Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Oleszyce

Wyniki - 19 lutego 2017, Oleszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 4826Leszek BujoczekM1975PLKRAKÓW00:42:4101:36:4001:36:27M40-4919
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53175Wiesław PazowskiM1957PLWIELKIE OCZY00:44:1401:38:3101:38:29M60+1
#3 56236Sławomir SurmaczM1970PLPRZEMYŚL00:43:1101:39:1401:39:00M40-4923
#4 65238Mateusz SyryłoM1989PLSTARE SIOŁO00:44:2801:40:5201:40:47M18-297
#5 67221Jakub SobieńM1983PLPRZEWORSK00:43:2501:41:0501:41:01M30-3925
#6 73254Adam SzymanikM1979PLTARNOGRÓD00:46:3001:42:5901:42:42M30-3928
#7 77178Robert PiątekM1970PLOSTRÓW00:45:1001:43:3801:43:30M40-4933
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !78265Ania TrzeżwińskaK1977PLBIŁGORAJ00:46:5101:44:0701:43:49K40-492
#9 80152Paweł MisiągiewiczM1976PLTARNOGRÓD00:46:3901:44:1301:43:54M40-4935
#10 82297Tomasz ZającM1968PLRZESZÓW00:44:5001:44:1301:44:04M40-4936
#11 88204Artur RadawskiM1987PLBIŁGORAJ00:46:5301:45:0701:44:55M30-3931
#12 90137Rafał MarchutM1975PLNISKO00:47:0401:45:3201:45:13M40-4939
#13 928Bartek BarygaM1982PLLEŻAJSK00:45:5501:45:2401:45:17M30-3932
#14 93273Witold UrbanM1979PLLEŻAJSK00:45:5501:45:3101:45:24M30-3933
#15 97252Robert SzyjaM1973PLRZESZÓW00:47:3901:46:3701:46:02M40-4941
#16 10384Waldemar KaruśM1971PLZADĄBROWIE00:44:5501:47:2001:47:07M40-4946
#17 105213Paulina SerafinK1987PLRZESZÓW00:45:3501:47:2301:47:18K30-397
#18 10615Szymon BiałyM1983PLOLESZYCE00:45:5301:47:5601:47:42M30-3934
#19 108307Paweł ŻurawelM1982PLNOWA GROBLA00:44:5901:48:0701:47:57M30-3935
#20 113279Andrzej WażnyM1978PLRZESZÓW00:49:0801:48:4301:48:29M30-3937
#21 117269Zbigniew TuroszM1959PLLEŻAJSK00:47:5801:49:1101:48:59M50-597
#22 119296Paweł ZaborniakM1983PLKOWALÓWKA00:48:3901:49:3501:49:21M30-3940
#23 1209Mariusz BączalskiM1976PLSĘKOWA00:48:4701:49:5401:49:21M40-4953
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !121211Aleksandra SanokK1993PLDACHNÓW00:47:3801:49:3901:49:31K18-292
#25 122266Andrzej TrzonekM1964PLZAPAŁÓW00:46:0301:49:4001:49:36M50-598
#26 123219Karol SmoliniecM1993PLDACHNÓW00:47:3801:49:4001:49:40M18-2910
#27 12514Dariusz BernaśM1976PLBIŁGORAJ00:48:1101:49:5201:49:44M40-4955
#28 126121Karol KulaninM1999PLBIŁGORAJ00:49:3001:50:1201:49:52M18-2911
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12920Gabriela BojanK1988PL00:48:4901:50:2101:50:07K18-293
#30 132103Krzysztof KopećM1973PLRZESZÓW00:48:2101:50:2601:50:22M40-4958
#31 13344Barbara DoroszK1980PLPRZEMYŚL00:48:5001:50:3401:50:23K30-398
#32 13418Jacek BlicharzM1966PLBIŁGORAJ00:46:1101:50:5401:50:30M50-599
#33 135251Piotr SzwedkaM1969PLPRZEMYŚL00:48:2401:50:4801:50:39M40-4959
#34 136115Krzysztof KrawiecM1966PLADAMÓWKA00:48:3301:50:5001:50:41M50-5910
#35 14383Andrzej KarpM1961PLBIECZ00:49:1501:52:4801:52:39M50-5912
#36 146144Krzysztof MazurekM1973PLZAMOŚĆ00:51:4401:54:2201:53:12M40-4962
#37 14852Paweł FerfeckiM1983PLROPCZYCE00:48:5201:53:3701:53:21M30-3944
#38 161164Barbara SkrzypczakK1980PLSTALOWA WOLA00:50:5101:55:5801:55:40K30-3910
#39 162263Konrad TomczykM1984PLWIETLIN00:48:2901:55:5401:55:42M30-3946
#40 170167Anna OzgaK1986PLBOGUCHWAŁA00:52:4101:56:3601:56:27K30-3911
#41 17321Mariusz BorowiecM1976PLOLESZYCE00:48:1801:57:1601:56:52M40-4972
#42 174142Elżbieta MazurK1974PLRZESZÓW00:51:3401:57:0501:56:58K40-497
#43 176179Roman PieszkoM1972PLJAROSŁAW00:50:1901:57:4601:57:33M40-4974
#44 177260Grzegorz TarnowskiM1984PLJAROSŁAW00:54:1001:58:0701:57:38M30-3950
#45 178132Tomasz MachajM1976PLRZESZÓW00:50:1901:57:5901:57:47M40-4975
#46 18422Łukasz BrożekM1985PLGORENICE00:50:3101:59:5301:59:35M30-3951
#47 190200Adam PrzewrockiM1973PLJAROSŁAW00:55:0402:01:3202:01:07M40-4977
#48 19156Bogdan GałuszkaM1972PLJAROSŁAW00:55:0602:01:3502:01:10M40-4978
#49 19341Paweł DąbekM1970PLIK NAD SANEM00:54:4002:01:4602:01:17M40-4979
#50 196227Wiesław SopelM1967PLLUBACZÓW00:57:1902:02:1802:01:42M50-5919
#51 200187Dariusz PiszczM1974PLRZESZÓW00:53:3002:02:5402:02:32M40-4983
#52 202157Mariusz MulM1976PLSIENIAWA00:52:5502:03:0302:02:43M40-4984
#53 206120Irena KuchkoK1973PLGŁOGÓW MŁP.00:53:4502:04:0502:03:43K40-4911
#54 207188Marek PiwowarczykM1961PLLUBACZÓW00:48:5702:04:3102:04:07M50-5921
#55 210271Joachim TworkoM1998PLLUBACZOW00:53:3002:04:4802:04:36M18-2914
#56 21123Marcelina BrzyskaK1990PLBIŁGORAJ00:55:1702:05:0802:04:46K18-295
#57 215203Piotr PytkoM1981PLIWIERZYCE00:54:4602:05:4402:05:19M30-3957
#58 21711Piotr BednarczykM1979PLLUBACZÓW00:57:5502:06:0602:05:37M30-3958
#59 218192Krzysztof PodolakM1986PLZGODA00:54:2402:06:0702:05:40M30-3959
#60 221114Krzysztof KozyraM1982PLRZESZÓW00:52:4002:06:3302:06:09M30-3961
#61 22379Norbert KaczmarekM1977PLPRZEMYŚL00:55:4302:07:1702:06:46M40-4988
#62 225244Marian SzewcM1954PLBILGORAJ00:58:0902:07:5802:07:28M60+7
#63 22628Andrzej BykowskiM1970PLPRZEMYŚL00:59:2102:07:5902:07:28M40-4989
#64 23316Jarek BlachaM1980PLBIŁGORAJ00:53:5402:09:2102:08:58M30-3963
#65 235190Marek PłocicaM1970PLJAROSŁAW00:51:2702:09:3402:09:13M40-4991
#66 247320Justyna ZaorskaK1974PLSTALOWA WOLA01:01:1102:18:1002:14:10K40-4918
#67 252210Marcin RydzM1990PLRZESZÓW00:55:1402:16:5302:16:34M18-2916
#68 25658Tomasz GawlakM1984PLBIECZ00:47:0802:19:0702:19:02M30-3966
#69 257247Marta SzpindaK1978PLBIŁGORAJ01:00:1602:20:2202:19:56K30-3920
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4294Jacek WójcikM1978PLGODOWA00:37:1601:23:4001:23:39M30-393
#71 264145Łukasz MazurkiewiczM1993PLOLESZYCE00:59:4802:22:5202:22:32M18-2917
#72 265235Dorota SurmaczK1987PLRZESZÓW00:58:3102:23:0302:22:49K30-3921
#73 267786Andrzej MoskalM1954PLBIECZ00:59:0702:23:2302:22:56M60+12
#74 26860Dorota Goraj-PrzybylskaK1979PLZARZECZE00:58:4902:23:2302:23:00K30-3922
#75 273285Beata WiniarzK1976PLCIESZANÓW01:00:3502:25:1702:25:05K40-4925
#76 278183Agata PikorK1974PLZAMOŚĆ01:03:3002:27:0802:26:36K40-4928
#77 279184Jacek PikorM1973PLZAMOŚĆ01:03:2902:27:1002:26:41M40-4997
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24168Krzysztof PachołekM1994PLDACHNÓW00:38:0301:32:0101:31:59M18-293
#79 282225Iwona SokalK1979PLNISKO01:02:5602:28:0102:27:50K30-3926
#80 28362Tomasz GrzecznikM1974PLRUDNIK N/SANEM01:02:1402:29:2902:29:00M40-4998
#81 2896Bogdan KlóskaM1970PLHORYNIEC-ZDRÓJ00:41:0101:33:3101:33:29M40-4910
#82 284136Monika MałekK1974PLIK NAD SANEM01:02:1402:29:2902:29:01K40-4929
#83 29257Łukasz ŚwitalskiM1991PLCIESZANÓW00:41:1601:33:4101:33:36M18-295
#84 285268Aneta TurczanikK1976PLZAMOŚĆ01:03:4002:41:4502:41:14K40-4930
#85 286267Fabian TurczanikM1977PLZAMOŚĆ01:03:4002:41:4602:41:15M40-4999
#86 31259Jarosław TajchmanM1983PLRZESZÓW00:41:1501:33:5501:33:53M30-3913
#87 34196Piotr PotocznyM1982PLJAROSŁAW00:41:3901:34:2801:34:26M30-3914
#88 37143Piotr MazurM1974PLRZESZÓW00:41:3801:35:2401:35:16M40-4914
#89 4066Tomasz HandziakM1982PLLUBACZÓW00:42:5801:35:3001:35:27M30-3916
#90 41272Michał UlmanM1987PLŁAŃCUT00:42:3901:35:3501:35:34M30-3917
#91 4549Radosław DuszczakM1977PLPRZEMYŚL00:42:5301:35:5901:35:52M40-4918
#92 205172Daniel PanochaM1978PL-TARNÓW00:54:1302:03:2002:03:03M30-3956
#93 464Sebastian BabickiM1987PL-UŁAZÓW00:41:0201:36:0401:35:57M30-3919
#94 79126Wojciech LipińskiM1973PLACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKAMALENISKA00:44:5601:43:5801:43:51M40-4934
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47107Janusz KornagaM1962PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWHORYNIEC ZDRÓJ00:41:1201:36:0401:36:01M50-593
#96 52148Maciej MederM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:42:3001:37:1001:36:59M40-4921
#97 12831Darek CencoraM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:49:2001:50:1801:50:04M40-4956
#98 150146Janusz MederM1964PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:50:4901:54:2201:54:04M50-5913
#99 1513Tomasz AntonikM1979PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:50:5201:54:1801:54:05M30-3945
#100 158147Ewa MederK1971PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:50:5001:55:2901:55:12K40-496

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności