Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVI Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 3 grudnia 2016, Jarosławiec

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
5
Km
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1295Olijnik Paweł1988MIce matteam (POL)-1100:16:22100:33:16
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2168Pobłocki Piotr1965MUKS Ekonomik Maratończyk Lębor-2200:16:56200:33:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3222Szymański Sylwester1973MTeam Biegowy Szczecinek-ULKS Ba-3300:17:24300:34:46
#4 4250Went Jakub1981MŁeba (POL)-4400:18:07700:35:34
#5 519Burzyński Aleksander1977MStopa Słupsk (POL)-5500:17:47400:35:42
#6 6182Rudnik Krzysztof1980MNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-6600:17:56600:36:10
#7 766Guzowski Dariusz1969MCarry Petfood Trzebielino/Talex Bo-7700:17:55500:36:30
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8294Olijnik Swietłana1985KUkraina (POL)1-100:18:351000:37:22
#9 9116Kulczyk Jerzy1962MTychowo (POL)-8800:18:32800:37:27
#10 10217Szopiński Tomasz1983MKB BRYZA POSTOMINO (POL)-9900:18:34900:37:34
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11167Pobłocka Katarzyna1994KUKS Ekonomik Maratończyk Lębor2-200:18:361100:37:38
#12 12261Witkiewicz Eryk1976Mbiałogard (POL)-101000:18:521400:38:13
#13 133Antosik Grzegorz1977MKB Bryza Postomino (POL)-111100:18:501200:38:23
#14 14120Kurkul Przemysław1995MKB BRYZA POSTOMINO (POL)-121200:18:561600:38:27
#15 15135Mierzwa Witold1974MDarłowo (POL)-131300:18:501300:38:48
#16 16121Leśniewski Konrad1994MKB BRYZA POSTOMINO (POL)-141400:18:581700:38:58
#17 1792Kamieniecki Rafal1979MTUPOT USTKA (POL)-151500:18:581800:39:01
#18 18152Orzechowski Kamil1988MNEOVITAE (POL)-161600:19:051900:39:13
#19 19183Rudnikowski Maciej1974Mbieguzdrowiskowy.pl (POL)-171700:19:202100:39:13
#20 20100Kędzierski Andrzej1980MSZCZECINEK (POL)-181800:18:541500:39:16
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21230Terefenko Joanna1993KLKS Jantar Ustka (POL)3-300:19:272400:39:16
#22 2260Gostkowski Łukasz1987MKB GOCH BYTÓW (POL)-191900:19:312500:39:18
#23 23239Ustianowski Wojciech1988MJW 1223 (Rozbiegany Koszalin) (PO-202000:19:392700:39:25
#24 2465Grzesik Eugeniusz1966Mlonewolf (POL)-212100:19:262200:39:26
#25 25119Kurkul Janek1999MKB BRYZA POSTOMINO (POL)-222200:19:172000:39:44
#26 26160Pazda-Pozorska Gosiunia1982KNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)4-400:19:272300:39:49
#27 27113Kryczka Stanisław1969MMTS HAMER MIASTKO (POL)-232300:19:382600:40:12
#28 28157Pakulski Marcin1974MKoszalin (POL)-242400:20:093300:40:25
#29 2954Glazik Dariusz1975MBytów (POL)-252500:19:512900:40:38
#30 30191Sajko Bartosz1985MŻyj z Energią Darłowo (POL)-262600:20:083100:40:41
#31 31249Wegner Przemysław1978MUstka (POL)-272700:20:073000:40:42
#32 32244Wardęga Mateusz1999MULKS BARWICE (POL)-282800:19:442800:40:45
#33 3321Chudy Henryk1955MK S Olszewski i synowie (POL)-292900:20:093200:41:07
#34 3449Garski Kryspin1976MŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS (PO-303000:21:044200:41:14
#35 35266Wójcik Damian1970MRunnerswalde Darłowo (POL)-313100:20:103400:41:30
#36 3683Januszewski Maciej1985MKB BRYZA POSTOMINO (POL)-323200:20:293600:41:36
#37 37291Gierlach Jacek1989MSTOPA SLUPSK (POL)-333300:20:263500:41:47
#38 38193Siemiątkowski Robert1978MDARŁOWO (POL)-343400:21:054300:41:59
#39 39258Wilmont Krzysztof1987MSłupsk (POL)-353500:20:554000:42:11
#40 40189Sabisz Krzysztof1987MBytów (POL)-363600:21:274500:42:15
#41 41196Skoneczny Kacper1989MKlub Bokserski Kontra Darłowo (P-373700:20:373700:42:29
#42 42292Andryskowski Zdzisław1970MKolarz-Pol (POL)-383800:20:493800:42:31
#43 43237Tyszka Michał1978MNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-393900:21:034100:42:51
#44 44186Ryba Paweł1973Mgrabno (POL)-404000:21:334900:42:52
#45 45245Wąsicki Jacek1973MStopa Słupsk (POL)-414100:21:254400:43:08
#46 46110Krasuski Hubert1993MKlub Bokserski Kontra Darłowo (P-424200:21:314800:43:09
#47 47184Ruszczyński Łukasz1984MWęzeł Łączności Słupsk/ RWT Bydg-434300:21:405200:43:18
#48 48286Staszewski Jan1961MDarłowo (POL)-444400:20:523900:43:26
#49 49128Mazur Emilusz1976MŻyj z Energią (POL)-454500:21:274600:43:33
#50 50256Wiernicki Remigiusz1986MDarłowo (POL)-464600:21:595800:43:34
#51 51279Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-474700:21:405100:43:37
#52 5279Jankiewicz Tomasz1975MMTS HAMER MIASTKO (POL)-484800:21:304700:43:42
#53 53171Prędki Grzegorz1985MKB BRYZA POSTOMINO (POL)-494900:22:025900:43:43
#54 54289Czaja Andrzej1963MUKS Ekonomik Maratończyk (POL)-505000:21:435500:43:45
#55 55130Merda Piotr1979MMTS HAMER Miastko (POL)-515100:21:385000:43:46
#56 56173Rajner Krzysztof1981MKoszalin (POL)-525200:22:046000:44:08
#57 57284Majewski Ryszard1958MLKB B. PETK Lębork (POL)-535300:21:415300:44:17
#58 58101Kijewski Przemysław1987MSłupsk (POL)-545400:21:425400:44:22
#59 59149Oleszek Jerzy1971Mgrabno (POL)-555500:21:565700:44:23
#60 60257Wierzbicki Sylwester1984MDarłowo (POL)-565600:22:056100:44:24
#61 6112Bonisławski Jarosław1980MFADOMODA TEAM SŁAWNO (POL-575700:22:196800:44:25
#62 6291Kamelski Piotr1973MSławno (POL)-585800:22:066200:44:28
#63 63123Majchrzak Łukasz1990MUstka (POL)-595900:22:247000:44:34
#64 64285Szczyski Piotr1968MLKB B. PETK (POL)-606000:22:146500:44:51
#65 65224Szymański Tomasz Piotr1972MSłupsk (POL)-616100:22:116400:44:54
#66 66129Merda Katarzyna1982KMTS HAMER Miastko (POL)5-500:22:106300:45:01
#67 67143Nędzusiak Dariusz1962MAleksandrów Kujawski (POL)-626200:22:317500:45:06
#68 6877Jakubowski Krystian1983MCaptain America vs The Flash (POL-636300:22:388000:45:14
#69 69106Kordylas Michał1986MSłupsk (POL)-646400:22:186700:45:18
#70 70102Knut Seweryn1975MTRI Starogard Gdański (POL)-656500:22:277200:45:26
#71 71210Strzelecki Zbigniew1956MKORZYBSKIE REKINY (POL)-666600:22:236900:45:32
#72 72227Tarnionek Kasia1979KŻyj z Energią (POL)6-600:22:387900:45:37
#73 73206Stopa Krzysztof1972MTczew (POL)-676700:22:166600:45:38
#74 74164Piotrkowski Tomasz1980MStopa Słupsk (POL)-686800:21:495600:45:42
#75 75126Małkiński Józef1957MRwt w Bydgoszczy (POL)-696900:22:387800:46:08
#76 76197Skopp Sebastian1989MSłupsk (POL)-707000:22:548300:46:34
#77 77226Świetlik Tomasz1960MKoszalin (POL)-717100:23:319400:46:36
#78 78165Piotrowski Mirosław1964MStopa Słupsk (POL)-727200:23:238900:46:46
#79 79122Majchrzak Dariusz1967MUstka (POL)-737300:22:297300:46:52
#80 80192Sałabon Grzegorz1966MRWT Bydgoszcz- WŁ Lębork (POL)-747400:22:548200:46:59
#81 81177Reszkowski Sebastian1987MBAZA 44 (POL)-757500:23:198700:47:00
#82 82161Pękała Piotr1971MRozbiegany Koszalin (POL)-767600:24:0110800:47:03
#83 83166Pobłocka Bożena1968KUKS Ekonomik Maratończyk Lębor7-700:23:369800:47:08
#84 8410Bober Jakub1996MAkademia Pomorska (POL)-777700:22:317400:47:12
#85 85277Ziółkowska Monika1988KGB PiM (POL)8-800:22:598500:47:17
#86 86229Telesiewicz Henryk1947MMKS Święc Sławno (POL)-787800:22:367600:47:18
#87 87153Osiów Aleksandra1997KBiały Bór (POL)9-900:23:329600:47:18
#88 8898Kasperski Dariusz1971MBydlino (POL)-797900:23:329500:47:18
#89 8950Gaweł Zbgniew1956MSłupsk (POL)-808000:23:078600:47:26
#90 90253Wielgat Łukasz1986MPieńkowo (POL)-818100:23:238800:47:27
#91 91280Żyndul Michał1987MPozezdrze (POL)-828200:22:568400:47:34
#92 9247Gajek Artur1976MKORZYBSKIE REKINY (POL)-838300:23:269200:47:35
#93 9388Jędraszko Magda1985KMTS HAMER MIASTKO (POL)10-1000:23:289300:47:40
#94 94211Szałkowski Wojtek1976MTUPOT USTKA (POL)-848400:24:1611200:47:40
#95 95219Szrama Marian1966MBAZA 44 (POL)-858500:23:5310500:47:53
#96 96142Nachyła Paweł1987MDziki Koszalin (POL)-868600:22:377700:47:57
#97 97185Rutecka Sylwia1982KTUPOT USTKA (POL)11-1100:23:5610600:47:58
#98 98265Wójcicki Grzegorz1983MSławno (POL)-878700:23:4010100:47:58
#99 99251Wiatrzyk Krzysztof1970Mdarłowo (POL)-888800:23:259000:48:10
#100 10087Jędraszczyk Marek1971MRWT Bydgoszcz - WŁ Słupsk (POL)-898900:23:269100:48:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności