Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Oleszyce

Wyniki - 19 lutego 2017, Oleszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 20132Wiesław ChameraM1957PLSKB STALOWA WOLALIPA00:48:2702:02:4302:02:40M60+5
#2 202157Mariusz MulM1976PLSIENIAWA00:52:5502:03:0302:02:43M40-4984
#3 20381Grzegorz KamudaM1981PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:51:5202:02:5202:02:44M30-3954
#4 204290Leszek WoszczakM1981PLLUBYKRÓLEWSKA00:55:1402:03:1102:02:47M30-3955
#5 205172Daniel PanochaM1978PL-TARNÓW00:54:1302:03:2002:03:03M30-3956
#6 206120Irena KuchkoK1973PLGŁOGÓW MŁP.00:53:4502:04:0502:03:43K40-4911
#7 207188Marek PiwowarczykM1961PLLUBACZÓW00:48:5702:04:3102:04:07M50-5921
#8 20897Krzysztof KłaczkoM1973PLPERŁA UŁAZÓWUŁAZÓW00:53:0002:04:2102:04:21M40-4985
#9 209270Elżbieta TworkoK1975PLBIEGOMANIALUBACZOW00:53:2902:04:4802:04:35K40-4912
#10 210271Joachim TworkoM1998PLLUBACZOW00:53:3002:04:4802:04:36M18-2914
#11 21123Marcelina BrzyskaK1990PLBIŁGORAJ00:55:1702:05:0802:04:46K18-295
#12 212262Leon TomaszewskiM1954PLLW BOGDANKACYCÓW00:54:5002:05:2902:04:56M60+6
#13 213135Joanna MakuchK1979PLBIEGOMANIA LUBACZÓWCIESZANÓW00:55:0902:05:1402:05:06K30-3914
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21461Renata GrabskaK1950PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYRZESZÓW00:53:5902:05:3902:05:16K60+1
#15 215203Piotr PytkoM1981PLIWIERZYCE00:54:4602:05:4402:05:19M30-3957
#16 21633Grzesiek ChromiecM1970PLPANKI Z BUDOWLANKI TOMW LUBELSKI00:57:3402:06:0502:05:35M40-4986
#17 21711Piotr BednarczykM1979PLLUBACZÓW00:57:5502:06:0602:05:37M30-3958
#18 218192Krzysztof PodolakM1986PLZGODA00:54:2402:06:0702:05:40M30-3959
#19 219113Tomasz KozubM1985PLZABIEGANI MIELECMIELEC00:55:0202:06:0402:05:41M30-3960
#20 22045Jolanta DorotaK1975PLRUN RUN OLESZYCE I SPARATANIE DZIECIOMOLESZYCE00:54:5102:06:0502:05:41K40-4913
#21 221114Krzysztof KozyraM1982PLRZESZÓW00:52:4002:06:3302:06:09M30-3961
#22 222286Witek WiniarzM1977PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:55:2002:07:1702:06:46M40-4987
#23 22379Norbert KaczmarekM1977PLPRZEMYŚL00:55:4302:07:1702:06:46M40-4988
#24 224214Gertruda SiembidaK1979PLSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA00:55:2602:07:2502:07:06K30-3915
#25 225244Marian SzewcM1954PLBILGORAJ00:58:0902:07:5802:07:28M60+7
#26 22628Andrzej BykowskiM1970PLPRZEMYŚL00:59:2102:07:5902:07:28M40-4989
#27 22725Piotr BudkowskiM1971PLPSKMSTALOWA WOLA00:54:0702:08:0202:07:38M40-4990
#28 228784Wioletta DecK1968PLLUBYKRÓLEWSKA00:55:1702:08:0102:07:42K40-4914
#29 229202Krzysztof PysiewiczM1957PLNIEZRZESZONYKATOWICE00:56:3602:08:1502:07:50M60+8
#30 230275Józef UrbańskiM1958PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:57:2102:08:2702:08:00M50-5922
#31 231174Jacek PatroM1980PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:55:3602:09:0102:08:38M30-3962
#32 23210Andrzej BąkM1959PLTKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI GŁOGMAŁOPOLSKI00:53:5202:08:5602:08:40M50-5923
#33 23316Jarek BlachaM1980PLBIŁGORAJ00:53:5402:09:2102:08:58M30-3963
#34 23417Agata BlachaK1986PLBIŁGORAJBIŁGORAJ00:54:0102:09:2102:09:00K30-3916
#35 235190Marek PłocicaM1970PLJAROSŁAW00:51:2702:09:3402:09:13M40-4991
#36 23689Rafał KinM1980PLAZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃ00:57:1802:09:4202:09:20M30-3964
#37 237154Małgorzata MłodzińskaK1968PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:55:1302:10:1702:10:08K40-4915
#38 23851Paweł FedanM1990PLMRÓWKA ACTIVE TEAM JAROSŁAWMIĘKISZ STARY00:51:3302:11:0002:10:48M18-2915
#39 239138Marek MargasM1979PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWOLESZYCE00:57:2702:12:1202:11:42M30-3965
#40 24043Daria DobrzyńskaK1981PLROZWIANE WICHURYRZESZÓW00:59:1502:12:2502:12:09K30-3917
#41 241308Mieczysław ŻurawskiM1954PLSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA00:57:0402:13:0702:12:40M60+9
#42 242242Agata SzczotkaK1977PLBBL JAROSŁAWJAROSLAW00:57:1102:13:0702:12:51K40-4916
#43 24365Tomasz HałuchaM1974PLBIEGOMANIA LUBACZOWOLESZYCE00:57:0002:13:2102:13:10M40-4992
#44 244205Eliza RafałK1983PLBIŁGORAJBIŁGORAJ00:57:4602:13:5202:13:30K30-3918
#45 24592Barbara KlimaszK1969PLRGIGHERMANOWA00:58:5302:14:0802:13:39K40-4917
#46 24693Zbigniew KlimaszM1965PLRGIGHERMANOWA00:58:5402:14:0902:13:41M50-5924
#47 247320Justyna ZaorskaK1974PLSTALOWA WOLA01:01:1102:18:1002:14:10K40-4918
#48 24864Zdzisław HabigierM1969PLPLANETA NISKOPYSZNICA00:55:3602:15:2202:15:00M40-4993
#49 24930Małgorzata CencoraK1980PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:56:3502:15:4602:15:33K30-3919
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25013Anna BembenK1952PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA-CIECHNOWA SARZYNA00:59:4902:16:5502:16:17K60+2
#51 25148Piotr DubanikM1961PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁMUNINA01:00:5202:16:4402:16:24M50-5925
#52 252210Marcin RydzM1990PLRZESZÓW00:55:1402:16:5302:16:34M18-2916
#53 253302Franciszek ZielińskiM1951PLTKKF ,,SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI GŁOGMAŁOPOLSKI00:57:4402:17:0502:16:36M60+10
#54 254123Kazimierz KuropatwaM1943PLSARAFISPRZEMYŚL00:58:2202:19:1602:18:52M60+11
#55 25542Przemysław DębiecM1974PLYĆ MOŻE WTEDY JUŻ NOWOSARZYŃSKA GRUPARZESZÓW00:55:0202:19:1802:18:58M40-4994
#56 25658Tomasz GawlakM1984PLBIECZ00:47:0802:19:0702:19:02M30-3966
#57 257247Marta SzpindaK1978PLBIŁGORAJ01:00:1602:20:2202:19:56K30-3920
#58 258246Sebastian SzpindaM1979PLBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ01:00:1602:20:2402:19:58M30-3967
#59 25954Justyna GajdaK1972PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW00:58:3502:20:4202:20:19K40-4919
#60 26053Bożena FilK1971PLBBL JAROSŁAWMUNINA00:58:4202:20:4102:20:25K40-4920
#61 261194Anna PotocznaK1975PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW00:58:3602:20:4102:20:25K40-4921
#62 26287Radosław KędraM1977PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:57:3302:21:5902:21:26M40-4995
#63 263232Marta StusK1977PLPLANETA NISKONISKO01:02:5902:22:1302:21:57K40-4922
#64 264145Łukasz MazurkiewiczM1993PLOLESZYCE00:59:4802:22:5202:22:32M18-2917
#65 265235Dorota SurmaczK1987PLRZESZÓW00:58:3102:23:0302:22:49K30-3921
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !266206Anna Rawska-ŚmieciuchK1966PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW01:00:1302:23:0302:22:53K50-591
#67 267786Andrzej MoskalM1954PLBIECZ00:59:0702:23:2302:22:56M60+12
#68 26860Dorota Goraj-PrzybylskaK1979PLZARZECZE00:58:4902:23:2302:23:00K30-3922
#69 26991Elzbieta KiperK1983PLBBL JAROSLAWJAROSLAW00:57:5002:23:2302:23:08K30-3923
#70 270224Bożena SochańK1975PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:00:5002:24:1502:23:47K40-4923
#71 271291Grażyna WoźniakK1981PLPLANETA NISKONISKO01:03:3302:24:5302:24:38K30-3924
#72 272277Anna WażnaK1974PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW01:00:3502:25:1502:25:05K40-4924
#73 273285Beata WiniarzK1976PLCIESZANÓW01:00:3502:25:1702:25:05K40-4925
#74 27470Dorota Jabłczyk-PempusK1968PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:00:1802:25:2602:25:14K40-4926
#75 27519Małgorzata BoculK1971PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:00:1802:25:2702:25:15K40-4927
#76 276117Klaudia KrygowskaK2001PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W01:00:2802:26:4002:26:10-
#77 277118Zbigniew KrygowskiM1976PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZOW01:00:2802:26:4002:26:10M40-4996
#78 278183Agata PikorK1974PLZAMOŚĆ01:03:3002:27:0802:26:36K40-4928
#79 279184Jacek PikorM1973PLZAMOŚĆ01:03:2902:27:1002:26:41M40-4997
#80 280207Waldemar RębiszM1983PLOSP STARY DZIKÓWLUBACZÓW01:02:5802:27:1902:27:06M30-3968
#81 281304Barbara Żak-HoreczyK1982PLBIEGOMANIA LUBACZÓWKAROLÓWKA01:02:5802:27:1902:27:07K30-3925
#82 282225Iwona SokalK1979PLNISKO01:02:5602:28:0102:27:50K30-3926
#83 28362Tomasz GrzecznikM1974PLRUDNIK N/SANEM01:02:1402:29:2902:29:00M40-4998
#84 284136Monika MałekK1974PLIK NAD SANEM01:02:1402:29:2902:29:01K40-4929
#85 285268Aneta TurczanikK1976PLZAMOŚĆ01:03:4002:41:4502:41:14K40-4930
#86 286267Fabian TurczanikM1977PLZAMOŚĆ01:03:4002:41:4602:41:15M40-4999
#87 287230Dorota StecK1974PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW01:07:2702:41:4602:41:28K40-4931
#88 288212Ewa SączawaK1976PLBBL JAROSŁAWMUNINA01:13:2302:47:5102:47:16K40-4932
#89 289216Iwona SkrzypskaK1979PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW01:13:2202:47:5102:47:18K30-3927
#90 290156Agnieszka MroczkaK1975PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW01:13:2202:47:5102:47:19K40-4933
#91 291150Jerzy MickiewiczM1968PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW01:13:2102:47:5102:47:23M40-49100
#92 292281Justyna WielkiewiczK1980PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW01:08:5402:47:5102:47:33K30-3928
#93 293199Piotr ProszowskiM1972PLSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAJASTKOWICE00:39:35-
#94 294248Ryszard SzpytM1970PLBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności