Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Warta Challenge Marathon&Half - Półmaraton

Wyniki - 11 marca 2017, Biedrusko

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1402Grabiński Wojciech1-1994ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA01:23:5515.2300:03:56
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2435Szulc Dominik2-1988POZNAŃMUD GOATS01:24:2515.1400:03:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3412Kotkowski Piotr3-1975POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU / MARATONYPOLSKIE TEAM01:27:0514.6800:04:05
#4 4417Matuszewski Nikodem4-1989POZNAŃVELOCITY WARSZTAT TRENINGU01:28:0014.5200:04:08
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5391Peisert Aleksandra-11986POZNAŃBIEGOLOGIA.PL01:29:3014.2800:04:12
#6 6401Leszczyński Michał5-1978DESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAM01:34:5113.4700:04:27
#7 7453Welter Przemysław6-1989SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY01:35:3413.3700:04:29
#8 8397Stachura Damian7-1985LUBIN01:36:4313.2100:04:32
#9 9418Walkowiak Bartosz8-1980PLEWISKAWWW.STUDIO-MOTIV.PL01:38:1713.0000:04:37
#10 10398Muchowicz Pawel9-1974POZNANDZIKI Z MORASKA01:39:0712.8900:04:39
#11 11438Śliwka Marek10-1955POZNAŃLOGOS TRAVEL01:39:2412.8600:04:40
#12 12416Nowak Marcin11-1985POZNAŃ01:40:3412.7100:04:43
#13 13461Odija Leszek12-1977WIRY01:40:4612.6800:04:44
#14 14431Napierała Tomasz13-1977SUCHY LAS01:40:5812.6600:04:44
#15 15425Mieszkowski Andrzej14-1972POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM01:41:3812.5700:04:46
#16 16462Bykowski Jacek15-1976POZNAŃMBEXPERT.PL01:42:0012.5300:04:47
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17405Bartoszek Katarzyna-21986NIENAWISZCZRKB ROGOŹNO01:43:2512.3600:04:51
#18 18411Kańduła Grzegorz16-1981POZNAŃNEST.POZNAN.PL01:44:0912.2700:04:53
#19 19389Wesołowski Ryszard17-1960POZNAŃFIZJO4FAMILY01:44:2612.2400:04:54
#20 20437Borek Maciej18-1977POZNAŃ01:44:5112.1900:04:55
#21 21439Pluciński Tomasz19-1980POZNAŃ01:44:5912.1700:04:56
#22 22387Tregub Igor20-1988WROCLAWKAPITOSZKA01:45:2712.1200:04:57
#23 23421Kasierski Paweł21-1964POZNAŃ01:46:3012.0000:05:00
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24385Kundys Karolina-31983WARSZAWA01:47:0111.9400:05:01
#25 25427Przywieczerski Paweł22-1978SWARZĘDZ01:47:3811.8700:05:03
#26 26443Gawarecki Bartosz23-1983KOSTRZYN01:47:4711.8600:05:04
#27 27388Skiba Włodzimierz24-1964POZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64 POZNAŃ01:49:0011.7200:05:07
#28 28403Łakomy Waldemar25-1959BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:49:4211.6500:05:09
#29 29463Dembina Andrzej26-196201:50:4311.5400:05:12
#30 30386Ratajczak Rajmund27-1962POZNAŃ01:50:4311.5400:05:12
#31 31424Kliks Dariusz28-1970POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM01:51:2611.4700:05:14
#32 32440Koroński Tadeusz29-1970POZNAŃPARKRUN01:51:3311.4600:05:14
#33 33460Kamińska Ewelina-41982POZNAŃMUD GOATS01:52:2911.3600:05:17
#34 34442Zboralski Michał30-1975POZNAŃ01:53:0011.3100:05:18
#35 35414Rybak Paweł31-1981POZNAŃ01:53:2211.2700:05:19
#36 36452Sędkowski Łukasz32-1978ŚWIĄTNIKI 6801:54:5811.1200:05:24
#37 37457Ociepa-Mendel Sabina-51979ROKIETNICAROKIETNICA BIEGA01:55:3711.0500:05:26
#38 38420Dybizbański Paweł33-1970SKÓRZEWO-01:56:3810.9600:05:29
#39 39400Zajączkowski Piotr34-1972GORZÓW WLKP.SYBERIAN HUSKY TEAM01:56:5810.9300:05:29
#40 40455Krzyżaniak Agnieszka-61984KAMIONKINIGHT RUNNERS01:57:2010.8900:05:31
#41 41458Kaczmarek Robert35-1984POZNAŃ01:57:2110.8900:05:31
#42 42428Pempera Maciej36-1977POZNAŃ01:59:2910.7000:05:37
#43 43444Natkaniec Krystian37-1973ZŁOTNIKIJANJUL01:59:3710.6800:05:37
#44 44441Rydzewski Mateusz38-1989SWARZĘDZ01:59:4610.6700:05:37
#45 45395Szczepańska Anna-71979CZERWONAKCZERWONAK BIEGA01:59:4910.6700:05:38
#46 46454Adamska Maria-81984SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY/SMASHING PĄPKINS02:00:4210.5900:05:40
#47 47404Kryś Mariusz39-1975BUK02:00:4510.5800:05:40
#48 48394Borkowska Elżbieta-91967OŁOBOKBORKOŚ TEAM02:01:0310.5600:05:41
#49 49451Szydłowska Paulina-101988POZNAŃ02:01:1410.5400:05:42
#50 50459Gokiert-Skrentna Justyna-111976ZŁOTÓW02:01:3110.5200:05:42
#51 51410Chełminiak Miłosz40-1980KAŹMIERZ02:01:3210.5200:05:42
#52 52408Wójcik Marcin41-1986WRONKI02:01:3410.5100:05:42
#53 53422Janiszewski Sylweriusz42-1976ŁÓDŹ02:02:2310.4400:05:45
#54 54430Rataj Jacek43-1965POZNAŃ02:02:3910.4200:05:45
#55 55429Woźniak Maciej44-1981SŁUPCA02:02:4610.4100:05:46
#56 56450Szydłowski Adrian45-1987POZNAŃPIERWSZYKILOMETR.BLOGSPOT.COM02:02:5710.3900:05:46
#57 57419Grzelka Agata-121987POZNAŃ02:03:1710.3700:05:47
#58 58409Serwata Dawid46-1992SZAMOTUŁYWRONIECKI KLUB BIEGACZA02:03:2210.3600:05:48
#59 59407Florkiewicz Anna-131979SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY02:04:2310.2700:05:50
#60 60432Zbyszewska Izabela-141975ZŁOTNIKIBIEGNĘ DLA OLI/ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM02:04:3810.2500:05:51
#61 61433Zbyszewski Krzysztof47-1974ZŁOTNIKI02:04:3810.2500:05:51
#62 62456Deneko Paweł48-1987POZNAŃ02:04:5210.2300:05:52
#63 63399Piesik Mariusz49-1959KLINYMANIEK BIEGALSKI INDYWIDUELL02:05:5710.1500:05:55
#64 64464Nowacki Dariusz50-1972WARSZAWA02:06:4010.0900:05:57
#65 65423Chmielecki Paweł51-1979CZERWONAKTRAWA TEAM02:07:2510.0300:05:59
#66 66446Haremza Kinga-151973POZNAŃNIGHT RUNNERS02:08:129.9700:06:01
#67 67135Mendrala Adam52-1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU02:09:209.8800:06:04
#68 68445Haremza Piotr53-1972POZNAŃSIEMENS02:09:479.8500:06:06
#69 69392Jankowiak Łukasz54-1975POZNAŃDOCE PARES POLSKA02:10:249.8000:06:07
#70 70393Rąbczewska-Maze Małgorzata-161985SUCHY LASDOCE PARES POLSKA02:10:249.8000:06:07
#71 71426Wrzesiński Grzegorz55-1971SKOKI02:11:319.7200:06:10
#72 72406Jabłońska Izabela-171981KOZIEGŁOWYBIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAM02:12:009.6800:06:12
#73 73384Kucharski Jakub56-1979GRUSZCZYN02:13:239.5800:06:16
#74 7439Bednarek Arkadiusz57-1977POZNAŃKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/NIGHT RUNNERS02:13:549.5400:06:17
#75 75448Dembiński Marek58-1974POZNAŃWÓJTOWICZ TRI TEAM02:17:339.2900:06:27
#76 76449Fleiszar Tymoteusz59-1974GRUSZCZYNWOJTOWICZ TRITEAM02:17:349.2900:06:28
#77 77133Siara Bartosz60-1980SOSNOWIECDARE2RUN02:18:439.2100:06:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności