Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Oleszyce

Wyniki - 19 lutego 2017, Oleszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 101139Marek MarkiewiczM1975PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:47:0601:46:5101:46:46M40-4944
#2 102295Piotr WyczawskiM1970PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:46:4501:47:2001:46:59M40-4945
#3 10384Waldemar KaruśM1971PLZADĄBROWIE00:44:5501:47:2001:47:07M40-4946
#4 104119Maciej KucharczykM1971PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:47:3601:47:2401:47:17M40-4947
#5 105213Paulina SerafinK1987PLRZESZÓW00:45:3501:47:2301:47:18K30-397
#6 10615Szymon BiałyM1983PLOLESZYCE00:45:5301:47:5601:47:42M30-3934
#7 107250Andrzej SzwedM1974PLSKB STALOWA WOLASTALOWA WOLA00:45:5101:48:0601:47:47M40-4948
#8 108307Paweł ŻurawelM1982PLNOWA GROBLA00:44:5901:48:0701:47:57M30-3935
#9 109276Paweł WarchołM1962PLPLANETA NISKONISKO00:46:0901:48:0701:48:03M50-596
#10 110189Sebastian PlutaM1977PLDZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICA00:48:1601:48:3401:48:12M40-4949
#11 111125Krzysztof LeniartM1978PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYNOWY BOREK00:46:1601:48:2101:48:17M30-3936
#12 112193Krzysztof PopławskiM1969PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:46:5001:48:3101:48:25M40-4950
#13 113279Andrzej WażnyM1978PLRZESZÓW00:49:0801:48:4301:48:29M30-3937
#14 1147Krzysztof BartoszekM1970PLMROWKA ACTIVE TEAM JAROSŁAWJAROSŁAW00:46:1001:48:5001:48:39M40-4951
#15 115280Konrad WelterM1983PLPAWCIUS TEAMLEŻAJSK00:48:1801:48:4901:48:40M30-3938
#16 116300Sławomir ZajdelM1977PLMRÓWKA ACTIVE TEAM JAROSŁAWJAROSŁAW00:47:3201:48:5101:48:41M40-4952
#17 117269Zbigniew TuroszM1959PLLEŻAJSK00:47:5801:49:1101:48:59M50-597
#18 11834Jacek CiągłoM1981PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWASARZYNA00:50:2601:49:4701:49:15M30-3939
#19 119296Paweł ZaborniakM1983PLKOWALÓWKA00:48:3901:49:3501:49:21M30-3940
#20 1209Mariusz BączalskiM1976PLSĘKOWA00:48:4701:49:5401:49:21M40-4953
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !121211Aleksandra SanokK1993PLDACHNÓW00:47:3801:49:3901:49:31K18-292
#22 122266Andrzej TrzonekM1964PLZAPAŁÓW00:46:0301:49:4001:49:36M50-598
#23 123219Karol SmoliniecM1993PLDACHNÓW00:47:3801:49:4001:49:40M18-2910
#24 12471Grzegorz JagiełłoM1970PLPLANETA NISKONISKO00:48:2201:50:0001:49:43M40-4954
#25 12514Dariusz BernaśM1976PLBIŁGORAJ00:48:1101:49:5201:49:44M40-4955
#26 126121Karol KulaninM1999PLBIŁGORAJ00:49:3001:50:1201:49:52M18-2911
#27 12724Grzegorz BuczkoM1979PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:48:4101:50:0401:49:55M30-3941
#28 12831Darek CencoraM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:49:2001:50:1801:50:04M40-4956
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12920Gabriela BojanK1988PL00:48:4901:50:2101:50:07K18-293
#30 130173Przemek PaszkoM1977PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ ",TYWONIA"00:48:5001:50:4101:50:18M40-4957
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 131165Marta OronowiczK1969PLSOKÓŁ JAROSŁAWJAROSŁAW00:48:5101:50:4101:50:20K40-493
#32 132103Krzysztof KopećM1973PLRZESZÓW00:48:2101:50:2601:50:22M40-4958
#33 13344Barbara DoroszK1980PLPRZEMYŚL00:48:5001:50:3401:50:23K30-398
#34 13418Jacek BlicharzM1966PLBIŁGORAJ00:46:1101:50:5401:50:30M50-599
#35 135251Piotr SzwedkaM1969PLPRZEMYŚL00:48:2401:50:4801:50:39M40-4959
#36 136115Krzysztof KrawiecM1966PLADAMÓWKA00:48:3301:50:5001:50:41M50-5910
#37 137231Marcin StempakM1983PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁSZÓWSKO00:46:5401:51:0501:50:43M30-3942
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !138110Leszek KotM1954PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:47:5601:50:5701:50:52M60+2
#39 13963Leszek GurakM1988PLGNIEWCZYNŁAŃCUCKA00:51:3501:51:1601:51:02M18-2912
#40 140223Marcin SochaM1985PLAKTYWNY DYNÓWDYNÓW00:48:0001:51:4801:51:36M30-3943
#41 141162Tomasz OleksakM1967PLPLANETA NISKONISKO00:48:0601:51:5901:51:42M50-5911
#42 14229Sławek BździuchM1975PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:48:4401:52:0701:52:01M40-4960
#43 14383Andrzej KarpM1961PLBIECZ00:49:1501:52:4801:52:39M50-5912
#44 144186Jakub PiskorskiM1976PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:49:2801:52:5601:52:47M40-4961
#45 14576Agnieszka JędrzejczykK1976PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:49:2701:53:0701:52:58K40-494
#46 146144Krzysztof MazurekM1973PLZAMOŚĆ00:51:4401:54:2201:53:12M40-4962
#47 147171Ewa PałuzewiczK1969PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ00:48:2801:53:1801:53:13K40-495
#48 14852Paweł FerfeckiM1983PLROPCZYCE00:48:5201:53:3701:53:21M30-3944
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149240Adam SzałańskiM1953PLKLUB BIEGACZA LUBACZÓWLUBACZÓW00:50:5001:54:1001:53:59M60+3
#50 150146Janusz MederM1964PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:50:4901:54:2201:54:04M50-5913
#51 1513Tomasz AntonikM1979PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:50:5201:54:1801:54:05M30-3945
#52 152217Andrzej SłobodzianM1959PLGB NA ZDROWIESOKOŁÓW MŁP.00:50:1901:54:1601:54:06M50-5914
#53 153298Józef ZającM1975PLJGB SOKÓŁTULIGŁOWY00:54:3901:58:3401:54:12M40-4963
#54 154215Witold SkibaM1962PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:49:2501:54:3101:54:17M50-5915
#55 15586Józef KołodziejM1953PLKLUB BIEGOWY LUBACZÓWRZESZÓW00:50:5501:55:0101:54:33M60+4
#56 1562Mariusz SikoraM1970PLGRUPA BIEGOWA TOMASZOW LUBELSKI TOMW LUBELSKI00:53:0101:55:2301:54:52M40-4964
#57 157151Zbigniew MiloM1974PLSUDELLUBACZÓW00:49:2301:55:0401:54:53M40-4965
#58 158147Ewa MederK1971PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:50:5001:55:2901:55:12K40-496
#59 159149Agnieszka MercikK1986PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKROSNO00:46:1201:55:1901:55:15K30-399
#60 160104Krzysztof KopećM1989PLPĘDZĄCE ŻÓŁWIE OLESZYCEOLESZYCE00:50:3101:55:4101:55:24M18-2913
#61 161164Barbara SkrzypczakK1980PLSTALOWA WOLA00:50:5101:55:5801:55:40K30-3910
#62 162263Konrad TomczykM1984PLWIETLIN00:48:2901:55:5401:55:42M30-3946
#63 16338Paweł CzekirdaM1977PLPAWCIUS TEAMLEŻAJSK00:50:2801:56:2501:55:44M40-4966
#64 164160Artur ObcowskiM1974PLRUN RUN OLESZYCESTARER SIOŁO00:45:1601:56:0601:55:48M40-4967
#65 16588Andrzej KępkaM1968PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:51:1901:56:1701:55:57M40-4968
#66 166182Wiesław PiganM1977PLBBL- JAROSŁAWSZÓWSKO00:51:2001:56:1701:55:58M40-4969
#67 167195Wojciech PotocznyM1973PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW00:51:2001:56:1701:55:58M40-4970
#68 168226Jakub SopałaM1975PLDZIKIE ŻYCIE RUNTEAMIK NAD SANEM00:50:2101:56:3001:56:02M40-4971
#69 169301Artur ZdebM1978PLBIEGAM DLA SIEBIEIK NAD SANEM00:50:1401:56:3001:56:03M30-3947
#70 170167Anna OzgaK1986PLBOGUCHWAŁA00:52:4101:56:3601:56:27K30-3911
#71 171153Tomasz MisiewiczM1979PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:49:3001:56:5301:56:29M30-3948
#72 17282Jacek KardaszM1980PLATTYLA RUNNING CLUBZAMOŚĆ00:51:3701:56:5001:56:31M30-3949
#73 17321Mariusz BorowiecM1976PLOLESZYCE00:48:1801:57:1601:56:52M40-4972
#74 174142Elżbieta MazurK1974PLRZESZÓW00:51:3401:57:0501:56:58K40-497
#75 175233Mariusz StusM1975PLPLANETA NISKONISKO00:48:4701:57:2501:57:07M40-4973
#76 176179Roman PieszkoM1972PLJAROSŁAW00:50:1901:57:4601:57:33M40-4974
#77 177260Grzegorz TarnowskiM1984PLJAROSŁAW00:54:1001:58:0701:57:38M30-3950
#78 178132Tomasz MachajM1976PLRZESZÓW00:50:1901:57:5901:57:47M40-4975
#79 179243Anna SzczygiełK1974PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:52:0001:58:3501:58:27K40-498
#80 180256Krzysztof ŚnieżekM1966PLPLANETA NISKONISKO00:51:1601:58:4901:58:33M50-5916
#81 18199Karolina Kochaniec-MatuszakK1988PLLUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLIN00:49:2901:59:1701:58:51K18-294
#82 182209Anna RybaK1976PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:52:2201:59:3201:59:19K40-499
#83 183306Judyta ŻelaznyK1971PLMRÓWKA ACTIVE TEAM JAROSŁAWJAROSŁAW00:51:3001:59:4001:59:29K40-4910
#84 18422Łukasz BrożekM1985PLGORENICE00:50:3101:59:5301:59:35M30-3951
#85 185111Krzysztof KowalczykM1981PLRUN_HELPERSILUBLIN00:54:0102:00:0601:59:38M30-3952
#86 18655Piotr GajewskiM1980PLRUN HELPERSILUBLIN00:53:5802:00:1101:59:43M30-3953
#87 187228Dariusz SowaM1961PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:50:5302:00:0001:59:50M50-5917
#88 188102Waldemar KopciuchM1975PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:52:2202:00:2402:00:12M40-4976
#89 189105Ewelina KoprowiczK1981PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAW00:53:5502:01:1202:00:55K30-3912
#90 190200Adam PrzewrockiM1973PLJAROSŁAW00:55:0402:01:3202:01:07M40-4977
#91 19156Bogdan GałuszkaM1972PLJAROSŁAW00:55:0602:01:3502:01:10M40-4978
#92 192181Anna PiganK1979PLJGB SOKÓŁSZÓWSKO00:53:5602:01:3802:01:17K30-3913
#93 19341Paweł DąbekM1970PLIK NAD SANEM00:54:4002:01:4602:01:17M40-4979
#94 194166Krzysztof OsiniakM1959PLGRUPA BIEGOWA NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP.SOKOŁÓW MŁP.00:48:4602:01:2902:01:20M50-5918
#95 1956Stefan BaranM1973PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ00:51:1002:01:2702:01:22M40-4980
#96 196227Wiesław SopelM1967PLLUBACZÓW00:57:1902:02:1802:01:42M50-5919
#97 19794Wojciech KliśM1971PLVISEGRAD MARATON RYTROBICZYCE DOLNE00:53:0402:01:5502:01:51M40-4981
#98 198198Jerzy PrędkiM1972PLWYBIEGAMY W PRZYSZLOSCHERMANOWA00:55:4202:02:1702:01:52M40-4982
#99 199185Bogumił PilawaM1964PLRUN RUN OLESZYCELUBACZÓW00:55:2302:02:3502:02:31M50-5920
#100 200187Dariusz PiszczM1974PLRZESZÓW00:53:3002:02:5402:02:32M40-4983

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności