Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Powstańca

Wyniki - 25 lutego 2017, Dobra

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1274Maurycy OleksiewiczM1982ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:35:4600:35:4600:03:351-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2156Mateusz JaszczakM1990OZORKÓWPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:36:0400:36:0300:03:362-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 312Mikolaj BojkoM1984NATOLIN KIERNOSKIPOLSKA00:36:2400:36:2300:03:383-
#4 423Jarosław CichoszM1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:36:3300:36:3200:03:394-
#5 513Sebastian DuszyńskiM1989RAWA MAZOWIECKAPOLSKAMLUKS RAWA MAZOWIECKA00:36:4000:36:3800:03:405-
#6 637Michał AdamkiewiczM1985ŁÓDŹPOLSKAKS GŁOWNO W BIEGU00:38:2100:38:1900:03:506-
#7 7341Szymon SobczakM1996BRZEZINYPOLSKALKS KOLUSZKI00:38:4200:38:4100:03:527-
#8 8150Piotr JózwiakM1980ŁÓDŹPOLSKAKITA TEAM00:40:3400:40:3300:04:038-
#9 969Marcin GałczyńskiM1998JANOWICEPOLSKAZSMR PIĄTEK00:40:4100:40:3700:04:049-
#10 10355Bartosz SkrzypekM1995KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKARYSIOTEAM00:40:4700:40:4400:04:0410-
#11 11145Marek KłaptoczM1989CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKAPARKRUN00:41:2400:41:2200:04:0811-
#12 12163Maciej KuleszaM1977ŁÓDŹPOLSKAMAXIMUS00:41:4700:41:4400:04:1012-
#13 13331Michał TurobośM1977ŁÓDŹPOLSKA00:42:0800:42:0600:04:1313-
#14 14294Maciej RutaM1977ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK ŁODŹ00:42:1200:42:1000:04:1314-
#15 1571Marcin FrejM1987WARSZAWAPOLSKAZABIEGANI.TV00:42:1600:42:1400:04:1315-
#16 16322Bartosz UrbaniakM1993GRZEGORZEWPOLSKA00:42:1700:42:1600:04:1416-
#17 17164Marcin ŁęgockiM1989ŻAKOWICEPOLSKAPIETRZYK RUNNING TEAM00:42:2600:42:2400:04:1417-
#18 1849Mateusz BajasM1990ŁÓDŹPOLSKA00:42:2800:42:2100:04:1418-
#19 1958Robert BłaszczykM1978ALEKSANDRÓW ŁODZKIPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:42:3900:42:3600:04:1619-
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2041Marta BukowskaK1992TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:42:4100:42:3800:04:16-1
#21 2110Kamil DanielskiM1985WARSZAWAPOLSKA00:42:5300:42:5100:04:1720-
#22 2286Konrad GrzybM1990ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM / MORENA CZOŁOWA00:42:5400:42:5000:04:1721-
#23 2373Piotr GoździkM1987ZGIERZPOLSKA00:43:0100:42:5800:04:1822-
#24 24288Waldemar ModrankaM1979ŁÓDŹPOLSKA4MTB IMMERGAS00:43:0500:43:0100:04:1823-
#25 25153Tomasz KolosM1986ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA00:43:0800:43:0200:04:1824-
#26 26167Krzysztof LewandowskiM1977ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:43:1100:43:0800:04:1925-
#27 27122Piotr MakówczyńskiM1980KLĘKPOLSKA00:43:1600:43:1300:04:1926-
#28 28132Michał KarwowskiM1981ŁÓDŹPOLSKAEPOKA NORDICA ŁÓDŹ00:43:1600:43:0900:04:1927-
#29 29324Zbyszek WojdaM1970ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:43:3100:43:2600:04:2128-
#30 3027Konrad AdamczewskiM1981ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:43:3700:43:3200:04:2129-
#31 31344Robert WójcikM1973ZGIERZPOLSKAAMATOR00:43:4800:43:4800:04:2330-
#32 32290Bartosz MajchrzakM1984ZGIERZPOLSKAKS CELIRONMAN SA00:43:5000:43:4300:04:2231-
#33 33378Łukasz MusiałM1983ŁÓDŹPOLSKA00:43:5600:43:5300:04:2332-
#34 34282Marcin PilichowskiM1982KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKARUN KONSTANTYNÓW00:44:1400:44:1100:04:2533-
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35265Agata MatejczukK1981PARZĘCZEWPOLSKAKS ALASKA ŁÓDŹ / SPARTEZ00:44:1600:44:1300:04:25-2
#36 36166Tomasz KucharczykM1979PIĄTEKPOLSKAPIĄTKOWSKIE TEMPIO00:44:2300:44:1400:04:2534-
#37 37204Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDZPOLSKARYSIOTEAM00:44:2700:44:2300:04:2635-
#38 38359Konrad SiennickiM1977BUKOWIECPOLSKA00:44:2900:44:2600:04:2736-
#39 39314Przemek StupnowiczM1995ŁÓDŹPOLSKAEPOKA NORDICA ŁÓDŹ00:44:4300:44:3100:04:2737-
#40 40286Dariusz OwczarekM1982ŁÓDŹPOLSKA00:44:4500:44:4100:04:2838-
#41 41334Dominik UrbaniakM2000GRZEGORZEWPOLSKA00:44:4900:44:4800:04:2939-
#42 42178Marcin KucharskiM1974KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKARUNNINGLAB00:44:5600:44:5200:04:2940-
#43 4381Rafał AugustyniakM1994ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:44:5800:44:5300:04:2941-
#44 4477Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹPOLSKAMORENA CZOŁOWA00:45:0000:44:2900:04:2742-
#45 4551Artur GruntkowskiM1969ANTONIEWPOLSKAORANGE POLSKA00:45:0800:45:0200:04:3043-
#46 4684Piotr DybowskiM1983ŁÓDŹPOLSKAONE ON ONE STUDIO00:45:1600:44:5300:04:2944-
#47 47195Michał JanusM1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:45:2900:45:2800:04:3345-
#48 48410Arkadiusz UrbanowiczM1979ŁÓDŹPOLSKA00:45:3600:45:2600:04:3346-
#49 49158Łukasz KlateM1978ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:45:4200:45:2600:04:3347-
#50 50413Jakub WojdaM1982ŁOWICZPOLSKA00:45:4900:45:3800:04:3448-
#51 51289Łukasz MajchrzakM1981ZGIERZPOLSKA00:45:5200:45:4600:04:3549-
#52 52185Krystian KameckiM1988ZGIERZPOLSKA00:46:0200:45:4800:04:3550-
#53 53330Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:46:0900:45:5300:04:3551-
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5430Katarzyna DąbrowskaK1984ZGIERZPOLSKA00:46:1100:46:0700:04:37-3
#55 55260Tomasz NowakM1987ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:46:3800:46:3200:04:3952-
#56 56382Paweł PskitM1980ZGIERZPOLSKAFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ00:46:3800:46:2400:04:3853-
#57 57171Andrzej KruszyńskiM1977ŁÓDŹPOLSKA00:46:4100:46:2800:04:3954-
#58 5880Tomasz FirazaM1982ŁÓDŹPOLSKAFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ00:47:0000:46:4700:04:4155-
#59 5985Bartłomiej CicherskiM1983ŁÓDŹPOLSKAKLUB BIEGACZA RTVEUROAGD00:47:0100:46:4300:04:4056-
#60 6055Mariusz CieślikM1982ŁÓDŹPOLSKA00:47:0100:46:5200:04:4157-
#61 61376Sebastian NowakowskiM1979ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:47:0800:47:0400:04:4258-
#62 62268Tomasz OstrowiczM1974ŁÓDŹPOLSKA00:47:1100:47:0700:04:4359-
#63 63272Łukasz PerczyńskiM1995GOMUNICEPOLSKA00:47:1600:47:0900:04:4360-
#64 64333Dariusz UrbaniakM1970GRZEGIRZEWPOLSKA00:47:1900:47:1800:04:4461-
#65 65387Rafał PakułaM1985STRYKÓWPOLSKACYKLOMANIACY00:47:2200:47:1900:04:4462-
#66 66351Marcin StępieńM1981ZGIERZPOLSKA00:47:2400:47:1800:04:4463-
#67 6754Rafał GuziukM1977ŁÓDZPOLSKA00:47:2800:47:2000:04:4464-
#68 68345Łukasz WalasikM1987ŁÓDŹPOLSKA00:47:4200:47:1200:04:4365-
#69 69309Dariusz RosaM1970ŁOWICZPOLSKABRAK00:47:5100:47:3200:04:4566-
#70 70271Paweł MikołajczykM1984ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI00:47:5300:47:3600:04:4667-
#71 71306Marcin PietrzakM1989ŁÓDŹPOLSKAPOWSTANIEC DOBRA00:47:5300:47:3100:04:4568-
#72 72297Pawel RozniataM1985STRYKÓWPOLSKA00:47:5900:47:5700:04:4869-
#73 73133Artur KowalczykM1986ŁÓDŹPOLSKA00:48:0500:47:4100:04:4670-
#74 74296Waldemar MichalakM1971KUTNOPOLSKA00:48:0500:47:5900:04:4871-
#75 75303Michał NiedźwiedźM1994ZGIERZPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:48:0800:47:4000:04:4672-
#76 7645Mariusz AndrysiakM1983ORZECHÓWPOLSKA00:48:1100:48:0300:04:4873-
#77 77362Łukasz SzybkaM1986ŁÓDŹPOLSKAMOBICA00:48:1600:48:0600:04:4974-
#78 78392Tomasz MichalskiM1989ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK00:48:1900:48:0600:04:4975-
#79 79184Jarosław LesiewiczM1969ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:48:1900:48:0800:04:4976-
#80 80162Tomasz KotarskiM1978ŁÓDŹPOLSKAKOTAR TEAM00:48:2000:48:1200:04:4977-
#81 8165Janusz DukM1966LODZPOLSKA00:48:2100:48:1400:04:4978-
#82 82124Krzysztof ŁaskiM1964ŁÓDŹPOLSKABIEGIEM PO PIWO00:48:2100:48:1600:04:5079-
#83 83129Przemysław KacprzakM1985KUTNOPOLSKAKUTNO BIEGA00:48:2300:47:5300:04:4780-
#84 84397Michał StawińskiM1975PIĄTEKPOLSKA00:49:0000:48:4600:04:5381-
#85 85412Sebastian WoźniakM1979ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:49:0100:48:3400:04:5182-
#86 8647Piotr ChruścielM1979ŁÓDŹPOLSKA00:49:0400:48:4400:04:5283-
#87 876Piotr GajdaM1964ZGIERZPOLSKAORANGE POLSKA00:49:1300:49:0100:04:5484-
#88 8870Zbigniew CukrasM1976SMARDZEWPOLSKA00:49:1500:49:0700:04:5585-
#89 89292Patryk MuchaM1991ŁÓDŹPOLSKAPOWSTANIEC DOBRA00:49:1900:48:5800:04:5486-
#90 9044Piotr BederskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:49:2300:48:5900:04:5487-
#91 9153Robert DziałakM1982DMOSINPOLSKA00:49:2500:49:1200:04:5588-
#92 92418Jacek SlendakM1989PABIANICEPOLSKAHUSARIA RACE TEAM00:49:2600:48:5300:04:5389-
#93 9382Błażej BazylukM1992LUTOMIERSKPOLSKAGILLETTE RUN00:49:2700:49:0900:04:5590-
#94 94128Bogusław KsynaM1956KAMIONPOLSKAOSP KAMION00:49:3200:49:3000:04:5791-
#95 95335Marcin Walczak-KurekM1977ZGIERZPOLSKA00:49:3500:49:2100:04:5692-
#96 96353Marek StasiewiczM1977ŁÓDŹPOLSKAVERA RUNNING TEAM00:49:4200:49:3000:04:5793-
#97 97380Krzysztof WiśniewskiM1981WARSZAWAPOLSKADRUŻYNA BSS00:49:4400:49:2600:04:5794-
#98 9874Jarosław GlubaM1987ŁÓDZPOLSKA00:49:4500:49:2800:04:5795-
#99 99339Dariusz WejdmanM1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:49:4500:49:3800:04:5896-
#100 100379Filip NowakM1988ŁÓDŹPOLSKA00:50:2400:49:4700:04:5997-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności