Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Warta Challenge Marathon&Half - Półmaraton

Wyniki - 11 lutego 2017, Biedrusko

Msc
Nr
M
K
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1320Półtorak Marek1-1994POTASZE01:24:0915.1900:03:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2304Grabiński Wojciech2-1994ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA01:31:0314.0400:04:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3333Matuszewski Nikodem3-1989POZNAŃVELOCITY WARSZTAT TRENINGU01:31:5413.9100:04:19
#4 4358Marszałek Andrzej4-1969SWARZĘDZ01:32:2413.8300:04:20
#5 5351Nowak Marcin5-1985POZNAŃ01:34:5613.4600:04:27
#6 6317Walkowiak Bartosz6-1980PLEWISKA01:38:1513.0100:04:37
#7 7307Myszkowski Jan7-1958WAŁCZ01:39:3412.8400:04:40
#8 8335Welter Przemysław8-1989SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY01:40:2712.7200:04:43
#9 9343Narożny Tomasz9-1989POZNAŃEFAR TEAM01:42:2912.4700:04:49
#10 10337Kołodziejski Jarek10-1976POZNAŃ01:42:4212.4400:04:49
#11 11381Dembiński Marek11-1974POZNAŃWÓJTOWICZ TRI TEAM01:43:2412.3600:04:51
#12 12336Pluciński Tomasz12-1980POZNAŃ01:44:4412.2000:04:55
#13 13329Cichy Krzysztof13-1970POZNAŃ01:45:0712.1600:04:56
#14 14379Kuczyński Piotr14-1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL01:45:4712.0800:04:58
#15 15361Mieszkowski Andrzej15-1972POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM01:46:2212.0200:05:00
#16 16378Ratajczak Rajmund16-1962POZNAŃ01:46:2512.0100:05:00
#17 17311Ratajczak Konrad17-1978PNIEWYTROCHĘ JUŻ BIEGAM )01:47:0411.9400:05:02
#18 18364Napierała Tomasz18-1977SUCHY LASABC TAX01:49:1011.7100:05:08
#19 19332Pisarek Maciej19-1979POZNAŃBACCA SCRITTORINI01:49:2011.6900:05:08
#20 20314Nowak Mariusz20-1982GNIEZNO01:49:2111.6900:05:08
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21354Martoszek Katarzyna-11986ROGOŹNORWB01:49:4011.6500:05:09
#22 22355Nawrot Piotr21-1976POZNAŃ01:49:5611.6300:05:10
#23 23339Denko Paweł22-1980--01:50:5911.5200:05:13
#24 24301Wesołowski Ryszard23-1960POZNAŃFIZJO4FAMILY01:52:1311.3900:05:16
#25 25318Łakomy Waldemar24-1959BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:52:1411.3900:05:16
#26 26308Jakubczyk Rafał25-1981LUBOŃTRIBOYS01:52:5911.3100:05:18
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27375Kamińska Ewelina-21982POZNAŃMUD GOATS01:53:1611.2800:05:19
#28 28368Sędkowski Łukasz26-1978ŚWIĄTNIKI 6801:53:2811.2600:05:20
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29300Kundys Karolina-31983WARSZAWA01:53:5311.2200:05:21
#30 30321Kapturski Marcin27-1982WROCŁAW01:54:0111.2100:05:21
#31 31348Kasierski Paweł28-1964POZNAŃ01:54:0811.2000:05:22
#32 32363Zboralski Michał29-1975POZNAŃ01:54:2811.1600:05:22
#33 33310Kańduła Grzegorz30-1981POZNAŃNEST.POZNAN.PL01:54:3711.1500:05:23
#34 34362Kliks Dariusz31-1970POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM01:55:4711.0400:05:26
#35 35356Ociepa-Mendel Sabina-41979ROKIETNICAROKIETNICA BIEGA01:56:2510.9800:05:28
#36 36309Waszak Łukasz32-1988POZNAŃ01:57:1210.9000:05:30
#37 37338Michalak Marcin33-1986POZNAŃ01:58:4510.7600:05:35
#38 38349Dybizbański Paweł34-1970SKÓRZEWO-01:59:2210.7100:05:36
#39 39319Szpak Monika-51973PUSZCZYKOWO01:59:5210.6600:05:38
#40 40346Niespodziana Anna-61982ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA01:59:5910.6500:05:38
#41 41376Bykowski Jacek35-1976POZNAŃMBEXPERT.PL02:01:2210.5300:05:42
#42 42359Dembina Andrzej36-1962SUCHY LASUKS GIMNAZJON SUCHY LAS02:02:1810.4500:05:45
#43 43365Haremza Piotr37-1972POZNAŃSIEMENS02:03:5610.3100:05:49
#44 44372Rydzewski Mateusz38-1989SWARZĘDŹ-02:04:1110.2900:05:50
#45 45106Wodejko Artur39-1976SOLEC KUJAWSKITB KM WILK SOLEC02:04:4110.2500:05:51
#46 46360Cybułka Mariusz40-1982RODZISK WIELKOPOLSKISTAŚ BIEGA02:05:1710.2000:05:53
#47 47302Skiba Włodzimierz41-1964POZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64 POZNAŃ02:05:5410.1500:05:55
#48 48324Gierszewska Anna-71981SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY02:06:5110.0700:05:57
#49 49353Grabiński Waldemar42-1973ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA02:07:0110.0600:05:58
#50 50327Serwata Dawid43-1992SZAMOTUŁYWRONIECKI KLUB BIEGACZA02:08:239.9500:06:02
#51 51325Florkiewicz Anna-81979SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY02:08:249.9500:06:02
#52 52331Adamczak Joanna-91985SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY02:08:269.9500:06:02
#53 53328Wójcik Marcin44-1986WRONKI02:08:269.9500:06:02
#54 54377Kaczmarek Robert45-1984POZNAŃNIGHT RUNNERS02:08:319.9400:06:02
#55 55323Mielczarek Dawid46-1993CHOCIANÓW02:08:529.9200:06:03
#56 56322Wsuł Monia-101977SWARZĘDZ02:09:429.8500:06:05
#57 57357Chmielecki Paweł47-1979CZERWONAKTRAWA TEAM02:09:479.8500:06:06
#58 58330Rybak Paweł48-1981POZNAŃ02:10:459.7700:06:08
#59 59373Gokiert-Skrentna Justyna-111976ZŁOTÓW02:11:259.7200:06:10
#60 60108Silska Sylwia-121972POTASZE02:11:389.7100:06:11
#61 61326Bednarek Aneta-131977POZNAŃ02:12:179.6600:06:13
#62 62340Kościelak Michał49-1977KOZIEGŁOWY02:12:359.6400:06:13
#63 63366Haremza Kinga-141973POZNAŃNIGHT RUNNERS02:12:459.6300:06:14
#64 64350Mantyk Katarzyna-151982OBORNIKI02:13:029.6100:06:15
#65 65382Fleiszar Tymoteusz50-1974GRUSZCZYNWÓJTOWICZ TRI TREAM02:13:119.6000:06:15
#66 66342Woźniak Maciej51-1981SŁUPCA02:14:419.4900:06:19
#67 67352Rychlewska Katarzyna-161972WARSZAWAAKADEMIA KATE&KATE02:16:549.3400:06:26
#68 68344Skieresz Arkadiusz52-1989GNIEZNOHEAVY MAN02:18:069.2500:06:29
#69 69334Woźniak Jarosław53-1975GNIEZNO02:18:089.2500:06:29
#70 70374Zbyszewska Izabela-171975ZŁOTNIKIBIEGNĘ DLA OLI ZMĘCZONA JUŻ PRZED BIEGIEM )02:18:339.2200:06:30
#71 71367Wolna Monika-181976POZNAŃNIGHT RUNNERS02:18:339.2200:06:30
#72 72369Jachimowska Anna-191979POZNAŃ-02:18:339.2200:06:30
#73 73306Stefaniak Monika-201976POZNAŃ02:22:218.9800:06:41
#74 74293Grzeszczuk Waldemar54-1966ŁÓDŹKANCELARIA PRZEMYSŁAW NOWAKOWSKI02:22:308.9700:06:41
#75 75305Mendrala Adam55-1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU02:37:018.1400:07:22
#76 76345Mruk Patrycja-211983SOLEC KUJAWSKI02:39:577.9900:07:31
#77 77316Korek Ewa-221983ZŁOTNIKI02:43:067.8400:07:39
#78 78315Potrawiak Marcin56-1991MROWINO02:43:067.8400:07:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności