Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXIII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy

Wyniki - 31 grudnia 2016, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Pk1
Pk3
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1415Krzysztof HadasTRI NEGU / UKS FALA SWARZĘDZ / Poznań1996M1-00:08:06100:17:40100:26:04100:35:2900:35:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2361Szymon BytniewskiUnia Swarzędz/ Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu / Gowarzewo1991M2-00:08:39200:18:40200:27:39200:37:2300:37:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 367Paweł BajranKB SPOCENI NOWA SÓL / Nowa Sól1979M3-00:08:52300:19:09300:28:17300:38:2700:38:27
#4 4422Błażej WytwerPęDzikiem do Mety / Korzeniew1988M4-00:08:52400:19:13400:28:27400:38:4700:38:47
#5 5340Bartosz MajorczykGrodziski Klub Biegacza / Karczewo1992M5-00:09:08500:20:16500:30:53500:41:3600:41:36
#6 6176Marek SkąpskiŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM / Przeźmierowo1974M6-00:09:44900:21:02700:31:08700:42:0400:42:03
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7907Małgorzata KołackaButterfly Team/UP Poznań / Poznań1993K-100:09:461100:21:06800:31:19800:42:1700:42:17
#8 8290Bartosz MierzejewskiPoznań1983M7-00:09:43800:21:00600:31:06600:42:2700:42:25
#9 9173Andrzej BandurowskiKB SPOCENI NOWA SÓL / Nowa Sól1972M8-00:09:451000:21:12900:31:19900:42:3700:42:36
#10 10116Cyryl FederowiczPędzące Bąki / Poznań1981M9-00:10:011400:21:451300:31:551300:43:0700:43:07
#11 11399Marcin NowakFc Dolina / Poznań1992M10-00:09:41700:21:121000:31:351000:43:1300:43:05
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12416Dorota PrzybyszGrodziski Klub Biegacza / Grodzisk Wlkp1966K-200:10:101700:21:431200:31:541200:43:1500:43:13
#13 1366Michał ChudzińskiRunners power Śrem / Śrem1976M11-00:09:39600:21:141100:31:351100:43:2000:43:19
#14 14244Marek WitkiewiczVolkswagen Samochody Użytkowe MTB Team1958M12-00:10:131900:21:511600:32:101400:43:4300:43:41
#15 15384Dariusz GraczykDaszewice1978M13-00:10:071500:21:461400:32:101500:43:4700:43:40
#16 16214Adrian ŁukasikUnilever Poznań / Poznań1987M14-00:10:091600:22:011700:32:291600:43:5200:43:51
#17 17135Sławomir KrupaCYBINA TEAM / Chodzież1983M15-00:10:252500:22:142300:32:311700:43:5700:43:53
#18 18130Sławomir KaniukGB Wielkopolscy Biegacze / Grodzisk Wielkopolski1970M16-00:10:484600:22:442900:33:042500:44:2300:44:14
#19 1964Martin OpaczykPresto Travel / Poznań1989M17-00:10:242300:22:152400:32:461800:44:2800:44:23
#20 20429Sebastian KubasikKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI / Kotlin1991M18-00:10:142000:22:122000:32:501900:44:4100:44:41
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21258Alicia DiagoPoznań1981K-300:10:101800:22:122100:32:502000:44:4300:44:40
#22 22421Bartosz KurczewskiCITYZEN / Gruszczyn1977M19-00:10:212100:22:111900:32:502100:44:4800:44:47
#23 23317Hector Sastre GarciaMadryt1977M20-00:09:541200:22:011800:32:532200:45:0200:45:02
#24 2416Adam StawickiOborniki1966M21-00:10:252600:22:132200:32:562300:45:1100:45:06
#25 2515Piotr WzięchW ągrowiec1984M22-00:10:413900:22:362600:33:102600:45:1500:45:00
#26 26369Robert KasperskiSana Kościan / Kościan1968M23-00:10:262700:22:3125-00:45:1600:45:13
#27 27133Marcin MatysiakCYBINA TEAM / Kleszczewo1989M24-00:10:323300:22:553300:33:382800:45:3100:45:25
#28 28319Remigiusz WierzbickiŚwiebodzin1960M25-00:10:414000:23:023400:33:412900:45:3100:45:24
#29 29299Paweł BoguszCYBINA TEAM / Poznań1982M26-00:10:242400:22:402800:33:372700:45:4600:45:40
#30 30289Mateusz TyllSkoki1999M27-00:09:551300:21:491500:32:572400:45:5900:45:58
#31 31488Krzysztof MurkowskiMiotacze United / Poznań1971M28-00:10:524900:23:134100:34:073300:46:1600:46:09
#32 32312Tomasz Zdanowskienduhub.com / Kobylniki1972M29-00:10:292900:22:493100:33:513000:46:2300:46:21
#33 33287Jolanta JeżGostyń1976K-400:10:323400:23:023500:34:093500:46:3200:46:29
#34 34247Lucjan ŚwistekNETBOX BIEGA / Gostyń1972M30-00:10:323500:23:043600:34:093600:46:3300:46:30
#35 35226Damian FajferGranowo1975M31-00:10:303200:22:533200:33:563200:46:3800:46:35
#36 36394Marcin WszelakiSPARTAN DOBIEGNIEW / Dobiegniew1974M32-00:10:363700:23:043700:34:143800:46:4000:46:38
#37 37911Dietmar KornterSK VOST / Aus-Ruj1973M33-00:11:005700:23:134200:34:133700:46:4200:46:37
#38 38239Radosław KownackiRobakowo / Robakowo1967M34-00:10:464200:23:194500:34:284000:46:4200:46:37
#39 39255Paweł KalaSuchy Las1975M35-00:10:232200:22:372700:33:523100:46:4200:46:30
#40 40142Pawel GibasCYBINA TEAM / Bogdanowo1984M36-00:10:293000:22:443000:34:083400:46:4600:46:41
#41 4145Karol WalterKokoszczyn1989M37-00:10:293100:23:063800:34:263900:46:5500:46:50
#42 4246Tomek KaszyńskiLuboń1978M38-00:10:353600:23:093900:34:284100:46:5800:46:56
#43 43386Marcin NowakKB MIŚ BOREK WLKP. / Borek Wlkp.1971M39-00:10:474400:23:254700:34:334200:47:0700:46:54
#44 44360Jakub BalawanderGo Kuba Go / Poznań1974M40-00:11:025800:23:254800:34:344300:47:0700:46:55
#45 4520Łukasz FrankowskiPoznań1982M41-00:11:136500:23:445100:34:524900:47:1300:47:08
#46 46120Przemysław MieszkowskiPaczkowo1963M42-00:10:535000:23:304900:34:414500:47:1300:47:08
#47 4721Andrzej FrankowskiPoznań1959M43-00:11:136600:23:445200:34:525000:47:1600:47:11
#48 48321Patrycja KołeckaPiątkowo na biegowo / POZNAŃ1977K-500:10:454100:23:335000:34:444600:47:2300:47:18
#49 49217Jaromir FurmaniukSamotny Biały Żagiel / Poznań1972M44-00:11:065900:23:465400:34:565100:47:2700:47:23
#50 50326Dariusz SzymańskiPOZNAŃ1974M45-00:10:393800:23:144300:34:464700:47:2800:47:20
#51 51501Piotr OstrowickiCYBINA TEAM / Poznań1971M46-00:11:368700:24:056200:35:045300:47:4000:47:23
#52 521Krzysztof ŻukiewiczWilda Biega / Poznań1973M47-00:10:272800:23:104000:34:374400:47:3400:47:30
#53 53499Dawid TrittCYBINA TEAM / Poznań1984M48-00:10:494700:23:184400:34:474800:47:4300:47:34
#54 5434Mariusz StróżynaCYBINA TEAM / Paczkowo1988M49-00:11:136700:25:078600:35:576600:47:5800:47:44
#55 55440Maciej BorekPoznan1977M50-00:10:535100:23:445300:35:065400:47:4900:47:45
#56 56383Cezary SkowrońskiSkórzewo1980M51-00:11:086000:24:026100:35:235600:47:5900:47:49
#57 57351Iwona ZydorczakPOZNAŃ1984K-600:11:258100:24:196600:35:326000:48:0200:47:57
#58 58183Piotr BalcerPoznan1979M52-00:10:474500:23:204600:35:025200:48:0000:47:59
#59 59445Iwona Maciągklub biegacza bolewice / Bolewice1988K-700:11:177100:24:196700:35:366200:48:0900:48:03
#60 60918Marcin SzwabigPlewiska1978M53-00:11:167000:24:327000:36:016900:48:1100:48:06
#61 61407Marcin CholewińskiDrużyna Jezusa/KB Maniac / Poznań1984M54-00:11:207500:24:347100:36:027000:48:2200:48:18
#62 62148Janusz WystępskiDRUŻYNA SZPIKU/KB Maniac Poznań / Gniezno1972M55-00:11:096200:23:485600:35:185500:48:2600:48:20
#63 63337Marcin KociembaNaramowice biegają / Poznań1981M56-00:10:514800:23:475500:35:245800:49:0900:48:27
#64 64431Piotr KrupaCYBINA TEAM / Chodzież1973M57-00:11:156900:24:166500:35:336100:48:3300:48:28
#65 65270Marcin BasińskiTeam Kęsy / Paczkowo1974M58-00:11:368800:24:387300:35:596700:48:4800:48:31
#66 6641Piotr DraberPoznań1991M59-00:10:565300:23:545800:35:235700:48:4400:48:35
#67 67455Agnieszka SobkowiakPoznań1986K-800:10:585600:23:595900:35:376300:48:3500:48:35
#68 6823Michał Szuszczyński1976 / Poznań1976M60-00:11:5511000:24:538100:36:377600:48:5700:48:46
#69 69144Marek KościelniakCYBINA TEAM / Poznań1977M61-00:10:535200:23:505700:35:285900:48:5500:48:46
#70 70196Jacek WojtalakOborniki1974M62-00:11:247900:24:316900:36:006800:49:0000:48:49
#71 71151Paweł WojciechowskiTeam Kęsy / SWARZĘDZ1977M63-00:11:358500:24:437700:36:157100:49:1300:48:55
#72 72294Izabela BudnaKGB Grzmot Komorniki / Głuchowo1973K-900:11:126400:24:106300:35:536400:48:5800:48:58
#73 73277Andrzej MieszkowskiZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM / Poznań1972M64-00:11:086100:24:136400:35:566500:49:2100:49:16
#74 74221Mateusz KadłubekGoggle Pro Active Eyewear / Śrem1981M65-00:11:358600:24:568200:36:307400:49:3300:49:16
#75 75424Marek RelewiczKlub biegacza KP / Poznań1973M66-00:11:5410700:25:168900:36:548200:50:0700:49:44
#76 7649Kacper ŚmichurskiCYBINA TEAM / Zalasewo1998M67-00:11:399300:24:568300:36:277200:49:5200:49:47
#77 77110Bartosz RoszakWroniecki Klub Biegacza / Wronki1983M68-00:11:379000:24:357200:36:317500:50:2600:49:58
#78 78282Michał AugustyniakPoznań1973M69-00:11:318300:24:498000:36:488000:50:2000:49:58
#79 796Tadeusz Korońskiparkrun / Poznań1970M70-00:11:227600:24:437800:36:447800:50:1200:49:58
#80 80380Tomasz KruszwickiPCH_RUN / Chodzież1977M71-00:11:338400:24:487900:36:538100:50:0700:50:01
#81 81414Łukasz DemczurPoznań nie zrzeszony / Poznań1992M72-00:11:227700:24:427500:36:387700:50:1000:50:01
#82 82334Przemek GłuchowskiMZUMA team / ŻYCHLIN1976M73-00:11:187300:24:427600:36:477900:50:2500:50:14
#83 83278Mariusz BarczakSWARZĘDZ1975M74-00:11:5811300:25:249600:37:178400:50:2800:50:16
#84 8485Piotr NawrotgRUNwald Team Poznań / Poznań1976M75-00:11:136800:24:246800:36:277300:50:2400:50:17
#85 85496Maciej MłodzikWydział Sportu / Poznań1983M76-00:11:368900:25:078700:36:598300:50:2000:50:19
#86 86167Piotr MichalakKościan1975M77-00:11:5911500:25:5211300:37:5610100:50:5500:50:38
#87 87284Konrad CzubielPoznań1976M78-00:12:0011800:25:5411600:37:5910500:50:5400:50:38
#88 88112Andrzej ZielendaWolsztyński Klub Biegowy / Rostarzewo1961M79-00:12:0412500:25:3710600:37:298800:50:4800:50:40
#89 89475Damian SikorskiChodzież1991M80-00:11:459700:25:229500:37:288700:50:5600:50:43
#90 90155Denis PokotyckiOtomo STP / Programa.pl / Kostrzyn nad Odrą1990M81-00:11:5010400:25:169000:37:329100:50:5400:50:50
#91 9188Robert OstafiPołczyn-Zdrój1978M82-00:12:2516200:26:0212400:37:499900:51:0400:50:56
#92 9262Jacek WięcekPoznań1960M83-00:11:389100:25:169100:37:248500:50:5900:50:59
#93 93177Marcin KwiatkowskiKwiatkowscyTeam / Toruń1976M84-00:11:5711200:25:3210000:37:318900:51:1600:51:02
#94 94343Tomasz StrzodaJARACZEWO BIEGA / JARACZEWO1971M85-00:12:1514800:25:5211400:37:479700:51:2300:51:05
#95 95249Jarosław SzygendaMaratonczyk Poznań / Poznań1972M86-00:12:0011900:25:3410300:37:389300:51:1700:51:05
#96 96364Jakub RunowskiPodrzewie1986M87-00:11:5410800:25:209200:37:248600:51:4900:51:07
#97 97264Filip FischerGniezno1995M88-00:11:5611100:25:3210100:37:339200:51:4900:51:16
#98 98192Karol SierżantGostyń / Gostyń1976M89-00:12:3117800:26:2214300:38:1611400:51:3400:51:21
#99 99271Zenon FilipowskiSCIM / Wojtowicz TRI TEAM / Komorniki1973M90-00:12:1615100:26:0913100:38:0711000:51:4300:51:21
#100 100154Piotr KaźmierskiSporty Walki Gostyń / Gostyń1976M91-00:12:3117900:26:2214400:38:1711600:51:3500:51:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności