Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Dycha Pomarańczowej Pomocy

Wyniki - 20 listopada 2016, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 353Marek Fąfara425KS KOZIOŁEKM3010800:58:50
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 354Anna Osiecka420KS KOZIOŁEKK60300:58:52
#3 355Barbara Bętkowska-Cela342SULIS HOKO TEAMK402000:58:54
#4 356Agata Chruściel335SULIS HOKO TEAMK303700:58:55
#5 357Ola Solich338sulis hoko teamK303800:58:55
#6 358Małgorzata Tykierka328ToxpressK402100:59:00
#7 359Ania Macoch50Rajsport ActiveM408300:59:09
#8 360Zosia Ciszak477Miechowicka Grupa BiegowaM408400:59:19
#9 361Grzegorz Ziętek225Miechowicka Grupa BiegowaM408500:59:19
#10 363Anna Bongilaj161Miechowicka Grupa BiegowaK303900:59:19
#11 364Elżbieta Rams45parkrun Kędzierzyn-KoźleK402200:59:21
#12 365Danuta Krasowska47PARKRUN K-KOŻLEK50500:59:22
#13 366Katarzyna Namyślak-Krajweska95parkrun Kędzierzyn-KoźleK402300:59:22
#14 367Aleksandra Kolendo492BrenntagK201700:59:32
#15 368Izabela Imiołczyk220Miechowicka Grupa BiegowaK304000:59:32
#16 369Aleksandra Pasoń204Parkrun Kedzierzyn- KoźleK402400:59:34
#17 370Artur Żarczyński410KS KOZIOŁEKM408600:59:37
#18 371Bernadetta Tacica150Urząd Miejski Strzelce OpolskieK304100:59:39
#19 372Barbara Szulc240Miechowicka Grupa BiegowaK60400:59:40
#20 373Jolanta Bonk276Miechowicka Grupa BiegowaK304200:59:40
#21 374Aleksandra Matuć67Miechowicka Grupa BiegowaK402500:59:45
#22 375Beata Korczewska217Miechowicka Grupa BiegowaK402600:59:46
#23 376Jadwiga Borek180KS KOZIOŁEKK304300:59:58
#24 377Sylwia Cieślak319Mustangi GliwiceK304401:00:15
#25 378Weronika Lepich141K201801:00:16
#26 379Monika Maczuga321Mustangi GliwiceK201901:00:16
#27 380Beata Błoch143Rajsport ActiveK402701:00:20
#28 381Jakub Antosik65Rajsport ActiveM203801:00:23
#29 382Anna Łabas66RAJSPORT ACTIVEK402801:00:44
#30 383Marcin Stolarski142M3011001:00:44
#31 386Wiesław Bednarczyk380NiezrzeszonyM601201:00:56
#32 387Marek Gonet238M408901:00:59
#33 388Beata Rudolf293parkrun Kędzierzyn-KoźleK304501:01:05
#34 389Aleksandra Piskorz253Miechowicka Grupa BiegowaK304601:01:27
#35 390Krzysztof Piskorz252Miechowicka Grupa BiegowaM409001:01:29
#36 391Izolda Świstuń443K402901:01:52
#37 392Ireneusz Dąbrowski438RAJSPORT ACTIVEM409101:01:53
#38 393Mirosław Seńków144M409201:01:53
#39 394Ewa Owocka230Miechowicka Grupa BiegowaK304701:01:59
#40 395Magdalena Marcinkowska178Miechowicka Grupa BiegowaK304801:02:04
#41 396Justyna Kamińska470K304901:02:35
#42 397Katarzyna Lepich232Miechowicka Grupa BiegowaK305001:02:48
#43 398Magdalena Gromala118Nysa BiegaK403001:03:02
#44 399Robert Szyszko397M409301:03:07
#45 400Monika Gaj300Dar-Bud TeamK305101:03:07
#46 401Tomasz Janiszewski466M601301:03:09
#47 402Marcin Grabas90M3011101:03:11
#48 403Wioleta Hekiert280Miechowicka Grupa BiegowaK403101:03:11
#49 405Katarzyna Haber179Miechowicka Grupa BiegowaK403301:03:42
#50 406Magdalena Burek272Miechowicka Grupa BiegowaK305201:04:03
#51 407Tadeusz Goc209Urząd Miejski Strzelce OpolskieM601401:04:06
#52 408Ania Szwed171Miechowicka Grupa BiegowaK305301:04:07
#53 409Urszula Szeja309parkrun Kędzierzyn-KoźleK50601:04:08
#54 410Adam Nowak244Miechowicka Grupa BiegowaM409401:04:12
#55 411Agnieszka Romberg166Miechowicka Grupa BiegowaK305401:04:13
#56 412Wojciech Urbański222Miechowicka Grupa BiegowaM409501:04:16
#57 413Bartosz Grycko341parkrun Kędzierzyn-KoźleM203901:04:19
#58 414Andrzej Ploch136M502101:04:23
#59 415Beata Piechocka401BLACK RED WHITEK305501:04:32
#60 416Katarzyna Szczepka- Cypryańska403BLACK RED WHITEK305601:04:39
#61 417Grażyna Torka-Kunert191Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemK50701:04:40
#62 418Magdalena Wieczorkowska111ZabieganiK305701:04:57
#63 419Aleksandra Kosacka264K202001:05:23
#64 420Dagmara Ziemba61K305801:05:40
#65 421Piotr Garbacz453LUKS Rospondek ŻyrowaM3011201:06:23
#66 422Marzena Bajer158Dystans LubomiaK305901:06:31
#67 423Damian Nitecki194Miechowicka Grupa BiegowaM3011301:06:34
#68 424Anna Cieśla20K306001:07:32
#69 425Bernadeta Kuczera134czernica teamK306101:07:53
#70 426Katarzyna Knihinicka-Joszko239K306201:07:57
#71 427Tomasz Lasek491Opole TeamM409601:08:15
#72 428Anna Rosga197amatorK403401:08:49
#73 429Karolina Oszek198K306301:08:49
#74 430Gizela Łeśko473Parkrun Kędzierzyn-KoźleK306401:09:09
#75 431Krzysztof Łeśko474Parkrun Kędzierzyn-KoźleM3011401:09:10
#76 433Dariusz Cypryański402BLACK RED WHITEM3011501:10:00
#77 434Małgorzata Paletta Paletta36K403501:10:01
#78 435Anna Lukaszczyk163Miechowicka Grupa BiegowaK306501:10:54
#79 436Anna Borowy479K306601:10:54
#80 437Klaudia Długosz153Urząd Miejski Strzelce OpolskieK306701:11:57
#81 438Agnieszka Gajos177Miechowicka Grupa BiegowaK306801:11:59
#82 439Joanna Hołobut208Urząd Miejski Strzelce OpolskieK403601:13:08
#83 440Kornelia Śliwa165Miechowicka Grupa BiegowaK403701:13:34
#84 441Marta Milewska162Miechowicka Grupa BiegowaK306901:13:37
#85 442Katarzyna Dobosz169Miechowicka Grupa BiegowaK403801:13:38
#86 443Małgorzata Czarnecka160Miechowicka Grupa BiegowaK403901:13:38
#87 445Katarzyna Polczyk81K307101:15:59
#88 446Bogdan Thomalla481SILESIA NORDIC TEAMM70401:16:47
#89 447Boleslaw Grygiel358parkrun kedzierzyn-kozleM601501:17:58
#90 448Monika Kuśnierz120KS GRYF KietrzK40-
#91 449Urszula Kurpiela365K30-
#92 450Paweł Gugulski394M30-
#93 195Łukasz Kuczera114M307300:50:31
#94 26Krystian Śmigielski448M30800:40:07
#95 268Marcin Karczyński102Rajsport ActiveM309100:53:51
#96 28Marcin Lampart138Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemM40900:40:07
#97 348Andrzej Starostka57parkrun Kędzierzyn-KoźleM601100:58:32
#98 63Jacek Starostka58parkrun Kędzierzyn-KoźleM402400:42:47
#99 24Jerzy Podgórski460Lacho TeamM40700:39:50
#100 384Piotr Jakubczyk277parkrun Kędzierzyn-KoźleM408701:00:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności