Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Tropem Wilczym

Wyniki - 26 lutego 2017, Supraśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Alexej Czemodanow19BelarusRUN4FUN.BY-100:36:18
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Baryslau Yaravy149BelarusRUN4FUN.BY-200:36:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dawid Trojan139BiałystoKń8 PUŁK ROZPOZNAWCZY-300:36:44
#4 4Sebastian Palecki146BiałystoKw słu bie Ojczy nie-400:38:14
#5 5Aliaksandr Lianha69Lidarun4fun.by-500:38:19
#6 6Pavel Kulesh64BelarusRun4Fun.by-600:39:08
#7 7Michał Pietrasz100MinKowce-700:39:45
#8 8Karol Bołtruczyk7BiałystoKNadaKtywni-800:39:55
#9 9Łukasz Pietrasz101MinKowce-900:40:27
#10 10Krzysztof Giba29SUPRA LSzybKobiegacze-1000:41:15
#11 11Ryszard Cimoszuk18BiałystoKGSzR-1100:41:22
#12 12Pawźł Klejzerowicz51źłKNadaKtywni-1200:41:32
#13 13Tomasz Sidor120BialystoKOutdoor Training BiałystoK-1300:41:32
#14 14Zbigniew Ofman87SUPRA L-1400:41:53
#15 15Pawźł Korzeniewski55BiałystoKEIP TeaM / BiegoStoK-1500:42:01
#16 16Adam Szubzda133BiałystoKBiegoStoK-1600:42:11
#17 17Rażał Sieliwoniuk122BielsK PodlasKi-1700:42:39
#18 18Adam Nowicki86BiałystoKbiegostoK-1800:42:51
#19 19Rażał Niewiarowski84BiałystoKGSzR-1900:42:58
#20 20Arkadiusz Urźk158BiałystoK-2000:43:03
#21 21Pawźł Prus109BiałystoK-2100:43:17
#22 22Kamil Pendowski99BiałysyoKNadaKtywni-2200:43:23
#23 23Maciej Papiernik96BiałystoKGSzR-2300:43:38
#24 24Kamil Wili Ski145BiałystoK-2400:43:57
#25 25Tomasz Źziźmia Czuk25BiałystoK1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ-2500:44:02
#26 26Grzegorz Jamiołkowski40ŁapyBiegoStoK-2600:44:14
#27 27Paweł Zajkowski151Białystok--2700:44:32
#28 28Henryk Dankiewicz20BiałystoK-2800:44:47
#29 29Marek Luboty Ski71BiałystoK-2900:44:52
#30 30Pawźł Dryl23Ko cielna-3000:45:27
#31 31Krzysztof Półtorak106BiałystoKOutdoor Training BiałystoK-3100:45:48
#32 32Janusz Wiźźrski137BiałystoK-3200:46:11
#33 33Ireneusz Brzozowski12MazowiecKie-3300:46:16
#34 34Jan Bartoszewicz6BiałystoKOutdoor Training BiałystoK-3400:46:23
#35 35Marcin Matejczyk77LewicKieNADAKTYWNI-3500:46:24
#36 36Krystian Kocha Ski53BiałystoKTaeKwondo BiałystoK-3600:46:28
#37 37Pawźł Ostrowski91BiałystoK-3700:46:28
#38 38Konrad Paszkiewicz98Ciechanowiec1h teaM-3800:46:38
#39 39Pawźł Tarasewicz138BiałystoKOUTŹOOR TRAININż BIAŁYSTOK-3900:46:47
#40 40Wojciech Puchalski110BiałystoK-4000:46:54
#41 41Łukasz Grodzki35BiałystoK-4100:47:18
#42 42Rażał Panasewicz93BiałystoK-4200:47:32
#43 43Mariusz Jurczewski46BiałystoKNadaKtywni BiałystoK-4300:47:38
#44 44Bartłomiźj Rźźzi Ski136BiałystoKBiegostoK-4400:47:54
#45 45Pawźł Miniuk81BiałystoKPal WrotKi-4500:48:07
#46 46Nikita Szerszen'132rodna BialorusRUN4FUN.BY-4600:48:14
#47 47Zźzisław Wrzźsi Ski148BIAŁYSTOKosK SzAŁ-4700:48:23
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !48Agnieszka Sielwonczuk123BiałystoKOUTŹOOR TRAININż BIAŁYSTOK1-00:48:26
#49 49Radek Wildner144BiałystoK-4800:48:36
#50 50Krzysztof Ostrowski90BiałystoK-4900:48:39
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51Magdalena Stasiewicz129BiałystoKBiałostocKi Klub OyaMa Karate2-00:48:39
#52 52Piotr Struk130BiałystoK-5000:48:42
#53 53Krzysztof Rydzewski116Klepacze-5100:48:52
#54 54Wojciech Januszkiewicz41Supra l-5200:49:26
#55 55Ryszard Omiźlia Czyk88Nowodworce-5300:49:40
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 56Urszula Pietraszewska102SuwałKi3-00:49:49
#57 57Artsiom Kantsavy48BiałystoKT.ż. ąSoKółą BiałystoK-5400:49:55
#58 58Aliaksandr Zlobowicz157BialorusRUN4FUN.BY-5500:50:03
#59 59Roman Dolgov61BIALORUSRUN4FUN,BY-5700:50:07
#60 60Jarosław Kamiź Ski47NarewKa-5600:50:07
#61 61Tomasz Żai Ski28BiałystoKPiwowarsKie Podlasie-5800:50:09
#62 62Siarhei Nazhko83rodno BialarusRUN4FUN.BY-5900:50:15
#63 63Krzysztof Koziołkiźwicz59BielsK PodlasKiSZYBKI ÓŁWIK(nieco podstarzałyŚ))-6000:50:19
#64 64Maciej Wołkowycki147BiałystoKT.ż. ąSoKółą BiałystoK-6100:50:37
#65 65Jarosław Bosiacki9BiałystoK-6200:50:42
#66 66Źl Biźta Papiernik95BiałystoKGSzR4-00:51:00
#67 67Marcin Lźszczy Ski68Supra l-6300:51:13
#68 68Monika Walesiuk141BiałystoK5-00:51:15
#69 69Jacek Sobieraj126Sobieraj-6400:51:28
#70 70Cezary Kujawa62BiałystoK-6500:51:29
#71 71Jadwiga Rudnicka113BiałystoK6-00:51:49
#72 72Pawźł Grodzki34BiałystoKT.ż. ąSoKółą BiałystoK-6600:51:51
#73 73Łukasz Roma Czuk112BiałystoK-6700:51:54
#74 74Krzysztof Sobecki125BiałystoK-6800:51:57
#75 75Radek Moniuszko82BIalystoKŹru yna KonopielKi-6900:51:59
#76 76Anna Bereziecka111BiałystoK7-00:52:05
#77 77Karol Rybnik115AleKsandrowo-7000:52:08
#78 78Magdalena Wasilewska142SoKółKaSoKólsKi Klub KolarsKi SoKół8-00:52:14
#79 79Mariusz Bykowski13SoKółKaSoKólsKi Klub KolarsKi SoKół-7100:52:15
#80 80Krzysztof Zdanuczyk153BiałystoK-7200:52:16
#81 81Piotr Kuczy Ski85-7300:52:33
#82 82Jacek Bołtuć8BiałystoKżawra BiałystoK-7400:52:35
#83 83Marek Karacz49BiałystoK-7500:52:45
#84 84Tomasz Półtorzycki108BiałystoKPod SłonKieM-7600:53:05
#85 85Andrzej Zieniewicz156KleosinKsi stwo Kleosin-7700:53:06
#86 86Jan Chomik14BiałystoK-7800:53:07
#87 87Adam Baranowski5BIAŁYSTOK-7900:53:19
#88 88Beata Szuchnicka134BiałostocKażrupa Biegowa Czarna BiałostocKa9-00:53:24
#89 89Agnieszka Gotówko33Wie Ko cielnażrupa Biegowa Czarna BiałostocKa10-00:53:27
#90 90Tomasz Denisiuk21BiałystoKBiegoStoK-8000:53:30
#91 91Bła Źj Joka45WasilKów-8100:53:42
#92 92Łukasz Brejnak10BiałystoK-8200:54:18
#93 93Anna Brejnak11BiałystoK11-00:54:22
#94 94Robert Szyma Ski135BiałystoK-8300:54:25
#95 95Maciej Owerczuk92BiałystoKT.ż. ąSoKółą BiałystoK-8400:54:26
#96 96Yauheni Shalamitski119PinsK BelarusRUN4FUN.BY-8500:54:40
#97 97Dima Yaroshevich150PinsK BelarusRUN4FUN.BY-8600:54:40
#98 98Michał Polźcki Polecki104BIALYSTOK-8700:54:50
#99 99Marcin Pastuszak97BiałystoK-8800:54:51
#100 100Piotr Sacharczuk117BielsK PodlasKi-8900:54:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności