Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Oleszyce

Wyniki - 19 lutego 2017, Oleszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 231Zbyszek DorotaM1972PLRUN RUN OLESZYCEOLESZYCE00:41:3401:32:2901:31:14M40-498
#2 1562Mariusz SikoraM1970PLGRUPA BIEGOWA TOMASZOW LUBELSKI TOMW LUBELSKI00:53:0101:55:2301:54:52M40-4964
#3 1513Tomasz AntonikM1979PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:50:5201:54:1801:54:05M30-3945
#4 464Sebastian BabickiM1987PL-UŁAZÓW00:41:0201:36:0401:35:57M30-3919
#5 765Tomasz BajekM1984PLWYSOKGŁOGOWSKA00:45:0301:43:3201:43:28M30-3929
#6 1956Stefan BaranM1973PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ00:51:1002:01:2702:01:22M40-4980
#7 1147Krzysztof BartoszekM1970PLMROWKA ACTIVE TEAM JAROSŁAWJAROSŁAW00:46:1001:48:5001:48:39M40-4951
#8 928Bartek BarygaM1982PLLEŻAJSK00:45:5501:45:2401:45:17M30-3932
#9 1209Mariusz BączalskiM1976PLSĘKOWA00:48:4701:49:5401:49:21M40-4953
#10 23210Andrzej BąkM1959PLTKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI GŁOGMAŁOPOLSKI00:53:5202:08:5602:08:40M50-5923
#11 21711Piotr BednarczykM1979PLLUBACZÓW00:57:5502:06:0602:05:37M30-3958
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25013Anna BembenK1952PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA-CIECHNOWA SARZYNA00:59:4902:16:5502:16:17K60+2
#13 12514Dariusz BernaśM1976PLBIŁGORAJ00:48:1101:49:5201:49:44M40-4955
#14 10615Szymon BiałyM1983PLOLESZYCE00:45:5301:47:5601:47:42M30-3934
#15 23316Jarek BlachaM1980PLBIŁGORAJ00:53:5402:09:2102:08:58M30-3963
#16 23417Agata BlachaK1986PLBIŁGORAJBIŁGORAJ00:54:0102:09:2102:09:00K30-3916
#17 13418Jacek BlicharzM1966PLBIŁGORAJ00:46:1101:50:5401:50:30M50-599
#18 27519Małgorzata BoculK1971PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:00:1802:25:2702:25:15K40-4927
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12920Gabriela BojanK1988PL00:48:4901:50:2101:50:07K18-293
#20 17321Mariusz BorowiecM1976PLOLESZYCE00:48:1801:57:1601:56:52M40-4972
#21 18422Łukasz BrożekM1985PLGORENICE00:50:3101:59:5301:59:35M30-3951
#22 21123Marcelina BrzyskaK1990PLBIŁGORAJ00:55:1702:05:0802:04:46K18-295
#23 12724Grzegorz BuczkoM1979PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:48:4101:50:0401:49:55M30-3941
#24 22725Piotr BudkowskiM1971PLPSKMSTALOWA WOLA00:54:0702:08:0202:07:38M40-4990
#25 4826Leszek BujoczekM1975PLKRAKÓW00:42:4101:36:4001:36:27M40-4919
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1027Mateusz BuryłoM1991PLPERFECT RUNNER TEAMBBL JAROSŁAWJODŁÓWKA00:38:3601:25:4901:25:49M18-291
#27 22628Andrzej BykowskiM1970PLPRZEMYŚL00:59:2102:07:5902:07:28M40-4989
#28 14229Sławek BździuchM1975PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:48:4401:52:0701:52:01M40-4960
#29 24930Małgorzata CencoraK1980PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:56:3502:15:4602:15:33K30-3919
#30 12831Darek CencoraM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZò W00:49:2001:50:1801:50:04M40-4956
#31 20132Wiesław ChameraM1957PLSKB STALOWA WOLALIPA00:48:2702:02:4302:02:40M60+5
#32 21633Grzesiek ChromiecM1970PLPANKI Z BUDOWLANKI TOMW LUBELSKI00:57:3402:06:0502:05:35M40-4986
#33 11834Jacek CiągłoM1981PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWASARZYNA00:50:2601:49:4701:49:15M30-3939
#34 16338Paweł CzekirdaM1977PLPAWCIUS TEAMLEŻAJSK00:50:2801:56:2501:55:44M40-4966
#35 6339Mariusz CzerebaM1968PLRUN RUN OLESZYCEOLESZYCE00:44:0001:40:1601:40:10M40-4927
#36 3640Jerzy DąbekM1976PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWAHUCISKO00:41:0201:34:5701:34:50M40-4913
#37 19341Paweł DąbekM1970PLIK NAD SANEM00:54:4002:01:4602:01:17M40-4979
#38 25542Przemysław DębiecM1974PLYĆ MOŻE WTEDY JUŻ NOWOSARZYŃSKA GRUPARZESZÓW00:55:0202:19:1802:18:58M40-4994
#39 24043Daria DobrzyńskaK1981PLROZWIANE WICHURYRZESZÓW00:59:1502:12:2502:12:09K30-3917
#40 13344Barbara DoroszK1980PLPRZEMYŚL00:48:5001:50:3401:50:23K30-398
#41 22045Jolanta DorotaK1975PLRUN RUN OLESZYCE I SPARATANIE DZIECIOMOLESZYCE00:54:5102:06:0502:05:41K40-4913
#42 25148Piotr DubanikM1961PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁMUNINA01:00:5202:16:4402:16:24M50-5925
#43 4549Radosław DuszczakM1977PLPRZEMYŚL00:42:5301:35:5901:35:52M40-4918
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8750Agnieszka FaronK1982PLNORAFSPORTKRAKÓW00:45:5001:44:4101:44:38K30-393
#45 23851Paweł FedanM1990PLMRÓWKA ACTIVE TEAM JAROSŁAWMIĘKISZ STARY00:51:3302:11:0002:10:48M18-2915
#46 14852Paweł FerfeckiM1983PLROPCZYCE00:48:5201:53:3701:53:21M30-3944
#47 26053Bożena FilK1971PLBBL JAROSŁAWMUNINA00:58:4202:20:4102:20:25K40-4920
#48 25954Justyna GajdaK1972PLBBL JAROSŁAWJAROSŁAW00:58:3502:20:4202:20:19K40-4919
#49 18655Piotr GajewskiM1980PLRUN HELPERSILUBLIN00:53:5802:00:1101:59:43M30-3953
#50 19156Bogdan GałuszkaM1972PLJAROSŁAW00:55:0602:01:3502:01:10M40-4978
#51 9557Tomasz GardiasM1970PLPANKI Z BUDOWLANKI TOMW LUBELSKI00:45:5201:45:4401:45:30M40-4940
#52 25658Tomasz GawlakM1984PLBIECZ00:47:0802:19:0702:19:02M30-3966
#53 8959Ireneusz GoleńM1974PLBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILKROSNO00:47:0401:45:1901:45:12M40-4938
#54 26860Dorota Goraj-PrzybylskaK1979PLZARZECZE00:58:4902:23:2302:23:00K30-3922
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21461Renata GrabskaK1950PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYRZESZÓW00:53:5902:05:3902:05:16K60+1
#56 28362Tomasz GrzecznikM1974PLRUDNIK N/SANEM01:02:1402:29:2902:29:00M40-4998
#57 13963Leszek GurakM1988PLGNIEWCZYNŁAŃCUCKA00:51:3501:51:1601:51:02M18-2912
#58 24864Zdzisław HabigierM1969PLPLANETA NISKOPYSZNICA00:55:3602:15:2202:15:00M40-4993
#59 24365Tomasz HałuchaM1974PLBIEGOMANIA LUBACZOWOLESZYCE00:57:0002:13:2102:13:10M40-4992
#60 4066Tomasz HandziakM1982PLLUBACZÓW00:42:5801:35:3001:35:27M30-3916
#61 9468Mateusz HurkałaM1999PLTERES-ZAORENDA00:48:4301:45:4001:45:28M18-299
#62 7169Marek HyzM1976PLOTM-BIŁGORAJBIŁGORAJ00:44:1201:41:4501:41:40M40-4930
#63 27470Dorota Jabłczyk-PempusK1968PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:00:1802:25:2602:25:14K40-4926
#64 12471Grzegorz JagiełłoM1970PLPLANETA NISKONISKO00:48:2201:50:0001:49:43M40-4954
#65 5472Dominik JagustynM1981PLBRZÓZA KRÓLEWSKA ACTIVE TEAM BRKRÓLEWSKA00:42:5001:38:4801:38:41M30-3921
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1273Mieczysław JałochaM1967PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:38:0101:26:1201:26:09M50-591
#67 774Krzysztof JaworskiM1980PLVISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZ00:38:3301:25:1901:25:16M30-396
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1375Marek JaworskiM1973PLVISEHRAD RYTROSTARY SACZ00:37:4901:26:3501:26:33M40-493
#69 14576Agnieszka JędrzejczykK1976PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:49:2701:53:0701:52:58K40-494
#70 10077Marta JopK1979PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAW00:46:1601:46:2501:46:17K30-396
#71 22379Norbert KaczmarekM1977PLPRZEMYŚL00:55:4302:07:1702:06:46M40-4988
#72 4480Jarosław KamińskiM1980PLNIEZNISZCZALNIRUNTEAMBIBICE00:41:5501:35:5501:35:52M30-3918
#73 20381Grzegorz KamudaM1981PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:51:5202:02:5202:02:44M30-3954
#74 17282Jacek KardaszM1980PLATTYLA RUNNING CLUBZAMOŚĆ00:51:3701:56:5001:56:31M30-3949
#75 14383Andrzej KarpM1961PLBIECZ00:49:1501:52:4801:52:39M50-5912
#76 10384Waldemar KaruśM1971PLZADĄBROWIE00:44:5501:47:2001:47:07M40-4946
#77 7485Sławomir KasprzakM1968PLGB NA ZDROWIE SOKOŁÓMAŁOPOLSKI00:46:1901:43:1001:43:00M40-4931
#78 15586Józef KołodziejM1953PLKLUB BIEGOWY LUBACZÓWRZESZÓW00:50:5501:55:0101:54:33M60+4
#79 26287Radosław KędraM1977PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:57:3302:21:5902:21:26M40-4995
#80 16588Andrzej KępkaM1968PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:51:1901:56:1701:55:57M40-4968
#81 23689Rafał KinM1980PLAZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃ00:57:1802:09:4202:09:20M30-3964
#82 990Maciej KiperM1978PLPERFECT RUNNER TEAM BBL JAROSLAWJAROSLAW00:37:3301:25:3501:25:34M30-397
#83 26991Elzbieta KiperK1983PLBBL JAROSLAWJAROSLAW00:57:5002:23:2302:23:08K30-3923
#84 24592Barbara KlimaszK1969PLRGIGHERMANOWA00:58:5302:14:0802:13:39K40-4917
#85 24693Zbigniew KlimaszM1965PLRGIGHERMANOWA00:58:5402:14:0902:13:41M50-5924
#86 19794Wojciech KliśM1971PLVISEGRAD MARATON RYTROBICZYCE DOLNE00:53:0402:01:5502:01:51M40-4981
#87 2195Paweł KlojzyM1981PLRUN RUN OLESZYCELUBACZOW00:39:3101:30:4001:30:36M30-3911
#88 2896Bogdan KlóskaM1970PLHORYNIEC-ZDRÓJ00:41:0101:33:3101:33:29M40-4910
#89 20897Krzysztof KłaczkoM1973PLPERŁA UŁAZÓWUŁAZÓW00:53:0002:04:2102:04:21M40-4985
#90 5898Damian KobelukM1977PLBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ00:43:2001:39:1801:39:10M40-4925
#91 18199Karolina Kochaniec-MatuszakK1988PLLUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLIN00:49:2901:59:1701:58:51K18-294
#92 22100Dariusz KohutM1972PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:39:3201:30:4201:30:39M40-497
#93 96101Katarzyna Marta KokoszkaK1979PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:48:4801:46:0601:45:57K30-395
#94 188102Waldemar KopciuchM1975PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:52:2202:00:2402:00:12M40-4976
#95 132103Krzysztof KopećM1973PLRZESZÓW00:48:2101:50:2601:50:22M40-4958
#96 160104Krzysztof KopećM1989PLPĘDZĄCE ŻÓŁWIE OLESZYCEOLESZYCE00:50:3101:55:4101:55:24M18-2913
#97 189105Ewelina KoprowiczK1981PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAW00:53:5502:01:1202:00:55K30-3912
#98 38106Łukasz KordowiczM1979PLBUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ00:40:4901:35:2401:35:22M30-3915
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47107Janusz KornagaM1962PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWHORYNIEC ZDRÓJ00:41:1201:36:0401:36:01M50-593
#100 14108Łukasz KorylM1984PLMTU AERZESZÓW00:38:3501:26:4401:26:41M30-399

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności