Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Wyniki - 4 marca 2017, Oborniki

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
Okr
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1301Bartosz AleksandrowiczAltom GnieznoWrześnia1987M11-00:09:3000:19:2700:29:2100:39:1700:49:1800:59:2001:09:2001:19:2501:29:3301:39:501101:50:0527,5 km
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !231Krzysztof NowackiKettlebell ObornikiOborniki1978M22-00:10:0300:20:1800:30:3500:41:0300:51:3901:02:1701:13:0001:24:0301:35:1001:46:171101:57:0327,5 km
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3108Andrzej SkrzypczakŁanie i BykiOcieszyn1977M33-00:09:3100:19:3000:29:2700:39:3600:50:0401:00:3901:11:3101:22:4201:34:0901:45:461101:57:0627,5 km
#4 4163Maciej SolochWRONIECKI KLUB BIEGACZAWronki1991M44-00:10:5700:21:3300:32:1700:42:5300:53:3001:04:1001:15:0001:25:4501:36:3601:47:401101:58:2727,5 km
#5 5194Mateusz StefaniakWroniecki Klub BiegaczaWronki1991M55-00:10:5700:21:3400:32:1800:42:5200:53:3001:04:1001:15:0001:25:4501:36:3701:47:401101:58:2727,5 km
#6 6291Szymon KukułaOborniki1994M66-00:09:5600:20:1700:30:3500:41:0300:51:4101:02:3001:13:3401:24:5501:36:2601:48:211101:59:3427,5 km
#7 7226Dariusz NiedzielskiParkrun PoznańPoznań1980M77-00:10:1400:20:4600:31:2100:41:5200:52:4101:03:4101:14:3301:25:5701:37:2701:48:461101:59:3627,5 km
#8 8312Paweł WawrzyniakMamy-BiegamyŚrem1981M88-00:11:1300:22:2500:33:2000:44:1700:55:2001:06:2301:17:3401:28:3201:39:4401:51:081001:51:0825 km
#9 979Krystan StańkoSOŁTYSÓWKAOBORNIKI1991M99-00:10:1600:20:5100:31:2500:42:0000:52:4101:03:3601:14:4201:26:3801:41:3801:55:241001:55:2425 km
#10 10277Adrian SzukałaWroniecki Klub BiegaczaWronki1990M1010-00:10:5800:21:3600:32:3900:43:5400:56:0101:07:3901:19:1701:31:3101:43:4901:55:551001:55:5525 km
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11102Dorota LutomskaOborniki1982K1-100:11:2200:22:4400:34:1300:45:5300:57:3601:09:2001:21:0201:32:4501:44:3201:56:101001:56:1025 km
#12 12123Adam Kuleszacswl Poznańoborniki1983M1111-00:11:2300:22:4500:34:1300:45:5300:57:3601:09:2001:21:0201:32:4501:44:3101:56:591001:56:5925 km
#13 1378Jacek SzymczakŚmieszkowo1973M1212-00:10:5300:22:4300:34:2600:46:0200:57:5401:09:4401:21:3701:33:3601:45:3301:57:201001:57:2025 km
#14 1466Maciej PietruchaOborniki1979M1313-00:14:4700:26:3100:37:5500:49:0801:00:1301:11:2501:22:5501:34:3001:46:0901:57:311001:57:3125 km
#15 1555Adam StawickiOborniki1966M1414-00:10:5500:21:4700:32:4800:44:0900:55:5301:07:3501:19:3701:32:1801:45:30901:45:3022,5 km
#16 16179Iaroslav SaverinOborniki1977M1515-00:11:4200:23:0900:34:3800:46:1200:57:5801:09:5101:21:5201:34:1601:46:58901:46:5822,5 km
#17 17144Krzysztof MajorekMiędzychód1981M1616-00:11:5100:23:5000:35:5700:47:5600:59:5701:11:5501:24:0201:36:1001:48:28901:48:2822,5 km
#18 18149Krzysztof WróblewskiBiegacze PMIBoelsko1964M1717-00:11:5100:23:5000:35:5700:47:5600:59:5701:11:5601:24:0201:36:1001:48:41901:48:4122,5 km
#19 19246Zbigniew NapartyHusaria BogdanowoOborniki1966M1818-00:11:5300:23:2900:35:1300:46:5600:58:3901:10:2701:22:2201:35:0101:48:50901:48:5022,5 km
#20 20326Marcin ZielińskiChodzież1991M1919-00:11:5700:24:0300:36:1200:48:2001:00:2801:12:3701:24:4701:37:0001:49:20901:49:2022,5 km
#21 21141Szymon MatuszewskiPiątkowo na BiegowoPoznań1974M2020-00:12:2100:24:3700:36:5200:49:1501:01:3401:13:3801:25:4301:37:4301:49:50901:49:5022,5 km
#22 22231Łukasz BromberekObornikiOborniki1983M2121-00:11:5700:24:0300:36:1200:48:1901:00:2901:12:3801:25:1101:38:1001:51:27901:51:2722,5 km
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23331Katarzyna Bartoszek-K2-200:12:1800:24:5200:37:1900:49:4701:02:1601:14:5001:27:2401:39:4801:51:33901:51:3322,5 km
#24 246Sebastian ŚledzikDrużyna SzpikuSzamotuły1968M2222-00:12:1600:24:5200:37:1900:49:4701:02:2501:14:5001:27:2401:39:4801:51:33901:51:3322,5 km
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2534Kamila KasperekOborniki1983K3-300:11:0200:22:4200:34:5500:47:2400:59:5101:12:2501:25:1301:38:2001:51:35901:51:3522,5 km
#26 26159Łukasz KrukSkoki1982M2323-00:11:4500:23:2000:35:1700:47:3000:59:5601:12:2701:25:2201:38:2801:51:53901:51:5322,5 km
#27 279Grzegorz MurawiczOborniki1961M2424-00:11:5400:24:2400:36:5300:49:1401:01:3801:14:0501:26:4601:39:2701:51:56901:51:5622,5 km
#28 28233Jacek MitutaPołajewo1978M2525-00:10:4800:22:2300:34:2800:46:5300:59:2001:12:2001:25:3601:39:1401:52:53901:52:5322,5 km
#29 2933Łukasz DisterheftDELTACC OBORNIKIKiszewo1985M2626-00:11:1600:23:0300:35:1500:47:4901:00:4201:13:4001:26:5201:39:5901:53:08901:53:0822,5 km
#30 30189Wojciech KonitzDrużyna SP 3 ObornikiOborniki1963M2727-00:11:2700:23:1600:35:3300:47:3601:00:0001:13:0701:26:1401:39:4301:53:48901:53:4822,5 km
#31 31109Bartosz TabatKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1984M2828-00:13:4200:25:3500:37:4300:49:3901:02:1001:15:3801:28:3001:41:1701:53:49901:53:4922,5 km
#32 32156Hubert RewolińskiChodzież1990M2929-00:13:2800:26:2300:39:2100:52:1001:04:4801:17:2401:29:5601:42:2901:53:59901:53:5922,5 km
#33 3344Joanna PawlikKS Pretorium PoznańPoznań1985K4-400:12:3100:24:5000:37:1000:49:4101:02:2901:15:1701:28:2901:41:3201:54:43901:54:4322,5 km
#34 34235Marek ŚliwińskiPCH_RUNChodzież1983M3030-00:11:5700:24:0300:36:1300:48:2001:00:2901:12:3801:25:1501:39:2701:54:59901:54:5922,5 km
#35 35152Jarek SzymańskiOborniki1981M3131-00:13:3200:26:2500:39:0800:51:4201:04:2001:16:5301:29:4001:42:3601:55:48901:55:4822,5 km
#36 36282Grzegorz PrzybyszPopowo Kościelne1982M3232-00:13:1000:26:0600:38:3600:51:2601:04:1001:16:5401:29:5701:42:5401:56:07901:56:0722,5 km
#37 37133Magdalena ZemanW ągrowiec1985K5-500:12:1400:24:2400:36:4700:49:1901:02:1401:15:3401:29:0301:42:4501:56:24901:56:2422,5 km
#38 38267Jarosław SzygendaMaratończyk PoznańPoznań1972M3333-00:12:3900:25:0900:37:4900:50:3601:03:3601:16:4101:29:5001:43:1201:56:39901:56:3922,5 km
#39 3991Ania KęsyKęsy TeamOborniki1972K6-600:12:2900:25:1800:38:1800:51:2001:04:1701:17:1701:30:3001:43:3801:56:50901:56:5022,5 km
#40 4084Grzegorz CiźlaESCOVAROborniki1986M3434-00:11:3600:23:1800:35:2100:47:4501:00:2801:13:5601:28:3401:42:2001:56:56901:56:5622,5 km
#41 41139Dariusz GilewskiPopówko1974M3535-00:11:5200:23:2900:35:1200:47:0000:59:3101:13:2301:27:4201:42:5601:58:17901:58:1722,5 km
#42 42112Michał ZielsdorfŚmieszkowo1989M3636-00:09:4000:19:4100:29:2900:39:3200:50:0001:00:3501:11:3501:23:49801:23:4920 km
#43 4381Leszek ŚwitalMorsy Margonin-TAZARChodzież1974M3737-00:10:1800:20:5300:31:2800:42:1600:53:0601:04:2101:16:0301:28:09801:28:0920 km
#44 44142Michał GokiertRyczywółRyczywół1988M3838-00:10:5400:21:1500:31:3100:41:5600:52:4101:03:4101:15:5001:31:25801:31:2520 km
#45 4558Maciej ZiętekRyczywółRyczywół1973M3939-00:12:4800:25:1500:37:4000:50:0301:02:2901:14:5201:27:2501:39:44801:39:4420 km
#46 4670Mikołaj MaciaszczykRogoźnoRogoźno1994M4040-00:12:3800:24:5800:37:0800:49:1101:01:3501:14:1001:26:4601:39:50801:39:5020 km
#47 47105Sebastian KolibabkaPoznań1977M4141-00:11:3000:23:1600:35:0200:46:5700:59:1601:13:0801:26:2101:40:46801:40:4620 km
#48 48245Norbert NapartyHusaria BogdanowoOborniki1994M4242-00:11:5500:23:4300:35:3600:47:0900:58:4901:11:2901:25:3701:41:13801:41:1320 km
#49 49217Izabela GościańskaPełny Talerz Dietetyk Izabela GościańskaOborniki1989K7-700:12:2100:24:5500:37:1200:49:4301:02:1701:15:1701:29:4201:44:17801:44:1720 km
#50 5085Damian KorbalOborniki1990M4343-00:12:3100:24:5600:37:2300:50:0001:03:1601:16:5801:30:5001:44:53801:44:5320 km
#51 51111Tomasz JanusObornikiOborniki1990M4444-00:12:3100:24:5600:37:2300:50:0001:03:1601:16:5801:30:5001:44:53801:44:5320 km
#52 52122Maciej AntkowiakOSP UŚCIKOWOOborniki1979M4545-00:13:3500:26:4300:39:2500:52:0501:04:5901:18:2201:31:5501:45:36801:45:3620 km
#53 53275Patryk SmelaOborniki1979M4646-00:12:0700:24:5400:37:2000:49:4801:02:3801:16:0901:30:2901:45:47801:45:4720 km
#54 5436Krzysztof SpringerKowanówko1987M4747-00:13:5400:26:4100:39:4000:52:3201:05:2001:18:1101:32:3301:47:50801:47:5020 km
#55 55279Bartosz SzymanowiczLubasz1997M4848-00:13:3300:27:3200:40:3600:53:4401:06:5501:20:2501:34:1001:47:54801:47:5420 km
#56 56276Dawid SmelaOborniki1999M4949-00:12:2900:25:2300:38:5200:52:0701:05:2901:19:3101:33:4301:48:37801:48:3720 km
#57 57206Barbara ZaranekOborniki1971K8-800:13:3800:26:4200:39:4600:52:5101:06:3601:20:2001:34:2601:49:05801:49:0520 km
#58 58221Szymon RuksObornikiOborniki1984M5050-00:12:1700:24:5400:37:4600:51:1601:04:5401:19:1601:34:1701:49:56801:49:5620 km
#59 5994Wojciech Pawłowskischapani.plPoznań1990M5151-00:13:0800:26:1700:39:2900:52:4701:06:0401:19:3801:34:0601:50:09801:50:0920 km
#60 60145Anna NiespodzianaRogoziński Klub BiegaczaRogoźno1982K9-900:13:4700:27:3100:40:3500:53:3401:07:0901:22:1101:36:1101:50:15801:50:1520 km
#61 61320Waldemar GrabińskiRogozinski Klub BiegaczaRogoźno1973M5252-00:13:4700:27:4300:41:2100:54:4801:08:1901:22:1101:36:1101:50:15801:50:1520 km
#62 62300Michał PilujskiSkrzynki1982M5353-00:15:0000:28:3600:42:0000:55:3801:09:1901:23:0301:36:4801:50:39801:50:3920 km
#63 63327Dawid JankowskiMirosławki1982M5454-00:14:4900:28:3600:42:0000:55:3801:09:1901:23:0301:36:4701:50:39801:50:3920 km
#64 64299Małgorzata AdamczykKęsy TeamOborniki1973K10-1000:12:4700:26:1200:39:4900:53:4201:07:4301:22:0201:36:2801:51:40801:51:4020 km
#65 65202Dariusz NaskrętMurowana Goślina1979M5555-00:13:2700:27:0100:40:4900:54:5401:09:0901:23:2901:37:4101:51:49801:51:4920 km
#66 66183Marcin MalinowskiKOMORNIKIKomorniki1978M5656-00:17:4000:31:3000:45:0400:58:2701:11:5601:25:2301:38:4701:52:02801:52:0220 km
#67 6754Jacek KamińskiPoznańPoznań1965M5757-00:14:2600:28:2400:42:2100:56:1301:10:1101:24:1701:38:2201:52:13801:52:1320 km
#68 68333Piotr ZielińskiBiegajnia PoznańOborniki Wielkopolskie1978M5858-00:12:4700:26:1200:39:4800:53:4301:07:4201:22:0101:36:5201:52:47801:52:4720 km
#69 69118Piotr GronowskiRyczywół1960M5959-00:14:0800:28:1000:42:1300:56:2601:10:5701:25:0001:39:1301:53:16801:53:1620 km
#70 70315Daria KaźmierczakPKO Bank PolskiOborniki1989K11-1100:14:1300:28:1300:42:2100:56:4101:11:1901:25:5401:40:0801:54:20801:54:2020 km
#71 71289Michał PilarskiKP PSP ObornikiOborniki1979M6060-00:14:2600:28:4700:42:5900:57:3501:12:0001:26:1601:39:4201:54:33801:54:3320 km
#72 72131Gosia JanuszakTEAM JANOOBORNIKI1969K12-1200:15:1800:30:5800:44:3800:58:2401:12:0601:26:4101:41:0701:55:10801:55:1020 km
#73 7399Damian SztolcmanPoznańPoznań1990M6161-00:15:4800:30:4500:45:0700:58:5901:12:4601:27:0101:41:2501:55:26801:55:2620 km
#74 7475Rafał JędrzejczakObornikiOborniki1976M6262-00:13:5000:27:2900:41:2400:55:3901:10:2001:25:0501:40:1601:55:54801:55:5420 km
#75 75119Arkadiusz BukowskiFti Tri Racing Team ObornikiOborniki1976M6363-00:13:2600:26:4100:40:3600:55:1501:10:0501:25:2401:40:5601:56:28801:56:2820 km
#76 76113Jolanta StecOstroróg1981K13-1300:14:4000:29:3000:44:0200:58:3301:13:3101:28:2901:43:1901:57:28801:57:2820 km
#77 77210Bożena GrządzielewskaOborniki1969K14-1400:15:3000:30:0500:44:2500:58:5201:13:4901:28:4001:43:4301:58:50801:58:5020 km
#78 78138Maciej MaciejewskiRogoźnoRogoźno1976M6464-00:13:5200:27:1800:41:1200:55:3301:10:3501:25:5701:42:1601:59:00801:59:0020 km
#79 798Mchał WłudarczakOborniki1986M6565-00:12:4900:25:3400:38:3400:51:5201:06:2601:23:0801:41:5101:59:10801:59:1020 km
#80 8095Maciej WtorekObornikiOborniki1980M6666-00:15:1500:30:3000:45:3901:01:0001:16:3401:31:3401:46:1401:59:17801:59:1720 km
#81 8198Jakub FaronOborniki1982M6767-00:15:1500:30:3000:45:4001:01:0001:16:3401:31:3401:46:1401:59:18801:59:1820 km
#82 82286Bartosz RzepkaKuna KowanówkoOborniki1982M6868-00:15:3300:30:5300:45:3201:00:0601:15:1301:29:4401:44:3901:59:22801:59:2220 km
#83 83287Wojciech OssesKuna KowanówkoOborniki Rożnowo1981M6969-00:15:3100:30:5300:45:3201:00:0601:15:1301:29:4401:44:4001:59:22801:59:2220 km
#84 84135Przemysław JanuszakTEAM JANOOBORNIKI1974M7070-00:12:1100:24:1000:36:2500:48:4701:01:2001:14:2101:27:36701:27:3617,5 km
#85 85284Tomasz BartkowiakBiegający W ągrowiecW ągrowiec1986M7171-00:13:1000:26:0500:38:3600:51:2601:04:1001:16:5401:29:57701:29:5717,5 km
#86 86129Bartek JanuszakTEAM JANOOBORNIKI1998M7272-00:13:3400:26:3900:39:4000:52:3201:05:4101:19:1001:33:44701:33:4417,5 km
#87 87239Krzysztof StachowiakOborniki1982M7373-00:14:1600:27:3400:40:3200:53:5301:07:2601:21:2001:35:16701:35:1617,5 km
#88 88232Violetta SzymotObornki1971K15-1500:12:5300:26:2600:40:1000:54:1401:08:5001:24:0801:39:47701:39:4717,5 km
#89 89167Arkadiusz MańkowskiOborniki1976M7474-00:14:1000:27:5200:41:2200:54:4901:09:1901:24:4301:40:39701:40:3917,5 km
#90 9067Leszek SobańskiSoban TeamOborniki1981M7575-00:14:2500:28:4700:42:5900:57:3401:12:0001:26:1601:42:26701:42:2617,5 km
#91 9140Joanna WitkowskaRogoziński Klub BiegaczaMiękowo1989K16-1600:14:2800:29:1900:43:5500:58:3301:13:2801:28:1601:43:24701:43:2417,5 km
#92 9246Anna ZiętekRyczywółRyczywół1978K17-1700:15:2600:30:0300:44:4600:59:2201:14:1701:29:2601:45:04701:45:0417,5 km
#93 93253Aleksandra KozłowskaChoszczno1990K18-1800:13:5300:28:3400:43:2700:58:4701:14:2901:30:4501:47:44701:47:4417,5 km
#94 947Marek DorożałaKlub Wysokogórski PoznańSzamotuły1966M7676-00:14:1300:28:4500:43:2400:58:4301:14:4601:31:2101:47:59701:47:5917,5 km
#95 9537Barbara SobczakOborniki1971K19-1900:15:2800:30:1900:45:3101:01:1001:17:0001:32:4701:48:48701:48:4817,5 km
#96 96298Klaudia KaczmarekOborniki1996K20-2000:15:2800:30:1800:45:3101:01:0901:17:0001:32:4701:48:48701:48:4817,5 km
#97 98264Magdalena JanasiakSzamotuły1975K21-2100:15:4200:31:0700:46:4101:02:2501:18:1401:34:2201:50:27701:50:2717,5 km
#98 9962Paweł OlejniczakPoznań1969M7878-00:14:3100:28:4300:43:1300:58:2701:15:1701:32:1001:50:34701:50:3417,5 km
#99 10086Marcin W ĄsKuna KowanówkoRożnowo1976M7979-00:15:3300:30:5300:45:4101:00:5001:17:4401:34:2101:51:04701:51:0417,5 km
#100 101212Grzegorz BandurPoznań1988M8080-00:13:2700:26:5000:41:0700:56:4201:11:1801:28:4101:51:19701:51:1917,5 km

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności