Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym

Wyniki - 26 lutego 2017, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1373Adam BednarzM1994ZŁOCZEWPOLSKA00:16:5300:16:5100:03:221-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2438Łukasz WojnickiM1990KUTNOPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:0000:16:5900:03:242-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3391Bartosz StrojkowskiM1983ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:17:3500:17:3300:03:313-
#4 4345Piotr BurdkaM1976BRZEZINYPOLSKAKP PSP BRZEZINY00:17:4900:17:4800:03:344-
#5 523Piotr KrukM1979ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:18:0500:18:0300:03:375-
#6 6537Mateusz PapierakM1987ŁÓDŹPOLSKAMORENA CZOŁOWA00:18:2100:18:1900:03:406-
#7 7102Rafał KaszubskiM1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:18:2700:18:2700:03:417-
#8 8476Sławomir GoźlińskiM1990ŚWIDWINPOLSKA00:18:3600:18:3400:03:438-
#9 9350Adam OlkuszM1979PABIANICEPOLSKA00:18:3900:18:3700:03:439-
#10 10360Łukasz PyfelM1984ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:18:4300:18:4000:03:4410-
#11 1189Jarosław SzewczykM1974NOWY BEDOŃPOLSKA00:18:4300:18:4100:03:4411-
#12 12255Damian MikołajczykM1988ZDUŃSKA WOLAPOLSKARAJSPORT ACTIVE / OSP JANISZEWICE00:19:0000:18:5800:03:4812-
#13 13251Wojciech GórskiM1988ŁÓDŹPOLSKANORDEA NOC RUNNERS00:19:0500:18:5500:03:4713-
#14 1417Arkadiusz WojnoM1985LODZPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:0900:19:0500:03:4914-
#15 15205Tomasz KrawczykM1987DOBROŃPOLSKA00:19:1300:19:0600:03:4915-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16237Marta BukowskaK1992TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:19:2100:19:1800:03:52-1
#17 17510Patryk WardzińskiM1999ŁÓDŹPOLSKAMOCNI W DUCHU ZABIEGANI00:19:2700:19:2600:03:5316-
#18 1891Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹPOLSKAMORENA CZOŁOWA00:19:3500:19:3100:03:5417-
#19 19405Mateusz PietrzakM1996ŁÓDZPOLSKA00:19:4300:19:3500:03:5518-
#20 20412Piotr StulgisM1990ŁÓDŹPOLSKAPODLASIE00:19:4400:19:3100:03:5419-
#21 21211Artur NiebelskiM1987ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:4700:19:4400:03:5720-
#22 22289Paweł PskitM1980ZGIERZPOLSKAFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ00:19:4900:19:4500:03:5721-
#23 23159Paweł ŻydczykM1989ŁÓDŹPOLSKA00:19:5000:19:4600:03:5722-
#24 24417Przemek StupnowiczM1995ŁÓDŹPOLSKAEPOKA NORDICA ŁÓDŹ00:19:5400:19:4900:03:5823-
#25 25266Michał JanusM1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:19:5500:19:5500:03:5924-
#26 26398Damian KlocekM1994WYDRZYNPOLSKA00:19:5700:19:5200:03:5825-
#27 27332Adam BorowickiM1981ŁÓDŹPOLSKA00:20:0000:19:5100:03:5826-
#28 28474Marcin KarczewskiM1986GDAŃSKPOLSKA00:20:0800:19:5900:04:0027-
#29 29482Mateusz AdamowiczM1985ŁÓDŹPOLSKA1 BKPOW00:20:1000:20:0800:04:0228-
#30 30502Jakub HendzlikM1987ŁÓDŹPOLSKA00:20:1100:20:0800:04:0229-
#31 31161Tomasz KotarskiM1978ŁÓDŹPOLSKAKOTAR TEAM00:20:1300:20:0700:04:0130-
#32 3226Łukasz KlateM1978ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:1600:20:0600:04:0131-
#33 33528Maciej CichoszM1994CHOCIANÓWPOLSKA00:20:1600:20:1500:04:0332-
#34 34103Jarosław ChybowskiM1977ŁÓDŹPOLSKARETKINIA RUN00:20:2100:20:1000:04:0233-
#35 35455Grzegorz WitkowskiM1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:2800:20:2100:04:0434-
#36 36146Dawid RatajekM1986ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:3100:20:2300:04:0535-
#37 3713Piotr KamińskiM1985INOWROCŁAWPOLSKA00:20:3300:20:1900:04:0436-
#38 38248Michał TrzcinkaM1983ŁÓDŹPOLSKAPLAY DORADCA BIZNESOWY00:20:3400:20:2300:04:0537-
#39 39477Przemysław KsiążczykM1985ŁÓDŹPOLSKAPAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA00:20:3600:20:3300:04:0738-
#40 40331Bartosz SkrzypekM1995KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKARYSIOTEAM00:20:4700:20:4200:04:0839-
#41 4131Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:4900:20:4500:04:0940-
#42 42536Jarosław GóżańskiM1968ŁÓDŹPOLSKAMPK ŁÓDŹ00:20:4900:20:4600:04:0941-
#43 43143Radosław ŚwierczyńskiM1992ŁÓDŹPOLSKA00:20:5300:20:5000:04:1042-
#44 44440Rafał ŁukaszczykM1993ŁÓDŹPOLSKA00:20:5800:20:5200:04:1043-
#45 45329Mariusz CieślikM1982ŁÓDŹPOLSKA00:21:0000:20:5300:04:1144-
#46 46430Maciej MałeckiM1972ŁÓDŹPOLSKAWIDZEW KOCHA ŁKS I VICE VERSA00:21:0200:20:5600:04:1145-
#47 47206Piotr KmieciakM1984ŁÓDŹPOLSKAPOPEK&WOJCIU TEAM00:21:0700:20:3800:04:0846-
#48 4880Łukasz KowalskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:21:1700:21:0000:04:1247-
#49 49341Marcin WięckowskiM1985ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKADEUTSCHE BANK MARATHON TEAM00:21:3200:21:1200:04:1448-
#50 50185Dominik WiewiórskiM1988ZGIERZPOLSKA00:21:3200:21:1400:04:1549-
#51 51190Michał NiedźwiedźM1994ZGIERZPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:21:3400:21:1200:04:1450-
#52 52163Wojciech TołkaczM1963MALBORKPOLSKAMALBORK BIEGA00:21:3700:21:2500:04:1751-
#53 53465Paweł KurzawaM1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDZKI KLUB FUTBOLU STOŁOWEGO00:21:3800:21:3400:04:1952-
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5439Agnieszka WysockaK1981ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:3900:21:3600:04:19-2
#55 55128Piotr KuźmińskiM1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAAGB TORFY00:21:4100:21:3400:04:1953-
#56 56296Robert ChmalM1983TROJANÓWPOLSKA00:21:4200:21:3300:04:1954-
#57 57234Tomasz MichalskiM1989ŁÓDŹPOLSKA00:21:4400:21:3400:04:1955-
#58 5863Tomasz CzajkowskiM1976ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:5200:21:4200:04:2056-
#59 5964Kamil KizeweterM1991ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:5300:21:4400:04:2157-
#60 607Mariusz SuchodolskiM1988LODZPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:5500:21:3900:04:2058-
#61 6181Artur KowalczykM1986ŁÓDŹPOLSKA00:22:0500:21:1900:04:1659-
#62 62242Piotr ChmieleckiM1976OZORKÓWPOLSKA00:22:0600:22:0400:04:2560-
#63 6359Piotr BederskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:22:0900:21:4700:04:2161-
#64 64218Robert JabłońskiM1977ŁASKPOLSKAŁASK CHILLOUT RUNNERS TEAM00:22:1000:22:1000:04:2662-
#65 65480Mariusz AndrysiakM1983ORZECHÓWPOLSKA00:22:1600:22:0400:04:2563-
#66 66214Mariusz UbychM1988ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:22:1700:22:1500:04:2764-
#67 67133Mirosław PastuszkaM1966ŁÓDŹPOLSKARUN ŁDZ00:22:2200:22:1000:04:2665-
#68 68225Kacper TrocińskiM2000ŁÓDŹPOLSKAGIMNAZJUM NR 8 W ŁODZI00:22:2400:22:2300:04:2966-
#69 69137Mateusz GóreckiM1995BEDOŃ NOWYPOLSKANORDEA NOC RUNNERS00:22:2500:22:1700:04:2767-
#70 70348Adam BandelM1985ŁÓDŹPOLSKA00:22:2600:22:0700:04:2568-
#71 7187Rafał ZiółkowskiM1976ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:22:2700:22:0500:04:2569-
#72 72304Błażej WójtowiczM1993ŁÓDŹPOLSKA00:22:2900:22:1600:04:2770-
#73 73534Grzegorz MrowickiM1982ŁODZPOLSKALÓDZ KOCHA SPORT00:22:3200:22:1600:04:2771-
#74 74424Andrzej ZiabkaM1973ALEKSANDROW LODZKIPOLSKA-00:22:3600:22:3200:04:3072-
#75 75390Arkadiusz LisieckiM1986ŁÓDŹPOLSKA00:22:3800:22:0500:04:2573-
#76 76312Sebastiam CzuraM1987LODZPOLSKA00:22:3900:22:2500:04:2974-
#77 77231Karol PopławskiM1960ŁÓDŹPOLSKA00:22:4300:22:1300:04:2775-
#78 78123Marcel SzczepaniakM1990ŁÓDŹPOLSKANORDEA NOC RUNNERS00:22:4300:22:2700:04:2976-
#79 79496Grzegorz GolińskiM1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDZ KOCHA SPORT00:22:4300:22:3700:04:3177-
#80 80268Rafał BielakM1991ŁÓDŹPOLSKA00:22:4400:22:1000:04:2678-
#81 81281Kamil KoneckiM1990POŚWIĘTNEPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:4400:22:3500:04:3179-
#82 82511Sebastian SkonkaM1988ŁÓDŹPOLSKA00:22:4700:22:4300:04:3380-
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 83223Kamila Kwiecień - LipińskaK1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:22:4800:22:4100:04:32-3
#84 84302Jakub Strzelecki CirrusM1964ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:22:4900:22:4200:04:3281-
#85 8541Piotr KolasaM1987ŁÓDŹPOLSKA00:22:5300:22:4800:04:3482-
#86 86135Stanisław SkrzekM1957ŁÓDZPOLSKA00:22:5500:22:5200:04:3483-
#87 87303Łukasz SzymczakM1981ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:5500:22:3900:04:3284-
#88 88264Zbyszek BiałeckiM1969ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:23:0100:22:3700:04:3185-
#89 89372Wiktor ŁaszczyńskiM1985ŁÓDŹPOLSKA00:23:0200:22:4800:04:3486-
#90 90363Norbert PająkM1977ŁÓDŹPOLSKAKITA TEAM00:23:0500:22:5900:04:3687-
#91 9111Szymon DrabM1988ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:0600:22:5600:04:3588-
#92 9229Damian ZiółkowskiM1989GIDLEPOLSKASZWAGIERKI00:23:0700:22:2200:04:2889-
#93 93278Dawid KaźmierczakM1996ŁÓDŹPOLSKA00:23:0800:22:4600:04:3390-
#94 94204Adam MajosM1984TUSZYNPOLSKA00:23:0900:22:5600:04:3591-
#95 95305Błażej BazylukM1992LUTOMIERSKPOLSKAGILLETTE RUN00:23:1200:22:3800:04:3292-
#96 96142Michał GralakM1992ZGIERZPOLSKA00:23:1800:23:1100:04:3893-
#97 97245Wojciech RusickiM1993ZGIERZPOLSKA00:23:2000:23:0800:04:3894-
#98 98262Rafał SutM1978STRÓŻAPOLSKA00:23:2100:22:5800:04:3695-
#99 9932Michał WaliszekM1982ŁÓDŹPOLSKASBRT MOC ENERGIA ENDORFINA00:23:2200:22:5200:04:3496-
#100 100548Franciszek SkarbekM-00:23:2300:21:4600:04:2197-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności