara425KS KOZIOŁEKM3010800:58:50
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 354Anna Osiecka420KS KOZIOŁEKK60300:58:52
#54 355Barbara Bętkowska-Cela342SULIS HOKO TEAMK402000:58:54
#55 356Agata Chruściel335SULIS HOKO TEAMK303700:58:55
#56 357Ola Solich338sulis hoko teamK303800:58:55
#57 358Małgorzata Tykierka328ToxpressK402100:59:00
#58 359Ania Macoch50Rajsport ActiveM408300:59:09
#59 360Zosia Ciszak477Miechowicka Grupa BiegowaM408400:59:19
#60 361Grzegorz Ziętek225Miechowicka Grupa BiegowaM408500:59:19
#61 362Sebastian Gałosz332Urząd Miasta Kędzierzyn-KoźleM3010900:59:19
#62 363Anna Bongilaj161Miechowicka Grupa BiegowaK303900:59:19
#63 364Elżbieta Rams45parkrun Kędzierzyn-KoźleK402200:59:21
#64 365Danuta Krasowska47PARKRUN K-KOŻLEK50500:59:22
#65 366Katarzyna Namyślak-Krajweska95parkrun Kędzierzyn-KoźleK402300:59:22
#66 367Aleksandra Kolendo492BrenntagK201700:59:32
#67 368Izabela Imiołczyk220Miechowicka Grupa BiegowaK304000:59:32
#68 369Aleksandra Pasoń204Parkrun Kedzierzyn- KoźleK402400:59:34
#69 370Artur Żarczyński410KS KOZIOŁEKM408600:59:37
#70 371Bernadetta Tacica150Urząd Miejski Strzelce OpolskieK304100:59:39
#71 372Barbara Szulc240Miechowicka Grupa BiegowaK60400:59:40
#72 373Jolanta Bonk276Miechowicka Grupa BiegowaK304200:59:40
#73 374Aleksandra Matuć67Miechowicka Grupa BiegowaK402500:59:45
#74 375Beata Korczewska217Miechowicka Grupa BiegowaK402600:59:46
#75 376Jadwiga Borek180KS KOZIOŁEKK304300:59:58
#76 377Sylwia Cieślak319Mustangi GliwiceK304401:00:15
#77 378Weronika Lepich141K201801:00:16
#78 379Monika Maczuga321Mustangi GliwiceK201901:00:16
#79 380Beata Błoch143Rajsport ActiveK402701:00:20
#80 381Jakub Antosik65Rajsport ActiveM203801:00:23
#81 382Anna Łabas66RAJSPORT ACTIVEK402801:00:44
#82 383Marcin Stolarski142M3011001:00:44
#83 384Piotr Jakubczyk277parkrun Kędzierzyn-KoźleM408701:00:47
#84 385Bartłomiej Grzyb110Ks KoziołekM408801:00:48
#85 386Wiesław Bednarczyk380NiezrzeszonyM601201:00:56
#86 387Marek Gonet238M408901:00:59
#87 388Beata Rudolf293parkrun Kędzierzyn-KoźleK304501:01:05
#88 389Aleksandra Piskorz253Miechowicka Grupa BiegowaK304601:01:27
#89 390Krzysztof Piskorz252Miechowicka Grupa BiegowaM409001:01:29
#90 391Izolda Świstuń443K402901:01:52
#91 392Ireneusz Dąbrowski438RAJSPORT ACTIVEM409101:01:53
#92 393Mirosław Seńków144M409201:01:53
#93 394Ewa Owocka230Miechowicka Grupa BiegowaK304701:01:59
#94 395Magdalena Marcinkowska178Miechowicka Grupa BiegowaK304801:02:04
#95 396Justyna Kamińska470K304901:02:35
#96 397Katarzyna Lepich232Miechowicka Grupa BiegowaK305001:02:48
#97 398Magdalena Gromala118Nysa BiegaK403001:03:02
#98 399Robert Szyszko397M409301:03:07
#99 400Monika Gaj300Dar-Bud TeamK305101:03:07
#100 401Tomasz Janiszewski466M601301:03:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności